WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas -huviline2- »

Ju siis, naljakas ainult, et registreerijaks MM-Motorsporti ei pandud. Rehviks siis seekord üle pika aja ilmselt Michelin.:)
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas enn tarka »

Kruuda ka igatahes poolas stardis
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

No Kruuda oli teada, eks läheb nende vahel andmiseks. Hea vaadata/võrrelda
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Janarr »

soca kirjutas:No Kruuda oli teada, eks läheb nende vahel andmiseks. Hea vaadata/võrrelda
Vaevalt siin midagi võrrelda on... :D
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
renxrw
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas renxrw »

Pärna viimased lõbusõidud ka. Hakkab tühjaks saama see lehm vaikselt ma usun. Järgmist vaevalt et leitakse mida lüpsta.

Saage käima ei taha tõmmata, reaalsus on selline lihtsalt.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Loeb toetab Ogieri!
Sebastien Loeb backs Sebastien Ogier in WRC running order rules row.
http://www.autosport.com/news/report.ph ... -rules-row
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

...jama värk, nüüd ma ei saa sel teemal siin kellegagi vaielda enam, vanasti ikka üritati mulle selgeks teha, et Ogieril pole õigus, et ta on viriseja ja Loeb ei virisenud kunagi stardijärjekorra pärast, nüüd on rahu majas peale seda ja minu elu jälle igavam ja mõttetum tänu sellele. Aitähh Loeb :x
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas SLy »

The best driver with the best team should win. Minu arust see lause ütleb kõik, ei saagi aru miks siin mõned teistmoodi mõtlevad.
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 460
Liitunud: 03 Jaan 2008, 11:55
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas WRC Fann »

Mart_ kirjutas:
rally11 kirjutas:Pärn Poolas stardis!
http://www.ohtuleht.ee/738480/kes-on-ma ... llil-joudu
Taif ridades...kas siis MM-motospordiga?
Tundub, et Radik millegipärast ei saa sõita
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

Vaadates punktiseisu, jääb silma huvitav anomaalia, millist ei mäletagi. Sordo on ilma ainsagi poodiumikohata teisel kohal! Aga ega tal seal ilmselt pikka pidu pole...

Igatahes heitlus Ogieri seljataga on järjekordselt põnev. Kui varasematel aastatel oleks selle seisu pealt kindla VW 1-2-3 ära pakkunud, siis tänavu see nii selge pole, kuna Hyundai on reaalselt VW-ga võrdväärne masin. Kui Paddon suudaks nüüd stabiilselt lõpetada ja Neuville ka rohkem kui paar korda aasta peale sähvatada, võib päris hea andmine tulla.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Sordo ülim stabiilsus on ta tõesti hetkel teiseks viinud. Sordost kuni Latvalani tabel väga tihe ning järgmise ralliga võivad mitmed sõitjad seal juba kohti vahetada.
Ott võiks ka sinna punti kuidagi tagasi saada ja ausalt öeldes olekski ta seal kui poleks neid kahte ebaõnne rallit olnud. Poolast ja Soomest korralikud punktid vaja tuua ja kes teab kus siis juba platseerutakse....Hetkel siis Otist taga pool ainult Camilli kes ei jää ka tegelt paljuga maha, 12 punktiga.


Endal selline tunne, et Camilli võtab see hooaeg endale veel poodiumi mingilt rallilt. Arvatavasti on selleks mingi asfaltiralli kuid ei välista ka hooaja lõpus olevaid kruusarallisid.

Mehe areng on ikka väga kõva olnud kahe viimase ralliga. Kui vaadata Sardiinia ralli päeva tulemusi siis laupäeva kokkuvõttes oli Camilli neljas ja pühapäeval kolmas. Reedel oli tal probleemid masinaga.

Poolas ja Soomes ma arvan, et ta nii hästi ei sära kuna need kaks väga kiiret rallit ning kui seal vähegi eksid siis oled võpsikus, pole tal ju kogemust.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

soca kirjutas: Ott võiks ka sinna punti kuidagi tagasi saada ja ausalt öeldes olekski ta seal kui poleks neid kahte ebaõnne rallit olnud. Poolast ja Soomest korralikud punktid vaja tuua ja kes teab kus siis juba platseerutakse....Hetkel siis Otist taga pool ainult Camilli kes ei jää ka tegelt paljuga maha, 12 punktiga.
Samas kõik sõitjad peale Ogieri (ja Sordo) on katkestanud, punkte kaotanud, jne. Nii et ei saa päris idealiseerima ka hakata oleksitega.:)

Ja paraku ma ei usu, et Otil on võimalust seda gruppi püüda, sest ta sõidab Dmacki rehvidega, millega üle 5.-6. kohtade asja pole ja need kohad ongi n-ö lagi, mis tulevad ka sageli katkestajate abiga.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas -huviline2- »

Järgneval kahel kruusarallil võiks kõrgemate kohtade optimistlikum olla ning ma pakun tegelikult, et ka Walesis võiks DMack hästi töötada. Esiteks ma pakun, et sealkandis see rehv ilmselt suure osa loomkatsetest ju läbida võis (kas just meie mehe käes ja WRC autoga) ning pinnas ja kliima (mis on tavapäraselt jahe ja niiske) võiks ju ka abiks olla.

Nüüd, kus Sardiinia jaosk ehitati üks viimase speci Fiesta juurde ning eelduste kohaselt tehakse Tänaku auto korda (öeldi ju vaid, et ei jõutud, mitte ei plaanita), siis äkki saab mõnel rallil DMacki kahte autot näha. Evans ju mõne etteaste Wilsoni sõnul pidi tänavu ikka tegema. :D
Viimati muutis -huviline2-, 14 Juun 2016, 16:22, muudetud 1 kord kokku.
elchukakabra
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas elchukakabra »

Kas see uudis, et Prokop jätab hooaja pooleli on juba juttu olnud?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas -huviline2- »

Otseselt ei, ma küll mainisin 3. päeva Sardiinia teemas, et PSi lõpus antud kommentaaris väljendas oma pettumust, kuidas erasõitjatesse suhtutakse ja tema paneb auto nurka seisma seniks, kuni midagi paremaks muutub. Ju siis see ajatrahv pitseeringu nõude rikkumise eest.

Mind huvitab, kas kuskil midagi Kubicast ka räägitud on või on temaga ka kõik? Ta pidi nüüd juba vist 2. (?) rallit järjest stardis olema, aga vahepeal kaotas suurtoetaja Lotose jne.
Viimati muutis -huviline2-, 14 Juun 2016, 15:54, muudetud 1 kord kokku.
elchukakabra
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas elchukakabra »

Ise korjasin selle uudise Soome meediast üles

http://www.sportti.com/uutinen.asp?CAT=1-2&ID=314747
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Vahula »

Pilt
Viimati nägin sellist juttu.
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas ponx »

Viimane Top Gear näitas uut focus RS-i
Nagu mina aru sain siis esimest korda nelja rattaga vedamas.
Palju ei viitsinud guugeldada aga kui palju üldse varem need tehase Fordid on neljaveolisena tulnud?
Kas WRC poisid ehitasid ise oma Fordi neliveoliseks ringi?
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas calderon »

ponx kirjutas:Viimane Top Gear näitas uut focus RS-i
Nagu mina aru sain siis esimest korda nelja rattaga vedamas.
Palju ei viitsinud guugeldada aga kui palju üldse varem need tehase Fordid on neljaveolisena tulnud?
Kas WRC poisid ehitasid ise oma Fordi neliveoliseks ringi?
RX- is block ja bakkerud ka RS iga. M- Spordi tehtud. Varem pole nelikuid RS e tehtud
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Crapmaster »

-huviline2- kirjutas:Otseselt ei, ma küll mainisin 3. päeva Sardiinia teemas, et PSi lõpus antud kommentaaris väljendas oma pettumust, kuidas erasõitjatesse suhtutakse ja tema paneb auto nurka seisma seniks, kuni midagi paremaks muutub. Ju siis see ajatrahv pitseeringu nõude rikkumise eest.

Mind huvitab, kas kuskil midagi Kubicast ka räägitud on või on temaga ka kõik? Ta pidi nüüd juba vist 2. (?) rallit järjest stardis olema, aga vahepeal kaotas suurtoetaja Lotose jne.

Mulle on kahe silma vahele jäänud, mille eest Prokop selle 5 minutit trahvi sai?
Vasta