Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas calderon »

soca kirjutas:
Magnus kirjutas:
Prommi kirjutas:Kahju sellest mis juhtus Otiga, kuid ma ei materdaks üldse, sest see mis siiani toimus oli ikka kuradi ilus. Niisiis ootan edasisi ilusaid esitlusi. 8)
Täiesti nõus sinuga. Kurb on näha seda , et siinsed isikud nii palju kohe materdama kukuvad. Kahju muidugi et nii läks, aga no kuulge. Minge sõitke Ogieriga ühes ajas ja kohati kiiremini... plus veel see paus mis oli ja uus kaardilugeja. Jah nad on koos sõitnud ja head sõbrad, aga kui Raigo ikka ei ole sellise tempoga ja tingimustega harjunud siis ei saa ka kohe temalt 100% asja nõuda. Minumelest on hämmastav kuidas nad kohe temposse said ja olid nii kiired. Küll kurtsid et setup vale ja legend ei klapi niimodi nagu peaks ja momendid sees. Ott ju ise mainis et momente palju aga kahjuks see moment oli liiga suur et päästa. Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena. Kui veel leiate et peaks poisse maha tegema siis minge rentiga omale ralliauto ja sõitke eestis mõni sprint või asi kaasa nii kiiresti kui suudate. Ja kui te seal avarii teete või viimased olete siis lubage naerda...
Leidsin ainult ühe inimese kes siin Otti kohe materdama hakkas ja selleks oli calderon, ülejäänud on lihtsalt kirjutanud krdi kahju jne.
Ohjahh. Kui ütled nii nagu asi on siis oled kohe materdaja. Tundub, et siin ei tohi midagi öelda. On ju teada, et see aasta on Otile viimane võimalus ennast näidata paremast küljest kui 2012 aga mis on tegelikkus, täpselt sama seis 3 rallit kahel neist off. Tänapäeval ei huvita tiime see kui kiire sa oled, vaid see, et sa lõpuni tuled kui sa ei ole just Kubica või Prokop kellel rahakott suur ja ise taod kinni kõik kulud. Loomulikult ma tahan, et Ott oleks suures mängus sees aga mitte nii nagu praegu.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas raig0 »

Tegelikkus on see, et kedagi ei pingesta 12. kohal kulgev WRC piloot. Tänak on maailma tipp. Olen olnud ja olen ka edaspidi tema fänn.
Rohkem positiivsust seltsimehed!
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas jens »

raig0 kirjutas:Tegelikkus on see, et kedagi ei pingesta 12. kohal kulgev WRC piloot.
Khalid Al Qassimid ja Conrad Rautenbachid tõesti mingit perspektiivi ei paku, isegi kui nad lõpuni tulevad.

Aga ükski tehasetiimi ei hakka palkama ka praeguses vormis Kubicat, kes hoolimata kiirusest peaaegu iga päev kraavis lõpetab.

Tasakaalu vaja...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Kolin »

Küsimus. Kas Tänak on üldse Portugali ralli lõpetanud?
Mulle tundub, et ta pole ühelgi portugali rallil ilma jamadeta lõpuni jõudnud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Pints »

Arvestage seda ka, et põhi-rõhk on tal ju WRC2 ära võita. WRC etapid on boonuseks ja kogemuste jaoks.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Timur_P »

Magnus kirjutas:Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena.
Kahjuks ma kardan, et nad ei pruugi sellest sama moodi aru saada. :(
Neile võib see olla lihtsalt järjekordseks kinnituseks, et kutt on kiire aga ei püsi endiselt teel.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas GC »

Timur_P kirjutas:
Magnus kirjutas:Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena.
Kahjuks ma kardan, et nad ei pruugi sellest sama moodi aru saada. :(
Neile võib see olla lihtsalt järjekordseks kinnituseks, et kutt on kiire aga ei püsi endiselt teel.
"... ei püsi endiselt teel."
Kas kodus istudes (vaheaasta wrc-s) on võimalik teelpüsimine selgeks saada?
Minu meelest saab selle selgeks ainult sõiduga, kogemusi omades.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Timur_P »

GC kirjutas:
Timur_P kirjutas:
Magnus kirjutas:Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena.
Kahjuks ma kardan, et nad ei pruugi sellest sama moodi aru saada. :(
Neile võib see olla lihtsalt järjekordseks kinnituseks, et kutt on kiire aga ei püsi endiselt teel.
"... ei püsi endiselt teel."
Kas kodus istudes (vaheaasta wrc-s) on võimalik teelpüsimine selgeks saada?
Minu meelest saab selle selgeks ainult sõiduga, kogemusi omades.
Ma saan aru, et uus ja kogenematu kaardilugaja, kuid ka Ott ütles, et neil oleks vaja aega harjuda ja sõita, aga seda aega neile kahjuks antud pole. See viitab sellele, et neilt oodatakse kohe tulemusi.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas GC »

Timur_P kirjutas:
Ma saan aru, et uus ja kogenematu kaardilugaja, kuid ka Ott ütles, et neil oleks vaja aega harjuda ja sõita, aga seda aega neile kahjuks antud pole. See viitab sellele, et neilt oodatakse kohe tulemusi.
Nii ta tõesti ütles!
Kiiruskatsete aegasid vaadates, on kaks võimalust:
1. Otile anti "vabad käed".
2. Otil polnud muud valikut, tuli tallata!
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Meeldimisi saanud: 1

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas ponx »

Urmo Aava: Tänaku kiirus on juba liiga hea, stabiilsus kõva analüüsi koht
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/u ... d=68386297
meh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 13 Nov 2011, 11:53

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas meh »

Eriti palju siin sõna ei võta, kuid praegusel hetkel tuleb seda siiski teha - olen rahul, et mul on oma kaasmaalastele põhjust kaasa elada. Sel rallil oli ilmselt stardirivis Eesti lippude kontsentratsioon seoses rahvaarvuga üks parimaid. Ükski meeskond ei lähe sinna kraavi sõitma, kõik lähevad endast parimat andma (see kehtib ka kõikide teiste spordialade kohta).

Teisisõnu - isiklikult ei meeldi mulle see maailmanabadest arvamusliidrite generatsioon, kes arvavad, et nii nagu nemad ütlevad, nii kõik peabki olema ja see on ka ainus tõde maailmas.

Või teise nurga alt - mis *** fänn Sa oled, kui Sa eksisteerid vaid triumfeerimise hetkedel. Ei tahaks omale selliseid "hea päeva sõpru"...
Viimati muutis meh, 06 Apr 2014, 17:48, muudetud 1 kord kokku.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas viplala »

meh kirjutas:Eriti palju siin sõna ei võta, kuid praegusel hetkel tuleb seda siiski teha - olen rahul, et mul on oma kaasmaalastele põhjust kaasa elada. Sel rallil oli ilmselt stardirivis Eesti lippude kontsentratsioon seoses rahvaarvuga üks parimaid. Ükski meeskond ei lähe sinna kraavi sõitma, kõik lähevad endast parimat andma (see kehtib ka kõikide teiste spordialade kohta, mida).

Teisisõnu - isiklikult ei meeldi mulle see maailmanabadest arvamusliidrite generatsioon, kes arvavad, et nii nagu nemad ütlevad, nii kõik peabki olema ja see on ka ainus tõde maailmas.

Või teise nurga alt - mis *** fänn Sa oled, kui Sa eksisteerid vaid triumfeerimise hetkedel. Ei tahaks omale selliseid "hea päeva sõpru"...
Hästi öeldud!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Lithium »

Pole hullu mehed, JML 2. Küll saab oma koha ja tuleb ka stabiilsus!
Söörlöne!
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas pelmeen10 »

muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas muhk »

pelmeen10 kirjutas:Tom Cave katus:
https://www.youtube.com/watch?v=13TJj4Shh2s
klassikaline rallipublik muidugi: "aijeeee." kõik nii õnnelikud, et pauku pandi nende silme all. nii see kahjuks rallis tavaks on kujunenud jh...
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Olts »

muhk kirjutas:
pelmeen10 kirjutas:Tom Cave katus:
https://www.youtube.com/watch?v=13TJj4Shh2s
klassikaline rallipublik muidugi: "aijeeee." kõik nii õnnelikud, et pauku pandi nende silme all. nii see kahjuks rallis tavaks on kujunenud jh...
Inimesed tundsid rõõmu, et said aidata. Näeme ikka asja positiivsemat poolt.
rattaga on kah hea sõita
Vasta