F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ei ta kas see kõik tuli viimase F1 updatega või olin ise sooda, aga kvalifikatsiooni mure on nüüd lahendatud. Põhjus miks enne ei saanud korraga kvalifikatsiooni ja boxipeatuseid kasutada oli vist valikus FULL GRID. Eile tegin katse kasutada kvalfikatsiooni HALF GRID-ga ja kõik toimis.
5min kvalifikatsiooni kus saad segamatult sõita parimat aega. Peale kvalfikatsiooni ilmus ekraanile paremus tabel(mida on vaja 1p teenimiseks) ja peale seda automaatselt GP start vastavalt kvalifikatsioonile. Lisaks säilisid kõik boxipeatused jmt lisad. SUPER!

Kuna Test1 oli täielik kaos, siis ei hakka riskima järgmise kolmapäevaga vaid teeme Test2 TÄNA kell 22.00 vastavalt reeglitele. Reeglid muudan selle kohapealt ära nii ruttu kui võimalik.

Vabandan kõigi ees eilse segaduse pärast.

Milori jutt on ka õige, et meie start on nagu kamp noori ullikesi kes korraga toidu poole jooksevad :D:D
Milor, kuhu Sa mu eest sõidu keskel kadusid? Läksid varem boxi, et pukslemist vältida või juhtus midagi?

PS. Monte oli tõesti Strike-i mõte mida ta mõnuledes pealt vaatas. Peale meie sõitu sai, aga minu nime all Strike oma esimesed F1 võistluse ristsed. Eks ta ise räägib oma elamusi.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Milor kirjutas:ETTEPANEK

Kui paljud meist saaksid täna õhtul kella 21:00-ks RF Rallifoorumi tuppa tulla?
Kui osalejate nimed teada siis moodustaks rajal pisikeste vahedega rivi ja jääks seisma. Saaks teada, et mis Teami millise mummukesega kaardil tähistatakse ja kui AI sõitja meile lõpuks ringiga hakkab tegema, siis kas ta muutub suureks ja punaseks mummukeseks või mitte. Kas me üldse saame usaldada seda värvidemängu?
Eile jälgisin seda mummude asja ja minu arust on see vastavalt auto värvile. ise oled muidugi roheline.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Eilne sõit sai minu jaoks läbi päris ruttu. Stardi esimeses kurvis hoidsin end tagasi ja pääsesin sellest segapudrust terve nahaga esimeseks. Siis aga otsustas nett pange panna ja läbi see sõit oligi :( :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Eilne sõit sai minu jaoks läbi päris ruttu. Stardi esimeses kurvis hoidsin end tagasi ja pääsesin sellest segapudrust terve nahaga esimeseks. Siis aga otsustas nett pange panna ja läbi see sõit oligi :( :(
Ära nukrutse täna uus päev ja uued lahingud ;)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eks jah mõtlesin, et valin teile ikka korraliu raja pole siin mingit sirged ja mahapöörded :) Kes ikka Monaco tänavarajal kiire on see on igalpool kiire. Ja näha oli jah, et te olite "kiired" :)
Olles ise reaalselt tiirelnud mööda erinevaid euroopa ringradasi juba üle 10 aasta ja olles natuke lähemalt kursis reeglitega, mis ringrajas kehtivad, siis eile oli ikka asi kaugel reaalsusest, aga selleks harjutuskorrad ongi ja olen Miloriga 100% nõus pidurdusmaa jutul, sest just nii see reaalselt käibki. Start on kküll oluline ja tuleb võidelda oma positsiooni eest, kuid mis kasu on sellest kui oled startinud 8ndalt kohalt kõigist mööda saanud ja enne esimest kurvi 2ne ja siis crash ja reaalselt oleks see sõidu lõpp
Sõitu ei võideta esimeses kurvis.

Teine asi mis silma hakkas oli see, et kui on konkurent kõrval, ehk siis jõudnud sulle järgi ja jõudnud masina kõrvale - siis on ees sõitjal kohustus jätta kõrval olijale ruumi kurvi sisenemiseks ja katta ei tohi enam. Katta võib vaid siis kui konkurent alles taga. Kui on pool autot juba kõrval, siis crashi puhul jääks süüdi eessõitja, et ei jätnud ruumi.

Kolmas mis veel vajaks lihvimist on see, et kui oled teinud spinni või carashinud vms, siis vaata alati taha ja kui näed et tagant tulemas keegi kiirem, siis liigu kõrvale ideaaltrajektoorilt. See kes kiirem tulija tagant ei pea ideaaltrajektoori muutma vaid talle peab andma teed see kes aegalsem on.
Sellised mõtted siis, kiitke või laitke kui see reaalsus, millega iga aasta ise kokku puutun.

Oma esimesed F1 ristsed võiks võtta kokku sõnaga katastroof :)
Esiteks sõitsin puldiga ja Krusa andis puldi ja ja sõida kõik toimib. Kui rohelised tuled süttisid siis ei toiminud ikka küll see pult :)
Siis kui lõpuks asi tööle hakkas olin nii kaugel maas, et selle kohta peaks ütlema lausa: Kui Riho esimselt ringilt tagasi jõudis, oli Strike just just alles startinud!
Seal ma siis kulgesin vaikselt ja siis teine sõit Interlagose rajal oli ka selline iilge trügimine ja siis sõideti mulle ja mina teistele sisse seega üks komöödia ruudus :)
Ja muidugi boksipeatus oli klassika. Mõtlesin, et sõidan 1 ringi veel, et kütust ju jagub aga siis järgmisel ringil panin boksi sissesõidu teest mööda ja kütus lõppes otsa, siis järgmisel ringil unustasin selecti vajutada ja sõitsin lihtsalt läbi boxi ala stop and go mitte millegi eest ja siis alles kolmas kord õnnestus korrapärane boksipeatus läbida. :)

Aga muidu oli väga positiivne mulje mängust ja soovin omaltpoolt kõikidele osalejatele jõudu ja jaksu algavaks hooajaks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Reeglid muudetud ja kõikide eelduste kohaselt lisame sinna veel mõned punktid a'la "võistleja kes on saamas sisse ringi liidrilt on kohustatud liikuma kõrvale ideaaltrajektoorilt esimesel võimalusel ja laskma liidri endast mööda". Siit ka kohustus kõikidel sõitjatel jägida rajakaarti, "mumme" ja vaatama taha.

Üks lõbus seik ka. Üleeile oli ühes avatud toas keegi väljamaalane, kes nägi EU lippudega RF nimesid küsis, et FR-id kust te olete :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

See väga hea uudis, et stardirivi pannakse paika ikka kvalifikatsiooniga. Arvan, et siis ka crashe vähem, kuna kiiremad pääsevad paremini liikuma (ärgu keegi isiklikult võtku). Üritan ka õhtul platsis olla ja eks siis näis kuidas välja kukub.
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Test II võiks olla lühem kui 20 ringi, et saaks rohkem starte ja puntratantsu harjutada. :wink:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Milor, hakka 21-st peale kümneste ringidega, eks liitume ajapikku juurde.
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Burns kirjutas:See väga hea uudis, et stardirivi pannakse paika ikka kvalifikatsiooniga. Arvan, et siis ka crashe vähem, kuna kiiremad pääsevad paremini liikuma (ärgu keegi isiklikult võtku). Üritan ka õhtul platsis olla ja eks siis näis kuidas välja kukub.

Siin polegi midagi isiklikult võtta, reaalsus on selline. Ma iga kord, kui eestpoolt startinud olen, kogu aeg kardan neid tagant kiiremaid tulijaid.
Nüüd see mure ka lahenduse leidnud.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Erry,eile me sõtsime kõrvuti (oli vist Nürnburgringil) ühel sirgel ja ühtäkki olid sa mul risti ees.Ütle mis pilti sina nägid!Ma tüürin sinnakanti,et mäng ei näita netis täpset pilti.Minu meelest me sõitsime sirgel kõrvuti ja mingit kontakti ei olnud.Samuti kukkusin eile kisama Milori peale,et miks ta mind kurvis välja nügib,aga tema väitis,et meil olla vähemalt 2 meetrit vahet.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

treik kirjutas:
Burns kirjutas:See väga hea uudis, et stardirivi pannakse paika ikka kvalifikatsiooniga. Arvan, et siis ka crashe vähem, kuna kiiremad pääsevad paremini liikuma (ärgu keegi isiklikult võtku). Üritan ka õhtul platsis olla ja eks siis näis kuidas välja kukub.

Siin polegi midagi isiklikult võtta, reaalsus on selline. Ma iga kord, kui eestpoolt startinud olen, kogu aeg kardan neid tagant kiiremaid tulijaid.
Nüüd see mure ka lahenduse leidnud.
Eile meil vist oligi see teema, et panin sulle stardijärgses kurvis sisse, kuna ei osanud oodata, et sa seal kurvis hoo nii kinni pidurdad. Aga hooaeg on pikk, nii et eks me kõik muutume kiiremaks :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Alk, olen isegi seda täheldanud, et kuigi sulle tundub, et autodel on veel vahe sees aga ikka põrutad teisele sisse. Sirgetel on minul aga siiamaani kõik ok olnud.
Diagnoos- Rallisõltlane
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

alk kirjutas:Erry,eile me sõtsime kõrvuti (oli vist Nürnburgringil) ühel sirgel ja ühtäkki olid sa mul risti ees.Ütle mis pilti sina nägid!Ma tüürin sinnakanti,et mäng ei näita netis täpset pilti.Minu meelest me sõitsime sirgel kõrvuti ja mingit kontakti ei olnud.Samuti kukkusin eile kisama Milori peale,et miks ta mind kurvis välja nügib,aga tema väitis,et meil olla vähemalt 2 meetrit vahet.
ei mäleta enam, olin eile nii närvis, et kõik mind teelt minema pühivad. :lol: Tegin ise ka mitu sõiduviga ja pühkisin kellegi rajalt minema aga see tahtmatult.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Krusa sa oled Geenius! :prayer:
Tuba avatud ja uus süsteem ruulib täiega.
Ainukeseks puuduseks on vast see, et ainult 11 sõitjat, mis tähendab, et AI-d hakkavad välja surema. :lol:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 134
Liitunud: 15 Aug 2006, 20:19
Asukoht: Tallinn/Kadriorg

Postitus Postitas Riho »

Milor, kuidas onlinis saab tiibu settida? Tean, et pidureid ja veojõukontrolli saab nooltega seadistada aga tiibade settimist pole veel avastanud.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Milor kirjutas:Krusa sa oled Geenius! :prayer:
Tuba avatud ja uus süsteem ruulib täiega.
Ainukeseks puuduseks on vast see, et ainult 11 sõitjat, mis tähendab, et AI-d hakkavad välja surema. :lol:
Kõik oli supper tõesti, kõik töötas ja asi oli vinks vonks :)
aga nüüd tuleb veel ühe ps-i jagajatega see süsteem ka läbi teha :D
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Mis me täna targemaks saime?
Esmalt vabandused Arne ees ja see ei olnud sihilik. :oops: Kuid üritasin Montes Arnest puhtalt mööda saada. Selgus, et kui ka esimene oleks a-la 2 sekundit sinust aeglasem (Arne see ei kehti sinu kohta), siis puhtalt möödasõidu võimalus puudub. Kõigile teada on tõsiasi, et Monte on kitsas ja käänuline rada, kuid millegipärast mulle tundub, et mängus on see veel kitsamaks tehtud. :lol: Võimalik, et siin mängib ka rolli masinate võrdsus ok kui realsuses suudaks Maclaren Minardist mööda sõita, siis meie mängus on see vaid unistus.
Uus süsteem toimis fantastiliselt, kuid ... kas viga oli minus või uues süsteemis, aga AI-d tundusid jube tugevatena. :shock: Kontrollisin suisa kaks korda, et kas nad ikka on mediumid või olin nad kogemata hardiks pannud. Kurt. meediumid olid. Jääb tunne, et kuna AI-sid on vähemuses, siis neil puudub igasugune halastus meie pihta ja nad toimetavad rajal hardi vääriliselt. :lol:

Jõudu öövahetusele!
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kahju et sain ühe sõidu teha( olin tööl), aga kvalifikatsiooniga oli päris tase see. Pääsesin esimesest kurvist puhtalt. Taseme kohapealt ei oska öelda, tundusid täitsa Medium olevat, vähemalt selles sõidus mida mina sõitsin.

NB! Millal meeskonnad loosime või võib ise valida?
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Burns? Kas sa juba registreerunud oled? Kui ei, siis tee seda siva ja tutvu ka selle lehe eessõnaga.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Vasta