Uus kvalifikatsiooniformaat.

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Uus kvalifikatsiooniformaat.

Postitus Postitas Erki »

Varsti siis pool hooaega läbi ja võib juba tasapisi tibusid loendama hakata. Küsiks siis inimeste käest, kuidas uus kvalifikatsiooniformaat meeldib. Endale küll absoluutselt ei meeldi. Ennem võiks siis nii olla, et reede sõidetakse nagu vanasti ja laupäeval 1 ringi ja mõlemad tulemused liidetakse kokku.
gaas on endiselt laiffi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mulle küll meeldib. Strateegiline lähenemine saab märksa olulisema tähenduse ja sõitjate professionaalsus tõmmatakse ka liistule. Kõvemad mehed sõidavad oma ringi kiirelt ära ja saavad hea aja kirja.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Nojah, kellele ema, kellele tütar. Mulle igatahes tütar:) Miinuseks loeks ma seda, et ei saa aru, kes kiireim oli ja ise ma ei saa sellest reedese kvalifikatsiooni mõttest hästi aru. Aind rajalemineku järjekorra määrab see aga muud nagu eriti mitte. Või olen ma millestki valesti aru saanud...
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Võibolla ei meeldi see mulle sellepärast, et Fisichella ja Alonso stardipositsioonid pole sel etapil sellised nagu ma lootsin :twisted:
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Kvali süsteem on päris hea. Selle reedese kvali ainus mõte ongi laupäevase stardijärjekorra määramine. Strateegia loeb nüüd rohkem. See mis Erki Alonso ja Fisichella kohta ütles, on tõsi. Ka mina pole rahul. Selle-eest olen ma vägagi rahul Ralfiga :D
tax eriti ei tea, mida räägib
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Mina olen igatahes uue süsteemiga rahul. Praeguse süsteemi korral võivad esiritta sattuda mehed, kes lähevad rajale kergema autoga, või siis võtavad rohkem riske sellel ühel ja ainsal ringil. Muidu vana süsteemi järgi luges see, kellel on parem kvalifikatsiooni mootor ja see ei olnud päris õiglane. Televaataja jaoks on minu meelest ka põnevam kui masinad sõidavad ükshaaval, kuna siis näed sa alati kõigi sooritusi, muidu eelmine aasta juhtus tihti, et režisöör näitas mida tahtis ja magas kiired mehed maha.

Kahjuks ei nõustu minugi keegi härra Ecclestone, kes arvab, et uus kvalifikatsioon on täielik jura :(

http://www.formula1.ee/index.php?page=0 ... is_id=1470
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mulle meeldib uus kval'i süsteem, sest nõrgemad mehed tulevad ette poole ja nüüd pannakse kõik mängu mis annab.

see mis onu eccelstone arvab mind eriti ei huvita sestr see mees on rohkem raha järel
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Minardid pole küll veel tagareast ettepoole jõudnud... :( Muus on teil järelemõeldes isegi õigus :D
gaas on endiselt laiffi
räikkönenf1
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 06 Okt 2003, 14:53
Asukoht: Rapla ligidal asuv pommiauk

Postitus Postitas räikkönenf1 »

Mulle meeldib ja mulle tundub et sellest on ka veidi abi siiamaani on ju päris põnev olnus eriti võrreldes eelmise aastaga. :D
Kimi või Kimi aga ikka Kimi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Järgmine aasta siis kahjuks jälle uus kvalifikatsioon :( :( . Kaua see FIA kavatseb jamada sellega :evil:
tax eriti ei tea, mida räägib
Vasta