WRC4 & WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kait kirjutas:Suurimad tänud õnnitlejatele.
Ega see enam väga õnn pole kui juba nii vanax saad :oops: :oops: :oops:
See pigem õnnetus :D
PS.Kaitil oli 7.aug sünna :flower:
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Postitus Postitas Suurkala »

Mul väike mure,
Kas keegi on veel kuskil müügil näinud WRC Evolved, olen ennast juba segaseks otsinud. Või ehk kellegil seisab selline isend kasutuna nurgas ja soovib sellest vabaneda?
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Suurkala kirjutas:Mul väike mure,
Kas keegi on veel kuskil müügil näinud WRC Evolved, olen ennast juba segaseks otsinud. Või ehk kellegil seisab selline isend kasutuna nurgas ja soovib sellest vabaneda?
Eh, ma nägin just paar päeva tagasi Mustakivi Prismas. :)
PiltCitroën Sport
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Postitus Postitas Suurkala »

lähen kohe siis sinna uuele otsingu tiirule.

edit: Ei toonud ka see testkordne otsingu tiir mulle abi. Sorteerisin kõik pleikari mängud üksipulgi läbi ja mida pole seda pole :(
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Suurkala kirjutas:lähen kohe siis sinna uuele otsingu tiirule.

edit: Ei toonud ka see testkordne otsingu tiir mulle abi. Sorteerisin kõik pleikari mängud üksipulgi läbi ja mida pole seda pole :(
Andricost ei ole proovind? Seal ju webshop.
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40

Postitus Postitas Suurkala »

andricos on otsas

Edit. Suured tänud Siilikuusele kes leidis soovist mängu müügi kuulutuse. Esmaspäeval lähen siis järgi ja saan siis kah vaikselt harjutama hakata :D

Edit2: Kuna ei mallanud esmaspäevani oodata siis käisin täna järgi ja nüüd on mäng käes ja kõige suurem plus os see, et sain selle lausa võileiva hinna eest. ( WRC evolved, WRC4, Toca 2 ja Enthusia professional racing) 4 mängu 300 krooni eest.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

22 nime registreerunud! Sama palju registreerujaid oli ka eelmisele WRC hooajale. Arvatavasti see nimekiri pikeneb, iseasi on muidugi see palju iganädalaselt stardis ollakse?
On näha, et Mr.Pants teeb kõva lobi EU sõitjate seas ja maavõistlused mõlema hooaja lõpus saavad olema rajud.

Jalka sõbrad!
Meistrite Liiga uue hooaja mängud langevad T ja K peale, finaal toimub K 27 Mai 2009! Finaaliks on meie mõlemad(JWRC ja WRC) hooajad juba läbi.

JWRC 2008 hooaeg algab teisipäeval 2.sept.!
Sõidud hakkavad olema teisipäeviti 21 ja 22!
Meeskondadesse loosimine toimub lähima nädala jooksul, hooajaleht valmib vahetult enne esimest etappi.

Hetke seisuga jäävad reeglid samaks. Äkki on kellegil ettepanekuid, punktisüsteem vmt?
Eelmise hooaja reeglid: viewtopic.php?t=3425
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kui Riks pulti mulle laenab (enda oma katki), siis registreeriks ka end hooajale ja vaataks kõigi piduritulesi kaugelt vaikselt töristades :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kui Strike on stardis, siis pidavat ka väike Riho starti tulema. See tuleb põnev hooaeg!
Huvitav, kes meistritest veel puudu on? Burns, mida Sa ootad? :P:P :D:D
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Uue hooaja reeglitesse lisandub üks punkt mis nullib ära eelmiste hooaegade ränga vaeva. Koostamisel olev punkt keelitab sõita raja väliselt e.räigelt lõigata, teadlikult seina toetada jmt. Pilootidelt sooviks näha uuel hooajal võimalikult puhast sõitu!!!

PS.Onlines käib õhtuti tõsine lammutamine. Aeg on ärgata ;)
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Krusa kirjutas: Pilootidelt sooviks näha uuel hooajal võimalikult puhast sõitu!!!
Mõtte on hea, kuid ... kuna võistlustel püütakse sajandike-tuhandike, siis ... . Kas igat sõitjat hakatakse jälgima ja trahvisekundeid lisama?
Kui asi jääb lihtsalt soovituslikuks, siis oleks vast mõtekam see punkt lisamata jätta, sest kiireim võidab ja stiilipunkte ei loeta. :)
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Milor kirjutas:
Krusa kirjutas: Pilootidelt sooviks näha uuel hooajal võimalikult puhast sõitu!!!
Mõtte on hea, kuid ... kuna võistlustel püütakse sajandike-tuhandike, siis ... . Kas igat sõitjat hakatakse jälgima ja trahvisekundeid lisama?
Kui asi jääb lihtsalt soovituslikuks, siis oleks vast mõtekam see punkt lisamata jätta, sest kiireim võidab ja stiilipunkte ei loeta. :)
Igat sõitjat ei hakkaks jälgima. See oleks nagu kiiruse ületamine päris elus, et vblla ei mõõdeta kiirust nurga taga vmt. Aga kui, siis saad laksu ära. Kõike ei saa tõesti kontrollida, aga Kreeka SS3 ja Monte SS2 ja SS3 on küll need katsed kus sooviks näha puhast sõitu. Sellest selline mõte :)
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Lõikamiste kohalt olen nõus,aga kõiksugu piirete puuted jne,seda ei saa ju kontrollida,et kas oli tahtlik või tahtmatu puude.Ja siis oleks ikka väga nadi küll,kui kurv läheb nässu ja kaotad aega piirdes ning siis antakse veel trahvi ka,sest osad läbivad seda kurvi just puutega.Lihtne näide:Milor ei kasuta Monte SS2-s mäekülge.Ta võtab seda puhtalt,aga ka tema vahel eksib ja libiseb sinna vastu.Ja nüüd siis saaks ta selle eest veel trahvi ka,kuigi ta juba kaotas kõvasti seal aega.
Mul on tunne,et me peame vist jälle hakkama filmima oma sõite,sest tuleb hakata jälle tõestama,et seda või teist piiret puutusid sa mitte tahtlikult ja tõestada,et sai võetud igasugu asju ette,et mitte vastu minna.
Me ajame asja jälle liiga keeruliseks ja ma kardan,et väljamaalased ei pruugi sellest aru saada ning kukuvad pärast esimesi etappe ära.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Üldiselt, kui oled märganud, siis ma ei kasuta seinapuuteid, sest see on nagu loterii. Ajaline võit suht väike, kuid kui puude ei õnnestu, siis kaotus suur. Küsimus aga selline, et kui üritad küll puhtalt võtta, kuid masin libiseb vastu seina. Kuidas siis asjasse suhtuda?
Ma arvan siiskit, et see punkt rikkuks võistluse ära.
Sõidad puhtalt, teed hea aja, kuid protokollitakse viies koht, sest esimeste ajad on 1-3 sekundit kiiremad. Siis tekib kohe küsimus, et kas nad lõikasid või ei lõiganud ja kui ka lõikasid, siis sina oled oma punktidest ilma, kuid nemad sõidavad ikka täiega edasi.
Teine varjant on see, et võidad ise sõidu ära, kuid kõik näitavad näpuga, et näe käisid seinas.
Kuna mäng võimaldab lõikamisi ja muid trikke ning iga sõitja kontrollimine jääb ära, siis lahkhelide mitte põhjustamiseks ma seda punkti ei poolda.
Reeglistik peab olema konkreetne ja kõigile üheselt mõistetav. Kui sul on aga kindel plaan seda punkti rakendada, siis tuleb hakata sõitjte sõite pisteliselt kontrollima ja filmima ning eksimuse ilmnemisel ka rangeid karistusi jagama, et ei tekkiks "õnne proovimiseks" soovigi. Samuti tuleb panna kirja, kui palju on lubatud lõigata (kahe rattaga, nelja rattaga, ... ), kas õrn puude on lubatud (nt. planeerimata libisemine seina) ja kuidas seda hiljem tõestada, jne.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

üks küsimus.
Nimelt, et kas WRC4-a sõidate ps2-e peal ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

tuks kirjutas:üks küsimus.
Nimelt, et kas WRC4-a sõidate ps2-e peal ?
WRC4-a saab mängida PS2 ja PS3, viimane peab olema 60GB versioon. PS3 muud modif. ei toeta PS2-e mänge.
Kui üldse, siis ise mängin WRC4-a PS3-e peal.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Kui Strike on stardis, siis pidavat ka väike Riho starti tulema. See tuleb põnev hooaeg!
Huvitav, kes meistritest veel puudu on? Burns, mida Sa ootad? :P:P :D:D
Jah, võtaks osa küll aga keegi pole minu probleemile vastanud. See kus PS nõuab mälukaarti, kui peaks ju profiili ka kõvakettale teha saama.
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Mina iseenesest pooldaks seda punkti 2 käega kuna mul pole põhjust karistust karta ;) ja välisjõudude kasutamine võtab juba endal õige sõidurõõmu ära ,sest see ei ole ju vobsee reaalne.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Pühapäeval kell 20.00 Tallinnas, Sikupilli Prisma Rossos toimub meeskondadesse loosimine. Kes soovib võib kaema tulla :)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Küsimus: Kas loosimisel on mingeid muutusi ka toimunud või on samasugune nagu eelmistel kordadel ???
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Vasta