E.O.S. Rally

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

wow Käo on jälle stardis ja seekord Corollaga :twisted: See on nagu üks viimase aja parimaid uudiseid.Mees nimelt minu lemmiksõitja ja seda oma attitude'i poolest,et maha ei tohi võtta.Eesti mr.maximum attack on taas rajal :snipersmile: Aasta spordiüritus Eestis raudselt ja Õllesummer vist seekord jääb kahjumisse :silly: Ja nüüd raja äärde :)
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Vaatan, et Aivo Hintser- Aivar Linnamäe on autos kohad vahetanud .. Võrus juba lõõbiti..et vot meeskond..kus kaardilugeja suudab kiiremini sõita kui piloot :lol: ..Võrus oli asi siis Aivar Linnamäe- Aivo Hintser
doc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Juun 2003, 21:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas doc »

Mina arvan, et pole kellegi kiirus pealtvaatajate lõõpida. Nad peaksid õnnelikud olema, et Eestis järjest rohkem tasemel autosid sõidab. Üksikud uued tulijad suudavad kohe head kiirust näidata.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

See on ka hea et uusi sõitjaid juurde tuleb.
gaas on endiselt laiffi
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

ega jah raja ääres olled on tihti, et paljud räägivad, et tollest vennast paneks küll kiiremini. No rentigu siis kasvõi üheks võistluseks auto, kui rahakott võimaldab, ja näidagu oma kiirust.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ka nüüd Võrus oli üks suht tuntud rahvarallimees raja ääres õpetamas. Kui hästi ta teadis kuda neid kurve võtta ja oskas õpetada. tema sõnade järgi suutis näiteks Murakas ühes kurvis kaks viga teha. Oli kange tahtmine öelda sama, et mine tee ja tee paremini, alles siis hakka seletama. Aga noh, c'est la vie...
Viimati muutis Kristo, 16 Juun 2003, 23:01, muudetud 1 kord kokku.
Kasuta ikka turvavööd ka!
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

doc kirjutas:Mina arvan, et pole kellegi kiirus pealtvaatajate lõõpida. Nad peaksid õnnelikud olema, et Eestis järjest rohkem tasemel autosid sõidab. Üksikud uued tulijad suudavad kohe head kiirust näidata.
Nohh ma ei arva et ma just õnnelik peaksin olema..et mingid suure rahakotiga onud on ostnud omale subarud, ja nüüd üritavad midagi ära teha..aga nohh vaadates Linnamäed ja Telkovi( ja nad ei ole enam uued tulijad) ..noo kohe kuidagi ei tule välja ..tee või tina .. huvitav, kas neile pole pähe tulnud et, läheks õige soome või inglismaale kooli.. rallikooli ...

Õnnelik oleks ma siis, kui sama raha oleks antud näiteks mõnele noorele ja andekale .. või, kui mõni E rühma rallikas juurde tuleb .
Lätis sain mina Cesise ralli stardinimekirjast ~29 rahvusliku rühma autot ..ja meil Võrus ~17 ..millest 3 soomest+1 lätist

Muraka arvamus rahvarallist "Esimene üldmulje – hullumaja.Autorallis on kaardilugeja töö selle kõrval lapsemäng, siin on selline tempo taga, et ei jõua hetkekski kõrvale astuda. :)
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Mis ajast 30 km klassika maailmameister rallit sõidab? Mulle tuli see küll täieliku uudispommina...
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Alsgaard sõidab vist ikka juba mõnda aega rallt! Eelmisel aastal oli ta Soome MM etapile ka ülesse antud, kahjuks ei startinud. On olnud kuulda ka, et Norra suusakoondis kohati pahane on olnud - Alsgaard suusatrenni üldse ei tee, käib kuskil rallidel autoga kihutamas:)! Lahe ...!
Karl
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

Kui eelnevalt oli juttu, et sõidab naisi, siis mina leidsin neid koguni neli:Kai, Terje, Maris, Janne.... Naiste pealetung rallisse????
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Re: Karl

Postitus Postitas Jaanus »

Karl kirjutas:Alsgaard sõidab vist ikka juba mõnda aega rallt! Eelmisel aastal oli ta Soome MM etapile ka ülesse antud, kahjuks ei startinud. On olnud kuulda ka, et Norra suusakoondis kohati pahane on olnud - Alsgaard suusatrenni üldse ei tee, käib kuskil rallidel autoga kihutamas:)! Lahe ...!
Suusatrenni ta ei peagi enam tegema, kuna ta tegi suusatamisega ju lõpparve.
matu kirjutas:Kui eelnevalt oli juttu, et sõidab naisi, siis mina leidsin neid koguni neli:Kai, Terje, Maris, Janne.... Naiste pealetung rallisse????
Need on kõik mehed ju :wink:
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Postitus Postitas tarvo »

Carlos kirjutas:Ka nüüd Võrus oli üks suht tuntud rahvarallimees raja ääres õpetamas. Kui hästi ta teadis kuda neid kurve võtta ja oskas õpetada.
hmmm... kessee siis?

aga üldiselt oleme ausad ja vaatame saaremaa rahvaralli oriküla katse tulemusi ja võrdleme neid siis sügisese suure ralliga - parim nelivedu oleks kohe wrcude taha platseerunud ja parim kaksvedu ka suht etteotsa.... no comments
Tarvo
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

tarvo kirjutas:aga üldiselt oleme ausad ja vaatame saaremaa rahvaralli oriküla katse tulemusi ja võrdleme neid siis sügisese suure ralliga - parim nelivedu oleks kohe wrcude taha platseerunud ja parim kaksvedu ka suht etteotsa.... no comments
Aga milline oli rajakate sügisel ja milline oli see suvel? Ning ega mikihiirtel polegi võimalik mingeid meeletuid ajavahesid saavutada.
Kasuta ikka turvavööd ka!
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Postitus Postitas tarvo »

Carlos kirjutas: Aga milline oli rajakate sügisel ja milline oli see suvel? Ning ega mikihiirtel polegi võimalik mingeid meeletuid ajavahesid saavutada.
hehee... ega nüüd sügisel seda lihtsalt läbi ka "kulgetud"
rajakate jah oli siis vähe pehmem, aga gonkamasinat ja rahvaralli autot ei anna ka eriti võrrelda - nagu öö ja päev ikkagi

lihtsalt see on ainus võrdlusmoment sportliku ja rahvaralli vahel (kus kell käib samal rajal st.)

ja veel näiteks samane kod. telkov on võistelnud korduvalt IM sprindil... tulemusi ma kommenteerima parem ei hakkaks viimane stiilinäide siin http://www.auto.ee/igamehe/030413_t.html ... tingimused olid ju võrdsed :lol:
Tarvo
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kui esimesed autod olid äkki palju prahti rajale toonud siis natuke ebavõrdseks läheb küll...
gaas on endiselt laiffi
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Postitus Postitas tarvo »

Erki kirjutas:Kui esimesed autod olid äkki palju prahti rajale toonud siis natuke ebavõrdseks läheb küll...
ei saa mitte vaiki olla, aga sprindil teine ja kolmas sõit pööratud järjekorras :P
Tarvo
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

kyll te olete karmid mehed....st.siis rahvaralli mehed.......aga ma arvan et ega need rahvaralli autod eriti enam ei erine ralliautodest ainult kaari pole sees.Ja yldse mida vaielda see teema on tehtud siin EOS ralli jaoks ja seletage ära mis pistmist on saaremaa igamehe sprindil ja EOS rallil...
margofi
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 32
Liitunud: 12 Juun 2003, 09:57

Postitus Postitas margofi »

matu kirjutas:Kui eelnevalt oli juttu, et sõidab naisi, siis mina leidsin neid koguni neli:Kai, Terje, Maris, Janne.... Naiste pealetung rallisse????
Terje Norras tegelt mehe nimi :-)
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ja janne soomes ;)
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

tegelt kõik mehe nimed ju.. Maris on lätis vist, Janne on soomes ja kai kah soomes.. mäkineni kaardilugeja oli ju kai
Vasta