Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Östbergil vist mingi jama.
Neville ka.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas viplala »

Neuville liikuski kuidagi liiga kiiresti. Teadagi kuidas see lõppeb.
Evans sellel katse suurepärast kiirust näidanud.
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Neville vedrustus katki
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas ivar80 »

Tänak kinnitas, et pühapäeval nad Rally 2 reeglite kohaselt Portugali MM-rallit ei jätka.
https://www.facebook.com/otttanakfanpage
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Väga kahju.
eib1
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 124
Liitunud: 10 Jaan 2013, 16:06

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas eib1 »

peaks olema Oti esimene "katus" WRC autoga
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 658
Liitunud: 08 Jaan 2010, 21:28

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Kauri95 »

eib1 kirjutas:peaks olema Oti esimene "katus" WRC autoga
2012 Uus-Meremaal oli ka katus.
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Neville annab selle katsega palju ära
Prommi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 86
Liitunud: 12 Mai 2009, 14:48

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Prommi »

Kahju sellest mis juhtus Otiga, kuid ma ei materdaks üldse, sest see mis siiani toimus oli ikka kuradi ilus. Niisiis ootan edasisi ilusaid esitlusi. 8)
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Kruuda võttis 7sekki tagasi Tidemanilt, 4,4 vahe ainult
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas nsa »

Tänak tegi ikkagi minu jaoks piisava etteaste. Ilus on kohe vaadata kuidas ta sõidab. Loodame, et kaardilugejaga koostöö see aasta ainult läheb paremaks. Õnn kaasa tulevatel rallidel.

Nüüd selle ralli juurde tagasi, hetkel on kõige tähtsam, et Hänninen prokopi punktikohalt ära nügiks :lol:
Magnus
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 297
Liitunud: 12 Veebr 2011, 15:29
Asukoht: Kuressaare

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Magnus »

Prommi kirjutas:Kahju sellest mis juhtus Otiga, kuid ma ei materdaks üldse, sest see mis siiani toimus oli ikka kuradi ilus. Niisiis ootan edasisi ilusaid esitlusi. 8)
Täiesti nõus sinuga. Kurb on näha seda , et siinsed isikud nii palju kohe materdama kukuvad. Kahju muidugi et nii läks, aga no kuulge. Minge sõitke Ogieriga ühes ajas ja kohati kiiremini... plus veel see paus mis oli ja uus kaardilugeja. Jah nad on koos sõitnud ja head sõbrad, aga kui Raigo ikka ei ole sellise tempoga ja tingimustega harjunud siis ei saa ka kohe temalt 100% asja nõuda. Minumelest on hämmastav kuidas nad kohe temposse said ja olid nii kiired. Küll kurtsid et setup vale ja legend ei klapi niimodi nagu peaks ja momendid sees. Ott ju ise mainis et momente palju aga kahjuks see moment oli liiga suur et päästa. Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena. Kui veel leiate et peaks poisse maha tegema siis minge rentiga omale ralliauto ja sõitke eestis mõni sprint või asi kaasa nii kiiresti kui suudate. Ja kui te seal avarii teete või viimased olete siis lubage naerda...
Rallime Mönuga !
Pilt
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Karlip »

Nüüd SS13 splitte jälgima - Pärna ja Tom Cave vahel on 2.8 sekki. Cave hetkel teisel kohal.

EDIT: Ja Pärn teiseks! Tom Cave teeb katse lõpus vea ja viskab 30 sekundit tulle!
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas soca »

Magnus kirjutas:
Prommi kirjutas:Kahju sellest mis juhtus Otiga, kuid ma ei materdaks üldse, sest see mis siiani toimus oli ikka kuradi ilus. Niisiis ootan edasisi ilusaid esitlusi. 8)
Täiesti nõus sinuga. Kurb on näha seda , et siinsed isikud nii palju kohe materdama kukuvad. Kahju muidugi et nii läks, aga no kuulge. Minge sõitke Ogieriga ühes ajas ja kohati kiiremini... plus veel see paus mis oli ja uus kaardilugeja. Jah nad on koos sõitnud ja head sõbrad, aga kui Raigo ikka ei ole sellise tempoga ja tingimustega harjunud siis ei saa ka kohe temalt 100% asja nõuda. Minumelest on hämmastav kuidas nad kohe temposse said ja olid nii kiired. Küll kurtsid et setup vale ja legend ei klapi niimodi nagu peaks ja momendid sees. Ott ju ise mainis et momente palju aga kahjuks see moment oli liiga suur et päästa. Minumeelest on need kaks teinud suurepärase töö ja kui sponsorid ja Wilson samamoodi aru saavad nagu hetkel mina, siis olen kindel et ühel päeval näeme Otti ja Raigot maailmameistritena. Kui veel leiate et peaks poisse maha tegema siis minge rentiga omale ralliauto ja sõitke eestis mõni sprint või asi kaasa nii kiiresti kui suudate. Ja kui te seal avarii teete või viimased olete siis lubage naerda...
Leidsin ainult ühe inimese kes siin Otti kohe materdama hakkas ja selleks oli calderon, ülejäänud on lihtsalt kirjutanud krdi kahju jne.

Täiesti nõus sinu jutuga 100%. See mida Ott ja Raigo suudavad hetkel näidata sellise vähese testimise ja koostöö juures on tõesti super. Kahju ainult, et see õppimine tuleb selliste rallide arvelt, kuid nagu Ott pressiteates ütleb siis, et neil oleks vaja aega harjuda ja sõita aga seda aega kahjuks ei ole.

Jääb ainult loota, et sellest õppimise perioodist ka teised aru saavad. Olen kindel, et papa Wilson saab sellest väga hästi aru sest on selle asja sees aga kas ka teiste tiimide tegelased saavad aru? Ei oska öelda. Loodan, et saavad sest kui Mikkelsen sama lahjalt edasi sõidab ja ära käkib siis oleks minu arust järgmiseks hooajaks üheks kohaks Volkswagen kuhu minna ja teiseks Hyundai kus pole kindlat teist sõitjat. Seda muidugi juhul kui M-sporti ei saa.

Sai küll natuke ette mõeldud sest seda hooaega on veel pikalt ees aga peab ka tuleviku peale mõtlema.

Igatahes vägev emotsioon oli see poolteist päeva (Y)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
sulev34
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 20 Mai 2013, 14:35

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas sulev34 »

Kauri95 kirjutas:
eib1 kirjutas:peaks olema Oti esimene "katus" WRC autoga
2012 Uus-Meremaal oli ka katus.
Ei olnud seal katus! Vaata youtubes video olemas, ja clarkki ütleb et ei lendand üle katuse.
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Rebane »

Ma Socaga nõus. Võib olla tuleb tiimi vahetus kasuks nagu Östbergil, kes näitab head kiirust.
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 232
Liitunud: 29 Juul 2010, 17:44
Asukoht: tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Tuhman »

https://www.youtube.com/watch?v=UI7YXb-PMFw

Kokkuvõtte Kruuda esimesest päevast.
Magnus
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 297
Liitunud: 12 Veebr 2011, 15:29
Asukoht: Kuressaare

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Magnus »

Olen ka Socaga nõus :) Ma ei tea kas see on vaid minu peas kinni, aga see fordi tehnika oleks ka nagu ajast maha jäänud ja laguneb jubedalt :) VW seevastu on ikka väga võimsalt liikuma saadud ja tundub et sellel ralli on ka Hyundai oma kiirust leidmas :) Elame näeme. Pooldaks muidugi kahe käega Volkswagenit kuna seal tundub ka väga mõistlik tiim olevat.
Rallime Mönuga !
Pilt
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas Olts »

Teadlased!?!?
rattaga on kah hea sõita
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2014 DAY 2

Postitus Postitas jens »

Olukord, mis paneb Fordi seisukohalt võttes kukalt kratsima. Kiiruselt on Tänak hetkel peajagu Evansist ja kruusal ka Kubicast üle. Suudab ainsana Hirvonenile reaalselt konkurentsi pakkuda. Aga finišid ei taha jätkuvalt (stabiilselt) tulla. Kubica etteasted on veel hullemad. Evans on praeguse seisuga suuresti Matthew Wilson II, ehk siis mitte tehasetiimi materjal - ta võib ajapikku küll kiiremaks areneda muidugi, aga pikk tee on minna.

Aga vaatame, mida toob ülejäänud hooaeg, ning kas see teeb Wilsonile otsustamise lihtsamaks.
Vasta