WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Muutsin oma aja ära. See oli valus, aga õiglane kukkumine. Seega tõmbas ka Kolin mulle koti pähe. :) Ainuke hea punktipotensiaaliga ralli läks vett vedama paraku.
Race goes on!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Muutsin oma aja ära. See oli valus, aga õiglane kukkumine. Seega tõmbas ka Kolin mulle koti pähe. :) Ainuke hea punktipotensiaaliga ralli läks vett vedama paraku.
Race goes on!
Ole ikka positiivne. Tulemas on veel 11 etappi ja pelae seda arvatavasti hakkab uus hooaeg kui huvilisi on nii, et küll jõuad neid võite veel võtta küll. Tasa sõuad, kaugele jõuad!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

nagu näha lisandub Rootsi etapist veel 2 meeskonda. ainuke vaba on veel Škoda ja ma ennustan et mitte kauaks meie arengut vaadates.....
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kui see mäng hakkab arenema veelgi suuremaks ja tuleb juba palju mängijaid, nii et paljud on erameestena väljas, siis on mul mõningaid ideid :D (mida ma praegu ei avalikusta :P )
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas:
Rhys Fulber kirjutas:Muutsin oma aja ära. See oli valus, aga õiglane kukkumine. Seega tõmbas ka Kolin mulle koti pähe. :) Ainuke hea punktipotensiaaliga ralli läks vett vedama paraku.
Race goes on!
Ole ikka positiivne. Tulemas on veel 11 etappi ja pelae seda arvatavasti hakkab uus hooaeg kui huvilisi on nii, et küll jõuad neid võite veel võtta küll. Tasa sõuad, kaugele jõuad!!!
Õigus ta on. Ei, ega ei plaanigi veel kiivrit nurka visata. Ikka lõpuni täie auruga ja siis uuele hooajale vastu. :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Üks küsimus teile siin. Kas välismaalased võivad kah teile konkurentsi pakkuda (mõtlen soomlast)?
"Come on, you can see more than that"
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Frank kirjutas:Üks küsimus teile siin. Kas välismaalased võivad kah teile konkurentsi pakkuda (mõtlen soomlast)?
Loomulikult võivad aga selleks peab ta olema siis foorumis registreerunud.Varsti on tehasetiimid täis ning kohad vaid erasõitjate kohad vabad.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

njaa... aga siis torkas veel üks idee pähe... need ajad mis juba postitatud võiks kah suht kohe üles panna sinna Rallifoorum Challenge'i posti alla... teha live coverage rallist...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

johunn kirjutas:njaa... aga siis torkas veel üks idee pähe... need ajad mis juba postitatud võiks kah suht kohe üles panna sinna Rallifoorum Challenge'i posti alla... teha live coverage rallist...
See läheks liiga keeruliseks. Selleks, et siis peab aegasi arvutama hakkama mitu korda, kes parema aja sõitnud jne.. Nagu kirjas tulemused pühap. õhtu.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

okih... arusaadav... lihtsalt tärkas väike idee :)
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Lisasin ka lipud nimedele ette kuna kurjad keeled rääkisid et tuled põhjamaalasi juurde :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Sparco kirjutas:Lisasin ka lipud nimedele ette kuna kurjad keeled rääkisid et tuled põhjamaalasi juurde :D
Kui ise ei saa mängida siis tuleb tegelda värbamisega :P
"Come on, you can see more than that"
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

oh sa poiss KARM töö seljataga ja WRC3 Rallifoorum Challenge Teams,Drivers,Rules and Points teema peaaegu valmis loodame Strikega et teile meeldib........seal hakake siis punkte jne jälgima
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Täna jah sai suur töö ära tehtud. Uus teema, kus kõigil selgelt näha, kuidas rallid siiani läinud ja kuidas punktid jagunenud. Pildid, lipud, automargid. Sparco head tööd teinud ja mina aidanud kõrvalt. Loodetavasti kõigile osalejatele meeldib.
P.S Tuletan meelde uutele sõitjatele, et ootan Rootsi ralli aegu hiljemalt pühapäeva õhtuks. Esmaspäeva hommikuks peaks selgunud olema ka uus ralli, mis järgmise etappina kavas!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Niisiis, sain eile Rootsis käidud. Panen kõigepealt ajad ja siis paar kommentaari:

SS1: 2,46,53
SS2: 3,00,32
SS3: 3,09,25
SS4: 3,07,60
SS5: 3,02,89
SS6: 2,47,82
SS7: 3,12,16
SS8: 3,03,33
SSS: 2,00,89

Koguaeg: 26,10,79

Kõigepealt oli mul üllatus suur, kui täna hommiku siin teie aegasid vaatasin ja üllatus oli see, et ma olin nii konkurentsivõimeline. Pisut aga lähemalt aegadesse süüvides oli vihapurse suur, kui avastasin, et enne SSS-i ma isegi juhtisin Strike ees ning SSS-l olin suuteline järjekordselt tegema 180 kraadise spinni, tra ma ütlen. Aga üldiselt püüdsin igati kindla peale sõita ja väljaminekuid vältida (neid väiksemaid siiski tulid ikka sisse). Eelkõige olin üllatunud oma heast ajast seetõttu, et kui me siin kunagi tegime SS4 kolme läbimist, siis ma ei saanud näolegi ja ega ka seekord oldi seal misust ikka kiiremad, ei saa aru, kus ma seal aega kaotan. Aga muidu oli lahe nagu ikka.

Mina annan oma hääle Montele.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Frank kirjutas:
Sparco kirjutas:Lisasin ka lipud nimedele ette kuna kurjad keeled rääkisid et tuled põhjamaalasi juurde :D
Kui ise ei saa mängida siis tuleb tegelda värbamisega :P
Frank on alustanud tõsist tiimipealiku tööd ;) ärib soomlastele hea hinnaga autosid :D
tegelikult igati huvitav kui tuleb rohkem konkurentsi...
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Hommikust. Siin siis ka minu ajad. Kuigi ma ei saa aru kuidas sa jälgija
Sellised ajad suudad välja sõita. Millega sa sõidad. Mul tuli suhteliselt puhas sõit. Mõni väljasõit oli aga keskmiselt igal katsel kaotada 10 - 15 sekki on liig. Loomulikult ei hakka ma sind ebaaususes süüdistama aga ma lihtsalt ei taju. Loodetavasti on viga minus. Äkki peaksin ma sinu juurde rallikooli tulema. Aga see selleks.
Subaruga harjumine võttis aega, aga lõpp tuli juba päris hästi. Ma ei tea miks ma siiamaani Fordiga sõitnud olen, vist patriotism.

Minu Rootsi ajad
SS1: 3,00,86
SS2: 3,11,15
SS3: 3,16,19
SS4: 3,19,29
SS5: 3,02,89
SS6: 3,12,56
SS7: 2,59,77
SS8: 3,19,84
SSS: 1,55,31
Kokku 27,30,91
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma üritasin võimalikult riskivabalt sõita ja seega ka puhtalt. Ma olen varem korduvalt jäänud rootsis lootusetult hange kinni ja pidanud katkestama, seda tahtsin ma seekord vältida ja õnneks õnnestus. Aga jah, poole ralli pealt käis mingi kiiks seest äbi ja hakkasin aru saama, kuidas puhtalt ja kiiresti saab sõita ning tuli mõnus rütm sisse. Ausalt öeldes oli see mullegi suur üllatus, et ajad nii head tulid.
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Olen Rootsist tagasi ja sain koheselt ka palka juurde,sest mulle meeldis rootsis sõita ja kõik tuli välja ka see oli suurepärane :D
SS 1 2,46,34(järvepeal valli)
SS 2 2,59,47
SS 3 3,04,98
SS 4 3,03,48 (uus rekord)
SS 5 3,00,23
SS 6 2,50,31
SS 7 3,06,42(uus rekord -8sekki)
SS 8 3,08,80
SS 9 1,52,36(uus rekord)

Üld aeg siis 25,52,39
Rootsi see on imeline :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Olen Rootsist tagasi ja sain koheselt ka palka juurde,sest mulle meeldis rootsis sõita ja kõik tuli välja ka see oli suurepärane :D
SS 1 2,46,34(järvepeal valli)
SS 2 2,59,47
SS 3 3,04,98
SS 4 3,03,48 (uus rekord)
SS 5 3,00,23
SS 6 2,50,31
SS 7 3,06,42(uus rekord -8sekki)
SS 8 3,08,80
SS 9 1,52,36(uus rekord)

Üld aeg siis 25,52,39
Rootsi see on imeline :D
Väga hea aeg!! Sa unustasid lisada, mis rallit sa järgmisena tahaksid sõita?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta