WRC Rally Estonia 2020

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Epik »

Meil ju pooltel idikatel gaasiga pasunad ja ma kahtlen, et need kusagile kaovad.
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by eigo »

cali wrote:
-Uku- wrote:Tüüpilised Eestlased...kunagi pole millegiga rahul...nii et saate rallit vaadata WRC plussi vahendusel ning jätate piletid neile kes hindavad seda mida neile pakutakse selle raskel rallil.
See jah nagu tüüpiline siin, kogu aeg kiun üleval.
Täna, mil meile on toodud MM õue peale, peaks olema iga tõelise fänni kohustuseks seal pealtvaatajana osaleda. Seda juba sümboolselt kogu autospordi toetuseks. Kui keegi on nõus sadu eurikuid luhvtitama nii Soome, Rootsi või muu etapi külastusega aga 65 eurine toetus kohalikele tegelastele tõmbab korraliku vingaali ülesse?????

Ei taha küll midagi pahasti öelda aga nii mõnigi siin võiks korra ravil ära käia. Või õole tegelikult ikkagi tegemist tõelise huvilise vaid pigem mingi tühmfanatiga kes Tänaku taandudes kaob ala juurest....
Selge, Cali on RallyEstonia oma jope ja peab kaitsma üritust. Oled sa mõnel neil rallidest pidanud aedikus olema? Ühtegi neist rallidest riik ei toeta. Hetke lahendus on küll täielik pask, ravitud fänn või mitte. Meie raha eest see ralli üldse toimub.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by cali »

eigo wrote:
cali wrote:
-Uku- wrote:Tüüpilised Eestlased...kunagi pole millegiga rahul...nii et saate rallit vaadata WRC plussi vahendusel ning jätate piletid neile kes hindavad seda mida neile pakutakse selle raskel rallil.
See jah nagu tüüpiline siin, kogu aeg kiun üleval.
Täna, mil meile on toodud MM õue peale, peaks olema iga tõelise fänni kohustuseks seal pealtvaatajana osaleda. Seda juba sümboolselt kogu autospordi toetuseks. Kui keegi on nõus sadu eurikuid luhvtitama nii Soome, Rootsi või muu etapi külastusega aga 65 eurine toetus kohalikele tegelastele tõmbab korraliku vingaali ülesse?????

Ei taha küll midagi pahasti öelda aga nii mõnigi siin võiks korra ravil ära käia. Või õole tegelikult ikkagi tegemist tõelise huvilise vaid pigem mingi tühmfanatiga kes Tänaku taandudes kaob ala juurest....
Selge, Cali on RallyEstonia oma jope ja peab kaitsma üritust. Oled sa mõnel neil rallidest pidanud aedikus olema? Ühtegi neist rallidest riik ei toeta. Hetke lahendus on küll täielik pask, ravitud fänn või mitte. Meie raha eest see ralli üldse toimub.
See on sama loll suhtumine nagu ma ühekorra arutasin geiabielude teemal, nii kui võtsin sõna nende poolt siis olin ise pederast osade arvates. Suht kitsarinnaline aga olgu, iseenesest ju kompliment, et olen korraldaja, kuigi pigem murran pead, et ikka enda seltskonnale pileteid jaguks.

Et see ralli üldse toimuda sellisel ajal saaks oli vaja korraldajatel leida lahendused, et MM siia üldse tuua. Selleks on vaja pääseda mööda 1000+ inimese nõudest avalikel üritustel. Suht kavalalt ksujuures peab mainima see probleem ületati. Teiseks, kõiki huvitatuid hoiatati juba ette, et tuleb 16 erinevat paketti, iga paketiga saab ca 5 katset näha. Selleks on vaja per katse ca 4-5 erinevat "aedikut" luua jne jne jne. Kust see ving äkki nüüd üles tuli ajab mind hämmingusse, kas puudub lihtne lugemisoskus või mõtlemine, see jäägu siis igaühe enda analüüsida.
Üritage nüüd korraks ennast korraldaja saabastesse panna, siis see pilt ei paista üldse nii lihtne ja ilus. Aga noh, vinguda ja viriseda on kõige lihtsam, selle jaoks ei pea isegi väga vaevuma, tuleb lihtsalt välja. Edu, rohkem ei postita siia, teen järjekordse 6-kuulise pausi vingufoorumist.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Frank »

CTR wrote:Asi pole selles 65 euros, vaid paljudel inimestel on ka kaine mõistus säilinud.. et pigem oleks mõistlik rahvast laiali hajutada või wrc+ vaadata, kui sadu inimesi tattipidi kokku suruda..
Kaine mõistusega inimene juba poleerib oma F5 nuppu ja mõtleb kuidas tagada, et riistvara ei tõrguks ning side ei katkeks.
"Come on, you can see more than that"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Lithium »

Frank wrote:
CTR wrote:Asi pole selles 65 euros, vaid paljudel inimestel on ka kaine mõistus säilinud.. et pigem oleks mõistlik rahvast laiali hajutada või wrc+ vaadata, kui sadu inimesi tattipidi kokku suruda..
Kaine mõistusega inimene juba poleerib oma F5 nuppu ja mõtleb kuidas tagada, et riistvara ei tõrguks ning side ei katkeks.
Mitmekordsed meeldetuletused on telefonis valmis, isikukoodid valmis ja papp on koos. Tuleb kohale minna ja meie esimest MM-imerallit vaatama minna, asi on koju kätte toodud, lähme elame omadele kaasa ja näitame teistele ka, et me oleme päriselt ka need samad lippudega segased mõõda maailma. '
Söörlöne!
SeeneVana
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: Sat May 11, 2019 2:13 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by SeeneVana »

Laupäev 05.09
Esimese auto start katsele 08:21
Pealtvaatamisala avatud alates 05:50

RP7 SS3 VIA3L / KANEPI 1 UNT
rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA3.jpg

RP8 SS3 VIA3L / KANEPI 1 HAUKA
rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA4.jpg

Üks neist piltidest on vale. Huvitav kumb? Hauka nooltega sõidusuund viib Hundi ja Hundi nooltega suund Hauka poole.
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by linni »

eigo wrote:Meie raha eest see ralli üldse toimub.
Mina mältan Aavat ütlemas, et etapp toimub sellest hoolimata, kas riik annab raha või mitte.
Kui sa just suursponsor ei ole, siis "meie raha" siin ei päde.

Pigem läheb suur osa "meie rahast" kvaliteetsemasse teede taastamisse.
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by eigo »

linni wrote:
eigo wrote:Meie raha eest see ralli üldse toimub.
Mina mältan Aavat ütlemas, et etapp toimub sellest hoolimata, kas riik annab raha või mitte.
Kui sa just suursponsor ei ole, siis "meie raha" siin ei päde.

Pigem läheb suur osa "meie rahast" kvaliteetsemasse teede taastamisse.
2.5M pole maksumaksja ehk meie raha? Veebruaris ei olnud see punt üldse nõus rallit korraldama.
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by eigo »

See on sama loll suhtumine nagu ma ühekorra arutasin geiabielude teemal, nii kui võtsin sõna nende poolt siis olin ise pederast osade arvates. Suht kitsarinnaline aga olgu, iseenesest ju kompliment, et olen korraldaja, kuigi pigem murran pead, et ikka enda seltskonnale pileteid jaguks.
Ma ei õelnud, et sa pepu oled. Küll sulle ka pileteid jagub kuna ei tea kedagi enda seltskonnast kes oleks nõus teisest eesti otsast nõus minema
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Pärtel »

Ma leidsin 2 enam-vähem head rallipassi varianti. Loodan, et ühe neist saan. Saan aru neist, kes eelistavad WRC plussi, sest nii näeb rohkem ja odavamalt ja mugavamalt ning reeglid on tõesti ranged ja pilet on kallis. Samas, ajalooline hetk ja võimalus sellest osa saada.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by aix »

Frank wrote:
CTR wrote:Asi pole selles 65 euros, vaid paljudel inimestel on ka kaine mõistus säilinud.. et pigem oleks mõistlik rahvast laiali hajutada või wrc+ vaadata, kui sadu inimesi tattipidi kokku suruda..
Kaine mõistusega inimene juba poleerib oma F5 nuppu ja mõtleb kuidas tagada, et riistvara ei tõrguks ning side ei katkeks.
Mehe jutt. Algselt oli mul kah plaan koos perega minna kindlasti raja äärde, aga hetke seisu arvestades loobusime mõttest ja vaatame telekast, või arvutist. kõike saab naudinguga teha. Rendi suur ekraan või prohjektor, kogu punt kokku ja tehke sauna, grillige ja nautige rallit. Ei pea selleks kohapeale minema. Pigem hoida hetkel madalat profiili ja näidata FIA-le, et eestis on ikka mõistusega fännid, mitte nagu Poolas. Siis on ka suur võimalus, et WRC tuleb eestisse tagasi ja siis saab juba kogu raha eest nautida kohapeal, nagu hiilgeaegadel Soomes või kus iganes. Hirmu ajabki nahka see, et meie seas on nö. "FÄNNE" kes kogu selle ürituse võivad p...e keerata oma vingumise, virisemise ja suure fänlusega, ning üritavad iga hinna eest katsle pääseda. Olen kindel, et kuna pileteid on vähe ja soovijaid palju, siis tehaksegi meelega asi ebamugavaks, et seda meeletut rahvahulka mingilgi määral ohjata. Kutsun teid kõiki ülesse kainelt mõtlema ja mitte trügima iga hinna eest raja äärde. seda kõike helgema tuleviku nimel...
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Maaomanik oma maa pealt võib ikka vaadata?
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by linni »

eigo wrote:
linni wrote:
eigo wrote:Meie raha eest see ralli üldse toimub.
Mina mältan Aavat ütlemas, et etapp toimub sellest hoolimata, kas riik annab raha või mitte.
Kui sa just suursponsor ei ole, siis "meie raha" siin ei päde.

Pigem läheb suur osa "meie rahast" kvaliteetsemasse teede taastamisse.
2.5M pole maksumaksja ehk meie raha? Veebruaris ei olnud see punt üldse nõus rallit korraldama.
Millin osa mu jutust sulle üle jõu käis?

Veebruaris olid hoopis teised tuuled ja raha oli siin kolmandajärguline.
Gevin
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 758
Joined: Thu Nov 03, 2016 7:53 pm
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Gevin »

rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA4.jpg
Selle pildi peal näha Yarist noolele vastu sõitmas. Ehk see
SeeneVana wrote:Laupäev 05.09
Esimese auto start katsele 08:21
Pealtvaatamisala avatud alates 05:50

RP7 SS3 VIA3L / KANEPI 1 UNT
rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA3.jpg

RP8 SS3 VIA3L / KANEPI 1 HAUKA
rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA4.jpg

Üks neist piltidest on vale. Huvitav kumb? Hauka nooltega sõidusuund viib Hundi ja Hundi nooltega suund Hauka poole.
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by eigo »

Millin osa mu ju tust sulle üle jõu käis?

Veebruaris olid hoopis teised tuuled ja raha oli siin kolmandajärguline.[/quote]
Minu viga sorry, Truuta mis on RallyEstonia oma ehitatakse see aasta ümber, Karste katsele tehakse eratee mida meie kasutada ei saa ja kõik need hüpped ja nukid tulevad kohalikele igapäeva kasuks. Kohalik rahvas on Ratase otsuses “sillas” kuna teed on kvaliteetsemad
GerDu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 24
Joined: Tue Jul 10, 2018 7:21 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by GerDu »

Küsimus selline, et kas reedel shakedownid on ka vaadatavad?
Ei leidnud infot selle kohta?
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

Gevin wrote:rallyestonia.ee/userfiles/image/tracks/ss_3_8/SS_3_8_PA4.jpg
Selle pildi peal näha Yarist noolele vastu sõitmas. Ehk see
Vaata videost seal sõidab noolega samas suunas.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

GerDu wrote:Küsimus selline, et kas reedel shakedownid on ka vaadatavad?
Ei leidnud infot selle kohta?
Nalja teed või? :D

Kui ei ole infot siis ilmselt ei saa. Ma arvan, et seda lühikest katset suudetakse täielikult blokkida.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

Eks oleneb ka palju pohhuiste turvadeks satub :D

Lisaks, mis teema selle foorumiga on? Iga päev peksab SQL errorit suht.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Kolin »

Sala wrote:Eks oleneb ka palju pohhuiste turvadeks satub :D

Lisaks, mis teema selle foorumiga on? Iga päev peksab SQL errorit suht.
See Foorum hakkab hingusele minema. Seda tuleb nautida kuniks seda veel on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Post Reply