Tänak sai lepingu Fordi tehasetiimiga!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Et mitte jääda spekuleerima, kas asjal on ikka tõepõhi all, sai võetud kommentaar ka Otilt. http://www.ruudulipp.ee/ott-tanak-solmi ... pingu.html
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kindlasti saab see aasta ja tulevad aastad ühed huvitavamad! Kõva sõna. Otile siis muud soovida ei jää kui kiiret minekut. Stabiilset sõitu ka.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Muidugi super, et mehele selline võimalus on antud. Nüüd sõltub kõik mehest endast. Järgmine hooaeg saab tõesti ülioluline olema, sest kogu rallimaailm jälgib teda luubi all.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas skahar »

Korjus vs Tänak/Kaur ... - ehk kes noortest esimesena kõrgliigasse end sõidab ning Eesti taas maailmakaardile viib;)
AutoralliSuurSõber
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

kindlasti viib keegi rallis (suure tõenäosusega tänak) eesti maailmakaardile, sest vormel 1-s on see antud momendil raskem. wrc on ju madalseisus, võrreldes kuldsete ajastutega 10-15 aastata tagasi, kui tootjaid oli rohkem jne. ma olen korjuse suur fänn ja loodan kõike paremat, aga, et ta f1'te pääseks, selleks on vaja suurt juhuste kokkulangevust. kui meil pole kuskilt miljonitepakki tagataskust võtta, siis jääbki korjuse sõit f1'st sõitmata, sest kahjuks on eesti turg väike, suisa olematu sellise karnevali jaoks. kuigi ,õnneks pole ka seal kõik aint raha taga kinni, loeb ikka ka mees ja tema oskused ise.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

muhk kirjutas:1. kindlasti viib keegi rallis (suure tõenäosusega tänak) eesti maailmakaardile.
2.kui meil pole kuskilt miljonitepakki tagataskust võtta, siis jääbki korjuse sõit f1'st sõitmata.
1.Märtin juba viis Eesti maailmakaardile.
2.Kui sõitja hakkab F1's kohta ostma, siis mina arvan et ta pole seda kohta väärt olnudki. Kui Korjus peaks kunagi nii kaugele jõudma siis ma loodan et see on tulnud tänu kiirusele, mitte tänu rahakotile. Selliseid sõitjaid ei saa kuidagi fännata. Minu puhul vähemalt on see välistatud.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Kusjuures, seoses selle Fordi diiliga - see, kui Tänak Hirvepoisi Fordist välja puksiks, oleks see niiöelda sümboolne kättemaks 2005 sügisel toimunu eest.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

mrali kirjutas:Kusjuures, seoses selle Fordi diiliga - see, kui Tänak Hirvepoisi Fordist välja puksiks, oleks see niiöelda sümboolne kättemaks 2005 sügisel toimunu eest.
Ma olen seda sama kogu aeg mõelnud. Väga mõru tunne võib Hirvosel peale seda olla. Rahaga ostis koha ja rahaga lüüakse ka minema. Aga eks elu näitab, kas see nii saab olema? Lootus on küll suur, aga kunagi ei ole mõtet pärga pähe riputada ennem rallit. :)
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

KidrA kirjutas:
muhk kirjutas:1. kindlasti viib keegi rallis (suure tõenäosusega tänak) eesti maailmakaardile.
2.kui meil pole kuskilt miljonitepakki tagataskust võtta, siis jääbki korjuse sõit f1'st sõitmata.
1.Märtin juba viis Eesti maailmakaardile.
2.Kui sõitja hakkab F1's kohta ostma, siis mina arvan et ta pole seda kohta väärt olnudki. Kui Korjus peaks kunagi nii kaugele jõudma siis ma loodan et see on tulnud tänu kiirusele, mitte tänu rahakotile. Selliseid sõitjaid ei saa kuidagi fännata. Minu puhul vähemalt on see välistatud.
kui see on nüüd see koht, kus võib midagi vastu öelda, ilma et keegi hakkaks jälle OT hüüdma, siis nii palju, et siis ei tohiks ka alonsole pöialt hoida, sest ka tema pääses ferrarisse aint tänu sellele, et sponsid kimi sealt välja ostid. ehk kui poleks ostnud sõidaks alonso esimest korda ferrari rooli alles tänavu, vb. f1's peavad kõik olema rahabossid, nimetage praegustest sõitjatest ükski, kes oleks saanud f1'te ilma: a) tänu selleta, et on suure rahvuse liige (ehk siis sakslased, inglased, jne), kus on palju turg; b) ilma suure rahakotita.

sorry kutid, aga thats the way it is.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Võrreldes meiega on enamus nö "suured". Aga ok, Kubica.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

poola on ikka väga suur turg, rahvaarvult euroopa 9.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Postitus Postitas rallikas54 »

Tänak sõidab Sarma rallil?
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas skahar »

Noh ega nii ei saa ka päris võtta, et Hirvonen Märtini väljasõi, pigem oli see ford ju, kes sellise otsuse langetas toona. Aga võibolla oli see siis ainuõigeotsus, kuna jätkamiseks oli ka fordil raha vaja vms.

aga fordiga oli toona /2004 a. lõpp/ segane seis jah, kahjuks nii ta läks ja võiböelda, et 2005 Fordis oleks ka Märtin/Park'le olnud vist suur šanss MM-ks tulla.

Samas räägitakse siin, et Märtinil endiselt head suhted Fordis...
isiklikult oleksin küll pettunud natuke;)
AutoralliSuurSõber
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

rallikas54 kirjutas:Tänak sõidab Sarma rallil?
Tundub nii. Nimi on igatahes tal kirjas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta