WRC hooaeg 2019

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

CTR kirjutas:Et jumala eest see mitme lk pikkune nri teema ei vaibuks, siis lisaksin uue keerulise faktori tundmisse/mittetundmisse.. Mis saaks veel siis, kui igaüks saaks oma kujunduse ja disainiga nri valida. Andke kuuma
See on juba olemas F1's ja ka NASCARIS omamoodi, see ei ole midagi muutnud.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Kuidas on võimalik, et kellelgi on nii kõva pea? Jah, me kõik mäletame, mis oli eelmisel hooajal järjestus aga meist praktiliselt keegi ei mäleta täpselt, mis see oli 2003. aastal. Kui aga kõigil meestel on nende karjääri jooksul üks ja sama number, siis õpid ühekorra selle selgeks ja mäletad surivoodini, millise numbriga see mees sõitis, sõltimata siis sellest kas hooaeg oli 2019 või 2028.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Miks 2003 aasta siin oluline on? Saad hooaja alguses teada, mis numbriga keegi sõidab ja on meeles. Eriti aitab kaasa, et kõigil tiimidel jooksevad numbrid järjest. Praeguse süsteemiga jäävad kõikide sõitjate numbrid meelde iga hooaeg, uue süsteemiga jäävad ainult need, kellele pöialt hoiad või mõni kõvem tegelane, Evansi ja Ostbergi sugused hallid tegelased ei jääks meelde tõenäoliselt ja miks peakski. Eelmised hooajad ei mängi siin mingit rolli. Neid, kes lähevad minevikku ja siis sõitja numbri järgi midagi taga ajavad, selliseid fanatte on üksikuid.

...ja jälle negatiivne märkus "kõva pea". Sa ei üritagi ma vaatan ilma solvanguteta postitada või üritad aga pole suuteline.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Sinu jaoks ei oluline aasta 2003 sest sa elad ainult hetkes ja tänases hooajas aga näiteks minu jaoks on selleks, et hinnata tänaste tegijate saavutusi vaja ka teada ralliajaloost ja ma hindan väga kõrgelt endiseid rallimehi. Inimesed on erinevad.
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas MadMax »

Siin on see probleem, et eelmiste hooaegade videosid ma ei vaata ja vaevalt neid ka palju on, kes vaatavad.
Sa ei saa üldse mõttele pihta... tähtis ei ole see, et sa vaataks videosid, vaid et sõitjal oleks iga aasta üks number ja sa ei pea meenutama, mis tulemused olid. Praegu iga hooaja alguses õpid :D Oehh... Lisaks ostad Soomes Tänaku nokatsi, ilusti ajakohane aga järgmine aasta pead ostma uue, sest number on ju vale...

Aga õnneks on maailmas inimesi, kes mõtlevad ka progressiivselt, mitte ei ole vanades harjumustes kinni :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

ElvisP kirjutas:Sinu jaoks ei oluline aasta 2003 sest sa elad ainult hetkes ja tänases hooajas aga näiteks minu jaoks on selleks, et hinnata tänaste tegijate saavutusi vaja ka teada ralliajaloost ja ma hindan väga kõrgelt endiseid rallimehi. Inimesed on erinevad.
Aaa selge, see et inimene pooldab iga hooaeg eelmise hooaja põhjal numbreid tähendab, et teda ei huvita ralli minevik. Tänud, jälle targem. Tarkust muudkui tuleb tatikale, kes pole üle 2 ralli näinud, kel on kõva pea ka veel. :D Ei mehed, see on juba kõrgem tase!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

MadMax kirjutas:
Siin on see probleem, et eelmiste hooaegade videosid ma ei vaata ja vaevalt neid ka palju on, kes vaatavad.
Sa ei saa üldse mõttele pihta... tähtis ei ole see, et sa vaataks videosid, vaid et sõitjal oleks iga aasta üks number ja sa ei pea meenutama, mis tulemused olid. Praegu iga hooaja alguses õpid :D Oehh... Lisaks ostad Soomes Tänaku nokatsi, ilusti ajakohane aga järgmine aasta pead ostma uue, sest number on ju vale...

Aga õnneks on maailmas inimesi, kes mõtlevad ka progressiivselt, mitte ei ole vanades harjumustes kinni :)
Siin ongi vahe. Et sa õpid neid numbreid, aga ma arvan, et need kes praegust süsteem pooldavad, nemad ei õpi. Neil pole vaja muutust, sest numbrid on enne hooaega peas ja kõiki sõitjaid selge eristada.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas:
KidrA kirjutas:Ma ei rääkinud endast, ma räägin su postitustest, mis algavad stiilis, et kõik uus on hea ja kes aru ei saa on vinguja. See, et sa mu huumorist aru ei saa ja üritad selle negatiivseks keerata, see on teine teema, enamus ei saagi mustast huumorist aru.
Sul on kas väga vildakas arusaamine mustast huumorist või väga kõrge enesehinnang kui sa arvad, et see "nali", mis sa postitasid oli must huumor. Fakt on see, et oma "musta huumorit" pidasid sa vajalikuks teha just minu arvamuse peale, mitte kellegi teise puhul. Ühtlasi reageerid sa igale minu postitusele ALATI vastupidise seisukohaga, mis keskendub ühel hetkel minu isikule, postitamise stiilile ja millele iganes. Teisisõnu, kes vähegi on seda ketti siin lugenud saab aru, et sa kas a) oled kinni mingites vanades solvumistes või b) proovid endale meeleheitlikult leida uut geisõpra. Ma ei saa sind kummagi punkti osas aidata.

Seega oleks mõistlik kui sa üritaksid minu postituste peale enam mitte reageerida isegi kui sisemuses tunned selleks meeleheitliku vajadust. Kui mitte muul põhjusel siis kasvõi sellepärast, et austada teisi foorumi liikmeid, kellele ei paku tõenäoliselt huvi lugeda rallist kaugeks jäävaid ja enda isiksuse otsinguid alustanud noore rallisõbra postitusi.
No see on juba alatu. ElvisP KidraA pole sind kuidagi solvanud. Aga sina nimetad teda pedeks. Mina olen KidrA-ga ühte meelt. Väike must huumor on alati teretulnud
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Ei, selle peale ma ei solvu, kui inimene neljas postituses gei teemat puudutab ja seda rallifoorumis. See näitabki postitaja mõttemaailma.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas aix »

Viimaseid lehekülgi lugedes unustasin ma juba ära, mis teema see on...aga ei.
Suureks üllatuseks ikkagi WRC hooaeg 2019...
Johhaidii... tõesti mehed...äkki aitab...
Kas tõesti muid foorumeid selliseks lahinguks ei ole...?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas:
KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:
A sa muidu sellest saad aru, et selleks, et jooksva hooaja numbreid teada peab teadma eelmise hooaja järjestust? Ja ka sellest ei piisa veel, sest millisel mehel on 5 või 6 pole selge (kumb on meeskonnas 2 ja 3 sõitja).
Miks sa eelmisest hooajast midagi teadma peaks? Ford, 1,2,3 Hyundai 4,5,6 Toyota 7,8,9 Citroen 10,11,12 on ju 10 sekundiga meeles. Need numbrid on juba enne hooaja algust meeles, kui saad teada kes kus sõidab või kui autode esitus on. Mis eelmise hooaja teadmisest sa räägid, täiesti seosetu ju.
Hyundai sai sellepärast 4 5 6, et nad olid tootjate arvestuses teised. Oleks Toyota olnud teine siis oleks neil numbrid 4 5 6. Tõesti nagu lapsele räägi ...

Ma arvan, et pole väga palju neid, kes peast suudavad öelda, kes oli aastal 2003 tootjate arvestuse kolmas näiteks. Isegi nende hulgas, kes ennast rallifännideks peavad.
Siin tuleb vahe 1,2,3 numbrid saab see meeskond kelle risvituses tuli sõitja MM. Isegi kui see meeskond oli meeskondlikus arvestsues kuues. 2006 ja2007 võitis ford meeskondliku tiitli aga sõitsid ikka numbrite alla 3 ja 4 Loeb tuli meistriks ja Citikas kasutas numbreid 1 ja 2
Mis siin nii rasket on. Püsivad numbrid on rämps minu jaoks
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Lithium »

Keda kotivad need numbrid, võiksid seal WRC-s üldse ilma sõita, võibolla võiks üldse tähtedega sõita, Ogier on A ja Ott on H. Ega see number kedagi kiiremaks ei tee ja mehe nime ei muuda. Mõttetu teema mille üle vaielda. :)
Tahaks näha kui kellegil oleks rallit ebahuvitavam vaatada kui mingil tüübil on 9 asemel auto numbriks 10 ja teeb eneka veel sellepärast. Nende lehekülgede järgi kalun küll nii arvama.
Söörlöne!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas AS »

Mis vahet seal on, mis numbriga keegi sõidab. Ott on ikka Ott, olenemata sellest, kas number on 1, 2 või 8. Selle pärast lahingut pidada pole vist ka mõistlik ja mõttekas. Inimene on ju ikkagi inimene, mitte mingisugune number kuskil plekitüki peal. :P
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas pelmeen10 »

AS kirjutas:Mis vahet seal on, mis numbriga keegi sõidab.
Suures plaanis polegi, seda veidram et toimivat süsteemi tahetakse muuta
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Olarir »

Ma ei saa sellest numbri probleemist üldse aru. Kuidas te nii suvalisest asjast siukse probleemi suudate teha :D

Myhits raadio uudistes kõlas Toyota meeskonna kohta uudis nagu oleks juba ametlikud teadaanded ja kinnitused oleks väljas et Lappi lahkub ja Huttunen tuleb. Väga kindla kõneviisiga uudis oli.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Kolin kirjutas:
No see on juba alatu. ElvisP KidraA pole sind kuidagi solvanud. Aga sina nimetad teda pedeks. Mina olen KidrA-ga ühte meelt. Väike must huumor on alati teretulnud
KidrA pole viimased 2 päeva millegi muuga tegelenudki kui minu postituste peale kiunumisega. Solvata ta jah mind ei suuda, sest ma ei solvu lapsemeelsete peale.

"Pedeks" pole ma kedagi nimetanud. Üldiselt see sõna puudub mu sõnavarast. Küll jah olen ma nimetanud KirdA käitumist endale geisõpra otsiva isikut meenutavaks. Kas see tähendab, et ta on gei või mitte mind ei huvita. Kui on siis on mul selle üle ainult hea meel, sest erinevus rikastab.

Must huumor on jah teretulnud, lihtsalt KidrA-l pole õrna aimugi, mis asi on must huumor (arvestades et ta nimetas oma haledat vaimusünnitist mustaks huumoriks). See polnud isegi naljakas ja mustast huumorist oli see sama kaugel kui pingviinid on jääkarudest.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Vale foorum elvis, see pole geifoorum, see on rallifoorum :wink:
eib1
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 124
Liitunud: 10 Jaan 2013, 16:06

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas eib1 »

ah minge te ka oma jutuga...
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Divine »

Minu konstruktiivne ning vahete-vahel õel kriitika tundub selle fekaali kõrval siin köki-möki.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Lärri »

ARSTI!!!! KIIRESTI! ARSTI!!!!
Vasta