Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

soca kirjutas:
GC kirjutas:Mina ei saa siiani aru, mida Ott tõestama peaks!?
Peale seda vahele jäänud hooaega, KÕIKE uuesti! Kiirust, stabiilsust ja teelpüsivust.
Täpselt. WRC maalilm tundub olevat ta täiesti ära unustanud.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Mida tõestada on vaja?
Ütleme lihtsalt - kui sa juba korra oled tööandjatele halva mulje jätnud, siis teistkordselt usaldust võita on juba keerulisem. Eelkõige on vaja tõestada, et ta on tõsiseltvõetav rallisõitja, kes on oma mentaliteedilt tööandjate ja kolleegidega samal lainel. Ilmselt 2012 nad ei olnud.

Ega siin muud pole, kui vigadest õppida ja üritada WRC2 kaudu end jälle näidata.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas aix »

Kokkuvõtvalt...Aastal 2006 ütles Urmas Otti saates Markko Märttin juba siis, et noored ei tohi unustada, et tehasetiimi pääsemine tuleb välja teenida ja mis on ikka väga raske. Ilmselt Tänaku puhul võib öelda, et ta arvas nii "...olengi kiire ja kõva mees..."

Lõik alates ajast 1,50 http://www.youtube.com/watch?v=exOY_Jr1Vso
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

jens kirjutas:
Ega siin muud pole, kui vigadest õppida ja üritada WRC2 kaudu end jälle näidata.
Just minu mõte. Ning mis olulisem, see on ka odavam siis end jälle näidata
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

kaks uudislõiku siis eilsest

http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/d ... d=67145320

http://sport.err.ee/ all vasakul nurgas audioklipp


kuna mul nii äge nett töö juures et ei mängi kumbagi, ei seda videot ega audioklippi siis kas oleks keegi nii hea ja räägiks kas on neis ka midagi uut või sama vana jutt? Delfi artikli pealkirjast saaks aru nagu ei ole plaanis enam WRC2 osaleda vaid hoopis WRC-l.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Ühesõnaga ei midagi uut. Ott ütles, et võimalused on Fifty-Fifty. Proovib kokku panna mingi eelarve ja siis vaatab mis selle eest saab. Kui see on selge siis teeb ka plaanid tulevaks hooajaks meeskonnale. Aga hetel tegeleb oma eelarve kokku panemisega. Seega kui saab korraliku eelarve kokku võime teda näha ka WRC sarjas osalemas. Aga väiksema eelarvega võib ka WRC2 sarjas sõita. Nagu ta ise ütles siis 50-50 eks näha ole kuhu poole kukub. Soov on mehel olemas ikka proffesionaalselt midagi teha. Koduses sarjas ta enam töristada ei viitsi. Seda näitas ka lõpenud hooaeg, et mees võttis kodus osa kõigest neljal rallil ja pani tiitli ikka kotti. Ning kõike seda veel mingi uunikumiga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Suured tänud! Minu jaoks on põhiline, et ta osaleks, vahet pole kas WRC või WRC2 ja kas terve hooaeg või ainult mõned rallid, kaotada pole ju mitte midagi. Kodus pole tal tõesti mõtet töristada. Selle jutu põhjal õnneks tundub, et osaletaksegi aga ei teata veel kummas sarjas.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Pints »

Kolin kirjutas:Ühesõnaga ei midagi uut. Ott ütles, et võimalused on Fifty-Fifty. Proovib kokku panna mingi eelarve ja siis vaatab mis selle eest saab. Kui see on selge siis teeb ka plaanid tulevaks hooajaks meeskonnale. Aga hetel tegeleb oma eelarve kokku panemisega. Seega kui saab korraliku eelarve kokku võime teda näha ka WRC sarjas osalemas. Aga väiksema eelarvega võib ka WRC2 sarjas sõita. Nagu ta ise ütles siis 50-50 eks näha ole kuhu poole kukub. Soov on mehel olemas ikka proffesionaalselt midagi teha. Koduses sarjas ta enam töristada ei viitsi. Seda näitas ka lõpenud hooaeg, et mees võttis kodus osa kõigest neljal rallil ja pani tiitli ikka kotti. Ning kõike seda veel mingi uunikumiga.
Kahju, et meediast ei käi läbi see et kui jutt Otti autost kui uunikum, kas siis keegi ei ole selle peale mõelnud, et Timmu auto oli samuti uunikum. Aastanumbrid ju kahel autol pmst samad.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

See, et Timmul ka uunikum istumise alla oli. Ning napilt 3 punktiga tiitlist ilma jäi näitab seda, et Ta on kõva sõidumees. Kodustel rallidel olen tulihingeline Timmu fänn. Ta areng on kõva olnud. Just nagu WRC sarjas tegi seda lõppenud hooajal Neuville.
Selle saaniga õnnestus tal isegi üks võit võtta. Arenguks ruumi on. Tänaku tasemeni on veel minna. Aga usun ta on järgmine talent kes võib WRC sarja tõusta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Füürer »

Kolin kirjutas:Ning napilt 3 punktiga tiitlist ilma jäi näitab seda, et Ta on kõva sõidumees.
Nõustuks kui Ott oleks kõik rallid kaasa teinud. Hetkel tundub, et EMV on ikka väga konkurentsivaene, aga samas kui Kaur oleks uue autoga koheselt sina peale saanud ja Plangi probleemidest üle olnud, oleks pilt teine ja saaks reaalselt hinnata kui kõva sõitja Kõrge on. Hetkel on see minu jaoks kohvipaksult ennustamine...

Muidugi polnud ka Kõrgel hea hooaeg, kaugel sellest. Võin isegi väita, et 2012. hooaeg oli parem...
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

Küll aga tundub mulle kummaline, et nii kui keegi julgeb Oti sõiduvahendit mainida versus teistel Eesti meestel, sh. Timmul kasutada olnud tehnika, järgneb sellele koheselt kasutaja Pints kommentaar, et "Timmul oli ka ju peaaegu uunikum.." . Kahtlemata on Timmu kõva sõidumees aga nagu siin juba keegi ütles, Ott sõitis vähem rallisid kaasa. Elasin isegi varem Timmu tegemistele kaasa, kuid sel aastal kostus mehe suust nõnda palju virinat, ala Rally Estonial , et "hüpped ei sobi.." jms teab mis veel, et lihtsalt vähendab minu poolehoidu. Ei meeldi mulle selline virisemine..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas AS »

Arvestades Tänaku kogemusi, siis peakski ta selle vana saaniga suutma sõita kiiremini kui mõni vähem kogenum mees. Väga palju loeb ju ikka sõidu oskus ja maneer ning Tänaku oma sobib just subaru omaga. Timmu on kiire sõitja aga paraku oluliselt väiksema kogemuste pagasiga. Aga ka sellega mingi määral olla konkurentsis on väga kõva sõna. Vähemalt on mõõdupuu olemas, mille järgi kiirust seada ja edasi pürgida. Ja vaielda, kumb oma vana saaniga tugevam sõidumees on, siis see on juba kogemuste poolest tiba vale võrdlus.
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Pints »

AS kirjutas:Arvestades Tänaku kogemusi, siis peakski ta selle vana saaniga suutma sõita kiiremini kui mõni vähem kogenum mees. Väga palju loeb ju ikka sõidu oskus ja maneer ning Tänaku oma sobib just subaru omaga. Timmu on kiire sõitja aga paraku oluliselt väiksema kogemuste pagasiga. Aga ka sellega mingi määral olla konkurentsis on väga kõva sõna. Vähemalt on mõõdupuu olemas, mille järgi kiirust seada ja edasi pürgida. Ja vaielda, kumb oma vana saaniga tugevam sõidumees on, siis see on juba kogemuste poolest tiba vale võrdlus.
Nõustun. Ei hakka foorumis teistega rallit sõitma. Seega, nautige esimest lund :D
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas skahar »

Meil kõigil on uunikumid, aga vähemalt ei saa Oti kohta öelda, et tema edu seisnes aind tehnikas.
Eks see uunikum ole muidugi natuke ülepaisutatud, isklik arvamus sest vavevalt nüüd Otil amordid ja seade aastast 2006 oli mil Kaur sellega kihutas (või kes iganes)

Aga mis sellest Tänaku aitamisest saanud on ei tea...pean silmas siin foorumis seda raha kogumist?
Nüüd kui ikkagi tegeletakse ressurside kokkuajamisega siis oleks hea mingi summa ka fännidelt saata...
AutoralliSuurSõber
sulev34
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 20 Mai 2013, 14:35

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas sulev34 »

skahar kirjutas:Meil kõigil on uunikumid, aga vähemalt ei saa Oti kohta öelda, et tema edu seisnes aind tehnikas.
Eks see uunikum ole muidugi natuke ülepaisutatud, isklik arvamus sest vavevalt nüüd Otil amordid ja seade aastast 2006 oli mil Kaur sellega kihutas (või kes iganes)

Aga mis sellest Tänaku aitamisest saanud on ei tea...pean silmas siin foorumis seda raha kogumist?
Nüüd kui ikkagi tegeletakse ressurside kokkuajamisega siis oleks hea mingi summa ka fännidelt saata...

Nõus! Kas keegi võtaks selle asja ette, ja uuriks, et mis ja kas ja kuidas saaksid fännid oma panuse anda?
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas cali »

MKD kirjutas:Küll aga tundub mulle kummaline, et nii kui keegi julgeb Oti sõiduvahendit mainida versus teistel Eesti meestel, sh. Timmul kasutada olnud tehnika, järgneb sellele koheselt kasutaja Pints kommentaar, et "Timmul oli ka ju peaaegu uunikum.." . Kahtlemata on Timmu kõva sõidumees aga nagu siin juba keegi ütles, Ott sõitis vähem rallisid kaasa. Elasin isegi varem Timmu tegemistele kaasa, kuid sel aastal kostus mehe suust nõnda palju virinat, ala Rally Estonial , et "hüpped ei sobi.." jms teab mis veel, et lihtsalt vähendab minu poolehoidu. Ei meeldi mulle selline virisemine..
Kui hüpped ei sobi, siis hüpped ei sobi, Järelikult ei istu need talle ja ütles välja. Aga vot kust kohast seda virisemisena mõni kodanik võtab, jääb mulle müsteeriumiks!!??
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

cali kirjutas:
MKD kirjutas:Küll aga tundub mulle kummaline, et nii kui keegi julgeb Oti sõiduvahendit mainida versus teistel Eesti meestel, sh. Timmul kasutada olnud tehnika, järgneb sellele koheselt kasutaja Pints kommentaar, et "Timmul oli ka ju peaaegu uunikum.." . Kahtlemata on Timmu kõva sõidumees aga nagu siin juba keegi ütles, Ott sõitis vähem rallisid kaasa. Elasin isegi varem Timmu tegemistele kaasa, kuid sel aastal kostus mehe suust nõnda palju virinat, ala Rally Estonial , et "hüpped ei sobi.." jms teab mis veel, et lihtsalt vähendab minu poolehoidu. Ei meeldi mulle selline virisemine..
Kui hüpped ei sobi, siis hüpped ei sobi, Järelikult ei istu need talle ja ütles välja. Aga vot kust kohast seda virisemisena mõni kodanik võtab, jääb mulle müsteeriumiks!!??
Noh .. , kui ikka pea kõigil rallidel kostub piloodi suust ala "ei sobi see ja ei sobi too", siis tekib kahtlus, mis üldse sobib. Ott sõidab ja ei virise, kuidas üks või teine asi ei sobi absoluutselt. MM tasemel võiks parareele tuua norrakate, Solbergi ning Östbergiga -> nii, kui tulemus on nõrgem, on ikka süüdi selles halb seadistus - rütmi puudumine, kui ka auto aga mitte kunagi mees ise. Küll aga ei peaks Oti teema all Timmu Kõrge asju arutama, minu peamine point selle postitusega oli juhtida tähelepanu sellele, et sõltumata kontekstist järgneb sellele, kui keegi mainib Oti kasutada olnud tehnikat, kasutaja Pints kommentaar, et "Timmul oli ju ka.." . Mõnel juhul, võrdsete tingimuste kohaselt võiks ju isegi arvestada, kuid kui üks mees sõidab vähem etappe ja võidab ikkagi tiitli, on seegi üsna mannetu vabandus.

Ahjaa, kui soovid pikemalt sel teemal arutada, võid vabalt privaatsõnumi saata..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Pints »

Siiski ei pea draamat tekitama, tahtsin sellega öelda vaid seda et Ott alati mainib seda nagu ta oli ainuke teiste hiiglaste vastu. Ei vaidle vastu et Ott on teisest puust aga mis teha. Antud spordialas ja eks igas teiseski kogemused maksavad. Elan mõlemale kaasa ;)
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Pints kirjutas:Siiski ei pea draamat tekitama, tahtsin sellega öelda vaid seda et Ott alati mainib seda nagu ta oli ainuke teiste hiiglaste vastu. Ei vaidle vastu et Ott on teisest puust aga mis teha. Antud spordialas ja eks igas teiseski kogemused maksavad. Elan mõlemale kaasa ;)
Seda mainivad ajakirjanikud mitte Ott ise.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
öökull
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 138
Liitunud: 19 Jaan 2012, 08:45
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas öökull »

minu jaoks sai see aasta selgeks, et eestis on küll palju kiireid noori aga ott on ikka hoopis teisel tasemel. see, et hooaja lõpus kaur hakkas talle natuke vastu saama tõestab veel enam, et kogemused maksavad ikka päris palju.
Go Latvala!
Vasta