Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Füürer »

(Jan) kirjutas:
skahar kirjutas:Otil ei ole teiste tiimidega mingit pistmist olnud, M-SPORTIGA on ta pidevalt koostööd teinud.
Sel juhul peaks kõik inimesed kas siis lasteaias või algkoolis töötama.

Teisisõnu rahunege maha, tegelege millegi muuga ning las aeg annab aru.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas skahar »

[/quote]

Unistada ikka võid, et Ott järgmisel aastal citröenis, saage ükskord aru, et Tänaku ainuke reaalne variant on M-SPORT, kui sedagi, aga see selgub peale walesi rallit, kuidas Ott seal esineb.
Otil ei ole teiste tiimidega mingit pistmist olnud, M-SPORTIGA on ta pidevalt koostööd teinud.[/quote]

jop antoonio - saa ise ka aru, täna on sünnipäev!
ja kes meist ei unistaks sünnipäeval...

moderaatoritele: võib kustutada kuna teemast vähe mööda
AutoralliSuurSõber
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

Füürer kirjutas:
(Jan) kirjutas:
skahar kirjutas:Otil ei ole teiste tiimidega mingit pistmist olnud, M-SPORTIGA on ta pidevalt koostööd teinud.
Sel juhul peaks kõik inimesed kas siis lasteaias või algkoolis töötama.

Teisisõnu rahunege maha, tegelege millegi muuga ning las aeg annab aru.
ei ole ju mõtet illusioone omale luua, et pärast jälle pettuda.
Otti võiks seostada siis mõne teise tiimiga, kui ta sõidaks viimasel etapil näiteks citröeniga, Hyundaiga või pologa, sellistest variantidest ei ole isegi kuulujutte kusagilt kuulnud.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Niinimetaud kuulukates kus väideti, et leping on juba sõlmitud. Mainiti ka seda, et Märtin käis ka teiste tiimide jutul. Seega pole see M-Sport sugugi nii raud kindel värk. Kuigi tundub, et sinna katlasse see asi veereb. Kui loogiliselt mõelda siis Wilson andis Tänakule veel teise võimaluse. Unistada ei keela keegi. Fordi tunneb Ott läbi ja lõhki. Samas frantsude töömeetodeid me teame. Citroenis ei pruugi asjad sugugi nii lihtsad ollla. Egas frantsud ei taha eriti vigu tunnistada ja sõitjatele vastu tulla. Samas Abu-Dhabi annab raha, et autot arendada ja tulemusi teha. Fordil aga seda palukest napib. Nii, et see on selline kahe teraga mõõk. Tänak peab valima omale sobivama tera poole. Ning lootma , et see tera pool on piisvalt terav. Isiklikult loodan ,et kui Ott M-Spordiga käed lööb. Loodan, et ta saaks piisavalt testida. Ning ei sõidaks DMackiga.
Ott peaks ikka liituma M Spordiga. Meeskond ja auto mida tunneb ja teab. Teab mismoodi seal töö käib

Selline on minu mõte hetkel.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas AS »

Miski pärast on tunne, et see D-Mack ongi see kelle rahakoti peal hakkab Ott sõitma!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas aix »

Minu pärast pole mingit vahet kelle rahakoti peal sõidab, peaasi et sõidab. Võibolla ongi õigem sõita järgmine aasta just
D-Macki rahadega kui panna tehase tiimi ja hakata survestama tulemustega. Las harjub kõigepealt wrc kiirustega ja siis võib juba tehase tiimi liidrirolli hakata kandma.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mart_ »

Nõustun eelmisega. Peaasi, et sõita saab. Võtmesõna on pigem testimine. Vahet pole kui hea on auto kui teste teha ei saa. Arvan endiselt, et paljugi jäi 2012a. just selle taha. Ja erinevad spekulatsioonid...igaühel on õigus seda siin foorumis teha. Keegi niikuinii ei tea, mis teglikult toimub ja need, kes ka teavad, hoiavad suu kinni. Kedagi süüdistada või maha teha spekuleerimise/oletamise eest on minu arvates kohatu.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Just minu point Mart. Igaühel on oma arvamus. Ning see ongi koht ku selliseid asju lahata ja arutada. RF on ainuke koht kus rallifännid kokku saavad ja mingit teemat lahkavad. Minul isiklikult on siiralt hea meel, et Kristo ja Annie meile sellise koha lõid.

Ning ma arvan, et egas me ennem targemaks ei saa kui Monte-Carlo stardinimekiri avalikuks tehakse. Või siis tsipa ennem seda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
priitp
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 307
Liitunud: 07 Juun 2006, 07:37
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas priitp »

Lisaks Fordile on läbirääkimi peetud ka Hyundai kui ka VW-ga. Citroenist ei tea. Kuulujutte selle kohta polegi vaja kuulda, sest vabasid sõitjaid on piisavalt ja kõik räägivad kõigiga nagunii. Seda kus Ott sõitma hakkab kuuleme ilmselt aasta lõpus.
mcwax

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas mcwax »

KUI, ja ma rõhutan sõna KUI, Ott peaks järgmine aasta olema M-Sport "tehasetiimis" - ehk M-Sport tuleb välja tiimiga Evans/Tänak, siis ma küll hästi ei näe, kuidas Ott peaks D-Mackidega sõitma? See oleks pigem reaalne juhul, kui Oti jaoks oleks läbi hooaja kolmas auto, mida sponsoreerib D-Mack.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Üks võimalus on see, et M-Sportist saabki n-ö ametlik DMacki tehasemeeskond - DMack M-Sport Ford WRT. Kuna Wilsonil nagunii rahadega kitsas käes, siis miks mitte DMack partneriks võtta ja täiendavat toetust saada? Siis sõidaks hiinlaste rehvidega mitte ainult Tänak, vaid ka Evans.

Vastasel juhul... kui M-Sporti põhitiimis on Tänak ja Evans ning DMack loob selle kõrvalt mingi oma WRC tiimi, pole Otil DMackiga pistmist. Juhul, kui Tänak sõidab selles teises (DMacki) tiimis, on Wilsoni põhitiimis sõitjateks Evans ja keegi Mr X. Või DMack jätkab lihtsalt WRC2-sarjas ja WRC-ga rohkem pistmist ei tee, v.a üksikud juhuetapid nagu seni?

Variante palju, mis tundub kõige tõenäolisem? :D Või selle Walesi etapi põhjal DMack otsustab, mida 2015 WRC-s teha, s.t kui rehv on väga hea, miks mitte võtta ette põhjalik programm? Kui kehva, siis jätkata pistelist testimist/osalemist?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

mcwax kirjutas: See oleks pigem reaalne juhul, kui Oti jaoks oleks läbi hooaja kolmas auto, mida sponsoreerib D-Mack.
Just seda tegelikult pidasin ka mina silmas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Mõtlesin siin laupäeva hommikul kohvitassi taga see et Tänak Protasovovile rada käib "luuramas" (Prantsusmaa ja Hispaania ralli) võiks olla märk sellest, et Tänakul lastakse ka enda tarvis legendi kirjutada aasta 2015 jaoks.
Pole nagu kuulnud, et Tänak varem seda teinud oleks kellegi jaoks.
Kas sellest tegevusest väiks välja lugeda, et Tänakut valmistatakse ette, et 2015 WRC tagasi olla koos Fordiga?
Nii vandenõuteoreetikud kiitke või laitke minu mõttekäiku :)!
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

viplala kirjutas:Mõtlesin siin laupäeva hommikul kohvitassi taga see et Tänak Protasovovile rada käib "luuramas" (Prantsusmaa ja Hispaania ralli) võiks olla märk sellest, et Tänakul lastakse ka enda tarvis legendi kirjutada aasta 2015 jaoks.
Pole nagu kuulnud, et Tänak varem seda teinud oleks kellegi jaoks.
Kas sellest tegevusest väiks välja lugeda, et Tänakut valmistatakse ette, et 2015 WRC tagasi olla koos Fordiga?
Nii vandenõuteoreetikud kiitke või laitke minu mõttekäiku :)!
ott ütles et ,kirjutab samas ka legendi.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

viplala kirjutas:Mõtlesin siin laupäeva hommikul kohvitassi taga see et Tänak Protasovovile rada käib "luuramas" (Prantsusmaa ja Hispaania ralli) võiks olla märk sellest, et Tänakul lastakse ka enda tarvis legendi kirjutada aasta 2015 jaoks.
Pole nagu kuulnud, et Tänak varem seda teinud oleks kellegi jaoks.
Kas sellest tegevusest väiks välja lugeda, et Tänakut valmistatakse ette, et 2015 WRC tagasi olla koos Fordiga?
Nii vandenõuteoreetikud kiitke või laitke minu mõttekäiku :)!
Tundub, et 89,5% tuleb Tänak WRC sarja tagasi just M-Spordi ridades. Kas just põhimeeskonnas seda ei julge lubada. Aga vähemalt Fordi roolis ta on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

Tegijal juhtub, ma tean. Aga ikkagi on naljakas lugeda, et Kaarel Tälli hinnangul või Ott Tänak hakata "kijutama giiglaslikus" M-Spordi rallikeskuses. Uudis- ja unarsõnu tuleb nagu oavarrest.
http://sport.postimees.ee/2960739/m-spo ... llikeskuse
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Milor »

Kui enne tundus kõik lill ja teadsime, et aega on, siis nüüd muutub asi juba närviliseks, sest kell tiksub armutult.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et ennem kuu lõpu ei tule siit midagi kui sedagi. Heal juhul äkki jõuludeks asi selge. Sellel ajal vist avaldatakse ka Monte-Carlo stardinimekiri.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

http://www.mikkohirvonen.com/mikkothfb/

See peaks mõne mehe maha rahustama
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas w0w »

Kolin kirjutas:Ma arvan, et ennem kuu lõpu ei tule siit midagi kui sedagi. Heal juhul äkki jõuludeks asi selge. Sellel ajal vist avaldatakse ka Monte-Carlo stardinimekiri.
Ootame viimase ralli ära, siis vaatame. See pidi olema päris suure tähtsusega Oti jaoks.
Vasta