WRC hooaeg 2019

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

KidrA kirjutas:Teema on 2019 ja ma spekuleerisin kuidas see sinu väidetud vestlus välja nägi. Kuidas Ogier Latvalast lugu ei pea ja Paddon ja Sordo on nõrgad. Ei tasu iga postituse peale näost punaseks ka minna, mingisugune huumorimeel võiks siiski inimesel olla :)
Kas see pidi naljakas olema? Tõstke käsi, kes selle lolluse peale naeris ...

Kui on midagi, mis mind punastama paneb siis on see see kui vähe sa rallist tead. Võib-olla oled lihtsalt noor ja ei tea WRC ajaloost piisavalt aga on selge, et Latvala ja Ogier ei mahu enam kunagi ühte ja samasse meeskonda. Kusjuures mõlema mehe soovil. Arva miks ei olnud Ogier enne seda hooaega tõsiselt Toyota radaril?

Iga üle kahe ralli vaadanud inimene teab, et Lappi on selgelt hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon. Tegelikult ei pea isegi rallit jälgima piisab sellest kui teada, kes kui palju etappe hooaja jooksul kaasa sõidab. Sellest tuligi mu küsimus su puude kohta, sest ma parema meelega ei vaidleks vaimsete probleemidega inimesega ja võib-olla isegi viisakusest naeraksin ta äpardunud katsete peale nalja teha. Kasvõi selleks, et ta päeva veidigi kirkamaks muuta ...
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas aix »

No praegu ElvisP sa reageerid natuke üle küll. Kogu praegune jutt on spekulatsioonid. on see siis naljakas või mitte, on sellel mingi tõepõhi all või mitte, aga selle pärast nüüd närvi minna...ma ei saa aru...
Sama hästi oleks võinud ju ka selle photoshopitud pildi peale närvi minna. Naljasooned on inimestel erinevad.
Kui sul on mingi isiklik vimm Kidra vastu, siis kutsu ta "kohtingule" ja rääkige omavahel nagu mees mehega...Ei pea seda siin tegema.

Samamoodi ma võin küsida, et mille poolest on Lappi hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon. Olen küll ralli pigaajaline jälgija, aga no mina tugitoolisportlasena aru ei saa, et selge erinevus oleks.
Pole ju kindlat võrdlust..autod on erinevad, eksivad viimasel katsel nii Lappi, kui Sordo...Peale selle, et Lappi on noor ja kogemusi hankiv, ei tee ma suurt vahet.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

aix kirjutas: Samamoodi ma võin küsida, et mille poolest on Lappi hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon. Olen küll ralli pigaajaline jälgija, aga no mina tugitoolisportlasena aru ei saa, et selge erinevus oleks.
Pole ju kindlat võrdlust..autod on erinevad, eksivad viimasel katsel nii Lappi, kui Sordo...Peale selle, et Lappi on noor ja kogemusi hankiv, ei tee ma suurt vahet.
Hinnatud sõitjaid ei alandata sellega, et neile antakse auto istumise alla ainult pooleks hooajaks. Täpselt nii lihtne see ongi.
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

ElvisP kirjutas:Hinnatud sõitjaid ei alandata sellega, et neile antakse auto istumise alla ainult pooleks hooajaks. Täpselt nii lihtne see ongi.
Parem pool hooaega kui mitte midagi.

Tänakut ka ei hinnatud väga 2012. järgselt, aga teada, siis on sõitja nii hea, nagu oli tema viimase ralli tulemus.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

ElvisP kirjutas:Iga üle kahe ralli vaadanud inimene teab, et Lappi on selgelt hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon.
Mul üks sõber Keeniast Mutombo Kelembe on üsna suureks rallihuviliseks saanud viimase kolme ralliga ja ma üritasin talle ka seda seletada, et Lappi on kõvasti hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon, et vaata viimast kolme rallit kasvõi. Ta vaidleb muudkui vastu, et mida sa kidra ajad, et viimase kolme ralli punktid on ju vastavad:
1.Tänak - 87
2.Latvala - 38
3.Ogier - 32
4.Suninen - 30
5.Neuville - 28
6.Paddon - 27
7.Ostberg - 22
8.Mikkelsen - 19
9. LAPPI - 18

Ole mees Elvis, aita hädast välja, kuidas ma seletan oma sõbrale Mutombole, et iga üle kahe ralli vaadanud inimene peaks teadma, et kolme viimase ralliga näiteks Lappi on kõvem vend kui need tema ees olevad, isegi poolikut hooaega sõitvad piloodid? Võid ka ise talle vastuse kirjutada bigblackmutombo@africamail.com
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Polkovniku lesk kirjutas:
ElvisP kirjutas:Hinnatud sõitjaid ei alandata sellega, et neile antakse auto istumise alla ainult pooleks hooajaks. Täpselt nii lihtne see ongi.
Parem pool hooaega kui mitte midagi.

Tänakut ka ei hinnatud väga 2012. järgselt, aga teada, siis on sõitja nii hea, nagu oli tema viimase ralli tulemus.
Loomulikult see kuidas sõitjat hinnatakse muutub ajas vastavalt sõitja arengule/tulemustele. Lihtsalt hetkel on see seis, et Lappi aktsiad on Sordo/Paddoni aktsiatest SELGELT kõrgemal.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:Iga üle kahe ralli vaadanud inimene teab, et Lappi on selgelt hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon.
Mul üks sõber Keeniast Mutombo Kelembe on üsna suureks rallihuviliseks saanud viimase kolme ralliga ja ma üritasin talle ka seda seletada, et Lappi on kõvasti hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon, et vaata viimast kolme rallit kasvõi. Ta vaidleb muudkui vastu, et mida sa kidra ajad, et viimase kolme ralli punktid on ju vastavad:
1.Tänak - 87
2.Latvala - 38
3.Ogier - 32
4.Suninen - 30
5.Neuville - 28
6.Paddon - 27
7.Ostberg - 22
8.Mikkelsen - 19
9. LAPPI - 18

Ole mees Elvis, aita hädast välja, kuidas ma seletan oma sõbrale Mutombole, et iga üle kahe ralli vaadanud inimene peaks teadma, et kolme viimase ralliga näiteks Lappi on kõvem vend kui need tema ees olevad, isegi poolikut hooaega sõitvad piloodid? Võid ka ise talle vastuse kirjutada bigblackmutombo@africamail.com
Sest iga üle 3 ralli vaadanud inimene teab, et Sordo/Paddon sõidavad mõlemad ainult pool hooaega. Soovin sulle ja su Keenia sõbrale edu ja tundub, et te sobite teineteisega ideaalselt. Kindlasti leiate võimaluse kuidas oma sobivus vormistada ka ametlikult.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Vahula »

ElvisP kirjutas: Loomulikult see kuidas sõitjat hinnatakse muutub ajas vastavalt sõitja arengule/tulemustele. Lihtsalt hetkel on see seis, et Lappi aktsiad on Sordo/Paddoni aktsiatest SELGELT kõrgemal.
Muidu on väga hea aga su loogika veits lonkab. Sordo/Paddon jah jagavad autot aga põhjus oli pigem Mikkelsen kes taheti turult ära korjata et ta ei saaks kuskil mujal Hyundaile kahjulik olla. Lisaks kui klotsi on siis miks mitte.
See et Latvala ja Oggi vb läbi ei saa on küll ilus kena aga ma peaks meelde tuletama et ju antakse ka suuremaid asju andeks (näiteks kui Oggi peaks Citröeni minema). Tegemist on siiski professionaalidega. Ogi ei olnud Toyota huvi orbiidis enam sest neil esisõitja olemas kes on ka Maailmameistri tiitli konkurentsis hetkel.

https://www.autosport.com/wrc/news/1316 ... to-hyundai

Lisaks et mõlemad kehvad Hyundai sõitjad on olnud TOP5 kohtadel kui pole katkestanud. Aeglaseks neid nüüd küll nimetada ei saa.
Hyundai üritas mängida sellle kaardile et kõvakattel Sordo ja kruusal Paddon ning nad olid ju tänu sellele juhtimas tootjate arvestust.
Viimati muutis Vahula, 20 Sept 2018, 15:50, muudetud 1 kord kokku.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Vahula kirjutas:
ElvisP kirjutas: Loomulikult see kuidas sõitjat hinnatakse muutub ajas vastavalt sõitja arengule/tulemustele. Lihtsalt hetkel on see seis, et Lappi aktsiad on Sordo/Paddoni aktsiatest SELGELT kõrgemal.
Muidu on väga hea aga su loogika veits lonkab. Sordo/Paddon jah jagavad autot aga põhjus oli pigem Mikkelsen kes taheti turult ära korjata et ta ei saaks kuskil mujal Hyundaile kahjulik olla. Lisaks kui klotsi on siis miks mitte.
See et Latvala ja Oggi vb läbi ei saa on küll ilus kena aga ma peaks meelde tuletama et ju antakse ka suuremaid asju andeks (näiteks kui Oggi peaks Citröeni minema). Tegemist on siiski professionaalidega. Ogi ei olnud Toyota huvi orbiidis enam sest neil esisõitja olemas kes on ka Maailmameistri tiitli konkurentsis hetkel.

https://www.autosport.com/wrc/news/1316 ... to-hyundai
Ei vaata minu loogika on lihtsalt see, et kui sõitja on hinnatud siis talle antakse täishooaeg või sõitja ütleb poole hooaja pakkumise peale: "pange end põlema, ma lähen mujale" ja lähebki teise meeskonda. Kas sa kujutad Neu, Ogi, Tänaku, Lappi puhul ette, et keegi neist nõustuks sõitma meeskonnas, mis annab järgmiseks hooajaks neile 6 etappi? Ma ei usu, et nii Sordot või Paddonit eriti kottis miks Hyundai Mikkelseni palkas.

Sellest "Toyotal oli esisõitja juba olemas" tekstist ma aru ei saa, sest minu teada Ott sõitis eelmisel hooajal M-Spordis. Mäkinen on korduvalt välja öelnud, et nad jahtisid ainult Otti ja Ogieri palkamine ei olnudki plaanis.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Lärri »

Ma tahaks Elvise kaitseks öelda, et tihti on ta ka mõistlikku juttu rääkinud.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ruutu »

ElvisP kirjutas:
KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:Iga üle kahe ralli vaadanud inimene teab, et Lappi on selgelt hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon.
Mul üks sõber Keeniast Mutombo Kelembe on üsna suureks rallihuviliseks saanud viimase kolme ralliga ja ma üritasin talle ka seda seletada, et Lappi on kõvasti hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon, et vaata viimast kolme rallit kasvõi. Ta vaidleb muudkui vastu, et mida sa kidra ajad, et viimase kolme ralli punktid on ju vastavad:
1.Tänak - 87
2.Latvala - 38
3.Ogier - 32
4.Suninen - 30
5.Neuville - 28
6.Paddon - 27
7.Ostberg - 22
8.Mikkelsen - 19
9. LAPPI - 18

Ole mees Elvis, aita hädast välja, kuidas ma seletan oma sõbrale Mutombole, et iga üle kahe ralli vaadanud inimene peaks teadma, et kolme viimase ralliga näiteks Lappi on kõvem vend kui need tema ees olevad, isegi poolikut hooaega sõitvad piloodid? Võid ka ise talle vastuse kirjutada bigblackmutombo@africamail.com
Sest iga üle 3 ralli vaadanud inimene teab, et Sordo/Paddon sõidavad mõlemad ainult pool hooaega. Soovin sulle ja su Keenia sõbrale edu ja tundub, et te sobite teineteisega ideaalselt. Kindlasti leiate võimaluse kuidas oma sobivus vormistada ka ametlikult.
Sordo võib järgmisel hooajal tahta teha kaasa terve hooaja. Kas sellisel juhul on Sordo sinu silmis rohkem hinnatud? Lappi võib olla rohkem hinnatud vaid tänavu kogutud punktide põhjal, aga see hindamine võib muutuda juba poole aasta või aastaga. Kogemuste, auto arenduses ja seadistuse osas saab vaielda, aga ilmselt on hinnatum Sordo. Kui hindame näiteks poodiumite osas, siis Lappil annab numbrini 44 veel pikalt minna.
Viimati muutis Ruutu, 20 Sept 2018, 16:09, muudetud 1 kord kokku.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Ruutu kirjutas:
Sõidavad pool hooaega küll, aga seetõtu, et Sordo tahtis pool hooaega ja siis teise poole sai Paddon.
Kas see on mingi nali?
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas schalke »

ElvisP konstrueeritud Lappi seos Ogieriga oli loogiline. Ogier soovib endale kindlasti tugevaid wingmane. Citroen omakorda kedagi sellist, kelles nähakse potentsiaali. Nagu Ogier kunagi Citroeni võeti. Ja olen nõus, Lappi aktsiad on kindlasti kõrgemad kui Sordol ja Paddonil. Mingite punktide või poodiumite arv ei ole praegu argument. Arvestades Lappi kogemust, on ikka uskumatult hästi kohanenud. Jälle umbes nii nagu Ogier omal ajal.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Lärri kirjutas:Ma tahaks Elvise kaitseks öelda, et tihti on ta ka mõistlikku juttu rääkinud.
Kunagi ammu kui ma veel noor olin ja töötasin ühes asutuses kuhu tuli visiidile Savisaar, keda ma silmaotsaski ei sallinud seoses kõige selle korruptsiooniga Tallinnas siis mõtlesin, et kui ta tuleb siis ma näitan talle mis ma temast arvan lihtsalt oma pilguga, et las teised poevad tema ees aga minult saab ühe kurja pilgu.

Esimene asi kui ta uksest sisse astus, viskas ta oma suure paksu kämbla mu ette. Kõigepealt vaatasin seda suurt kämmalt, siis vaatasin ta ilusaid punaseid soojast õhetavaid põski ja imearmast laia naeratust ta näol ja enne kui arugi sain, olin temaga teinud ühe eriti sooja sõbraliku käepigistuse naerulsui. See oli päev kus Savisaar oli mu jaoks järsku mõistlik ja normaalne. Järgmisel päeval õnneks taastus normaalsus ja kõigile kidra fännidele pean rõõmuga ütlema, et ei minust ei saanud keskerakonna valijat :D
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

KidrA kirjutas:Kunagi ammu kui ma veel noor olin ja töötasin ühes asutuses kuhu tuli visiidile Savisaar, keda ma silmaotsaski ei sallinud seoses kõige selle korruptsiooniga Tallinnas siis mõtlesin, et kui ta tuleb siis ma näitan talle mis ma temast arvan lihtsalt oma pilguga, et las teised poevad tema ees aga minult saab ühe kurja pilgu.

Esimene asi kui ta uksest sisse astus, viskas ta oma suure paksu kämbla mu ette. Kõigepealt vaatasin seda suurt kämmalt, siis vaatasin ta ilusaid punaseid soojast õhetavaid põski ja imearmast laia naeratust ta näol ja enne kui arugi sain, olin temaga teinud ühe eriti sooja sõbraliku käepigistuse naerulsui. See oli päev kus Savisaar oli mu jaoks järsku mõistlik ja normaalne. Järgmisel päeval õnneks taastus normaalsus ja kõigile kidra fännidele pean rõõmuga ütlema, et ei minust ei saanud keskerakonna valijat :D


Eks meil kõigil on oma hind. Mõne lojaalsuse eest peab maksma miljoneid või isegi miljardeid aga on ka neid, kelle saab üheks päevaks ära osta ka ainult naeratuse eest.

Muuseas KidrA on üks suuremaid röökijaid siin kuidas tema postitused on seotud 2019. aasta hooajaga. Kuidas see eelmine postitus on aga isegi ralliga seotud jääb mulle arusaamatuks. Saime kõik teada KirdA hinna aga ralli osas vist küll keegi targemaks ei saanud.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

KidrA kirjutas:
snakeplissken kirjutas:
Kolin kirjutas:Aga see kestev number on ikka täiesti arulage. Näide jua F1 näha. Mitte mütsigi aru ei saa kes on.
Minu arust on see nendest ideedest parim. Igal sõitjal ikka oma number. Muidu iga aasta jälle uued numbrid.
Usu mind, Latvala valib numbriks 83 ja Paddon 41 ja sul ei jää see 10 aasta pärast ka meelde, et mis numbrid neil on/olid. Praegu on kõik lihtsamast lihtsam. Ma võin sulle 10 aasta pärast ka öelda, mis numbrid 2018 aastal kõigil olid.
Just sama point oli ka minul. Praegu võid lugeda numprid mis olid 2003. Aga 2036 ei ole sul sugugi meeles mis mubreid võistleiad katsed aastal 2019. see on lihtsalt PULLISITT
ElvisP kirjutas:
aix kirjutas: Samamoodi ma võin küsida, et mille poolest on Lappi hinnatum sõitja kui Sordo ja Paddon. Olen küll ralli pigaajaline jälgija, aga no mina tugitoolisportlasena aru ei saa, et selge erinevus oleks.
Pole ju kindlat võrdlust..autod on erinevad, eksivad viimasel katsel nii Lappi, kui Sordo...Peale selle, et Lappi on noor ja kogemusi hankiv, ei tee ma suurt vahet.
Hinnatud sõitjaid ei alandata sellega, et neile antakse auto istumise alla ainult pooleks hooajaks. Täpselt nii lihtne see ongi.
Selle osalise hooaja Sordole ja Paddonile põhjustas Mikkelseni palkamine. Loodeti, et on kiire ja aitab Neuvillet või siis on ise tiitli jahil. Mees on meeskonnale täielik pettumus. Aga nüüd on kõlakad, et järgmine aasta ta ei pruugigi saada kaasa sõita tervet hooaega. Aga Sordot ja Paddonit ei saanud üle parda ka visata. Sest mõlemal mehel olid lepingud olemas. Ning enneaegne lõpetamine toonuks kaasa suurema kahju kui kolmanda auto jagamine
Viimati muutis Kolin, 20 Sept 2018, 17:40, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas snakeplissken »

KidrA kirjutas:
snakeplissken kirjutas:
Kolin kirjutas:Aga see kestev number on ikka täiesti arulage. Näide jua F1 näha. Mitte mütsigi aru ei saa kes on.
Minu arust on see nendest ideedest parim. Igal sõitjal ikka oma number. Muidu iga aasta jälle uued numbrid.
Usu mind, Latvala valib numbriks 83 ja Paddon 41 ja sul ei jää see 10 aasta pärast ka meelde, et mis numbrid neil on/olid. Praegu on kõik lihtsamast lihtsam. Ma võin sulle 10 aasta pärast ka öelda, mis numbrid 2018 aastal kõigil olid.
Et siis lihtsam on jätta meelde numbreid mis muutuvad...loogiline :roll:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

snakeplissken kirjutas:]

Et siis lihtsam on jätta meelde numbreid mis muutuvad...loogiline :roll:
Igati loogiline.

Ütle kohe mis on perezi number F1-s ****''gi sa mäletad ja tead. Vaja on otsida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

snakeplissken kirjutas:Et siis lihtsam on jätta meelde numbreid mis muutuvad...loogiline :roll:
4 tiimi, 12 sõitjat, 12 erinevat numbrit, see ei tohiks ju kaua aega võtta, need meelde jätta. Eriti kui numbrid jagunevad Ford 1-3, Hyundai 4-6 jne. Aga nagu Kolin välja tõi, ütle mulle Perezi ja Oconi numbrid. Isegi kui sa need mulle ütleks, mul oleks 5 sekundi pärast meelest läinud, sest need on kindlalt mingi 38 ja 47 :D
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Number võib olla ka nagu kaubamärk. Samamoodi nagu meeskonna aladel nagu jalgpall ja eriti korvpall näiteks, kus kõik fännid teavad oma lemmikute särginumbreid isegi kui meeskonnad vahetuvad. Kõvemate sõitjate isiklike numbreid hakatakse samamoodi mäletama nagu F1-s.
Vasta