Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas allar9944 »

Palju üks ralli maksab? Kuskilt mäletan, et Citroen küsis 200 000 ühe ralli eest,M-sport ja Mini on ehk vähe odavamad.
Änts
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 19 Dets 2011, 17:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Änts »

Vaatasin ka seda ja hakkas häbi. Väga halb esitlus Tänaku poolt, vist isegi kõige halvem mida ühel sportlasel näinud olen. Kahju. Pean Otti tegelikult väga heaks sõitjaks aga selliste intervjuudega ta tähelepanu ei võida.
Ütles, et ajab ise enamus ajast raha välja. Sellise suhtumisega saabki raha ainult tuttavate käest e. Saaremaalt, kes teda tunnevad aga mitte võõra käest.
Huvitav oleks tõesti teada, mis sai sellest 5 aastasest lepingust? Ja kas üldse mingi M-spordi tugi ilma rahata veel on? Soovin igatahes edu Otile ja loodan teda veel wrc-s sõitmas näha!
Ära rallita tänaval!!
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 460
Liitunud: 03 Jaan 2008, 11:55
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas WRC Fann »

allar9944 kirjutas:Palju üks ralli maksab? Kuskilt mäletan, et Citroen küsis 200 000 ühe ralli eest,M-sport ja Mini on ehk vähe odavamad.
Eelmisel aastal M-Sport ühe ralli eest tahtis 180 tuhat eurot. Ei
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nsa »

WRC Fann kirjutas:
allar9944 kirjutas:Palju üks ralli maksab? Kuskilt mäletan, et Citroen küsis 200 000 ühe ralli eest,M-sport ja Mini on ehk vähe odavamad.
Eelmisel aastal M-Sport ühe ralli eest tahtis 180 tuhat eurot. Ei
See aasta olevat M-sport tahtnud miljon eurot Tänakult terve hooaja eest, pidavat olema korralik soodukas.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nsa »

jens kirjutas:Mis puudutab rahakorjandust, siis F1 piloot Kobayashi hakkas sügisel (oktoobri lõpus vist?) veebilehe kaudu kodumaalt toetust otsima ning aasta lõpuks sai oma 8 miljonit € kokku väidetavalt. Aga sõitjakohta ta ikkagi ei ole leidnud, nii et kogutud summa tuleb jälle potentsiaalsetele toetajatele tagastada.

Tänaku puhul ma arvan, et isegi see ulmelisena kõlav fännide 100 000 € ei muudaks midagi. 1/10 kogusummast on nohu ning 9/10 probleemi ikkagi ei lahendaks. Kui see just ei veenaks mõnda kodumaist kompaniid, et Otil on toetus tõesti tugev ja tasub teda täiendavalt toetada.
Arvan, et oleks kindlasti võimalik korjanduse kaudu kövasti rohkem raha kokku saada, kui 100 000 eurot. Hetkel aga puudub Tänakul täielikult suhtlus fännidega. Ülejäänud wrc staarid ja tulevad staarid suhtlevad oma fännidega koguaeg. Eesti rallifännid ootavad aga vaikuses ja kuulujuttude kajas.
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas laika »

Kuulge mehed ja naised! Tuleks ikka maa peale tagasi ja tegeleks maiste asjade ja probleemidega.Praegu mulle tundub,et siin kirjutavad maailmatasemel mänedzerid ja PR-mehed.Aga kui te nii targad siin olete,äkki panete oma superoskused tööle ja otsite Otile selle puuduoleva 1,5 milli eurot ja teete suure ja hea PR kampaania.Muidu jääb mul küll selline tunne,et targutama oleme küll kõvad,aga...
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

Änts kirjutas:Huvitav oleks tõesti teada, mis sai sellest 5 aastasest lepingust? Ja kas üldse mingi M-spordi tugi ilma rahata veel on?
Selle koha pealt on täielik vaikus. Sama küsimust on esitatud ka muudes foorumites. Ainult üks postitus motorsportforums.com-is, ~ kuu aega tagasi, on olnud selline mis asjale natuke valgust heidab:

Xsara Fan
Ott is 'self-made' looser. Come on, he has an M-Sport budget! But he lost it when he again and again didn`t listen Malcolm. 'You must finished rally!' - said Malcolm in New Zealand before 3 day. 'OK!' - said Ott and... crashed at SS20. He was at 5 position! And this situation repeat several times this year. He can blame only himself.
http://www.motorsportforums.com/wrc/128 ... ost1090837

Arvestades, et see tegelane on seotud Novikoviga, siis ilmselt teab ta asjast natuke rohkem kui tavaline foorumikasutaja.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nsa »

laika kirjutas:Kuulge mehed ja naised! Tuleks ikka maa peale tagasi ja tegeleks maiste asjade ja probleemidega.Praegu mulle tundub,et siin kirjutavad maailmatasemel mänedzerid ja PR-mehed.Aga kui te nii targad siin olete,äkki panete oma superoskused tööle ja otsite Otile selle puuduoleva 1,5 milli eurot ja teete suure ja hea PR kampaania.Muidu jääb mul küll selline tunne,et targutama oleme küll kõvad,aga...
Arvan siiski, et see on tiimi töö. Ei arva et suvaline rallifännist eraisik peaks selliste asjadega tegelema. Miks peaks hakkama inimesi, kes arvavad, et on vöimalik raha kokku ajada ilma, et olla kataari prints, kohe maailatasemel mänedzerideks kutsuma ja muud moodi mõnitama. Ei saa aru sellistest postitustest. Hetkel on igatahes Oti PR-töö null ja niikauaks kui see nii jääb ei tea me kui palju raha on vöimalik fännide ja väiksponsorite kaudu kokku ajada!!! Mulle tundub, et ainuke targutaja hetkel on siin keegi teine, ülejäänud arutavad lihtsalt siin erinevaid võimalusi ja pole mingit kindlat strateegiat välja käinud mida saaks siis targutamiseks lugeda!!!!!!!!!!!!!!
MartinMK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 145
Liitunud: 10 Mär 2012, 22:15

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MartinMK »

Millest me räägime, Oti poolt on fännidega suhtlemine üks suur ümmargune null, heaks näiteks võiks tuua Mads Østbergi fb lehe kus liigub pidevalt infot sellest mis toimub.

https://www.facebook.com/MadsOstbergRally
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas vaana »

Nooh ega see enese reklaamimine alati aita, kui vaadata kas või K.Räikköneni kes on väga vähese jutuga aga samas väga hinnatud. Tänakul oleks aga olnud kasulikum sellest teleesinemisest loobuda, nimelt jättis ta seal väga "totaka" mulje! Märtin omal ajal oli sellise salapärane ja huvitav.
Selline tunne nagu poiss pole elus ühtegi raamatut lugenud, kuna väljendusoskus on uskumatult kehv.
Sellegipoolest hoian talle pöialt ja loodan parimat.
Eest mees peab WRC-s olema muidu on see sari kuidagi puudulik. ;)
Änts
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 19 Dets 2011, 17:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Änts »

MartinMK kirjutas:Millest me räägime, Oti poolt on fännidega suhtlemine üks suur ümmargune null, heaks näiteks võiks tuua Mads Østbergi fb lehe kus liigub pidevalt infot sellest mis toimub.

https://www.facebook.com/MadsOstbergRally

Väga tubli töö Mads´i poolt. Nii palju aega ikka on, et oma fänne rõõmustada!
Ja see, et Ott kedagi ei kuula on väga halb iseloomujoon, ka igapäevaelus.
Ära rallita tänaval!!
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Casecas »

Änts kirjutas:Vaatasin ka seda ja hakkas häbi. Väga halb esitlus Tänaku poolt, vist isegi kõige halvem mida ühel sportlasel näinud olen. Kahju.
Täiesti nöus :oops:
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Olts »

Kuulge mehed!
Ma käin kah iga päev tööl ja ma ei kujutaks ette et iga üks kes foorumites tatti pritsib(vabandage väljenduse eest sest ei mõelnud kedagi konkreetselt) hakkab mulle tikteerima mida ja kuidas ma kellegiga suhtlema peaks ja mida tegema peaks. See rallisõit on ka Oti jaoks töö ja pole mõtet tema jutustamisoskust kritiseerida. Kas mõni kirjanik oskab samal tasemel rallit sõita? Igaüks jäägu ikka oma liistude juurde! Ja kui kellegile väga meeldib ineseimetlemine, siis minge rahvusvahelistesse foorumitesse ja vaatake Neuwille enesest telefoniga tehtud pilti peegli ees.
rattaga on kah hea sõita
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Gustav »

Pilt

Veidi kummaline promo tõesti. :D
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas vaana »

Olts kirjutas:Kuulge mehed!
Ma käin kah iga päev tööl ja ma ei kujutaks ette et iga üks kes foorumites tatti pritsib(vabandage väljenduse eest sest ei mõelnud kedagi konkreetselt) hakkab mulle tikteerima mida ja kuidas ma kellegiga suhtlema peaks ja mida tegema peaks.
Lihtsalt lisaks sulle, et sa ei esinda riiki maailma ees ja sul ei ole sadu kui mitte tuhandeid fänne!
Aru saadav et kõike ei või rääkida, aga siiski oleks viisakas ja tore kui veidikenegi oma fänne hoiaks ja mingigi lohutava vihje annaks rallisõpradele.
Sellegi poolest hoian poisile pöialt ja eks elukogemus toob ta natukene maapeale tagasi.

Kunagi heideti S. Loeb-le ette et ta on nagu kaltsakas, habe ajamata ja juuksed sorakil! Arvan et ka tema oleks tahtnud kõik pikalt saata aga reeglid on reeglid ning kui sa tahad, et sul oleks suur fännide armee ja tugevad sponsorid, siis pead sa oskama ennast väljendada ja "reeglitest" kinni pidama.

PS. Arvan, et kerge kriitika ei tee kunagi paha ja ainult kiitmine ja poputamine ei ole alati õige!

Neuwille peeglireklaam on päris koomiline tõesti :oops:
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

vaana kirjutas: Aru saadav et kõike ei või rääkida, aga siiski oleks viisakas ja tore kui veidikenegi oma fänne hoiaks ja mingigi lohutava vihje annaks rallisõpradele.
Mu arust iva selles, et tal ei olnud mingit "lohutavat vihjet" anda. Mina tõlgendan seda intervjuud nii, et Otil oli seal ebamugav olla, kuna tal lihtsalt polnud midagi rääkida. Mingit raha pole ega ühelgi rallil ei osale, aga noh, ikka pinnitakse, et mis ja kuidas siis ikkagi hakkab olema ning peab kuidagi välja keerutama, et noh, võib-olla midagi ikka äkki tuleb...

Kes teab, võib-olla veab ja hooaja jooksul tekivad kusagil rahad. Nagu ta ka ise rääkis, et olenevalt sõitjate esinemistest ja sponsorite huvidest võivad olukorrad muutuda. Aga noh, kes seda praegu ette teab. Hetkel pole midagi teatada igal juhul.

Mis puudutab kritiseeritud esinemisstiili, siis polnud Ott ilmselt hästi läbi mõelnud või kohanenud selle mõttega, kuidas esineda olukorras, kui sul tegelikult midagi öelda pole. Aga mis teha, ajakirjandus tunneb huvi - isegi siis, kui tühjus valitseb. Vaja vapper olla.:)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Frank »

Ma ei otsi ühtegi vabandust kriitikale, mis käis esinemise kohta. Aga kaamerate ees ja prožektorite valguses võib juhe tõsiselt kokku joosta, kui pole harjunud taolises olukorras olema.

Eks ootab ja loodab parimat.
"Come on, you can see more than that"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

vaana kirjutas:Kunagi heideti S. Loeb-le ette et ta on nagu kaltsakas, habe ajamata ja juuksed sorakil! Arvan et ka tema oleks tahtnud kõik pikalt saata aga reeglid on reeglid ning kui sa tahad, et sul oleks suur fännide armee ja tugevad sponsorid, siis pead sa oskama ennast väljendada ja "reeglitest" kinni pidama.
Mul nüüd ei visanud pilti ette, et mis ajast selline seik pärit on, kus teda kaltsakaks peeti ja ta siis imago muutuse ära tegi sellepärast?
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Tux »

KidrA kirjutas:
vaana kirjutas:Kunagi heideti S. Loeb-le ette et ta on nagu kaltsakas, habe ajamata ja juuksed sorakil! Arvan et ka tema oleks tahtnud kõik pikalt saata aga reeglid on reeglid ning kui sa tahad, et sul oleks suur fännide armee ja tugevad sponsorid, siis pead sa oskama ennast väljendada ja "reeglitest" kinni pidama.
Mul nüüd ei visanud pilti ette, et mis ajast selline seik pärit on, kus teda kaltsakaks peeti ja ta siis imago muutuse ära tegi sellepärast?
Läheb teemast küll juba kaugele, aga siin see lugu on, aasta siis oli 2008: http://www.autosport.com/news/grapevine.php/id/67205
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Frank »

http://www.automobilsport.com/upload/wr ... ium-NZ.jpg
Ja natuke tihedama habemega pilt ka.
"Come on, you can see more than that"
Vasta