WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kolin »

Järgmine aasta saab põnev olema. Kui ainult see poro vastu peaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas mrali »

Oht muidugi selles, et VW siseduell tuleb karm - ja siis hea võimalus Hirvosel rahuliku 3-4. kohale töristamisega tiitel näpata...
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kiiver »

mrali kirjutas:Oht muidugi selles, et VW siseduell tuleb karm - ja siis hea võimalus Hirvosel rahuliku 3-4. kohale töristamisega tiitel näpata...
Samas võib olla oht, et peale Citroeni siseduelli ja sellega seonduvalt Ogieri jõudmist Volkswagenisse ei lasta sakslaste poolt sellel asjal juhtuda. Ogier oleks minu hinnangul rohkem väärt esinumbri staatust, Latvalale sobib teine positsioon hästi, pingevaba sõit on talle paremaid tulemusi andnud. Loomulikult võivad asjad hooaja kestel muutuda. Kuid see on vaid oletus.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kolin »

Ise hingest loodan, et Volkar sellist nalja ei tee, et meestel korralikult võidelda ei lase. Kaks meeskonda siis paigas: Huvitav kas järmine aasta antakse selline number nagu 1 ka välja. Või siis seda kasutab ainult Loeb nendel etappidel kus ta osaleb

Citroen
Hirvonen
Sordo

VolksWagen
Ogier
Latvala
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Karlip »

Kuna Latvala on näidanud 2012. a. ikka päris head kiirust siis võib ta VW-s ikka parajalt pinget tekitada ning 2013/2014(lepingu pikkus täpsustamisel) võib lõppeda Latvala jaoks nagu Ogieri jaoks lõppes 2011.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Olts »

Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
rattaga on kah hea sõita
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Timur_P »

Olts kirjutas:Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
Mina olen kindel, et keegi neist võidab järgmisel aastal MM-i.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas raulito »

Timur_P kirjutas:
Olts kirjutas:Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
Mina olen kindel, et keegi neist võidab järgmisel aastal MM-i.
Ega keegi teine ju väga ei saaksi kui too kolmik.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kiiver »

Olts kirjutas:Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
Ma usun, et VW on heas vormis algusest peale. Kust ma seda eeldan? Volkswagen Motorsport on 100% tehasetiim, rahapuudust ei tohiks olla. Lisaks vaatame tagasi viimaste aastate peale ja VAG grupi edulood autospordis. VW-Dakar, Audi-LeMans Seat-WTCC. Loomulikult polnud algused lihtsad, kuid mul on selline tunne, et me saame näha kiireid autosid.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Lithium »

Volkswagen Motorsport testib ka päris kõvasti võrreldes MINI-ga.
Söörlöne!
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Karlip »

Ja kui nad ei olegi aasta alguses vormis siis selle võivad nad saada hooaja keskmeks ning ikkagi tiitli ära noppida.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas jens »

Peaasi, et masin vastupidav oleks, sest praeguse punktisüsteemiga ei tohi palju katkestada. Isegi sellise pisut keskpärase kiirusega peaksid praeguse konkurentsi juures vähemalt 3.-4. kohad hooaja alguses saavutatavad olema ning kui hooaja sees õnnestub veidi lisakiirust leida, on kõik võimalik. Meenutame, et Mini võitles ju 2011 etapivõidu peale ning Sordo saavutas kaks poodiumit, kuigi nad võistlesid ainult mõnedel etappidel ja üleüldiselt sellist ettevalmistust nagu VW-l vaevalt oli.

Mis puudutab seda Ogieri ja #1 staatuse juttu, siis kas 2011 asi polnud mitte selles, et võistkond tahtis Loebi eelistada n-ö võrdse staatuse asemel? Kuna Loeb oli suurel osal hooajast punktides ees ning Hirvonen ka veel kaugele maha jäänud polnud. Sellisel juhul arvan, et VW-s probleemi ei ole, sest et mitte sõitjate "võrdne kohtlemine" ei häiri Ogieri, vaid see, kui teda ennast #2 rolli surutakse - mida vaevalt juhtub.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas KidrA »

Olts kirjutas:Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
Kusjuures, ma ei mäleta et oleks neid kiidetud taevani. Subaru kohta ütlesid teadjamad vennad kohe, et sealt ei saagi head nahka tulla, sest nö vundament oli neil juba valesti seatud. Mini kohta samuti ei mäleta, et oleks testide aegu midagi positiivset kuulda olnud.

Subaruga läkski nii nagu ma arvasin, et neist asja ei saa aga Mini üllatas mind vägagi positiivselt. Poleks elusees osanud loota, et see masin niigi kiirelt kulgeb.

Mis VW'sse puutub siis keegi küsis mingi päev satiiriliselt, et kas mul on siseinfot VW'ni kohta, kui andsin mõista, et VW on järgmine aasta Fordist üle. Selliste asjade puhul aitab lihtsalt loogika kasutamine. Ja kui see ka ei aita, siis vaadake kasvõi viimaseid VW'ni testi sõite, see masin tundub ikka väga kiire. Kui ma mängiks panuste peale, siis ma paneks oma panused kindlasti järgmine aasta Ogieri ja VW'ni peale.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Kiiver »

jens kirjutas:Peaasi, et masin vastupidav oleks, sest praeguse punktisüsteemiga ei tohi palju katkestada. Isegi sellise pisut keskpärase kiirusega peaksid praeguse konkurentsi juures vähemalt 3.-4. kohad hooaja alguses saavutatavad olema ning kui hooaja sees õnnestub veidi lisakiirust leida, on kõik võimalik. Meenutame, et Mini võitles ju 2011 etapivõidu peale ning Sordo saavutas kaks poodiumit, kuigi nad võistlesid ainult mõnedel etappidel ja üleüldiselt sellist ettevalmistust nagu VW-l vaevalt oli.

Mis puudutab seda Ogieri ja #1 staatuse juttu, siis kas 2011 asi polnud mitte selles, et võistkond tahtis Loebi eelistada n-ö võrdse staatuse asemel? Kuna Loeb oli suurel osal hooajast punktides ees ning Hirvonen ka veel kaugele maha jäänud polnud. Sellisel juhul arvan, et VW-s probleemi ei ole, sest et mitte sõitjate "võrdne kohtlemine" ei häiri Ogieri, vaid see, kui teda ennast #2 rolli surutakse - mida vaevalt juhtub.
2011 aasta alguses raius Citroeni pealik Quesnel, et meil on kaks võrdset sõitjat, kellel lastakse võidu sõita. Mis edasi juhtus, teame ise. Quesnel lahkus tiimist, Ogier läks uuel hooajal Volkswagenisse ja Loeb tuli kaks järgmist aastat maailmameistriks.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Lärri »

raulito kirjutas:
Timur_P kirjutas:
Olts kirjutas:Te panete juba järgmise aasta pingerida paika omamatta ettekujutust VW kiirusest.
Sama asi oli Subaru ja Miniga. Kui Markko neid testis siis kiideti autosid taevani. Välja tuli nii nagu alati
Mina olen kindel, et keegi neist võidab järgmisel aastal MM-i.
Ega keegi teine ju väga ei saaksi kui too kolmik.
Ma ei näe vähimatki põhjust praegu pidada Hirvoneni Sordost paremaks.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Timur_P »

Lärri kirjutas:
raulito kirjutas:Ega keegi teine ju väga ei saaksi kui too kolmik.
Ma ei näe vähimatki põhjust praegu pidada Hirvoneni Sordost paremaks.
Kas mitte Sordo ei pidavat sõitma ainult osadel rallidel?
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Lärri »

Tehasetiimis küll. Aga ma ei oleks just ülemäära üllatunud kui ta viiele etapile isikliku sponsi leiab, et tiitlile heidelda. Ja kindlasti on Citroen valmis talle soodsalt ka autot pakkuma.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas jens »

Autosport.com kirjutab, et Citroen valib veel endiselt Solbergi ja Sordo vahel ning kumbki variant pole veel kindel.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas maailmameister »

Samas artiklis ütles Solberg, et ta sõidaks heameelega järgmine aasta M-Spordi eest. Tema arvates on Ford ka järgmine aasta väga kiire.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2013 - Meeskondade koosseisud

Postitus Postitas Timur_P »

Vasta