ADAC Rallye Deutschland III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Wilsonil on ka 40 punkti üldarvestuses, juurde järgmiselt rallidelt vast natuke saab. Eelmine aasta kokkuvõttes 74. Arengut vist polnud ole.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

cali kirjutas:Mul on üks küsimus Wilsoni vihkajatele: kas see WRC sari muutuks sellest paremaks, kui nimet härra enam ei sõida? Mitte mingit vahet poleks, kõik kel piisavalt pappi, saavad sõita. Kui tüübil on antud võimalused sõita, siis sõitku, ta ei võta mitte kellegil teisel ja vb "andekamal" piloodil sellega kohta ära. Nii et mõttetu arutelu sel teemal.
Wilsoni vihkajatele? :roll:

Mina näen siin inimesi oma arvamust avaldamas, kas antud härra saab oma tööga hästi hakkama või mitte. Samuti ei suuda ma välja lugeda siin ühtegi kommentaari kus oleks mainitud et parem oleks kui teda WRC's poleks ja ei näe ka ühtegi üdini negatiivset kommentaari ta kohta, seega jääb mul arusaamatuks milleks kaitseasendisse tõmbuda kui keegi isegi ei ründa.

Aga jään ka mina ootama mida arvavad sellest Wilsoni vihkajad? :D
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Muideks panin ka seda tähele, et Ostberg teeb mitu korda paremaid tulemusi ning ei suuda WRC-ga sammu pidada. Ehk tal rahaprobleemid, näiteks Austraalia jääb tal vahele nüüd aga Wilson vist läheb sinna?
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Karlip kirjutas:Muideks panin ka seda tähele, et Ostberg teeb mitu korda paremaid tulemusi ning ei suuda WRC-ga sammu pidada. Ehk tal rahaprobleemid, näiteks Austraalia jääb tal vahele nüüd aga Wilson vist läheb sinna?
http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/pr ... s-aus.aspx

Austraalias sõidab jah Wilson ja Novikov Stobarti meeskonnas. Räikkönen ka ei stardi. Östbergi tuleviku kohta ei oska midagi öelda, vaevalt ta isegi teab mis saama hakkab.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kas Wilson pole/polnud mitte üks Fiesta põhi testijaid?
"Come on, you can see more than that"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Sousa hullu panemas: http://www.youtube.com/watch?v=b6IuUSHy8Gw

Hea onboard video veel Panzerplatte katselt nii Mikko kui Sebastieniga: http://www.youtube.com/watch?v=XvTbHuknXG0
joosep
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 284
Liitunud: 26 Apr 2008, 10:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas joosep »

No Priit Narusk lõpetas ka peaaegu kõik sõidud ja kohe kindlasti on ta kiirem suusataja kui vähemalt 95% selle foorumi külastajatest, aga see ei tähenda, et ta tipptasamel midagi väärt oleks. Ei ole mõtet rääkida, et las sõidab, jalaga peesse ja minema sealt sarjast -- ainuke õige otsus.

Vabandust, et suusatamisest näite tõin, aga lõi kohe ette selline mees :P
jax kirjutas:
mrali kirjutas: pluss Wilsoni kõrval paistaks ka mu vanaema rohkem rallisõitjana :D
Kuule, ega ikka ei paistaks küll. Siin foorumis tehakse Wilsonit nii maha kui võimalik. Aga ma olen 90% kindel et võibolla üks sajast sõidaks temast kiiremini. See pole nii lihtne, nagu enamik arvavad, öeldes et "ohh, ta ei mõista ikka üldse sõita." Sõitke ise kõigepealt üks ralli läbi ja ma usun et teie arvamus muutub. Palju ta on lõhkunud autosid? Väga vähe. Palju on ta rallisid katkestanud? Väga vähe. Ta on üks stabiilsemaid sõitjaid WRC-sarjas. Tal on olnud ka pingelisi hetki, kus ta peab koha eest võitlema. Mäletan, kus sellistel hetkel on ta isegi katseid võitnud. Jah, ma olen nõus et tema kohta vääriks kiiremad sõitjad, aga kui ta tahab sõita, las ta sõidab. Kui te ise oleksite sellise koha peal, kas te ütleksite, et "ah ma ikka ei sõida nii hästi, ma loovutan oma koha kellegile teisele." ? Kindlasti mitte ju.

Niiet, pole mõtet Wilsonit maha teha. Eestis, ma usun, peksaks ta phm kõiki.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Ma arvan, et 1 kahest siit foorumist sõidaks Wilsonist kohe kindlasti kiiremini, looge lihtsalt samad võimalused mis temal on olnud/on
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

joosep kirjutas: Ei ole mõtet rääkida, et las sõidab, jalaga peesse ja minema sealt sarjast -- ainuke õige otsus.
Mida selle otsusega WRC sari võidab? Või formuleerin uuesti selle küsimuse - kas keegi on sellepärast ukse taha jäänud, et Wilsoni poiss sõidab? Lööme siis juba kõik tagaotsa sõitjad minema ja vaatame 5-6 esimese mehe sõita, vot see oleks alles lagi MM-sari :D
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Postitus Postitas raulito »

Andetuim rallimees on vist siiski Oliveira?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Ma ei saa ka sellest mehest aru. Kas tal juhtub iga katse midagi või ma ei tea.. :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Oleks mul ka sedasi pappi toristaks isegi WRC-ga MM sarja kaasa.
Siis oleks vähemal Wilsonil kellegagi võidu sõita. Kui ma nii kiireks kunagi üldse saan. Hetkel arvan, et pakuks WRC-ga Akateemikutele heal juhul konkurentsi :D :D :D :lol:
Seega mina võtan mütsi maha kõikide rallimeeste ees. Vahet pole kui kiire või aeglane ta on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
HannoA
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 29 Jaan 2010, 20:59
Asukoht: Tallinna-taga

Postitus Postitas HannoA »

kas see teema on saksa ralli 3s päev?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Teeme uue teema siis või? "Sitad rallisõitjad" ...
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Postitus Postitas rallikas54 »

Ei ole sittu rallimehi, on sitad foorumlased:D
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Mingeid imelikel teemadel vingumisi on siin tõesti viimaselajal palju olnud.Olge mehed ja tehke järele
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Afka kirjutas:Olge mehed ja tehke järele
mida ma siis oma postitusega ütelda tahtsin?

Just seda, et see ei ole sugugi nii kerge kui kõrvalt paistab
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Arvajad on sitad, sellepärast ongi nii. Kui sa üldse sõita ei oskaks poleks WRC-s üldse asja. Wilson on vahest päris häid aegu näidanud ka aga ta on ju alles noor sura, küll ta 5 aasta pärast ikka vähe kiirem kui preagu. :D
jax
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 438
Liitunud: 23 Aug 2004, 01:02

Postitus Postitas jax »

Kolin kirjutas:
Afka kirjutas:Olge mehed ja tehke järele
mida ma siis oma postitusega ütelda tahtsin?

Just seda, et see ei ole sugugi nii kerge kui kõrvalt paistab

Seda sama tahtsin minagi oma pika jutuga väljendada. Et sõitke ise kõigepealt üks Eesti ralligi läbi, siis olete ka tublid. ;) Ja lõpuni, mitte nagu Novikov kes 2009 ainult paugutas. Flat-out ja puu otsas. Seda oskab igaüks. Raha läinud, nüüd hoog ka maas.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Nii Novikovi kui ka Wilsoni viga on see, et tüübid on liiga kiirelt WRC'sse istunud ja tulemused on silmaga näha. Üks sõidab kiirelt, kuid eksib koguaeg, teine ei eksi, kuid kiirust pole. See raha mis Novikovi peale hakkama pandi ja kõik need crashid, võib vaid arvata palju autoparanduste peale veel lisaks läks. Aeg on näidanud, et edu toob WRC trepil, samm sammu haaval astuda, mitte kohe kõige kõrgemale astmele hüpata.

Wilsonil kohe täis saamas kuues täishooaeg WRC's ja kui keegi väidab, et ta arengu juures pole midagi kritiseerida siis ma vaidlen vastu aga mingit jura et ärge virisege, sõitke ise järgi ärge hakake ajama, me ei ole lasteaias. Wilson on kriitikat igati väärt, ma usun et ta pole ise ka enda arengu ja esitustega rahul. Sõita ta võib, ei sega ta kedagi, mida rohkem autosid seda parem aga kui arengut ei toimu ja kõik uued näod kes karusselli tulevad temast mööda panevad väiksema kogemusega siis saab ta ka tulevikus siin foorumis kriitika osaliseks.
Vasta