Lõuna-Eesti Talv 2007

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

vibulane
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 92
Liitunud: 14 Juun 2005, 11:02

Postitus Postitas vibulane »

AS kirjutas:Margus Uleskin
Janek Romanovitš '
A-Racing
Eesti
A-6
Mitsubichi Lancer EVO IX

Kas keegi neist meestest ka midagi teab???? Mina kuulen esimest korda selliseid nimesid ja päris huvitav oleks teada kellega tegu?
Esimest korda lähevad sõitma selle pärast polegi kuulnud. Auto on pärit siriusest. Ja tegu on ikkagi evo 6- ega mitte 9- ga.
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

08.03. NELJAPÄEVAL on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 4-9 m/s.
Öösel 0...+2
Päeval +2...+6

09.03. REEDEL on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s.
Öösel +1...+4
Päeval +1...+6

Tuleb vist kõva mudaralli.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

eix kirjutas:08.03. NELJAPÄEVAL on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 4-9 m/s.
Öösel 0...+2
Päeval +2...+6

09.03. REEDEL on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s.
Öösel +1...+4
Päeval +1...+6

Tuleb vist kõva mudaralli.
Haanjas need reeglid ei kehti. Kui Võrus sajab vihma, siis Haanjas sajab lund.
rattaga on kah hea sõita
derx
Rallisõltlane
Rallisõltlane
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Jaan 2006, 19:38
Asukoht: Laagri
Kontakt:

Postitus Postitas derx »

Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Subjektiivne värk muidugi, aga selline "omapärane" stardinimekiri.
On kellelgi infot teede olukorra kohta Haanjas?
alanz
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 451
Liitunud: 16 Dets 2005, 11:16
Kontakt:

Postitus Postitas alanz »

Laupäeval lubatakse +1...+7. Pealtvaatajatele (ja ka sõitjatele) tuleb üks mudane ralli...
Aga vaatame asja heast küljest - vähemalt ei ole nii külm nagu Põlva rallil ja kui endale ühe kõrgema ja kuivema koha leiad ,siis tuleb nauditav ralli.

Kui mujal võib olla mudane , siis on ka ju suur võimalus et metsavahelistes kohtades kohati isegi jäine...
Viimati muutis alanz, 06 Mär 2007, 20:13, muudetud 1 kord kokku.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Pigem valiks -30 kraadi kui +7, mis sellest mudast nautida...
alev
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 466
Liitunud: 02 Dets 2006, 10:58
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas alev »

Mina ka ei oska mudast rõõmu tunda. Kohe meenub suvise Võru ralli viimane katse, aga siis oli vähemalt soe. Aga, ega ralli huvilisi ilm raja kõrvalt ära ei aja, nii et naudime seda mis on.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas marko1509 »

eks see muda pole ka meeltmööda sõitjaile endale, sest rehvivalik väga keeruline...
kuid mina mina kui pealtvaataja küll vastu pole, möllu peaks selle mudaga rohkemgi olema, ei pea ju siis kohe tee ääres seisma:P aga eks mõni muidugi tahab taas oma käega vehkida, nagu põlvaski nähtud sai.
Arks
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 21 Dets 2005, 21:17

Postitus Postitas Arks »

Kusjuures see käega vehkimine võib olla hästi mõeldud aga võib mõjuda vastupidi. Mina sõitsin Põlvas ja kuna see oli päris esimene ralli mulle, siis tahes tahtmata pidin korra pilgu vehkijale pöörama. See aga ajas niigi olematu rütmi veidi sassi. Muidugi pealtvaatajad on alati teretulnud ja isegi olen Võrus raja ääres.

Arks
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Mina olen fänn ja meie team on küll öelnud, et on hea kui keegi on raja ääres ja elab kaasa! Ja nad isegi ootavad seda, et näha fänne raja ääres!!! Mis aga porisse ja mudasse puutub siis see ei tohiks kedagi heidutada! eks iga inimene valib täpselt selle koha kus talle parem on! Kunagi EOS rallil oli aga üks mees sellise koha peal, et sai kogu aeg suure kivi rahe ja kulm lõhki, aga mees oli ise nii õnnelik selle üle, et kivi tuli just Markko auto ratta alt!!! seega on ju inimesi erinevaid ja oluine on see, et keegi ikkagi ohtlikus kohas ja päris raja peal ei oleks!
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Ma selle teemaga niiväga enda peale ei mõelnudki. Mõtlesin, et vähe sant oleks vist mudas sõita ja teedest ei jääks üldse midagi järele. Ralli pole enam võidusõit kui kihutamise asemel lihtsalt pehmekssõidetud mudamassiga võideldakse. See on nagu mingi muu sport.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

No elame näeme. Hea on see, et asi ikka toimub. Lõpuks võidab ikka parim. Võibolla pannakse kolmandal läbimised juba kruusakummid alla :)
Peaasi, et teid nii ära ei lõhutaks, et järgmine aasta maaomanikud enam peale ei luba.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Samas ei juhtu midagi ju,kevadel mudaga taheneb asi jälle ära ju.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Kui praegune läbivettinud muda üles keerata siis tahanebki see parajateks vagudeks. Kevadine sula ei ole kuidagi võrreldav paari suvise veepiisaga, mida meil paduvihmaks nimetatakse.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Karmen kirjutas:Pigem valiks -30 kraadi kui +7, mis sellest mudast nautida...
Pakases miljon lumehelvest mida kaadris raske üle lugeda - mudas paarkümmend mullakamakat: ja meeliköitev pilt :)
Igatahes Karmenile tänud seniste kauniste "ülesvõtete" eest kuid, daamid ja härrad, sellistes tingimustes muidugi naudime kõik saadaolevat pilti, kuid krt neist teedest ei jää miskit endist alles... (PS: ei ole Roheline :kermit: )
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Tõstataksin siin esimesena ühe ebapopulaarse küsimuse, mille vastus kindlasti olemas, (=Haanja bensukas neljapäeva õhtul) et kuidas ja kunas oleks võimalik ralli kulgemise plaane teada saada ...
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Selleks et rallit mugavam oleks jälgida kummikud ja vihmapidavad üleriided kaasa. Vahetult raja ääres seistes ja pöialt vibutades on ääretult suur oht saada kivi või muu auto rataste alt lenadav objektiga pihta, ehk siis ohutus siiski ennekõike.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Kui keegi veel ei tea siis, stardinimekirja on ralli koduleheküljel muudetud natuke inimlikumaks...
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Ali-Rantala stardib samal nädalavahetusel Soomes Peurunkarallil. Ja samamoodi A rühmas, nagu oli Põlvas.
Vasta