WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

WRC+

Post by Milor »

Tere,

Kuna teema on muutunud üsna aktuaalseks ja kusagilt teiste teemade seest on raske leida vastuseid küsimustele, siis teen siia eraldi teema.

Olen ka esimene küsija :P :
Ma saan aru, et 5 EUR maksab 30-ne päevane kasutamise õigus. Seega kui ma ostan endale Rootsi Ralliks kasutamisõiguse 11.02.2015, siis kas ma saan jälgida sama raha eest ka 05.03 - 08.03.2015 toimuvat Mehhiko Rallit ... või tuleb ikkagi igaks ralliks uus "pilet" osta?
Last edited by Milor on Sat Jan 12, 2019 12:39 am, edited 1 time in total.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Post by calderon »

Milor wrote:Tere,

Kuna teema on muutunud üsna aktuaalseks ja kusagilt teiste teemade seest on raske leida vastuseid küsimustele, siis teen siia eraldi teema.

Olen ka esimene küsija :P :
Ma saan aru, et 5 EUR maksab 30-ne päevane kasutamis õigus. Seega kui ma ostan endale Rootsi Ralliks kasutamisõiguse 11.02.2015, siis kas ma saan jälgida sama raha eest ka 05.03 - 08.03.2015 toimuvat Mehhiko Rallit ... või tuleb ikkagi igaks ralliks uus "pilet" osta?
Peaks nagu saama kui on ühe kuine pakett 5 euri. Vastasel juhul on tegemist pettusega
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 771
Joined: Tue Jun 15, 2010 7:41 pm
Location: Harju

Re: WRC+

Post by Pints »

Noo ikka kuu kestab 30-31 päeva jah. Seal muidu see ka, et kui kuskilt mingit linnukest ära ei võta, siis hakkab automaatselt "piletit" uuendama kuu lõpus. Jälgige hoolega!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Lithium »

Kui teed näiteks 10ndal veebruaril, siis peaks saama ka Mehhiko ralli vaadata...
Söörlöne!
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: WRC+

Post by maailmameister »

Saab küll jah. See kuu aega on ikka konkreetselt kuu, mitte 1 ralli.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

Aga 5 euri kuus - see ei tohiks ju küll kedagi rikkamaks ega väga vaesemaks teha. Klubis 1 kokteil :)
Aga mõelda, mitu koksi ühe õhtu jooksul ostad ...... Igal juhul tasub ennast see PLUSS ära.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: WRC+

Post by maailmameister »

Tann wrote:Aga 5 euri kuus - see ei tohiks ju küll kedagi rikkamaks ega väga vaesemaks teha. Klubis 1 kokteil :)
Aga mõelda, mitu koksi ühe õhtu jooksul ostad ...... Igal juhul tasub ennast see PLUSS ära.
Kindlasti tasub. Live katsed on ikka väga hea kvaliteediga. Ja loodame, et asi areneb veel edasi ka ja võimalusi tuleb järjest juurde.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
MartinMK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 145
Joined: Sat Mar 10, 2012 10:15 pm

Re: WRC+

Post by MartinMK »

Tegin aasta alguses sooduskoodiga terveks aastaks ära, pole eriline summa mille üle juurelda.
Saab korralikku pilti kui on otseülekanded ja ei pea jantima, et kust ja kuidas näeb.
Lisaks muidugi kõik muud asjad.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by MKD »

Ma olen WRC+ kasutanud sellest ajast, kui ta avalikustati ning siiani võib tõesti rahule jääda, kohati on stabiilsusega probleeme ning "vidinaid", näiteks splitid sealsamas keskkonnas, võiks rohkem olla aga küllap needki tulevad. Viie euro eest kuus on see enam, kui küll. Juba ainuüksi HD otseülekannete, kokkuvõtete ning muude "erisaadete" eest tasub see raha end ära, muu sinna juurde on boonus :)
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

Vahva on see, et kui n.ö ametlik teleülekanne ära lõppeb, (ehk stream ära lõppeb) läheb + peal LIVE edasi.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Kas selle plussi hankimiseks peab olema krediitkaart või saab ka panga ülekandega seda soetada?
Kuidas seal splittid töötava?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC+

Post by soca »

Kolin wrote:Kas selle plussi hankimiseks peab olema krediitkaart või saab ka panga ülekandega seda soetada?
Kuidas seal splittid töötava?
Accepted payment method online is Credit Card (Visa/Mastercard/American Express).

Purchases within the official WRC App are possible via Apple iTunes Store or Google Play Store.

minu teada saab ka paypaliga nüüd maksta.


splitte nad katsetasid kahel viimasel katsel Monte-Carlos, viimasel töötasid häst, eelviimasel oli alguses natuke segane aga eks alguse värk.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
aadukesekene
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 255
Joined: Wed Sep 24, 2014 10:59 am

Re: WRC+

Post by aadukesekene »

soca wrote:
Kolin wrote:Kas selle plussi hankimiseks peab olema krediitkaart või saab ka panga ülekandega seda soetada?
Kuidas seal splittid töötava?
Accepted payment method online is Credit Card (Visa/Mastercard/American Express).

Purchases within the official WRC App are possible via Apple iTunes Store or Google Play Store.

minu teada saab ka paypaliga nüüd maksta.


splitte nad katsetasid kahel viimasel katsel Monte-Carlos, viimasel töötasid häst, eelviimasel oli alguses natuke segane aga eks alguse värk.
Märgin ära, et Swedil on olemas Deebet Pluss kaart, mis on olemuselt deebet, kuid internetis saab kasutada kui krediitkaarti. Broneeringud, piletid jne. Sealhulgas ka WRC+
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC+

Post by soca »

aadukesekene wrote:
soca wrote:
Kolin wrote:Kas selle plussi hankimiseks peab olema krediitkaart või saab ka panga ülekandega seda soetada?
Kuidas seal splittid töötava?
Accepted payment method online is Credit Card (Visa/Mastercard/American Express).

Purchases within the official WRC App are possible via Apple iTunes Store or Google Play Store.

minu teada saab ka paypaliga nüüd maksta.


splitte nad katsetasid kahel viimasel katsel Monte-Carlos, viimasel töötasid häst, eelviimasel oli alguses natuke segane aga eks alguse värk.
Märgin ära, et Swedil on olemas Deebet Pluss kaart, mis on olemuselt deebet, kuid internetis saab kasutada kui krediitkaarti. Broneeringud, piletid jne. Sealhulgas ka WRC+
tean jah, endal on see sama kaart, kiidan. ma ei tea täpselt mis Kolinil on :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

No siis jääb mule soetamata see +. mina omale küll nüüd mingit krediitkaarti sellepärast tegema ei hakka. Ei taha olla panga eest võlglane.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC+

Post by Epik »

Ei tea kuidas Swedil on aga Seb-l võimalik teha ka nn "virtuaalne krediitkaart" üheks päevaks, läbi internetipanga.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: WRC+

Post by teine_riiul »

Kolin wrote:No siis jääb mule soetamata see +. mina omale küll nüüd mingit krediitkaarti sellepärast tegema ei hakka. Ei taha olla panga eest võlglane.

Tegemist ei ole mitte konkreetselt krediitkaardiga, vaid nö tavalise pangakaartiga, millele teller soovi korral lisab krediitkaardi võimaluse. Mina tegin selle omale ja väga mugav on näiteks ebayst asju osta, kui paypal konto olemas. WRC+ süsteemis toimiks ilmselt ka.
MartinMK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 145
Joined: Sat Mar 10, 2012 10:15 pm

Re: WRC+

Post by MartinMK »

Kolin wrote:No siis jääb mule soetamata see +. mina omale küll nüüd mingit krediitkaarti sellepärast tegema ei hakka. Ei taha olla panga eest võlglane.
Selleks ei peagi olema kellegi ees võlglane
kui sul swedbank siis:
https://www.swedbank.ee/private/d2d/car ... pplication
töötab nagu krediitkaart st saab internetis maksta igalpool kus tahetakse krediitkaarti aga raha võetakse otse arvelt.
Kui sul on SEB:
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/dee ... tingimused
saad samamoodi kasutada internetis maksmiseks, ei pea kellelegi võlgu olema.
või
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/kre ... tuaalkaart ei ole üldse vaja uut kaarti, teed selle ja maksad.


oeh, mõnele peab ikka kõik puust ja punaseks tegema.
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

MartinMK wrote:
Kolin wrote:No siis jääb mule soetamata see +. mina omale küll nüüd mingit krediitkaarti sellepärast tegema ei hakka. Ei taha olla panga eest võlglane.
Selleks ei peagi olema kellegi ees võlglane
kui sul swedbank siis:
https://www.swedbank.ee/private/d2d/car ... pplication
töötab nagu krediitkaart st saab internetis maksta igalpool kus tahetakse krediitkaarti aga raha võetakse otse arvelt.
Kui sul on SEB:
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/dee ... tingimused
saad samamoodi kasutada internetis maksmiseks, ei pea kellelegi võlgu olema.
või
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/kre ... tuaalkaart ei ole üldse vaja uut kaarti, teed selle ja maksad.

oeh, mõnele peab ikka kõik puust ja punaseks tegema.
Nii põhjalik seletus. Ma sooviks pensionisammaste kohta ka sarnast. Äkki ometigi saaks midagi aru milleks ja kellele see kasulik on :D
MartinMK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 145
Joined: Sat Mar 10, 2012 10:15 pm

Re: WRC+

Post by MartinMK »

Tann wrote:
MartinMK wrote:
Kolin wrote:No siis jääb mule soetamata see +. mina omale küll nüüd mingit krediitkaarti sellepärast tegema ei hakka. Ei taha olla panga eest võlglane.
Selleks ei peagi olema kellegi ees võlglane
kui sul swedbank siis:
https://www.swedbank.ee/private/d2d/car ... pplication
töötab nagu krediitkaart st saab internetis maksta igalpool kus tahetakse krediitkaarti aga raha võetakse otse arvelt.
Kui sul on SEB:
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/dee ... tingimused
saad samamoodi kasutada internetis maksmiseks, ei pea kellelegi võlgu olema.
või
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/kre ... tuaalkaart ei ole üldse vaja uut kaarti, teed selle ja maksad.

oeh, mõnele peab ikka kõik puust ja punaseks tegema.
Nii põhjalik seletus. Ma sooviks pensionisammaste kohta ka sarnast. Äkki ometigi saaks midagi aru milleks ja kellele see kasulik on :D

Kui WRC+ lisatakse pensionisamba pakumisse siis teen :D
Post Reply