WRC Rally Estonia 2021

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Arvi1991
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 223
Joined: Thu Dec 22, 2011 1:03 pm
Location: Võrumaa

WRC Rally Estonia 2021

Post by Arvi1991 »

The biggest motorsport event in the Baltics held for the 11th time is again an official round of FIA World Rally Championship, WRC Rally Estonia will be taking place from the 15th to 18th of July, on the roads of Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja. Rally Estonia will be hosting world's top drivers from WRC teams on the curvy and bumpy roads of South-Estonia and to top up the competition, all the best drivers from Baltics, Russia and Scandinavia will also enter to the event. The 4-day event will keep the whole family entertained with unbeatable fan experience in the rally world. By implementing innovative solutions, the rally will be made even more convenient and safe for the spectators to watch from the spectator areas. The start and finish ceremony will take place on the territory of the Estonial National Museum in Tartu, where also Service Park and Rally HQ are located and a Special Stage.
Arvi1991
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 223
Joined: Thu Dec 22, 2011 1:03 pm
Location: Võrumaa

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Arvi1991 »

https://www.facebook.com/rallyestonia/p ... 3418914892 Pressikas 13.ndal Kolmapäeval kell 14.00
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

2022 oleme ka kalendris :)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by kiilakass »

Loodame et see Tederi skandaal kuidagi negatiivselt ei mõju.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Kolin »

Huvitav kas microsoftpolegi enam Toyota sponsor. Uue livery järgi ta seda enam pole
Image
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

Õigus oli neil kes eelmine aasta ütlesid, et publiku karja ajamine jätkub, olgu viirus või mitte.

Mõne jaoks kõlab see ilmselt jonnina, aga kahju et üks parimaid elemente rallist ära võetakse.
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 717
Joined: Sat Aug 06, 2005 12:42 pm
Location: tallinn
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by hull »

Kolin wrote: Wed Jan 13, 2021 10:34 pm Huvitav kas microsoftpolegi enam Toyota sponsor. Uue livery järgi ta seda enam pole
Image
No Microsoft pani lõpuks oma aknad kõik kinni. Kaua sa ikka sõidad avatud akendega :)
Seal kus lõppeb asfalt....
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by MadMax »

Ma arvan, et päris paljud (sh. mina ise) jätab selle aasta ralli suure tõenäosusega vahele, sest see karja teema ja sunnitud kohtade valik, oli ikkagi üpris halb. Sisuliselt läksin vaid põhimõttega, et WRC Eestis ja PEAB ära käima. Aga sellist suurt elamust nagu varasematel rallidel, see jäi kahjuks ära. Õnneks oli Lõuna-Eesti ralli, mis "päästis" aasta. Jah, see oli tore, et ALL live käis kõrval ekraanil aga saan seda kodus ka teha. Kui ikka suure massi sees jääd kuhugi tahapoole ja sisuliselt midagi ei näe, siis milleks seda vaja?
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 343
Joined: Wed Feb 04, 2015 10:18 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Olarir »

Samas Urmo ju kuskil ütles mingihetk, et proovivad midagi nende tulihingeliste fännide jaoks ka välja mõelda, kes tahavad ise mingi koha valida vms. Eks näis.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

"insider'id" juba räägivad, et metsamehe pass pidi tulema.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Sala »

snakeplissken wrote: Thu Jan 14, 2021 3:46 pm "insider'id" juba räägivad, et metsamehe pass pidi tulema.
Facebookis mingid sepad ajavad jh oma metsamehe juttu aga seda tasub uskuda samapalju kui juttu kuidas mõnel mehel tulnukas aknast sisse tuli...

Delfis hetkel selgesõnaliselt kirjas, et saab vaid kindlatesse kohatesse...

Sügisel ma käisin ja ausalt, mulle ei meeldinud. 5st katsest no heal juhul kahe kohaga jäin rahule, pühapäevane osa oli väga igav.
Läbu oli selline, et ei kuulnud sedagi kui auto tuleb jne jne. Kindlasti enam raha selle jama eest ei maksa, ikka kahju hakkas eelmine aasta suht. Lõuna-eesti ralli oli imo kordades üle REst ja tänu sellele, et sain olla kus tahan ja puudus kogu see läbu mis suvalistele "huvilistele" mõeldud. Sorry aga minu poolest võib ta juba olemata ka olla sel kujul, nii patrioot ka pole

https://m.sport.delfi.ee/rallyestonia/a ... d=92250943
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by calderon »

Sala wrote: Thu Jan 14, 2021 4:45 pm
snakeplissken wrote: Thu Jan 14, 2021 3:46 pm "insider'id" juba räägivad, et metsamehe pass pidi tulema.
Facebookis mingid sepad ajavad jh oma metsamehe juttu aga seda tasub uskuda samapalju kui juttu kuidas mõnel mehel tulnukas aknast sisse tuli...

Delfis hetkel selgesõnaliselt kirjas, et saab vaid kindlatesse kohatesse..
Delfi on muidugi õige koht kuskoast tõde lugeda. Metsamehe pass tuleb aga kallim kui karjalapats kõrva külge riputamiseks.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by STI »

Sala wrote: Thu Jan 14, 2021 4:45 pm
snakeplissken wrote: Thu Jan 14, 2021 3:46 pm "insider'id" juba räägivad, et metsamehe pass pidi tulema.
Facebookis mingid sepad ajavad jh oma metsamehe juttu aga seda tasub uskuda samapalju kui juttu kuidas mõnel mehel tulnukas aknast sisse tuli...

Delfis hetkel selgesõnaliselt kirjas, et saab vaid kindlatesse kohatesse...

Sügisel ma käisin ja ausalt, mulle ei meeldinud. 5st katsest no heal juhul kahe kohaga jäin rahule, pühapäevane osa oli väga igav.
Läbu oli selline, et ei kuulnud sedagi kui auto tuleb jne jne. Kindlasti enam raha selle jama eest ei maksa, ikka kahju hakkas eelmine aasta suht. Lõuna-eesti ralli oli imo kordades üle REst ja tänu sellele, et sain olla kus tahan ja puudus kogu see läbu mis suvalistele "huvilistele" mõeldud. Sorry aga minu poolest võib ta juba olemata ka olla sel kujul, nii patrioot ka pole

https://m.sport.delfi.ee/rallyestonia/a ... d=92250943
Aava ütles mingis videos või oli see mingi kanali spordiuudis, mis oli siis tehtud pärast pressikat, et üritavad padufännidele ka mingi paketi välja pakkuda.
KrikU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 161
Joined: Fri Apr 01, 2016 12:47 pm
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by KrikU »

Postimehe eilsest artiklist:
Tavapääsme hinnaks kujuneb tõenäoliselt 69 eurot, mida on neli eurot rohkem kui mullu, ning sellega saab käia seitsmes kuni üheksas pealtvaatamiskohas.

Siiski on korraldajad mõelnud ka tulihingelistele rallifännidele, kes soovivad ise otsustada, millist kiiruskatset ja millises pealtvaatamiskohas vaadata soovivad. Kes end ära tundis – teile tulevad müügile eripassid, mille hind on mõistagi krõbedam, kuid pole veel täpselt kindlaks määratud.

Selle aasta rallile rajatakse ligi 70 pealtvaatamisala. Korraldajad lubavad igale maitsele midagi. On alasid, kus näeb autolt pikalt sõitmas, kuid ka publikutsoone, mis jäävad rohkem puude vahele, pakkudes vahetumat kogemust.

«Seitse kuni üheksa erinevat kohta on tavalisele rallivaatajale piisav. Võib-olla ei jõuta isegi kõiki külastada,» sõnas Hõbe. «Kui piletitest tekib defitsiit, siis me ei hakka hinda kõrgeks ajama. Tahame, et maapiirkonna külastaja ei peaks hinna tõttu rallist loobuma.»
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

Hea teada, et sellel jutul tõsi taga. Igaljuhul võtaks selle passi.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by calderon »

Aga eks see paras diskrimineerimine ole kui metsamehe pass on kallim kui teised. Et kui ei tarbi nende tooteid kuskil kaubamajas siis võtame neilt rohkem raha passi eest.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by kiilakass »

Huvitav jh et nüüd see "metsamees" kohe kallim peab olema.
Selle järgi võiks võtta et mehed saavad ise ka aru et see karjuses hoidmine on kehva variant kui hakkavad erinevaid hindasi toppima.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Sala »

Metsamehepass või asi...
Selgelt ju kirjas
kes soovivad ise otsustada, millist kiiruskatset ja millises pealtvaatamiskohas vaadata soovivad.
Metsamees ragistab ikka 5km matka läbi metsa, et huvitavasse kohta jõuda... Siin pigem jutt sellest, et saad ise valida, millisesse burxiputkasse lähed...

Ma ei soovi ühtegi vaatamiskohta :D Ma ei taha kuulda pasunaid kõrvas, minna varem kohale, leida ideaalne vaatamiskoht ja siis avastada, et viimasel hetkel paneb mingi idioot oma 200x314cm lipu täpselt vaatevälja ette lehvima, vahtida "telekat" keset katset nii tugeva heliga, et viib kõrvakuulmise ning sellega seotult reaalset auto heli peaaegu mitte kuuldes jne jne...
Krt ma võin vinguda aga kellele mis, mulle ei istu... Mõnele teisele sobib vaid VIP tribüün kuna muidu saab jalg mullaseks võibolla... Kellele mis :D
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by calderon »

Sala wrote: Thu Jan 14, 2021 9:32 pm Metsamees ragistab ikka 5km matka läbi metsa, et huvitavasse kohta jõuda... Siin pigem jutt sellest, et saad ise valida, millisesse burxiputkasse lähed...
Krt siis ma ei anna metsamehe mõõtu välja. Ma ikka sõidan autoga metsa, võibolla 100m jalutan auto juurest .D
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

Power Stage tuleb Raadil, 7km. Saab olema huvitav mis seal välja mõeldakse.
Post Reply