Lemmiktiimid WRCs

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta

Mis on sinu lemmiktiim WRC-s

Citroen
0
Pole hääli
Ford
22
69%
Hyundai
2
6%
Peugeot
1
3%
Skoda
3
9%
Subaru
4
13%
 
Hääli kokku: 32

cuke
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 175
Liitunud: 17 Veebr 2003, 10:43
Asukoht: tartupoiss pealinnas
Kontakt:

Lemmiktiimid WRCs

Postitus Postitas cuke »

Mu hinge vaevab selline küsimus:

Kas alates Märtini kolimisest Fordi, on kõik eestlased automaatselt muutunud ka Fordi talli fännideks? Loomulik on see, et kõik hoiavad pöialt Markkole, aga kas on keegi, kes näiteks "punaseid" või muid tiime fännib..

Ise nagu tunnen erilist sümpaatiat Hyundai vastu.. Sellepärast ka endale nende wertsu tänavavariandi ostsin.. Või oli see vastupidi :roll:
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mul mingi sümpaatia Skoda ja Hyundai vastu. Ford iseenesest ei tekita erilisi tundeid, keskpärane. Aga noh, eks Markko pärast pea ka Fordile kaasa elama. A Subaru vastu on mingi püha viha olnud kogu aeg. Nagu ka Burnsi vastu.

Ahjaa. Toyota ja Seat tegelt kõige sümpaatsemad! :wink:
Kasuta ikka turvavööd ka!
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Mulle meeldib Hyunday auto on lihtsalt ilus. Ka uus skoda paistab väga ilus. Pöialt hoian aga ikka Markkole. Tegelt vist sellepärast hoian pöialt ka hyundaile ja skodale, et hea on vaadata, kui keegi nõrgema autoga teisi selja taha jätab.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Minu hääl läks Skodale. Kuna see on üks meeskond, kel pikk ajalugu rallis ja hetkel on nad tahtmist täis tippu tulla. Lisaks investeerivad nad rallisse, mitte nagu mõned. Loodan kogu hingest, et nad teevad juba see aasta Hyundaile ära ja 2004 ehk juba esimene võit Fabiale? Või siis vähemalt poodiumi kohad :P

Ma olen alati imetlenud Fordi meeskonna tööd, pürgivad alati täiuslikuse poole. Sinna läheks kindlalt mu teine hääl, kui mul see hääl oleks :oops:
cuke
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 175
Liitunud: 17 Veebr 2003, 10:43
Asukoht: tartupoiss pealinnas
Kontakt:

Postitus Postitas cuke »

Viimaste andmete kohaselt ka Hyundai asja tõsisemalt luubi alla võtnud. Usun, et järgmine aasta saan ma rõõmustada mitte üksikute punktikohtade vaid isegi pjedestaalikohtade pärast :)
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

muidugi võiks olla hyundai poolt, aga kas teie tegelikult ikka toetaksite jalutut meest või siiski naeraksite ta üle?? niikaua kui neil rahadega halvasti on, ei ole ka tulemust oodata mistõttu mina küll neile häält ei raatsiks anda. kui valida oleks annaksin mitsule ehk-tegid mõnes mõttes õige otsuse see virelemine lõpetada ja vähe paremaks asju teha.
cuke
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 175
Liitunud: 17 Veebr 2003, 10:43
Asukoht: tartupoiss pealinnas
Kontakt:

Postitus Postitas cuke »

Sport kirjutas:muidugi võiks olla hyundai poolt, aga kas teie tegelikult ikka toetaksite jalutut meest või siiski naeraksite ta üle?? niikaua kui neil rahadega halvasti on, ei ole ka tulemust oodata mistõttu mina küll neile häält ei raatsiks anda. kui valida oleks annaksin mitsule ehk-tegid mõnes mõttes õige otsuse see virelemine lõpetada ja vähe paremaks asju teha.
Kle sinu arvamus ei huvita tõesti kedagi :D Aga jah.. Rahaasjadega on praegusel momendil kehvasti, aga Hyundai on võtnud suuna WRC edendamisele nii et võib loota, et järgmistel aastatel ikka ka tulemust tulemas.. Ja võimalus ju ka mõni suur sponsor leida veel ;)
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mulle meeldivad kõige rohkem Ford ja Hyundai. Viimane olevat minuteada saanud tehaselt raha testimiseks aga mine tea. Toyota tiim ei-tea-mille-pärast ei meeldi. Seat meeldib ka kuigi teda enam pole.
gaas on endiselt laiffi
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 12 Veebr 2003, 22:25
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Green_Day »

Ikka Ford. Ning ära võib ka mainida Citroen'i.

Põhimõtteliselt Peugeot'i ei meeldi.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

ŚKODA, sama sümpaatne tiim nagu MINARDI f1-s
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

väga ford sest see auto ja meeskond meeldib mulle aga Skoda, see on õige tiim, auto **** aga parandavad tulemusi kogu aeg
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Frank kirjutas:auto **** aga parandavad tulemusi kogu aeg
Parandavad jah, nad ikka tahavad kuhugile välja jõuda.
gaas on endiselt laiffi
JackieD
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug 2003, 13:14
Asukoht: Pärnu.

Postitus Postitas JackieD »

Subaru: Ilus auto,ei oska midagi muud öelda.
Pilt Copyright by JackieD
alex

Postitus Postitas alex »

Kahju, et Mitsud see hooaeg ei sõida.... minu meelest väga mõnusa disainiga autod olnud läbi aegade.
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Minu lemmikud on koguaeg olnud ford ja subaru!
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kunagi meeldis mulle Subaru, sest sellega oli lahe cmr1 rallitada, aga nüüd Ford, teadagi põhjusel.škoda on ka siuke äge tiim oma suure raske autoga, aga nüüd väike auto seda peab veel uurima.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

ex nyyd ikka meeldib ford kui MM seal(tõeliselt hea autoga hakkama saand) aga ex subarul ole ka ilus auto ja uus skoda meeldib ka. varem oli solbergi vastu vimm(kui MM ka subarus ja veits peale) aga nyyd ple ta enam probleem, sest MM niii kiire :D
Vasta