WRC hooaeg 2022

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas CTR »

Seal kohalikud sami inimesed pidid vist kõvasti dikteerima seda asja, et kui neile midagi ei sobi, siis ütlevad ei ja kõik..
Aga et MM rallit nii ehku peale korraldada..
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas CTR »

18.08-21.08 Belgia ralli taas kalendris
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas Kolin »

See on küll hea uudis. Oleks Iirimaa olnud oleks mul veel parem meel.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas snakeplissken »

Silk kirjutas: 18 Veebr 2022, 08:43 Päeva pikim katse võeti ära nagu niuhti. Kas iseenesest uut katset ei jõuaks selle ajaga asemele panna, kasvõi 10km pikkust?
Nalja teed või? Neid lubasid ajasid nad juba terve viimane aasta ja viimase hetkeni.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas -huviline2- »

Load lubadeks, mis pole vähem tähtis, aga ajakava on paigas, vahemaad on paigas.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas KidrA »

CTR kirjutas: 18 Veebr 2022, 16:11 18.08-21.08 Belgia ralli taas kalendris
Sellest on küll kahju. See on üks väheseid rallisid, mida ma isiklikult ei oleks soovinud enam näha, mis une peale ajas oma igavusega. Ja seal samas kõrval Saksamaa ralli oli täpselt vastupidine, kõige põnevam asfalti ralli mida näinud. Tsehhi ralli, mis välja jäi, oleks samuti kõvasti põnevamaid teid pakkunud. Aga eks tuleb positiivsest küljest vaadata, parem igav ralli kui üldse mitte rallit.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas Epik »

Ma olen kidraga täiesti nõus.. aamen
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas linni »

Rahvusvahelises foorumis üks endine sõjaväelasest kohalik räägib omast kogemusest, kuidas saamid igal sammul üritavad käru keerata, nagu oleks see neil elu eesmärk.
Load olid siiski olemas, aga saamid otsustasid, et vaja põhjapõtru liigutada seoses lumeoludega. Just nimelt ralli ajal, ei varem, ei hiljem.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas skahar »

Eks kohalikke peab ka mõistma, kuid ju see vastasseis oli korraldajaile ju teada - liigutagu siis mujale oma trass või lõpetagu ära.
Soomes vist ei ole niipalju probleeme kohalikega.
Huvitav, kas Norra poolepeal ei saaks täies mahus etappi teha - sõitjaid sealt ju oi kui palju.
AutoralliSuurSõber
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas linni »

Vist oli probleem selles, et Norras pole korralikku promootorit, kes asja välja veaks.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas viplala »

EWRC lehega siis hetkel kahjuks kõik

we apologize to everyone, but our current situation has forced us to close the project to the public. We hope only temporarily. With this step, we would like to point out that it is no longer possible to work on such a large project on an amateur basis.

Kogu nende poolne avaldus https://www.ewrc-results.com/statement/
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas Kolin »

on olemas veel Rally-base.com kust saab sõitjate kommentaare ja tulemusi vaadata.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas enn tarka »

Kas FIA ei saaks kuidagimoodi aidata rahaliselt. Või papa Gross?
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas KidrA »

Minu jaoks tundub otsitud põhjus ja kerge väljapressimise maitse jääb juurde. Need põhilised ja tähtsamad asjad mida rahvast huvitab, WRC ja tulemused, see on kõigest väga väike osa sellest kogumahust seal. Praegu üritatakse meid karistada sellega, et nad on ise endale liiga palju kohustusi võtnud.

Kui andme sisestamise maht kasvab üle pea siis loobu ebaolulisematest asjadest ja seda seal lehel on piisavalt, mida enamus lehekülastajaid ei vaatagi, vaid on tõenäoliselt mingite asjaosaliste endi poolt seal mingist huvist sisestama hakatud aga eks mingi aja pärast kaob inimestel huvi jne. Kohustusi saab võtta täpselt nii palju kui neid täita suudetakse.

Sellise lehe puhul ei tohiks see ka tööna tunduda, see peakski olema osa hobist/huvist. Aga hetkel jääb mulje, et nad üritavad reklaamida seda kui täiemahulist tööd, et makske meile meie töö eest ja see on väär. See peaks ikkagi asja vastu huvi tundvate inimeste hobi olema ja ei tohiks tööna tunduda. Tööna võib hakata see tunduma siis kui just on võetud endale liiga palju kohustusi aga selles saab ainult ise süüdi olla, mitte keegi teine.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas maailmameister »

See on ainuke leht, kus kohast saab infot peaaegu kõigi toimuvate rallide kohta ja hindamatu statisika kogum. Väga kahju oleks, kui see kinni jääkski :(
Aga selge see, et inimesed ei jõua enam seda teha niisama. Iga aasta on olnud korjandus, et see leht jätkata saaks. Arusaadav, et see pole jätkusuutlik.
Vale on kritiseerida inimesi, kes on sellise tohutu töö ära teinud. Kui oskate ise paremini, andke minna aga ma sügavalt kahtlen selles. Maht ongi suur, kui seal oleks ainult WRC tulemused, oleks see leht mõtetu.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas KidrA »

Väga hea, et korjanduse ka välja tõid. Ma lisaks väljapressimisele ka sellise sõna nagu näkku sülitamine. Just nimelt näkku sülitamine nendele inimestele, kes on seda lehte kõik need aastad elus hoidnud oma korjandustega ja nüüd paar päeva enne Rootsi rallit lihtsalt see nende inimeste jaoks blokeerida.

Üritan ennast ewrc omaniku jalgadesse panna ja ei näeks ennast kuidagi selliseid asju tegevat. Kõigele on alati lahendus olemas, näkku sülitamine ja väljapressimine pole ühed neist. Samuti ewrc omanikuna ma mõistaks, et minu hobist on saanud midagi palju enamat ja see on tähtis paljudele teistele inimestele. Järelikult ma üritaks seda asja töös hoida. Tööjõus ei tohiks probleemi olla, sest tegemist on ikkagi hobiga, mis peaks fun olema. Kui see on tööks muutunud, siis peab selle andma edasi inimestele, kelle jaoks see oleks jätkuvalt fun.

Lugesin selle teksti ühe korra uuesti läbi ja jäi tunne, et üritatakse läbi väljapressimise mingit suurt kala õnge otsa saada. Jääb mulje, et on pöördutud mingite tahkude poole, näiteks Dirtfish või WRC ametlikult ja soovitud nende toetust. Arvestades et WRC maailm ongi põhiliselt wrc fännide aurudel edasi liikuv jõud siis sellises kohas enda hobi-saidile mingit suurt sponsorit leida, läbi negatiivse lehe blokeerimise ja väljapressimise, see unistuseks võibki jääda. Võib olla tuleb mingi rikas onu ja päästab laeva aga mul endal on põhimõtted ja kui ma näen sellist viisi ja meetodit raha saamiseks, siis ma hoiaks sellisest kohast võimalikult kaugele, olgugi, et tegemist on parima WRC lehega mis saadaval.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas -huviline2- »

Selleks, et sellist andmebaasi üleval hoida, peab iga aasta hea summa maksma. Ajaliselt lõppes see just nüüd. Kumb on õige valik, kas lisaks hobile siis oma taskust see ka kinni maksta, uus korjandus teha või vaikselt alla anda...nemad otsustasid hetkel nii.

Savi sellest WRCst, seda saab mujalt ka jälgida, aga seal oli hea teistes riikides toimuvat jälgida ja autode ajalugu muidugi.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas skahar »

Kui mitte mainida, et ka ainus? Eesti ralliajaloo infoallikas, tänu vist Karlip ja Kompaniile?
AutoralliSuurSõber
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas miro »

KidrA kirjutas: 22 Veebr 2022, 22:09 Just nimelt näkku sülitamine nendele inimestele, kes on seda lehte kõik need aastad elus hoidnud oma korjandustega ja nüüd paar päeva enne Rootsi rallit lihtsalt see nende inimeste jaoks blokeerida.
Üritan ennast ewrc omaniku jalgadesse panna ja ei näeks ennast kuidagi selliseid asju tegevat. Kõigele on alati lahendus olemas, näkku sülitamine ja väljapressimine pole ühed neist. Samuti ewrc omanikuna ma mõistaks, et minu hobist on saanud midagi palju enamat ja see on tähtis paljudele teistele inimestele.
Lugesin selle teksti ühe korra uuesti läbi ja jäi tunne, et üritatakse läbi väljapressimise mingit suurt kala õnge otsa saada.
Anna andeks aga see on nii butthurt jutt, et halb hakkab. Ka tõelise fänni elu võib muutuda ja motivatsiooni kõne ei aita kahjuks siin, see pole armee. Igal asjal on piir. Kui su tööd hakatakse ära kasutama kasu teenimise eesmärgil (üks kõlakatest), siis mis muud üle jääb? Keerad kanali kinni ja vsjo.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2022

Postitus Postitas Kolin »

Ega sellepärast veel ralli jälgimata ei jää. Tulemusi saab ka kusagilt mujalt. Ei tunne üldse puudust, et see jaam kinni pandi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta