WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

welcome to wrc evolved challenge.
andri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Nov 2005, 19:35
Asukoht: rapla

kas..

Postitus Postitas andri »

kas wrc evolvedis on sõitjatel õige nägu nagu wrc 2,ja kas 3 ja 4 on sõitjatel päris nägu
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: kas..

Postitus Postitas Krusa »

andri kirjutas:kas wrc evolvedis on sõitjatel õige nägu nagu wrc 2,ja kas 3 ja 4 on sõitjatel päris nägu
On küll ja järjest ligilähedamaks läheb :)
andri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Nov 2005, 19:35
Asukoht: rapla

mul..

Postitus Postitas andri »

mul on wrc 4 ja seal näeb sõitjat aint siis kui on autasustamine ja minu meelest kyll ei ole seal sõitja õige näoga,wrc 2 demo mul oli ja seal oli õige nägu,wrc 3 ma ei tea. ja mis asi on p-wrc
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: mul..

Postitus Postitas Strike »

andri kirjutas:mul on wrc 4 ja seal näeb sõitjat aint siis kui on autasustamine ja minu meelest kyll ei ole seal sõitja õige näoga,wrc 2 demo mul oli ja seal oli õige nägu,wrc 3 ma ei tea. ja mis asi on p-wrc
PWRC on N-rühma autod.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Nõndaks ... ka mina olen selle mängu ära proovinud ja ... hirmus pettumus, see krdi auto hõljumine ajab päris närvi ja ka pidurid on nagu nad on .... jama. Kunagi üritan ilmselt ka mõne võistluse kaasa teha, aga millal ... ei tea, enne on vaja sõitma õppida.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:Nõndaks ... ka mina olen selle mängu ära proovinud ja ... hirmus pettumus, see krdi auto hõljumine ajab päris närvi ja ka pidurid on nagu nad on .... jama. Kunagi üritan ilmselt ka mõne võistluse kaasa teha, aga millal ... ei tea, enne on vaja sõitma õppida.
Oi, kes üle pika aja on välja ilmunud. Huvitav kas ma mängin mõnda teist WRC Evolved aga mul küll auto ei hõlju ja piduritega on ok. :? :? :?
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No ärge öelge, et mul miski imelik viga mängul küljes. Asfaldil veel kuidagi seisab teel aga kruusal ... kui on veel ka mõni küngas, siis lihtsalt ei kuula see masin sõna, allamäge rattad nagu ei puutukski maad. Ühesõnaga on uuel mängul kadunud see vähenegi reaalne auto juhtimise tunne, mis oli eelmisel versioonil. Nagu morsk teel .... :?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:No ärge öelge, et mul miski imelik viga mängul küljes. Asfaldil veel kuidagi seisab teel aga kruusal ... kui on veel ka mõni küngas, siis lihtsalt ei kuula see masin sõna, allamäge rattad nagu ei puutukski maad. Ühesõnaga on uuel mängul kadunud see vähenegi reaalne auto juhtimise tunne, mis oli eelmisel versioonil. Nagu morsk teel .... :?
Vot ei saagi täiega igal pool lasta (nt.Colini mäng). Minu meelest on küll asi reaalsemaks läinud. Muidugi paras pähkel on Argentiina ralli aga ütleme nii ants kints, et kõik on harjutamise asi ja pole see asi nii hull midagi. :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Burns kirjutas:aga ütleme nii ants kints, et kõik on harjutamise asi ja pole see asi nii hull midagi. :lol: :lol:
Ok, eks ma siis punnitan, kuigi ega seda aega nagu polegi sellise tegevuse jaoks. Aga edu teile kõigile eesoleval hooajal.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

järsku sa oled auto kergeks teinud.mul oli ka algul mingi sihuke jama
ants kints kirjutas:
Burns kirjutas:aga ütleme nii ants kints, et kõik on harjutamise asi ja pole see asi nii hull midagi. :lol: :lol:
Ok, eks ma siis punnitan, kuigi ega seda aega nagu polegi sellise tegevuse jaoks. Aga edu teile kõigile eesoleval hooajal.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sain ka eile kõik asjad lahti ostetud ja katsetasin neid mis leiab Cheatide alt. Seal annab ikka igasugu lollusi masinale külge pookida. Nt. madal gravitatsioon jne. Milleks sihukesed mõttetused ? Selle asemel oleks võinud paar katset juurde progeda....
Ants Kints, selle mängu juures peab pisut aega veetma, siis hakkab tasapisi tulema.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

peab jeh ma pidin ka oma 2-3 nädalat harjutama et auto ilusti teedel püsiks...
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

heh. ma sõitsin lihtsalt tasa ja targu, auto püsis hästi teel ja jõudsin finisisse ka
andri
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Nov 2005, 19:35
Asukoht: rapla

wrc2-wrc3

Postitus Postitas andri »

see küsimus ei sobi küll selle teemaga aga ma küsin ikkagi, mis ralli oli wrc 2-es mille asemele tuli türgi wrc 3-es.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: wrc2-wrc3

Postitus Postitas Strike »

andri kirjutas:see küsimus ei sobi küll selle teemaga aga ma küsin ikkagi, mis ralli oli wrc 2-es mille asemele tuli türgi wrc 3-es.
Ralli mis oli WRC II ja polnud III oli Safari
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Lähiajal on oodata uut liiget ;)
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

:Dmina saatsin monte ajad igaks juhuks ära,sest sõidan täna minema.Loodaks ikka mõne punni saada 8)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kambu kirjutas::Dmina saatsin monte ajad igaks juhuks ära,sest sõidan täna minema.Loodaks ikka mõne punni saada 8)
Kas kivid kukkusid ja katkestaja ikka pani jala ette :D ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kambu kirjutas::Dmina saatsin monte ajad igaks juhuks ära,sest sõidan täna minema.Loodaks ikka mõne punni saada 8)
Vaatasin just maili üle, kuid sinu aegu selt küll ei leidnud. Palun saada uuesti ja vaata, et aadress ikka õige oleks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta