Argentina ralli 2011 I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Synt3r kirjutas:http://wrc.com/results/2011/rally-argentina/entry-list/
Entry listis on Henning täiesti olemas. Seega ma leian, et see ei ole üldse võluri korraldaja viga kui henning kohale ei ilmu. Kui hakata võlurit korraldama start listi järgi siis jääks max ennustuse tegemist päev või kaks.
Jah, aga artikli järgi oli teada juba 17ndal, et Henning ei stardi. Aga jätab selle rallivõluri korraldaja otsustada. Viisakas oleks informeerida sellest. Rohkem ei viitsi arutada seda, otsustatakse nii nagu otsustatakse.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Kuigi ma ei ennusta seal rallivõluris siis ma ei saanud sõna võtmata jätta lugedes mõndasid kommentaare.

Esiteks Henningu mittestartimine on 13 päeva vana uudis. Kus teie silmad nii kaua on olnud?

Entry List on teile lihtsalt abiks, seda ei saa kunagi võtta 100% tõesena. Kunagi ei tea, mida kellegil võib juhtuda ja starti mitte ilmuda.

Ma ei usu et rallivõluri korraldaja peab nina arvutis passima ja koguaeg uurima, kes starti ei tule. See on juba igaühe enda teha siin foorumis, kui tõsiselt ta asja kallal on ja kas jälgitakse ralli uudiseid ka mujal saitidel peale rallifoorumi oma.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

KidrA kirjutas:Kuigi ma ei ennusta seal rallivõluris siis ma ei saanud sõna võtmata jätta lugedes mõndasid kommentaare.

Esiteks Henningu mittestartimine on 13 päeva vana uudis. Kus teie silmad nii kaua on olnud?

Entry List on teile lihtsalt abiks, seda ei saa kunagi võtta 100% tõesena. Kunagi ei tea, mida kellegil võib juhtuda ja starti mitte ilmuda.

Ma ei usu et rallivõluri korraldaja peab nina arvutis passima ja koguaeg uurima, kes starti ei tule. See on juba igaühe enda teha siin foorumis, kui tõsiselt ta asja kallal on ja kas jälgitakse ralli uudiseid ka mujal saitidel peale rallifoorumi oma.
Olen sama meelt.Tore kui keegi viitstsib sellist asja korraldada ja punkte kokku liita. Entry listi muutustega võiks ikka ennustajad ise kursis olla.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

päris hea live oli :)
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Rainy kirjutas:Harjumatut muusikat tuleb wrc raadiost :D
Tubli Rainy - kõigil oli äärmiselt suur rõõm Sinu Argentiina ralliga seostatud infformatiivset teadet lugeda :drinkers:

Ja ka järgnevad teated on üpris põnevust pakkuvad seoses alanud ralliga...
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Siis kl 21:05 Eesti aja järgi alanud SS1 katse esikümme:
1. S. LOEB M 2:25.9 0.0 0.0
2. P. SOLBERG M 2:26.8 +0.9 +0.9
3. S. OGIER M 2:26.9 +0.1 +1.0
4. J. LATVALA M 2:27.4 +0.5 +1.5
5. M. HIRVONEN M 2:27.6 +0.2 +1.7
6. F. VILLAGRA M 2:33.1 +5.5 +7.2
7. M. WILSON M 2:33.3 +0.2 +7.4
8. M. ØSTBERG M 2:34.3 +1.0 +8.4
9. K. BLOCK M 2:35.1 +0.8 +9.2
10 34 Y. PROTASOV 2:35.7 +0.6 +9.8
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

uhtikas kirjutas:
Rainy kirjutas:Harjumatut muusikat tuleb wrc raadiost :D
Tubli Rainy - kõigil oli äärmiselt suur rõõm Sinu Argentiina ralliga seostatud infformatiivset teadet lugeda :drinkers:

Ja ka järgnevad teated on üpris põnevust pakkuvad seoses alanud ralliga...
Olen mitu aastat ralliraadiot kuulanud, ja tean selle playliste ja mis muusikat nad mängivad. Lihtsalt hakkasin kahtlema juba, et kas tuleb wrc raadio tavapärane muusika sealt, või kantakse mingiti muud raadiot üle.

Selle ennustuse osas ma ei viitsi vaielda, mul ükskõik, aga minu sõnum oli lihtsalt selline, et andke sellest ka teada selles teemas, kui muudatused toimuvad seoses entry listiga. selleks ju foorum ongi. Ma olen isegi vihjeid andnud selle kohta sõbralikult, kui keegi midagi valesti pannud on. Reeglid on reeglid, aga need toimivad ainult siis, kui algne informatsioon ja eeldused on õiged. Selleks, et mitte nõelasilma poolitama hakata, tuuakse sisse hea tava, milleks on siis antud asja puhul samasse teemase märkimine (PS. H.Solberg ei stardi). Sellest võib ükskõik kes teada anda. Minu jaoks on teema lõpp.
koorekas
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 436
Liitunud: 31 Jaan 2009, 16:46

Postitus Postitas koorekas »

Õhtust Rally sõltlased: Ei taha küll sõna võtta selle ennustamise kohapealt ,parandasin ise ka enne starti ära kui avastasin et Solkut ei ole,lukkus ka ei olnud:D Head rally elamusi.
Strike le muidugi kiidu sõnad vägeva avalehe eest.
Rainy tänan Live lingi eest hea oli jälgida.


Latvalal hea tempo,Sisuliselt viis meest koos.
Muidugi ka PWRC hea punt koos.
KA RALLYT NÄINUD. 51 WRC
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Kuidagi vägisi tekib mõte, et alates Ostbergist on kõigil aeglasem auto :/
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Loeb sai minut trahvi! Liiga vara ajakontrollis.

Kaardilugeja viga, 2 sekki liiga vara.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Latvala kena töö teinud, loodan, et suudab oma positsiooni eest võidelda ja midagi head võiks siit tulla. :)
Rallime Mönuga !
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

allar9944 kirjutas:Loeb sai minut trahvi! Liiga vara ajakontrollis.

Kaardilugeja viga, 2 sekki liiga vara.
täpsemalt: http://wrc.com/news/loeb-given-one-minu ... ?fid=14761
Citroen will not make an official comment until senior team members have met with the rally organisers. However, it is understood Loeb’s co-driver Daniel Elena checked in two seconds ahead of the allotted time due to confusion created by a large build-up of people surrounding the timing clocks at the entrance to the control.

Kindlasti tühistatakse...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No tegu on ju Loebi-ga. Kindlasti tühistatakse. Oleks samas seisus mõni Fordi mees siis jääks trahv paika.
Reeglid on reeglid vahet pole siis mis põhjusel sa selle saad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

See selgitus on küll suhteliselt jama. Ma eriti ei usu, et Elenal omal kella (isegi kolme) ei ole. Isegi kui olukord segane, siis ei ole nagu mingit põhjust kiirustada ja varem sisse clockida.
Midagi on veidrat selle loo juures.
Kasuta ikka turvavööd ka!
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Loeb explains Argentina time penalty
http://wrc.com/news/loeb-explains-argen ... ?fid=14767
Kristop
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 23 Sept 2009, 21:52

Postitus Postitas Kristop »

Kolin kirjutas:No tegu on ju Loebi-ga. Kindlasti tühistatakse. Oleks samas seisus mõni Fordi mees siis jääks trahv paika.
Reeglid on reeglid vahet pole siis mis põhjusel sa selle saad.
Tüüpiline eestlaslik käitumine enne otsuse tegemist ja asjasse süvenemist hakatakse kohe tümitama. Lugege kõigepealt Loebi kommentaare. Ta ütles et rahvas oli seal kus ta ei oleks tohtinud olla ja ta lihtsalt ei näinud seda tahvlit kus tsoon algas. Tahate öelda et Loeb ei tea reeglitest midagi või.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

Kristo kirjutas:See selgitus on küll suhteliselt jama. Ma eriti ei usu, et Elenal omal kella (isegi kolme) ei ole. Isegi kui olukord segane, siis ei ole nagu mingit põhjust kiirustada ja varem sisse clockida.
Midagi on veidrat selle loo juures.
Asi ei olnud ju üldse ajas, asi oli tahvlites. Ma kahtlen ka, et tal kella pole ja seda enam ta valel ajal ei clockinud.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Kui Loebi selgitus peab paika siis on tegemist tõeliselt ülekohtuse penaltiga.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ajakontrolli võib karistuseta siseneda oma ideaalajale eelnevas minutis. Seda Elena Loebilt ka tahtis. Tundub, et Elena ei olnud sel ajal üldse autos ja Loeb sõitis ajakontrolli eelnevast minutist varem. Vaielda ei ole ikka midagi, sest AKP-sse saab ta karistuseta siseneda kahe minuti jooksul - aega on piisavalt. Kiiret polnud tal kuhugi ja kui oli midagi segast, siis oleks võinud varem vaadata, kus AKP algab.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Vasta