Urmo Aava tulevik WRC-sarjas?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ega jah egas see raha leidmine kerge selle Norra ralli valguses lihtne olema ei saa.
Kahju aga mul on tunne, et see hooeg lõppes Urmol Norra ralliga ära.
Majandus surutis teeb oma töö.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

Mh, jama jah.
Ise loodan, et ehk ikka leiab vahendeid mõni lähedal oleva ralli kaasa teha- Kreeka, Poola, Soome, miks mitte ka Inglismaa...

Aga enne ei kaotaks lootust kui hooaeg läbi :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma pigem arvaks seda, et arvestades seda, et järgmine hooaeg hakkavad WRC masinate asemel kihutama S2000+ masinad. Seda silmas pidades ehk oleks õigem varjant siirduda IRC-sse, et seal ennast näidata ja läbi selle mingi leping järgmiseks hooajaks saada.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

aava oleks pidanud juba selle hooaja alguses siirduma irc-sse,oleks ehk natukenegi odavam tulnud
aga igatahes loodan parimat
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Tõesti oleks võinud S2000-e peale üle minna, kuid kahjuks enam poole hooaja pealt liituda IRCga ei saa jah, ainuke võimalus vist ise auto osta ja erasõitjana, kuid raha, raha...
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

No nii, nüüd on siis selge, et vähemalt senistele toetajatele Aava/Sikk enam loota ei saa. Pagana kahju, kui nende meeste karjäär otse öeldes naeruväärselt väikese raha pärast katkeb.
Mälestades Michael Parki
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Kruuda ja Kangur tõmbasid Aava MM-sõitudele piduri peale: http://sport.postimees.ee/?id=83804#kommenteeri
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

väga kahju kui aava ennast kruusal ei saagi näidata see hooaeg,loodan,et karjäär ikka jätkub vähemalt niikaua kui ott tegusid hakkab tegema
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Postitus Postitas Suurkala »

Krt küll, jama lugu. Tegelt, mis oleks kui ajaks rallifännid kokku ja üritaksime teha korjanduse "AITAME URMO RAJALE!" Ehk õnnestuks nii mingigi rahaline süst teha. Saaks ehk Urmo kas või soome rallile sõitma. Mina usun et ni mõnigi EESTLANE on nõus oma kukrut tiba tühjendama, et oleks kellegile rallimaailmas kaasa elada? Mis te arvate, kas teeksime ära?
kadett99
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Veebr 2007, 09:14

Postitus Postitas kadett99 »

Sama mõte on omalgi peas keerelnud aga ei ole usku kuidagi. Aga ennem teada ei saa kui ära proovib ja keegi eestvedamise oma kanda võtab. See viimane on vast kõige raskem ülesanne.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Endalgi käis just täna hommikul see mõte läbi peast.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Ma võin nüüd saada üldise sõimu osaliseks,aga minu arvates pole erilist mõtet Aavale korjandust teha...Sellist korjandust peaks tegema vaatega tulevikku ja saatma mõned noored anded nt.Tänak jne mõnele IRC etapile kogemusi omandama.
Jaan
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 01 Juun 2007, 12:45

Postitus Postitas Jaan »

"AITAME URMO RAJALE!" ehk lühendina AUR oleks ju iseenesest tore mõte kuid kui nüüd reaalne olla siis ega sellega üle poole milku vist kokku ei saaks... Samas kui mõelda palju on Soomes pealtvaatajatena meie kaasmaalasi ning see oleks ka ilmselt see sihtgrupp kellega antud projektis võiks arvestada võib see summa ka suurme kokku tulla.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

alk kirjutas:Ma võin nüüd saada üldise sõimu osaliseks,aga minu arvates pole erilist mõtet Aavale korjandust teha...Sellist korjandust peaks tegema vaatega tulevikku ja saatma mõned noored anded nt.Tänak jne mõnele IRC etapile kogemusi omandama.
Ma arvan ka nii :roll:
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Postitus Postitas Suurkala »

alk kirjutas:Ma võin nüüd saada üldise sõimu osaliseks,aga minu arvates pole erilist mõtet Aavale korjandust teha...Sellist korjandust peaks tegema vaatega tulevikku ja saatma mõned noored anded nt.Tänak jne mõnele IRC etapile kogemusi omandama.
Samas kui arvestatavat summat kokku ei saa siis võime ju kogutud raha annetada Eesti autospordile järelkasvu toetamiseks.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

mtw, millega Mölder ka tegeleb? Maailmavallutamise plaanid on mis seisus?

Urmo koha pealt tekib minu jaoks küsimus, et kas valiti ikka õiged rallid? Iirimaa ja Norra pole ikka talle kuigi sobivad rallid. pole tal ükski taliralli hästi välja kukkunud. Aga vbolla poleks Stobart jälle muuga nõus olnud, ega ei tea ju.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Noh, niipalju kui mina olen ajakirjandusest aru saanud siis need rallid olid hooaja alguse rallid milleks pani Stobart Aava kirja ennem kui reaalselt lepinguni jõuti. Alles lepingu tegemisel selgusid ju suuremad finantseerimise probleemid. Ega Aava ei oleks läinud ju Stobartiga rääkima kui ta oleks teadnud et raha ei ole ja ei tule. Need probleemid rahadega hakkasid tõsisemalt siiski alles detsembris paistma ja siis oli juba hilja mingite muude rallide peale mängida...
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

kajakas1 kirjutas:mtw, millega Mölder ka tegeleb? Maailmavallutamise plaanid on mis seisus?

Urmo koha pealt tekib minu jaoks küsimus, et kas valiti ikka õiged rallid? Iirimaa ja Norra pole ikka talle kuigi sobivad rallid. pole tal ükski taliralli hästi välja kukkunud. Aga vbolla poleks Stobart jälle muuga nõus olnud, ega ei tea ju.
No iiris ta võistles esimest korda minu teada...
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Rainy kirjutas:
kajakas1 kirjutas:mtw, millega Mölder ka tegeleb? Maailmavallutamise plaanid on mis seisus?

Urmo koha pealt tekib minu jaoks küsimus, et kas valiti ikka õiged rallid? Iirimaa ja Norra pole ikka talle kuigi sobivad rallid. pole tal ükski taliralli hästi välja kukkunud. Aga vbolla poleks Stobart jälle muuga nõus olnud, ega ei tea ju.
No iiris ta võistles esimest korda minu teada...
jah, eelmine aasta kirjutati kaarti lihtsalt vms
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Vasta