WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

kui teed single stage siis heinakad puuduvad, kui aga championship või single rally peaks nad seal olema (mulle jäänud selline mulje) aga ta ytleb ka et shikaan kui heinapallid on nii et kuula tähelepanelikult ja mina panen täis kaasiga neist mööda. lään hästi paremalt siis keeran järsku vasakule nii et kylg ees ja võtab veic hoogu maha ja siis tagasi paremale
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

aix kirjutas:nojah, aga samas kui kohati on üks takistus juures, siis peaks sellest muutuma ka lõpuaeg. S.t, et kui toimuvad meistrikad, siis võidab see kellel vähem takistusi ette juhtb või kes millise ilmastikuga rajale pääseb?
Olen ka mõelnud sellele. Tundub kuidagi ebavõrdne. Miski süsteem tuleb välja mõelda. Kas, siis nii, et tuleb ette see mis tuleb. Kogu aeg ei saa jui juhtuda? Või, siis sõidetakse trialiga mida küll hiljem tõestada pole võimalik mis on kehvem variant. Mulle meeldiks esimene vist rohkem.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ah ega siin midagi erilist välja pole mõtet mõelda vist. Päris rallis ju ka saavad teinekord eespool startinud kuivarajaga läbi, tagumised saavad sellise paduvihma, et vähe pole. Ega siis keegi sellepärast veel virisema ei hakka ja katset ei tühistata. Ongi põnevam minuarust.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Matthiew kirjutas:kui teed single stage siis heinakad puuduvad, kui aga championship või single rally peaks nad seal olema (mulle jäänud selline mulje) aga ta ytleb ka et shikaan kui heinapallid on nii et kuula tähelepanelikult ja mina panen täis kaasiga neist mööda. lään hästi paremalt siis keeran järsku vasakule nii et kylg ees ja võtab veic hoogu maha ja siis tagasi paremale
Olen sõitnud põhiliselt meistrikaid ja siis ka need heinapallid puuduvad.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

nojah.. siis ta vist lambist paneb need sinna ja vahest ei pane yldse. aixil on täiesti õige tekst. sest mõndadel läheb pekki aga samas läheb teistel järgmistel rallidel pekki nii et suht võrdne
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

aix kirjutas:Mul üks tagasihoidlik küsimus. Nimelt oli see vist Soome ralli ja vist SS2
kus on kuskil keskosas asfalti lõigul heina pallid. Aga probleem selles, et mingil ajahetkel on heinapallid kahel korral järjest, mingil ajal ainult üks takistus.
hakkasime juba kihla vedama, et kellel on õigus, kui ta järgmine päev sama etappi mängides ei leidnud üldse neid heinapalle. Sõber arvas, et ta on lolliks läinud. Kas kellelgi on veel selliseid juhuseid. Loogiliselt võttes pole see ju võimalik.
mul pole vahest üldse palle ees, aga iga kord mingil etapil on mingid viperused rajal eriti langevad kivid need ajavad ikka närvi küll
RFristo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 27 Dets 2005, 16:59

Postitus Postitas RFristo »

MUl veel ei mängu aga olen vaatandu pilt kibelen ikka saad seda mängu
Ralli, ralli on parim
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

RFristo kirjutas:MUl veel ei mängu aga olen vaatandu pilt kibelen ikka saad seda mängu
tee kiiresti jaanuari alguses hakkab rallifoorum challenge a enne peaks ikka veic proovima ja testima ka. aga kui sa mängu saad ja oled huvitatud rallifoorum challengest siis kohe kysi strike käest mis tehase meeskonda saaksid (mis auto saaksid) et siis sõidad selle kindla autoga ja saad tunde kätte


ja kivid ajavad ikka jah närvi. ma ykskord jäin kuidagi kinni. ajakaotus oli 15 sekki pluss kogu auto oli sodi. loodame et võistluste ajal seda ei juhtu
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii!!

Ralli hooaeg 2006 saab traditsiooniliselt stardi Monte Carlos. Rallihooaeg algab 16.01 libedate Monte teedega ja lõppeb 14.08 algava Austraalia ralliga.

Aegu ootan ikka nagu alati nädal enne kui kalendris kirjas. See kuupäev mis kalendris kirjas on juba aegade ilmumise kuupäev mitte saatmise.

Reeglid peaks ka selle nädala jooksul valmis saama.
Edu siis kõigile kes osalevad sellel uuel hooajal ja jätkake siis sama kiirust nagu ikka.
Ise jälgin selle hooaja kõrvalt arvatavasti ja osalen vist maksimum paaril rallil.
Kui Mitsu väga hädas eks näis äkki sõidan rohkemgi kaasa :)

Rallidel siis jääb nii hetkel, et on kokku 6 katset ehk siis kõik katsed korduvad.
Ja uues hooajast üks muudatus mida tahaks kindlasti sisse viia on see, et ABS aja pilt on kõigil kohustuslik saata koos aegadega mailile.

Edu kõigile algaval hooajal,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eile öösel sai koos Krusa ja Kaitiga sõidetud Montet ja Küprost. Päris fun oli meil ja sõitsime Krusaga Kaitile kõik uued põhjad Montese ette :)
Nüüd siis 14ndal loodame koos kõik ühe testralli teha enne kui õige aeg veel ajad ära saata 15ndal.
Igaljuhul kõigile sõpadele head vana-aasta lõppu ja edukat uut WRC Evolved hooaega. Loodan, et saan siiski mahti ka ise mõnel rallil osaleda. Eile tekkis väike idee, et äki Monte ikka sõidaks kaasa :)
Monte 4kordse võitjana oleks ikkagi nagu kohustus vähemalt stardis olla :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eilne sõit oli tõesti lahe. Kait-il on nüüd pisut pusimist :P
Monte võit on kõige magusam, siis kui sellest võtab osa ka 4x master :)
Strike, seega loodame ikka Sind seal nimekirjas näha.

PS. eile öeldi lõppeva aasta lahedaim lause: "Te lähete nii kiireks, et ma pean XKliburile helistama ja ta kohale kutsuma" :D :D :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:PS. eile öeldi lõppeva aasta lahedaim lause: "Te lähete nii kiireks, et ma pean XKliburile helistama ja ta kohale kutsuma" :D :D :D
Esiteks sõbrad konkurendid ma luban, et ma olen Monte stardis. Ükskõik kui kiire või aeglane ma olen. Ikkagi olen stardis ja üritan endast parima anda. See lause oli ikka uskumatu, et mehed te hakkate nii kiireks minema ma pean Belgiase helistama :) Samas seda ütles tegelane kes on kõigest teooria MM võitja :) :) :)
Üritame siis uue aasta vastu võtta ja veel kiiremini sõita kõik 2006 a kui eales varem.
See lause läheb ajaloo üürikutese ja veel see lause Kaiti poolt, et "olgem ausad see mees on kiire" :) :) :)

Päris ränk värk eriti kui purrrrrri ka ei saa teha :D :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Nüüd, siis reeglid üleval ja mõned sõitjadki veel juurde tulnud. Tundub, et tuleb tore hooaeg. Soovin kõigile teguderohket uue algust ja rasket jalga :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Head uut aastat ka siis minu poolt kõigile Rallifoorumi tegelastele :lol: :lol: :lol:

Lugesin just reeglid läbi ja minu arust on sutsu jama see, et sõita võib ka nii, et Driver Aids on peal. Ega päris rallis ka mingisuguseid piduri ja trajektoori kontrolle peal pole. Aga see on muidugi ainult minu arvamus aga oleks minu teha olnud, oleksin need ära keelanud. Muidugi suht võimatu oleks aegades ka tõestada olnud, kas neid kasutati või mitte.
Aga head hooaega õigile.

NB! Strike, oleks võinud teha ühe testralli ka aegade saatmisega, kuna paljudel pole võimalust netis mängimiseks. :? :?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, igati aitaks Sind netti. Sul pidi see ainlt adaptori taga olema ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Burns, igati aitaks Sind netti. Sul pidi see ainlt adaptori taga olema ?
Kle, asi on neti paigaldajate taga praegu ja ma ei ole adapterit ka ära ostnud ja ega enne ei osta ka kui nett majas. Ausalt öelda on need paigaldajad mu närvid täitsa ära söönud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Lugesin just reeglid läbi ja minu arust on sutsu jama see, et sõita võib ka nii, et Driver Aids on peal. Ega päris rallis ka mingisuguseid piduri ja trajektoori kontrolle peal pole. Aga see on muidugi ainult minu arvamus aga oleks minu teha olnud, oleksin need ära keelanud. Muidugi suht võimatu oleks aegades ka tõestada olnud, kas neid kasutati või mitte.
Aga head hooaega õigile.

NB! Strike, oleks võinud teha ühe testralli ka aegade saatmisega, kuna paljudel pole võimalust netis mängimiseks. :? :?
Niih asi selles, et palju need driver aidsid aitavad? Pigem võtavad hoogu maha ja sellest küll keegi ei võida või ei kaota. Lõpuks on ikkagi kõik su enda kätes. Testrallit nagunii ju pole ka netis mängijatel. See on lihtsalt selline iganädalane trenni mis on siiani toimunud. Konkreetselt seda testralli alla liigitada küll ei saa. Kui on huvi siis võib teha ühe ühise testralli, aga minu meelest oleks lahe hooaeg alustada täiesti teadmatuses ja las siis esimene ralli paneb asjad paika.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ei ma lihtsalt mõtlesin, et oleks lahe teistega võrrelda aga vast ongi nii põnevam, et ei tea mis kiirust teised näitavad. Jääme siis Monte rallit ootama.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

nu jah mondade sõitjate kiirus on juba netis teada... kui nad pole seal just lõdvalt võtnud...
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Oleks hea küll kui oleks üks test ralli enne hooaega, aga eks Montes näe kes kiirem ja kes mitte. Edukat testimis aega ja kiirust uuel hooajal.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Vasta