Wales Rally GB - I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Reactions: 0
Postitusi: 5934
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58

Wales Rally GB - I päev

Postitus Postitas Strike »

Pilt67. Wales Rally GB 10-13.11.2011

Ajaloonurk

Hooaja viimase ralli ajaloonurgas heidame pilgu 10.aastat tagasi toimunud Network Q Rally of Great Britain´ile.
Rallist oodati tõelist põnevusetendust, sest ennem viimase ralli starti oli 2001. aasta autoralli MM-tiitli eest heitlemas koguni neli pilooti.
Liidrina saabus Suurbritannia teedele Colin McRae, kelle edu Mitsubishi piloodi Tommi Mäkineni ees oli kõigest üks ja britt Ricahrd Burnsi ees kaks punkti. Neljandana asus tiitlit jahtima šotlase meeskonnakaaslane Carlos Sainz, kuid tema pidi lootma ka konkurentide ebaõnnele, kaotades McRaele üheksa punktiga.
Juba avapäeval hakkas juhtuma ning esmalt jäi teeäärde Tommi Mäkinen, kelle juhitud Mitsubishil purunes vasaku esiratta vedrustuse kinnituspolt. Kaks katset hiljem jäi teeäärde ka McRae. Liidrikohal sõitnud šotlane lõikas ühte täisgaasiga läbitavat paremkurvi liiga seest ning teeääres peidus olnud kivi lennutas Focus WRC masina paar korda üle katuse ning sellega lõppesid ka McRae püüdlused saavutada karjääri teine MM-tiitel.
Ralli üheteistkümnendal kiiruskatsel sõitis teelt välja Carlos Sainz ning seda niivõrd õnnetult, et vigastada said mitmed pealtvaatajad. Fordi meeskond otsustas peale õnnetust rallit mitte jätkata ning see omakorda tähendas, et Burnsil oli nüüd vaja ralli lõpetada viiendana kindlustamaks 2001.aasta MM-tiitel.
Britt sai ülesandega suurepäraselt hakkama ning lõpetas hooaja viimase ralli Peugeot duo Grönholm, Rovanperä järel kolmandana ning seega sai Richard Burnsist esimene ja siiani ka viimane britist autoralli maailmameister.
Burns võitis hooaja 14.rallist vaid ühe ning on selle näitajaga senini ainus MM-tiitli võitja, kes nii vähese arvu ralli võitudega on hooaja kokkuvõttes maailmameistriks kroonitud.
Markko Märtin ja Michael Park katkestasid peale neljandat kiiruskatset, kui Subaru Impreza mootor töölepingu üles ütles.

Kokku sõideti 2001. aasta Suurbritannia rallil 16 kiiruskatset kogupikkusega 354,60 km.
117-st startijast lõpetas 50.
Võitjad: Marcus Grönholm – Timo Rautiainen / Peugeot 206 WRC
Võitja keskmine kiirus: 104,42 km/h
Katsevõidud: Marcus Grönholm 11, Harri Rovanperä 2, Colin McRae 2, Alister McRae 1

Richard Burns – Robert Reid MM-võitjad 2001

Walesi ralli 2010 TOP3:

1. Sebastien Loeb – Daniel Elena Pilt Citroen C4 WRC 03:14:54,0
2. Petter Solberg – Chris Patterson Pilt Citroen C4 WRC +00:19,1
3.Jari-Matti Latvala – Miikka Anttila Pilt Ford Focus RS WRC 09 +01:35,3


Pilt Eestlased Walesi MM-rallil:

Aasta Sõitjad Auto Tulemus
1981 Heiki Ohu – Toomas Diener Lada 21011 26
1982 Heiki Ohu – Toomas Diener Lada 2105 VFTS 37
1983 Heiki Ohu – Toomas Diener Lada 2105 VFTS 28
1983 Vello Õunpuu - Aarne Timusk Lada 1600 K
1988 Raido Rüütel – Tõnu Vunn Lada Samara 57
1998 Markko Märtin – Toomas Kitsing Toyota Celica ST 206 GT Four 9
1998 Aleksander Käo – Oleg Ljadov Mitsubishi Lancer EVO IV 37
1999 Markko Märtin – Toomas Kitsing Toyota Corolla WRC 8
2000 Markko Märtin – Michael Park Toyota Corolla WRC 7
2001 Markko Märtin – Michael Park Subaru Impreza WRC 44S K
2002 Markko Märtin – Michael Park Ford Focus WRC 2
2003 Markko Märtin – Michael Park Ford Focus WRC K
2003 Urmo Aava – Kuldar Sikk Suzuki Ignis S1600 K
2004 Markko Märtin – Michael Park Ford Focus WRC 3
2004 Urmo Aava – Kuldar Sikk Suzuki Ignis S1600 K
2005 Markko Märtin – Michael Park Peugeot 307 WRC K
2005 Jaan Mölder jr. – Tõnu Vunn Mitsubishi Lancer EVO VIII 27
2006 Urmo Aava – Kuldar Sikk Suzuki Swift 42
2006 Jaan Mölder jr. – Katrin Becker Suzuki Swift 20
2006 Egon Kaur – Avo Kristov Renault Clio K
2007 Martin Rauam – Kristo Kraag Mitsubishi Lancer EVO IX 58
2008 Egon Kaur – Simo Koskinen Subaru Impreza WRX K
2009 Egon Kaur – Erik Lepikson Subaru Impreza STi 27
2009 Sander Pärn – Ken Järveoja Citroen C2 42
2009 Siim Plangi – Marek Sarapuu Citroen C2 44
2010 Ott Tänak – Kuldar Sikk Mitsubishi Lancer EVO X 17
2010 Karl Kruuda – Martin Järveoja Suzuki Swift S1600 K

Tagasivaade eelmisele etapile - Pilt RACC-Rally de Espana

Hooaja eelviimane ralli sõideti Hispaania teedel ning sarnaselt eelmise hooajaga oli ka sel korral tegemist segaralliga, kus esimesel võistluspäeval võisteldi kruusal ning kahel järgneval asfaldil.
MM-punkte jagati lisaks WRC klassile ka S-WRC ning P-WRC arvestuses.
Kohe avakatsel jäid WRC-sõitjatest teeäärde Petter Solberg ja Ken Block, kes mõlemad sõitsid sama kivi pihta ning lõhkusid masina. Kõikide Eesti rallifännide kurvastuseks sai see sama kivi saatuslikuks ka S-WRC MM-tiitli eest heidelnud ekipaažile Ott Tänak – Kuldar Sikk.
Ott sõnas hiljem intervjuudes, et nägi teeääres ohukolmnurka ning arvas seda nähes, et kurvi taga seisab katkestanud masin väliskurvis ning võttis tänu sellele sellise sõidujoone, mille trajektoor liikus läbi sisekurvi, kuid sai liiga palju lõigatud ning tulemuseks katkestamine ning S-WRC tiitliheitluses teise kohaga leppimine. Olgu juba etteruttavalt öeldud, et S-WRC klassi maailmameistriks krooniti soomlane Juho Hänninen.
Karl Kruuda – Martin Järveoja lõpetasid hooaja viimase S-WRC etapi seitsmendana ning hooaja kokkuvõttes saavutati kuues positsioon.
Mitte oodatult sai esimese päeva parima stardipositsiooni Sebastien Loeb. Prantslane küll puhastas teistele sõitjatele sõidujoont ning oleks justkui pidanud ajas kaotama, kuid kuna metsavahele jäi üles tihe tolmupilv, siis tegelesid konkurendid esmalt tee ja seejärel sõidujoone otsimisega.
Citroeni esipiloot lõpetas avapäeva kindla liidrina ning edu teist kohta hoidnud Jari-Matti Latvala ees oli üle kolmekümne sekundi.
Teisel võistluspäeval näitas Latvala, et peale Markko Märtini oskavad Fordiga asfaldil kiirelt sõita ka soomlased ning vähendas võistluspäevaga liider Sebastien Loebiga vahet kolme sekundi võrra.
Prantslane ei olnud küll raja kiireim piloot, kuid kahest kiiruskatse võidust piisas selleks, et enda nimi taaskord ralli rekorditeraamatusse kirjutada. Alates Hispaania ralli kaheksandast kiiruskatsest kuulub prantslase nimele nüüdsest ka kiiruskatse võitude rekord, mis varasemalt kuulus 801. kiiruskatse võiduga soomlasest rallilegendile Markku Alenile.
Viimasel võistluspäeval võttis Sebastien Loeb seitsmenda järjestikuse Hispaania ralli võidu ning tänu meeskonnakaaslase abile kerkis teiseks Mikko Hirvonen. Poodiumi viimase koha hõivas Hispaania teedel elu parima asfaldiralli sõitnud Jari-Matti Latvala.
Kolmandal võistluspäeval jäi teeäärde Citroeni teine piloot Sebastien Ogier ning põhjuseks juba teist rallit järjest Citroen DS3 WRC mootor. Tänu sellele katkestamisele selgus Ogieri jaoks ka tõsiasi, et 2011. MM-tiitli heitlusesse temal enam asja pole.
Karjääri esimese powerstage võidu saavutas Kris Meeke ning samuti oli see ka esimeseks power stage võiduks Minile.
Hooaja esimesed MM-punktid teenis Evgeniy Novikov, kes Hispaania teedel võistles Citroen DS3 WRC roolis.
Kui Walesi teed peavad selgitama 2011.hooaja sõitjate maailmameistri, siis Citroen kindlustas Hispaania ralli võiduga Fordi ees tootjate tiitli.

Wales Rally GB 2011

Nagu tavaks saanud sõidetakse hooaja viimane MM-ralli Walesi teedel ning erand pole ka tänavune hooaeg.
Võistluskeskus asub Cardiffis asetsevas Wales Millennium keskuses. MM-punkte jagatakse WRC-, P-WRC, ja WRC-Academy –arvestuses.
Kokku sõidetakse kolme võistluspäeva jooksul 23 kiiruskatset ning läbitakse 358,59 kiiruskatse kilomeetrit. Võistlusele on registreerunud 78 ekipaaži, neist 19 on WRC-masinad.
Esimesel võistluspäeval on sõitjate jaoks palju uusi kiiruskatseid mida viimati kasutatud kaheksakümnendate alguses ning üheksakümnendate keskel.
Avapäev on jagatud kaheks, kus neljapäeval sõidetakse kolm ja reedel kaheksa kiiruskatset ning ühtlasi on tegemist võistlusnädalavahetuse pikima päevaga.
MM-tiitli eest on jäänud heitlema kaks pilooti – Sebastien Loeb ja Mikko Hirvonen. Kõik oleks justkui hooaja 2009. dejavu, ainsa vahega, et siis saabus MM-liidrina Walesi rallile Mikko Hirvonen.
Toona võttis prantslane soomlase ees kindla võidu ning tähistas kuuendat MM-tiitlit.
Sel aastal on Loeb püüdmas kaheksandat ning Hirvonen karjääri esimest MM-tiitlit. Kes selle tiitli saab selgub hiljemalt pühapäeva pärastlõunal.
Kõikide Eesti rallifännide suureks rõõmuks teevad Walesi teedel MM-ralli WRC debüüdi Ott Tänak – Kuldar Sikk. Eesti ekipaaž toob rajale Hiina rehvitootja D-Mack värvides oleva Ford Fiesta WRC masina. Rehvitootja D-Mack saab esimesed ja väga olulised andmed võistlustingimustest just WRC masinaga ning Otti ja Kuldari eesmärk saab olema koguda võimalikult palju katsekilomeetreid ja kogemusi.
S-WRC sarjas osalenud Karl Kruuda – Martin Järveoja stardivad Wales´ i teedele MM-Motorspordi poolt ette valmistatud Ford Fiesta S2000ga.
„Saame nüüd Fiesta MM-ralli tasemel ka kruusal ära proovida, mis on kindlasti hea ja Fiestast on mul kruusal väga hea mulje jäänud,“ rääkis Karl Kruuda ruudulipp.ee veebilehele.
Kõikide Eesti spordifännide selle nädala läbiv teema on vastaseis Eesti vs Iirimaa ja seda mitte ainult jalgpallis. Ralliajaloo esimese WRC Academy klassivõidu eest asuvad Eesti vs Iirimaa vastaseisus vastamisi Egon Kaur ja Craig Breen.
Hooaja kolm esimest rallit võitnud, kuid kahelt järgnevalt vaid neli punkti kogunud Egon Kaur paikneb koos kaardilugeja Erik Lepiksoniga küll punktitabeli liidripositsioonil, kuid kuna Wales´i teedel on koos katsevõitude punktidega saadaval koguni 42 punkti peavad mehed andma endast maksimumi, et heidelda meistritiitli ja sellega kaasneva auhinnaraha eest.
"Oleme ralliks valmis, tegime pühapäeval siin testi selle autoga, millega oleme Eestis sõitnud, eesmärgiga saada käsi soojaks. Täna osalesime samuti ühisel testil, seda nüüd selle autoga, millega sõidame siin. Palju ei sõitnud, kontrollisime, et asjad oleks korras. Ralli saab raske olema, katsed on märjad ja libedad ning nädalavahetuseks lubab paduvihma. Midagi lihtsat seega ei ole, läheme alguses oma sõitu tegema ja vaatame, kus me oma aegadega oleme. Ralli on pikk ja keeruliste oludega ning palju võib juhtuda. Mängus on väga palju," sõnas Egon Kaur ruudulipp.ee veebilehele.
WRC Academy sarja teine eestlasest võistleja Miko-Ove Niinemäe stardib hooaja viimasele MM-rallile uue kaardilugejaga kelleks on Toomas Valter.
"Igatahes on enne Inglismaad enesetunne palju kindlam kui kahele eelmisele etapile startides. Ma küll ei tunne sealseid teid, kuid vahepeal kodus sõidetud võistlustel, Saaremaa rallil ja Kehala rallisprindil, olid samuti sügiseselt libedad teed ning need sobisid mulle hästi. Tempo oli nendel võistlustel hea ja seetõttu loodangi, et suudan ka Inglismaale tüüpilistel "tatistel" teedel hea rütmi leida. Loomulikult on sealsed kiiruskatsed rasked, aga usun, et minu jaoks siiski lihtsamad kui eelmised asfaldirallid," sõnas noormees ametlikule pressiteenistusele.
Ford Abu Dhabi meeskonna pilooti Khalid Al Qassimit asendab Walesi teedel Evgeniy Novikov ning lisaks Tänakule toob S-WRC pilootidest rajale samuti Ford Fiesta WRC mudeli Martin Prokop.

Ott Tänak – Kuldar Sikk Ford Fiesta WRC test

Pilt
Craig Breen ja Egon Kaur asuvad Walesi teedel heitlema ralliajaloo esimese WRC Academy tiitli eest
Foto: wrc.com/McKlein

MM-arvestus peale 12/13 (sõitjad):

1. Pilt Sebastien Loeb 222(19)
2. Pilt Mikko Hirvonen 214 (15)
3. Pilt Sebastien Ogier 193 (13)
4. Pilt Jari-Matti Latvala 146 (12)
5. Pilt Petter Solberg 110 (6)
6. Pilt Mads Østberg 70
7. PiltDani Sordo 57 (4)
8. Pilt Matthew Wilson 53
9. PiltHenning Solberg 44
10. Pilt Kimi Räikkonen 34
11. Pilt Federico Villagra 20
12. Pilt Dennis Kuipers 17
13. Pilt Khalid Al-Qassimi 15
14. Pilt Juho Hänninen 14
15. Pilt Kris Meeke 13 (3)
16. Pilt Hayden Paddon 10
17. Pilt Martin Prokop 7
18. Pilt Ott Tänak 7
19. Pilt Per-Gunnar Andersson 6
20. Pilt Michal Kosciuszko 6
21. Pilt Evgeniy Novikov 6
22. Pilt Armindo Araujo 4
23. Pilt Alexander Salyuk jr 4
24. Pilt Ken Block 4
25. Pilt Peter van Merksteijn jr 2
26. Pilt Benito Guerra jr2
27. Pilt Pierre Campana 2
28. Pilt Bernardo Sousa 1
29. Pilt Patrik Flodin 1

*(Power stage punktid)

MM-arvestus peale 12/13 (meeskonnad):

1. Pilt Citroen Total World Rally Team 397
2.Pilt Ford Abu Dhabi World Rally Team 351
3. Pilt M-Sport Stobart Ford Rally Team 145
4. Pilt Petter Solberg World Rally Team 98
5. Pilt FERM Power Tools World Rally Team 44
6. Pilt Team Abu Dhabi 42
7. Pilt Munchis World Rally Team 38
8. Pilt Monster World Rally Team 19
9. Pilt Van Merksteijn Motorsport 16
10. Pilt Brazil WRT 1

Katsevõidud peale 12/13

1. Pilt Sebastien Loeb 60(3)
2. Pilt Jari-Matti Latvala 56 (1)
3. Pilt Sebastien Ogier 52(3)
4. Pilt Mikko Hirvonen 34 (3)
5. Pilt Petter Solberg 30 (1)
7. Pilt Dani Sordo 5
6. Pilt Per-Gunnar Andersson 4
8. Pilt Mads Østberg 3
9. Pilt Jari Ketomaa 1
10. Pilt Kris Meeke 1(1)

*(Power stage katsevõidud)

Rallivõidud peale 12/13

Pilt Sebastien Loeb 5Pilt; Pilt; Pilt; Pilt; Pilt
Pilt Sebastien Ogier 5Pilt; Pilt; Pilt; Pilt; Pilt
Pilt Mikko Hirvonen 2Pilt; Pilt


Pilt Wales Rally GB shakedown tulemused:

1.Mads Østberg Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:31,2
2.Kris Meeke Pilt Mini John Cooper Works WRC 01:31,2 +00:00,0
3.Sebastien Loeb Pilt Citroën DS3 WRC 01:32,1 +00:00,9
4.Dani Sordo Pilt Mini John Cooper Works WRC 01:32,2 +00:01,0
5.Sebastien OgierPilt Citroën DS3 WRC 01:32,5 +00:01,3
6.Jari-Matti Latvala Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:32,5 +00:01,3
7.Matthew Wilson Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:32,5 +00:01,3
8.Mikko Hirvonen Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:32,8 +00:01,6
9.Kimi RäikkonenPilt Citroën DS3 WRC 01:32,8 +00:01,6
10.Ken Block Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:33,4 +00:02,2

15.Ott Tänak Pilt Ford Fiesta RS WRC 01:34,8
+00:03,6

Pilt Wales Rally GB esimese võistluspäeva kiiruskatsed SS1-SS11, kokku 143,55km

Neljapäev 10.11

SS1 Great Orme 1 4.74 km 10. 11. 2011 16:38
SS2 Great Orme 2 4.74 km 16:55
SS3 Clocaenog 16.65 km 18:18

Pilt Wales Rally GB järjestus peale SS3:

1.Sebastien Loeb Pilt Citroën DS3 WRC 00:14:38,0
2.Mikko Hirvonen Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:00,7
3.Jari-Matti Latvala Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:03,1
4.Petter Solberg Pilt Citroën DS3 WRC +00:11,9
5.Kris Meeke Pilt Mini John Cooper Works WRC +00:18,7
6.Dani Sordo Pilt Mini John Cooper Works WRC +00:27,3
7.Mads Østberg Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:27,8
8.Ott Tänak Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:30,6
9.Matthew Wilson Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:36,5
10.Henning Solberg Pilt Ford Fiesta RS WRC +00:37,8

46. Egon Kaur Pilt Ford Fiesta R2 +03:23,6 (WRC Academy 6.koht)
64. Miko-Ove Niinemäe Pilt Ford Fiesta R2 +06:21,1 (WRC Academy 14.koht)
69. Karl Kruuda Pilt Ford Fiesta S2000 +11:34,6


Reede 11.11

SS4 Gartheiniog 1 19.72 km 09:33
SS5 Dyfi West 1 10.31 km 10:30
SS6 Dyfi East 1 6.72 km 10:48
SS7 Dyfnant 1 21.34 km 11:43
SS8 Dyfi West 2 10.31 km 16:18
SS9 Dyfi East 2 6.72 km 16:36
SS10 Gartheiniog 2 19.72 km 16:51
SS11 Dyfnant 2 21.34 km 18:01

Kasulikke linke ralli jälgimiseks:

http://www.wrc.com/results/2011/wales-r ... age-times/
http://www.citroen-wrc.com/spip.php?pag
http://www.vysledky-rally.cz/
http://www.ewrc-results.com/results_main.php

Raadio:

http://www.wrc.com/fanzone/world-rally-radio/
Viimati muutis Strike, 11 Nov 2011, 13:48, muudetud 5 korda kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Vahel pannakse siia pilte kohtadest ning infot rajalt:

http://www.facebook.com/WorldRallyRadio

Kaardid ning muu info:

http://www.walesrallygb.com/spectators/1593.php
Viimati muutis Karlip, 10 Nov 2011, 15:02, muudetud 1 kord kokku.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Strike
Moderaator
Moderaator
Reactions: 0
Postitusi: 5934
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58

Postitus Postitas Strike »

Karlip kirjutas:Laupäev, esimene auto 7:24(?)

SS12 Hafren 1 32.14 km
SS13 Sweet Lamb 1 4.01 km
SS14 Myherin 1 27.88 km
SS15 Hafren 2 32.14 km
SS16 Sweet Lamb 2 4.01 km
SS17 Myherin 2 27.88 km

Pühapäev, esimene auto 5:38(?)

SS18 Halfway 1 14.93 km
SS19 Crychan 1 22.73 km
SS20 Monument 1 4.36 km
SS21 Halfway 2 14.93 km
SS22 Crychan 2 22.73 km
SS23 Monument 2 4.36 km

Vahel pannakse siia pilte kohtadest ning infot rajalt:

http://www.facebook.com/WorldRallyRadio

Kaardid ning muu info:

http://www.walesrallygb.com/spectators/1593.php

--
Milleks selline info esimese päeva teema alla ? Nagu ka esimese päeva katse algusaegadest näha, mis kirjas ülevalpool on Eesti aeg võrreldes Walesiga +2 tundi, mitte -2.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Strike kirjutas:
Karlip kirjutas:Laupäev, esimene auto 7:24(?)

SS12 Hafren 1 32.14 km
SS13 Sweet Lamb 1 4.01 km
SS14 Myherin 1 27.88 km
SS15 Hafren 2 32.14 km
SS16 Sweet Lamb 2 4.01 km
SS17 Myherin 2 27.88 km

Pühapäev, esimene auto 5:38(?)

SS18 Halfway 1 14.93 km
SS19 Crychan 1 22.73 km
SS20 Monument 1 4.36 km
SS21 Halfway 2 14.93 km
SS22 Crychan 2 22.73 km
SS23 Monument 2 4.36 km

Vahel pannakse siia pilte kohtadest ning infot rajalt:

http://www.facebook.com/WorldRallyRadio

Kaardid ning muu info:

http://www.walesrallygb.com/spectators/1593.php

--
Milleks selline info esimese päeva teema alla ? Nagu ka esimese päeva katse algusaegadest näha, mis kirjas ülevalpool on Eesti aeg võrreldes Walesiga +2 tundi, mitte -2.
Võtsin ära, seda tabelit poleks tegelt seal tohtinud olla, Saada peale sai rutatud.

Tänud.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Reactions: 0
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Hea kokkuvõte Strike poolt,

aga lisaks võiks panna veel selle, et
1983 Vello Õunpuu / Aarne Timusk olid ka rajal, aga tulemus oli K, autoks Lada 1600
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

kas mingid inglise telekanalid netist ei näita esimesi katseid?
Strike
Moderaator
Moderaator
Reactions: 0
Postitusi: 5934
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58

Postitus Postitas Strike »

Rainy kirjutas:Hea kokkuvõte Strike poolt,

aga lisaks võiks panna veel selle, et
1983 Vello Õunpuu / Aarne Timusk olid ka rajal, aga tulemus oli K, autoks Lada 1600
Tänud täienduse eest, info lisatud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Rosin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 99
Liitunud: 16 Jaan 2007, 15:29

Veidi teemast kõrvale

Postitus Postitas Rosin »

Tervitused kõigile! Lugesin seda huvitavat kokkuvõtet ning jäi silma selline nimi nagu Jaan Mölder Jr., kas keegi teab mis mehest saanud, pole nagu midagi temast kuulda olnud?

Jõudu
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Postitus Postitas jaani8 »

aix kirjutas:kas mingid inglise telekanalid netist ei näita esimesi katseid?
Ei, ainult powerstage ESPN poolt. Ralli ei pidavat seal populaarne teema olema hetkel.
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva

Postitus Postitas AHenri »

Ogier juba väljas?
Viimati muutis AHenri, 10 Nov 2011, 17:05, muudetud 1 kord kokku.
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Postitus Postitas jaani8 »

Ogier OFF? :O
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

ratas alt ära. katse kinni? üle hüppe, väike riive seina ja ratas alt ära, teel ees.
Viimati muutis svs89, 10 Nov 2011, 17:07, muudetud 1 kord kokku.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Seisab teepeal ees ja teised ei saa mööda.

Edit: valeinfo...
Viimati muutis kristjanmust, 10 Nov 2011, 17:07, muudetud 1 kord kokku.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Reactions: 0
Postitusi: 1538
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Ja kohe selline pomm. Ralli sai vaevalt alata ja juba hakkab action peale.

Eestlastele edu ja kindlat kätt!!!
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Katse õnneks vist jäi lahti ikka.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

rattad blokki ja kiviseina, auto teepealt ära.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Reactions: 0
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Ogieril oli ilmselt käsk rünnata kohe algusest peale, nii nagu Latvalalgi.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Krdi lõhkuv katse...Solku ka õrnalt-.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Reactions: 0
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Petteril rehv veljelt maas.
Pajussaar
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Reactions: 0
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Okt 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pajussaar »

päris räige rally algus.....
Football and Basketball need One Ball, Rallying needs TWO.!
Vasta