WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Nii, jõudsin ka üle kahe nädala taas koju, Uus-Meremaa jaoks harjutamise aeg on jäänud olematuks ja ka täna ei saa pulti kätte võtta. Homse päevaga üritan natuke testida ja siis võistlusajad. Ehk saan mõne punkti, kuigi kahtlane on.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:Nii, jõudsin ka üle kahe nädala taas koju, Uus-Meremaa jaoks harjutamise aeg on jäänud olematuks ja ka täna ei saa pulti kätte võtta. Homse päevaga üritan natuke testida ja siis võistlusajad. Ehk saan mõne punkti, kuigi kahtlane on.
No kunagi ei või teada, nii et ära sõida igaljuhul.
Diagnoos- Rallisõltlane
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Jube!!!Erryga proovisime WRC III ja WRC IV ja siis võtsime Wrc evolvedi kätte ja siuke vingerdamine käis et jube!Kellel siis olijatest WRC III on??
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

adi007 kirjutas:Jube!!!Erryga proovisime WRC III ja WRC IV ja siis võtsime Wrc evolvedi kätte ja siuke vingerdamine käis et jube!Kellel siis olijatest WRC III on??
Täitsa olemas ja juhitavus Evolved´ga võrreldes totaalselt erinev.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Olen ka proovinud WRC2 ja segase peaga sai näpitud WRC3. Küll need on pikad mängud :) Juhitavus on kõikides WRC mängudes erinev. Uue ilmumisel on taas asja edasi arendatud e. reaalsemaks muudetud mis tglt ju positiivne. Aga elamuse sai küll vanemaid proovides :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mõtlesin, et kirjutan oma nägemuse mulle tunduvast ideaalsest rallimängust. WRC mängudes võiks olla ka selline karjääri varjant, et alguses, et üldse meeskonda saada, pead sa mingid testid läbi tegema ja kui piisavalt kiirsti sõidad siis saad kas JWRCsse või siis mingisse eratiimi. Ja kui suudad seal piisavalt kiiret sõitu näidata, siis saad pakkumisi WRC tiimidelt. Midagi taolist nagu on F1 2005, kus saad viie hooaja vältel oma karjääri teha. Siis ei peaks niisama üksi uhama vaid oleks väike story varjant ka sees. Loodame, et kunagi võib sellist asja ka WRC mängudes kohata. Muidugi võiks ka katseid rohkem olla ja isegi mõni katse pimedas nagu oli WRC II-s. Mis mulle veel meeldiks, siis auto lagunemine võiks ka sutsu reaalsem olla (RBR on selle kohapealt ikka WRC-st sutsu ees), mitte et kui 200 otse puusse sõidad siis reaalselt, et tohiks see auto enam piuksu ka teha.
Selline nägemus siis, iseasi, kas see kõik plaadi peale ka ära mahuks aga midagi saaks kindalsti kokku teha.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

V-Rally 3-es on umbes sarnaselt minu arust aga muidu on see mäng täiesti mõttetu. eriti juhitavus
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

see et karjääri värk seda saaks ju me ka teha rallifoorumis aga see olks ilge peavalu...
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

seda et see ei kipu küll eriti teema alla aga kui kas keegi on poes käind ja seda torino olympic games eesti poodides näind playsy mänguna...
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

ise terve oma elukese ainult ja ainult olen cmr mänginud ja mitte midagi muud ja nüüd siis kuuaega olen üritanud teiega siin kaasa rallida ja kui te vaid kujutaks ette kui raske on no ei sa lihtsalt hakkama kuidagi ei taha ära harjuda aga tuleb tõdeda et cmris see tehniline asi(auto remontimine ja kummide valiku asi ja jne...) vähe lahedam aga sellel pole ka viga ja vaheldus mis sugune kui lõpuks colinist üle saaks siis tahaks teile ka sumpsi otsa näidata aga jah........ sinna läheb veel aega:P
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Sain ka siis viimasel minutil ajad saadetud, ütleme nii, et Uus Meremaa pole minu jaoks :) Ei suutnud treenigul stabiilsust saavutada ja ka ralli ise läks totaalselt metsa, tegin väga lolle vigu ja läksin liiga kindla peale välja, arvan, et poodiumi esimene koht tagant poolt on minu :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

andro kirjutas:Sain ka siis viimasel minutil ajad saadetud, ütleme nii, et Uus Meremaa pole minu jaoks :) Ei suutnud treenigul stabiilsust saavutada ja ka ralli ise läks totaalselt metsa, tegin väga lolle vigu ja läksin liiga kindla peale välja, arvan, et poodiumi esimene koht tagant poolt on minu :D
Eks see hommikul paista, kuda kellelgi läks, loodame , et Strike kohe eest ära ei peruta.
Diagnoos- Rallisõltlane
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Minulgi ajad viimasel hetkel saadetud. viimased korrad kuidagi hiline saatja. Eks näis mis saab. Loodame, et tuleb huvitav ralli ja kõigile nael kummi !
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

SS1 ajad kõige varem täna alles peale lõunat või siis veel hiljem.
Kuu lõpp ja kiired ajad. Sry
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Täiesti arusaadav ja mõistetav. Jääme lihtsalt ootele
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sain ka eile õhtu värisevi käsi NZ sõidetud ja eriti hull oli SS6 kui naine tuppa astus ja küsis "noh, kuidas läheb?", mille peale ma ütlesin, et ära nüüd liiguta kuna tempo oli nii piiri peal ja üks eksimus oleks PSi purunemisega lõppenud. Peaks mainima, et NZ oli minu jaoks uus ralli ja kõik seal kogetu oli esmakordne. Järgmiseks hooajaks sai vähemalt metsikult testi km kogutud kui sealt muud ei tule...
Eks me siis praeme ja ootame pingsalt aegu.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Sain ka eile õhtu värisevi käsi NZ sõidetud ja eriti hull oli SS6 kui naine tuppa astus ja küsis "noh, kuidas läheb?", mille peale ma ütlesin, et ära nüüd liiguta kuna tempo oli nii piiri peal ja üks eksimus oleks PSi purunemisega lõppenud. Peaks mainima, et NZ oli minu jaoks uus ralli ja kõik seal kogetu oli esmakordne. Järgmiseks hooajaks sai vähemalt metsikult testi km kogutud kui sealt muud ei tule...
Eks me siis praeme ja ootame pingsalt aegu.
Kusjuures mul sama asi, et kõige parem on üksi toas olles rallit sõita. Mul peab absoluutne vaikus toas valitsema. Seepärast ma olengi valinud sellise aja ralli sõitmiseks, kui naine on tööl. Krusa, soovitan soojalt samamoodi käituda :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Nüüd siis ajad üleval.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Õnne Krusa :) Super sõit ja nagu eile ise arvasin siis ajad on päris tihedad :)
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Krusale õnne ka minu poolt, aeg on päris hea :)
Vasta