69. Rally Sweden 2022

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 69. Rally Sweden 2022

Post by KidrA »

Loodame et mitte. Iga viimne kui venelane peab kannatama ja see pole isegi 1% sellest, mida nad ukrainlastele teevad ja poolele Euroopale on lähi-ajaloos teinud. Kuskilt peab selle asja neile pähe taguma.

Lukyanuk õige mees, tal on häbi ja peabki olema, ei võistle. Aga Gryasin ja muu rämps, kes teevad näo nagu midagi poleks juhtunudki, Mazepin samuti esimene kommentaar oli et pole hullu midagi, küll te mind ikka Vene GP'l sõitmas näete, selliste koht polegi hetkel sporti teha ja peamegi blokeerima selliseid.

Oleks ma vene või valgevenelane, ma teeks kindlasti TV's avalduse oma riigi kohta, poleks kahtlustki. Ja ma ei kujutaks ette kuidas ma rallit saaks sõita kui ma tean et mu rahvuskaaslased tapavad naaber-riigi lapsi ja naisi. Selle raha peaks annetama pigem ohvritele, kui enda lõbustamiseks.
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: 69. Rally Sweden 2022

Post by CTR »

Kaur rääkis Kuku raadios oma mootoriprobleemidest..
Lühidalt - uus pask kütus, mida sellest hooajast rally1 ja 2 peavad kasutama. Vääne madalam, 2. käigu kurve võtsid igaks juhuks 1. käiguga. Iga hoolduspausi ajal selle kütusega õlivahetus ka lisaks.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 69. Rally Sweden 2022

Post by -huviline2- »

Škoda näiteks soovitas rebuildi peale montet. Kummitükkidele pidi hävitavalt mõjuma.
Post Reply