Wales Rally GB - I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Huvitav,kas akadeemikute splitte ei näidata ka homme ja ülehomme? Sellest oleks väga kahju, kui nii oleks.
Funky-
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 295
Liitunud: 07 Juun 2010, 20:15
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Funky- »

Niinemäe viimasel kõvasti kaotand
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Kaur on sisuliselt tiitli juba maha mänginud, sõiduga Breenele järgi jõuda on juba väga raske.

Ralli pole veel läbi ja kõike võib juhtuda aga natukene masendav algus on küll Kaurilt, võtab rahulikult aga see on natukene liig juba.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

MKD kirjutas:Kaur on sisuliselt tiitli juba maha mänginud, sõiduga Breenele järgi jõuda on juba väga raske.

Ralli pole veel läbi ja kõike võib juhtuda aga natukene masendav algus on küll Kaurilt, võtab rahulikult aga see on natukene liig juba.
Vastupidi, minumeelest just küps algus. Vaevalt Kaur võidu peale välja läkski, Egon ise ütles ka, et algul võtab rahulikult. Piisab teisest kohast, kui kamba peale suudetakse veel 3 katsevõitu Breeni eest ära napsata ja teine koht ei ole üldse kaugel.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

MKD kirjutas:Kaur on sisuliselt tiitli juba maha mänginud, sõiduga Breenele järgi jõuda on juba väga raske.

Ralli pole veel läbi ja kõike võib juhtuda aga natukene masendav algus on küll Kaurilt, võtab rahulikult aga see on natukene liig juba.
Ma küll poleks nii pessimistlik,Egonil ikkagi edu 20p,enne walesi ja alles esimesed 3 katset läbitud.
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Postitus Postitas jaani8 »

-saxx- kirjutas:Kruudale +5 minutit võrreldes Abbringuga.järelikult midagi juhtunud
Sõitsid SS3 alguses ratta alt, jätkavad homme.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Kaur-i sõidul ei ole häda midagi, kolmanda katsega tõusis juba kuuendaks. Niinemäe hoog aga paistab olevat otsa saanud, kaotas katsel Breen-ile 3.42
Viimati muutis Timur_P, 10 Nov 2011, 21:38, muudetud 1 kord kokku.
golf2tour
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 164
Liitunud: 07 Juul 2011, 23:59
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas golf2tour »

Pilt
Viimati muutis golf2tour, 10 Nov 2011, 22:05, muudetud 1 kord kokku.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

laika kirjutas:
MKD kirjutas:Kaur on sisuliselt tiitli juba maha mänginud, sõiduga Breenele järgi jõuda on juba väga raske.

Ralli pole veel läbi ja kõike võib juhtuda aga natukene masendav algus on küll Kaurilt, võtab rahulikult aga see on natukene liig juba.
Ma küll poleks nii pessimistlik,Egonil ikkagi edu 20p,enne walesi ja alles esimesed 3 katset läbitud.
30 punktine edu on Kauril siiski aga nõus, minu arust teeb Kaur samuti tarka sõitu. Eks ta peabki mängima 2. koha peale, mis kõigi eelduste kohaselt peaks tiitli kindlustama, sest oli arvata et Breenile Walesis vastast pole.

Tänak liigub ka nii nagu ma arvasin, kuigi vara on veel õisata, sest alles 1 tõeline kruusa katse on seljataga aga ma usun, et ta on võimeline isegi paremaks.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

KidrA kirjutas:
laika kirjutas:
MKD kirjutas:Kaur on sisuliselt tiitli juba maha mänginud, sõiduga Breenele järgi jõuda on juba väga raske.

Ralli pole veel läbi ja kõike võib juhtuda aga natukene masendav algus on küll Kaurilt, võtab rahulikult aga see on natukene liig juba.
Ma küll poleks nii pessimistlik,Egonil ikkagi edu 20p,enne walesi ja alles esimesed 3 katset läbitud.
30 punktine edu on Kauril siiski aga nõus, minu arust teeb Kaur samuti tarka sõitu. Eks ta peabki mängima 2. koha peale, mis kõigi eelduste kohaselt peaks tiitli kindlustama, sest oli arvata et Breenile Walesis vastast pole.

Tänak liigub ka nii nagu ma arvasin, kuigi vara on veel õisata, sest alles 1 tõeline kruusa katse on seljataga aga ma usun, et ta on võimeline isegi paremaks.
Kauri edu oli Breeni ees enne seda etappi 20 punkti (92 vs 72). Ja vaadates Breeni kiirust, siis need punktid sulavad hirmus kiiresti. Juba kaks punkti on Breenil katsevõitude eest käes.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

golf2tour, kust pilt pärineb?
golf2tour
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 164
Liitunud: 07 Juul 2011, 23:59
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas golf2tour »

ivar80 kirjutas:golf2tour, kust pilt pärineb?
sorry, muutsin nüüd ära. Muutsin pilti sest panin selle taustapildiks omale.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

johunn kirjutas:
KidrA kirjutas:
laika kirjutas: Ma küll poleks nii pessimistlik,Egonil ikkagi edu 20p,enne walesi ja alles esimesed 3 katset läbitud.
30 punktine edu on Kauril siiski aga nõus, minu arust teeb Kaur samuti tarka sõitu. Eks ta peabki mängima 2. koha peale, mis kõigi eelduste kohaselt peaks tiitli kindlustama, sest oli arvata et Breenile Walesis vastast pole.

Tänak liigub ka nii nagu ma arvasin, kuigi vara on veel õisata, sest alles 1 tõeline kruusa katse on seljataga aga ma usun, et ta on võimeline isegi paremaks.
Kauri edu oli Breeni ees enne seda etappi 20 punkti (92 vs 72). Ja vaadates Breeni kiirust, siis need punktid sulavad hirmus kiiresti. Juba kaks punkti on Breenil katsevõitude eest käes.
Tõepoolest, minu viga. Nüüd teab terve rallifoorum, et mu matemaatika pole kiita :lol:
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

Uhke lausega lõppeb artikkel!
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Jah,suurepärased sõnad:
"Today you saw the drive of a future World Champion. Just remember where you read it first."

Ka Meie usume Sinusse!Go Ott!
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

vennad panevad väga mööda ju. nemad pole esimesed, kes räägivad, et ott maailmameistriks saab tulevikus :D
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Ärme unusta, et hetkel ainult ~25 kilomeetrit sõidetud. Ralli on veel ees ja meie poistel on aega tegusid teha. Usun, et Egon sõidab samuti ennast lahti. Ta alati selline tagasihoidlik startija. Vaja vaid mõned katsevõidud napsata Breeni eest ja talle pinge peale panna ning siis on lootust tiitel koju tuua.

Seniks aga, kes tahab endale arvutisse uut taustapilti, siis: http://www.worldrallypics.com/walesrallygb/
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

Ints
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr 2010, 13:32
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Ints »

Vasta