Vaatasin, et see teema ka siin kuidagi unaruse jäänud. Seega otsustasin lisada vähemalt hooaja kalendri ja sõitjad. Ikkagi omad mehed ju rajal.
Kalender:
21.03 - Talavera de Reina (Spa)
04.04 - Castelnau (Fra)
12.04 - Oldebroek (Hol)
25.04 - Aufenau (Ger)
09.05 - Asti (Ita)
31.05 - Brou (Fra)
06.06 - Pfluckuff (Ger)
13.06 - Jaanikese (Est)
20.06 - Cesis (Lat)
11.07 - Zabok (Cro)
18.07 - Sevlievo (Bul)
08.08 - Kegums (Lat)
15.08 - Moskva (Rus)
05.09 - Neeroetern (Bel)
Meeskonnad:
Daniel Willemsen - Kaspars Stupelis (Hol/Lat, VMC-Zabel)
Kristers Sergis - Sven Verbrügge (Lat/Bel, BSU-MTH)
Wilfred van Werven - Eli Piccart (Hol/Bel, VMC-Zabel)
Are Kaurit - Jürgen Jakk (Est, AYR-KTM)
Stuart Brown - Luke Peters (Gbr, VMC-Zabel)
Jan Hendrickx - Tim Smeunincx (Bel, BSU-Zabel)
Marko Happich - Thomas Weinmann (Ger, VMC-Zabel)
Benoit Beaumont - Henry van de Wiel (Fra/Hol, BSU-MTH)
Maris Rupeiks - Haralds Kurpnieks (Lat, AYR-Zabel)
Eric Schrijver - Christian Verhagen (Hol, VMC-MTH)
Jevgeni Serbinin - Sergei Sosnovskihh (Rus, APZ-MTH)
Werner Wittmann - Premysl Novotny (Ger/Cze,AYR-Yamaha)
Carlo v.Duijnhoven - Tom v.Duijnhoven (Hol, AYR/MTH)
Bertram Martin - Bruno Kälin (Aut/Sui, VMC-Zabel)
Frank Hoffmann - Alco van de Ketterij (Ger/Hol, VMC-Zabel)
Boudewijn Gommeren - Martijn Geerdink (Bel,/Hol, AYR-MTH)
Gunther Goovaerts - Ludo Somers (Bel, BSU-Zabel)
John Lyne - Ian Beavis (Gbr, VMC-KTM)
Josef Brustmann - Stefan Urich (Ger, NMP-KTM)
Steffen Metz - André Saam (Ger, EML-MTH)
Patrik Fagerberg - Daniel Fagerberg (Swe, AYR-KTM)
Andy Bürgler - Meinrad Schelbert (Sui, Spatech-KTM)
David Barat - Hervé Allier (Fra, BSU-Zabel)
Laurent Devoldre - Sebastien Devoldre (Fra, VMC-Zabel)
Thierry Blanco - Francis Blanco (Fra, VMC-KTM)
Sven v.Zanten - Patrick Nieuwenhuizen (Hol, AYR-MTH)
Marcel Willemsen - René Boon (Hol, VMC-Zabel)
Martin Walter - Thomas Walter (Ger, VMC-Zabel)
Joris Hendrickx - Roger v.d. Lagemaat (Bel/Hol, BSU-MTH)
Ueli Müller - Reto Grütter (Sui, JHR-Kawasaki)
Jean Marie Ains - Eduard Chereau (Fra, AYR-Zabel)
Sergei Ivanov - Ahto Jalas (Est, AYR-KTM)
Willi Liebl - Vladislav Gabor (Ger/Cze, VMC-Zabel)
Thomas Witte - Marco Göring (Ger)
Freddy van Hamond-Willard Notten (Hol, VMC-MTH)
Luc Descheemaeker - Stefan Coeck (Bel, VMC-Honda)
Milos Cerny - Miloslav Vosmik (Cze, BSU-MTH)
Johnny Bethys - Alexandre Guillonneau (Fra, VMC-MTH)
Flip Pohoral - Vaclav Hotovy (Cze, BSU-MTH)
Jarno v.d.Boomen - Ronnie Meulenbroek (Hol, EML-MTH)
John Watson - Mark Watson (Gbr, BSU-Zabel)
Conny Strandberg - Johanna Strandberg (Swe, BSU-KTM)
Jarno van der Donk - Rick van Gaalen (Hol, VMC-MTH)
Thijs Derks - Roy Derks (Hol, VMC-Honda)
Nicky Pulinx - Dagwin Sabbe (Bel, VMC-KTM)
Külgvankrite MM kalender ja sõitjad
Moderaator: Jaanus
Külgvankrite MM kalender ja sõitjad
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P