WRC Rally Estonia 2020

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 649
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:53 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by tfr »

Noh jah, selle Saaremaa võrkpalliloo taustal oleks see erandi tegemine poliitiliselt ilmselt päris valus teema. Seega hoiame pöidlaid ja muid väljaulatuvaid kehaosi pihus ja loodame, et numbrid peavad vett.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Valitsev maailmameister lisas, et rallituristid võiks seekord koju jääda. «Kindlasti on meie kõigi jaoks oluline, et see võistlus oleks edukas ja lõppeks positiivse tagasisidega. Tänases olukorras oleks kindlasti kõige mõistlikum, kui raja äärde tuleksid vaid kohalikud Eesti fännid ja ülejäänud maailma eest hoolitseks promootor. Tänane WRC+ on väga heal tasemel ja selle kaudu ei jää keegi emotsioonist ilma.»
https://sport.postimees.ee/7020314/ott- ... 1584113398
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by kiilakass »

Ma usun, et kui FIA ütleks enne rallit selgelt välja, et Rally Estonia kuulub ka järgmisel hooajal kalendrisse, siis oleksid paljud rallifännid see aasta nõus kodudesse jääma.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Loubet ka WRC-ga Rally Estonial.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Kolin »

Millal regamine pihta hakkab?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
5U175
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 278
Joined: Sat Jul 18, 2015 7:18 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by 5U175 »

Huvitav kas keegi eestlane AllLives Becsi kõrvale ka kommenteerima pannakse ehk ka Eesti keeles?
Ja kui siis kes see olla võiks et mitte piinlik kuulata ei oleks
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by KidrA »

5U175 wrote:Huvitav kas keegi eestlane AllLives Becsi kõrvale ka kommenteerima pannakse ehk ka Eesti keeles?
Ja kui siis kes see olla võiks et mitte piinlik kuulata ei oleks
Ära nüüd hirmuta selliste jubedustega. :D

Ma ei suuda isegi Eesti kanalitest WRC'd jälgida meie kommentaatorite pärast. Ainuke kes mulle pinda ei käi, on noorem Tiisler aga kahjuks on tal alati stuudiokülaline kommenteerimas, kes jällegi käib. Tihti siis meie rallitajad kommenteerimas, minu kõrva jaoks on nad liiga puised, jutt ei jookse ja tihti aetakse lihtsalt tühja juttu, et oma palk välja teenida. Ja suurim probleem on, et televaatajat võetakse kui võhikut, kui väikest last, kes vaatab esimest korda rallit ja talle peab nüüd KÕIK selgeks hakkama tegema. Selline lähenemine kindlasti paljusid pühapäeva vaatajaid ei sega aga tõsisemal tegelasel võib küll kulmu kortsu ajada.

Üks asi saab sellest kõigest hullem olla, mõni eestlane wrc+ stuudios inglise keeles rääkimas. Enamuse eestlaste inglise keel on nagu Tommi Mäkinenil ja ühte võin öelda, et iga Mäkineni intervjuuga mu eluiga lüheneb ühe aasta võrra. Seega laske kidral vanaks elada ja hoiame eestlased wrc+ stuudiost eemal.
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Pärtel »

KidrA wrote:
5U175 wrote:Huvitav kas keegi eestlane AllLives Becsi kõrvale ka kommenteerima pannakse ehk ka Eesti keeles?
Ja kui siis kes see olla võiks et mitte piinlik kuulata ei oleks
Ära nüüd hirmuta selliste jubedustega. :D

Ma ei suuda isegi Eesti kanalitest WRC'd jälgida meie kommentaatorite pärast. Ainuke kes mulle pinda ei käi, on noorem Tiisler aga kahjuks on tal alati stuudiokülaline kommenteerimas, kes jällegi käib. Tihti siis meie rallitajad kommenteerimas, minu kõrva jaoks on nad liiga puised, jutt ei jookse ja tihti aetakse lihtsalt tühja juttu, et oma palk välja teenida. Ja suurim probleem on, et televaatajat võetakse kui võhikut, kui väikest last, kes vaatab esimest korda rallit ja talle peab nüüd KÕIK selgeks hakkama tegema. Selline lähenemine kindlasti paljusid pühapäeva vaatajaid ei sega aga tõsisemal tegelasel võib küll kulmu kortsu ajada.

Üks asi saab sellest kõigest hullem olla, mõni eestlane wrc+ stuudios inglise keeles rääkimas. Enamuse eestlaste inglise keel on nagu Tommi Mäkinenil ja ühte võin öelda, et iga Mäkineni intervjuuga mu eluiga lüheneb ühe aasta võrra. Seega laske kidral vanaks elada ja hoiame eestlased wrc+ stuudiost eemal.
Minu meelest on kõik põhilised eesti rallikommentaatorid väga head. Nii Karl Mihkel Eller, Alvar Tiisler kui ka need, kes nende kõrval (eriti Niinemäe, aga ka Strike, Gustav Gruuda). Gustav Kruuda oli eelmine aasta WRC plussis ja minu meelest polnud ta inglise keelel häda midagi. Aga kui ei sobi, siis alternatiive on mitu (mute, hispaaniakeelne audio, Postimehe ralliraadio. Telekatsetel saab valida, kas K12 või WRC+, viimasel katsel ka ETV).
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by GC »

Minu konkurentsitu lemmik on Kalev Kruus, ja minu teada on ta võimeline ka autorallit kommenteerima.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Kruus rohkem nagu pullivend, ise eelistaks Strike-i või G.Kruuda. Powerstage kuulates kõrv puhkab.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

Ma ei tea miks küll peaks WRC+ lisaks mõne eestlase kommenteerima panema aga no mine tea hullul ajal hulle plaane. Pigem usun, et seda siiski ei juhtu.
Pole ju üheski teises riigis sellist asja tehtud. Omaette teema kui lisatakse eesti audiorada aga sel juhul valikuvõimalus olemas.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Frank »

Tšiilis olid ju mingid kohalikud päris palju pildis WRC+'i ülekannetes
"Come on, you can see more than that"
5U175
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 278
Joined: Sat Jul 18, 2015 7:18 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by 5U175 »

Sala wrote:Ma ei tea miks küll peaks WRC+ lisaks mõne eestlase kommenteerima panema aga no mine tea hullul ajal hulle plaane. Pigem usun, et seda siiski ei juhtu.
Pole ju üheski teises riigis sellist asja tehtud. Omaette teema kui lisatakse eesti audiorada aga sel juhul valikuvõimalus olemas.
No nüüd meil ju “uus olukord” tänu paanikapandeemiale ja kõike võib juhtuda. Lisaks pidi ju All Live eestlaste jaoks soodsatel tingimustel tulema ja eestikeelsed või eestlase kommentaarid võiks vabalt üks selline osa olla, lisaks soodsamale hinnale
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Hind ongi tegelt juba väga soodne.
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 525
Joined: Tue Jan 12, 2016 2:08 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Polkovniku lesk »

Kui korraldajatele ja valitsusele on see oluline, et kohale ei tule rohkem pealtvaatajaid kui rallipasse, siis peaks All Live vabalevis (nt etv2) nähtav olema.
Last edited by Polkovniku lesk on Tue Jul 21, 2020 4:23 pm, edited 1 time in total.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Nimisponsor ka olemas - CRONIMET Nordic
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

See nädal peaks katsed ka avalikuks saama
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7032
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

calderon wrote:See nädal peaks katsed ka avalikuks saama
Väga hea, eile sõitsin Prangli läbi. Pasakal mets maha võetud vasakult poolt ja kraav sisekurvis nüüd.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

snakeplissken wrote:
calderon wrote:See nädal peaks katsed ka avalikuks saama
Väga hea, eile sõitsin Prangli läbi. Pasakal mets maha võetud vasakult poolt ja kraav sisekurvis nüüd.
Olen pilte näinud jah. Iseasi kumba pidi seda sõidetakse. Järgmisest nädalast peaks passid ka tutvumiseks üleval olema ja see tähendab ka seda, et katsed ja muud dokumendid saadaval
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

calderon wrote:See nädal peaks katsed ka avalikuks saama
calderon wrote:. Järgmisest nädalast peaks passid ka tutvumiseks üleval olema ja see tähendab ka seda, et katsed ja muud dokumendid saadaval
Lähed kindla peale välja? :D
Post Reply