Kas tead vastust?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas enn tarka »

Irw, mõtlesin ikka asukohta mitte netidomeeni
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas soca »

:lol:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas enn tarka »

ok,umm pane uus....mul siiani kõht kõveras
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Dets 2015, 18:06

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas illaR »

Ma panen nüüd küll täielikku ohvtopikut ja küsin nö. võistlusväliselt, siseselt ei suudaks konkurentsi pakkuda!!! Ja ei pea muidugi vastama. Aga seoses konkurentsitiheduse ja autode vastupidavusega enne aastatuhande vahetust ja peale seda, tekkis selline küsimus, palju on enam kui kümnepunktilisi hooajavõite MM-l enne aastatuhandet ja peale milleniumi? Ja millal saadi viimati puntkikoht, kui ralli ajal käidi rohkem, kui üks kord üle katuse? :D Erinevad paugud võivad olla, ei pea ühe matsu ajal kaks ringi käima. :D Esimesele küsimusele on vastus lihtsalt guugeltatav, aga teisest vastusest pole mul isiklikult õrna aimugi! See lihtsalt rohkem võrdlus "natukerohkemmetallist autod" vs. "suhtfullplastiku ja peenmetallikäkid" Suht haige jutt, aga no vahel tuleb sellist kah! :P
Faastseliina.
rajanz
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 22 Apr 2014, 20:56

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas rajanz »

Mäletan, et Henning Solberg käis ühel katsel kahel korral üle katuse ja jätkas, aga kas ta ka punkte sellelt rallilt sai, ei mäleta. Mingi kruusaralli oli igatahes.
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas enn tarka »

mcrae on ka focusega ühel rallil kaks korda üle katuse käinud ja lõpetanud ralli,aga kas punktidel enam ei mäleta
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas Lithium »

McRae legendaarne "Mad Max" day oli Küpros 2002 ja 6. koht. :D
Söörlöne!
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas Zigz »

Lithium kirjutas:McRae legendaarne "Mad Max" day oli Küpros 2002 ja 6. koht. :D

Legendaarne oli ka tema esimene sõit Soome mm-rallil 1992. Üks kord enne rallit testil katus ja ralli ajal kaks väga korraliku katust aga auto kestis ja lõpetas ralli 8-da ja sai 3 punkti :D

1 katus rallil
https://www.youtube.com/watch?v=8nWRq6fEPCE
2 katus rallil
https://www.youtube.com/watch?v=Stt6pWxYx9o
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Dets 2015, 18:06

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas illaR »

Novot, hakkab tulema, ma teadsin, et te midagi välja võlute! :) Ja muidugi McRae-st rääkides, siis see oli ikka hea, kui ta seal mingil šõuüritusel peale hüpet ühe tiiru tegi ja rullimise ajal käiku vahetas, et edasi lajatada kohe!
Faastseliina.
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva
Has thanked: 1

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas AHenri »

illaR kirjutas:see oli ikka hea, kui ta seal mingil šõuüritusel peale hüpet ühe tiiru tegi ja rullimise ajal käiku vahetas, et edasi lajatada kohe!
X Games 2006
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas umm »

ok, lähme siis edasi.
Video algus, kus see katselõik on filmitud? Niipalju juurde, et 100 Järve Ralliga tegu ei ole.
https://www.youtube.com/watch?v=7jTyXZqlMis

Lisan juurde paar vihjet - seda karjääri ei ole kiiruskatsena pikalt kasutatud, ma pakun et pea 10-15 aastat. Peale suurt pausi suur ralli käis sealt viimati 2013, küll mitte sama lahendusega ja sõideti vastupidises suunas.
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas tarvo »

umm kirjutas:ok, lähme siis edasi.
Video algus, kus see katselõik on filmitud? Niipalju juurde, et 100 Järve Ralliga tegu ei ole.
https://www.youtube.com/watch?v=7jTyXZqlMis

Lisan juurde paar vihjet - seda karjääri ei ole kiiruskatsena pikalt kasutatud, ma pakun et pea 10-15 aastat. Peale suurt pausi suur ralli käis sealt viimati 2013, küll mitte sama lahendusega ja sõideti vastupidises suunas.
Suure tõenäosusega peaks olema Ruila. Kui see on õige juhtumisi, siis 2008 käis sealt Laitse noorteralli läbi, kas seda nüüd suureks ralliks pidada, on iseasi, aga päris 10-15 aastat paus välja ei anna.
Tarvo
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas umm »

Vastus õige - Ruila või ka Alliku karjäär.
Noorteralli pidi olema veidi hiljem, aga sealt läks 2013 Tallinna ralli teine katse läbi. Seda pidasin suure ralli all silmas.
Igatahes seda osa pole kasutatud pikalt ja ma pakun, et 10-15 aastat on suurusjärgus õige.

Edit: 2008 oli Laitse noorteralli ja ka erinevad Koolisügised sealt läbi käinud, kuid ma neid suure ralli alla ei lugenud. Ka Old Toomas Rally sealt läbi käinud.

Edit 2: koostöös balthaga jõudsie järeldusele, et tegemist on Valge Daami ralliga 1991. See on veidi üllatav, et see ralli nii kaugele välja tuli Haapsalust. Algul olin kindel, et tegemist on Vana Toomase ralliga, kuid tulemuste analüüs kõneles teist fakti.
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas tarvo »

No 2008 noorteralli oli ikka sportralli, tollased sõitjad nii mitmedki sõidavad praegu MM tasemel.
Aga nagu ma aru saan, võin järgmise küsimuse esitada.

Millise rallisõitja isamaja eest see samune 2013 Tallinna ralli teine kiiruskatse mööda läks?
Tarvo
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas matu »

umm kirjutas:Vastus õige - Ruila või ka Alliku karjäär.
Noorteralli pidi olema veidi hiljem, aga sealt läks 2013 Tallinna ralli teine katse läbi. Seda pidasin suure ralli all silmas.
Igatahes seda osa pole kasutatud pikalt ja ma pakun, et 10-15 aastat on suurusjärgus õige.

Edit: 2008 oli Laitse noorteralli ja ka erinevad Koolisügised sealt läbi käinud, kuid ma neid suure ralli alla ei lugenud. Ka Old Toomas Rally sealt läbi käinud.

Edit 2: koostöös balthaga jõudsie järeldusele, et tegemist on Valge Daami ralliga 1991. See on veidi üllatav, et see ralli nii kaugele välja tuli Haapsalust. Algul olin kindel, et tegemist on Vana Toomase ralliga, kuid tulemuste analüüs kõneles teist fakti.
91 Valge Daam see kindlasti pole , kuna see ralli oli mul esimene kord elus kui tegelesin raja kirjutamisega ja tookord AVIA ga me nii kaugel küll ei käinud, enamus rada oli Haapsalu ja Lihula vahel, mäletan veel et tol hetkel oli suur bensiini põud ja vaevalt selle valguses suuri ülesõite tehti
baltha
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 612
Liitunud: 01 Aug 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas baltha »

Matu sul ilmselt õigus, arutasime Umm-iga asja ja Umm arvas, et ilmselt tegu Harjumaa ralliga
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas umm »

Valge Daam ei ole, ma ei jõudnud vahepeal infot lisada. Panustan, et tegu Harjumaa ralliga, mis toimus oktoobris. Uurisin veidi seda Baltha videot ja avastasin, et Valge Daami rallil olid numbritel logod peal. Ruilas tehtud videos neid ei ole.
Ja kuna Pikkuus ei osalenud Vana Toomase rallil, aga Ruilat ta sõites läbib, siis muid valikuid pole kui Harjumaa ralli 1991.
Vastust see ei muuda, aga põnevat infot tuli küll.
Tänud, et viitsite laadida ülesse ka vanemaid kaadreid ajaloost.
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas umm »

Ja kui vastata Tarvo küsimusele, siis ilmselt jutt käib Raido Rüütlist, kellemaja kividega "loobitakse"
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas tarvo »

umm kirjutas:Ja kui vastata Tarvo küsimusele, siis ilmselt jutt käib Raido Rüütlist, kellemaja kividega "loobitakse"
Jah nii see on.

Arutelu teemal mis ralliga tegu: meenutan mis ma meenutan, aga ei tule üldse tuttav ette tollest aastast selline ralli nagu Harjumaa sügisel... Kõik teised midagi ikka meenub, aga sellest mitte midagi.
Tarvo
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kas tead vastust?

Postitus Postitas umm »

Kui juba Ruila tuli teemaks, siis Ruila teeotsa lähedal Vana-Pärnu maanteel on ühe autosportlase mälestuskivi.
Kelle?
Vasta