2004 aasta lõplik Rallivõluri punktiseis

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Vasta
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Minu poolt ka siis õnne Fulberile. Enda tulemus 13 pole ka paha kuigi oleks tahtnud 10 seas olla :)
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Aupaklikud ja kõigeparemad õnnitlused Fulberile, kes konkurentidega siin uut ja vana tegi, ning keda koguni vahepeal elmise aasta F1 ekspert pidas üheks favoriidiks kiireima ringi ennustuses :D Kahju, et seal hiljem selline mõõnaperiood vahele astus.
Kui ei vea ühes mängus, läheb paremini teises. Nõnda nagu on seotud kaardimäng ja armastus. Ühe taandumine ulatab käe teisele.
Kuigi mul läks mõlemal rindel suhtkoht keskmiselt ja kolmandal, DTM-is, lõpetasin eestormajate jalajälgedes :)
Loodetavasti saab järgmise hooaja kõikides ennustuses kaasta tegema senisest enam entusiaste! Ja ärgu antagu alla lõpu eel, kuna arvatakse lootused mäetippu jõudmiseks kadunud olevat. Õiget rõõmu ja sisemist rahuldust pakub ikkagi ainult koht mis on saavutatud tihedas konkurentsis. Sama käib ka reaalse elu kohta. Mee hulk võidurõõmu tarus on sõltuvuses mesilaste hulgast.
Ja pidage meeles: MM on maailmameister!
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Thanks, nimh! :)
Ütlen ausalt, et minu jaoks see F1 ennustamine rohkem selline naljaga pooleks üritus, mida aga kindlasti ei saa öelda WRC ennustamise kohta. Osaliselt võib see olla tingitud ka sellest F1 huvi langusest minu silmis.
DTM-i ennustamine jäi pooleli minu jaoks siis, kui meil eemaldati tele kanalite nimistust Motors Tv. Siiski huvi selle sarja vastu on kindlasti suurem, kui F1 vastu.
Noh, samas tundub uus hooaeg F1-s tulevat selline põnev, tänu kõikvõimalikele muudatustele. (Sorry, for off-topick)
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

[Noh, samas tundub uus hooaeg F1-s tulevat selline põnev, tänu kõikvõimalikele muudatustele. (Sorry, for off-topick)[/quote]
Oh sind äraandjat küll :lol:
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ei anna ma nii sama ära siin midagi. :D
Vasta