WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Jah, see spekulatsioon juba igal pool õhus, Dmack+M-sport=Neuville
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

Neuville M-Sporti võib kohe ära unustada.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Järgmine hooaeg jah, kuid 2017 ja edasi pole midagi välistatud.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

See läheb minu jaoks juba sinna ufode ja vaimude valdkonda. Liiga ebareaalne. Täpselt sama ebareaalne nagu Wilson kunagi rääkis, et Ogier M-Sporti. Mu aju keeldub selliseid asju tõsiselt võtmast. Üritan selliste juttude puhul alati loogikat kasutada ja mitte mingi märk ei näita, et Neuville võiks M-Sportiga liituda.

Kui M-Sport peaks D-Mackile üle minema siis tähendaks see ka tagasiminekut kiiruses, rohkem rehvipurunemisi ja rohkem halvemaid tulemusi. Nad küll arenevad, kuid hetkel on nad igas valdkonnas kõvasti Michelinidest ja ka Pirellidest maas ja ma ei usu, et nad kunagi seda vahet üldse tasa teevad. Lihtsalt täiesti erinevad kategooriast rehvid. Made in China jääb ikka made in Chinaks, kuidas ta ka ei üritaks.

Pakun veel siia lisaks puusalt tulistades sisetunde järgi, et Hyundai masin saab järgmistel hooaegadel olema kõvasti parem kui M-Sporti oma.

Ralliekspert on rääkinud. Peep Pahv, võid mu jutust Postimehes artikli teha!

: D
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas allar9944 »

ASRT kodulehelt:
As reported by the ASRT team, then this is not a one competition project because early next year ASRT team will own two Citroen DS3 R5 cars, which weill be available for rent. With this purchase ASRT team has decided to take a step forward and begin to work with world-class equipment.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas SLy »

KidrA kirjutas:See läheb minu jaoks juba sinna ufode ja vaimude valdkonda. Liiga ebareaalne. Täpselt sama ebareaalne nagu Wilson kunagi rääkis, et Ogier M-Sporti. Mu aju keeldub selliseid asju tõsiselt võtmast. Üritan selliste juttude puhul alati loogikat kasutada ja mitte mingi märk ei näita, et Neuville võiks M-Sportiga liituda.

Kui M-Sport peaks D-Mackile üle minema siis tähendaks see ka tagasiminekut kiiruses, rohkem rehvipurunemisi ja rohkem halvemaid tulemusi. Nad küll arenevad, kuid hetkel on nad igas valdkonnas kõvasti Michelinidest ja ka Pirellidest maas ja ma ei usu, et nad kunagi seda vahet üldse tasa teevad. Lihtsalt täiesti erinevad kategooriast rehvid. Made in China jääb ikka made in Chinaks, kuidas ta ka ei üritaks.

Pakun veel siia lisaks puusalt tulistades sisetunde järgi, et Hyundai masin saab järgmistel hooaegadel olema kõvasti parem kui M-Sporti oma.

Ralliekspert on rääkinud. Peep Pahv, võid mu jutust Postimehes artikli teha!

: D
Kui nt homme ütleb M-Sport, et saab uuesti nn Fordi tehasemeeskonnaks, pole midagi Neuville üleminkus nii ebareaalset. Oled sa kindel, et nt Pirelli rehvid pole made in China? Hiinas osatakse ka väga korralikke asju toota, eriti veel kui on kasutada Euroopast tulnud teadmised.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Senimaani kui Dmäkk pole oma asfaldi rehve konkurentsi võileseks teinud. Siis ei näe ma küll ühtegi WRC meeskonda kes tahaks kogu hooaja vurada mingite ebamääraste rehvidega. Ok Kruusakad on enam vähem konkurentsis. Aga asfaldi omad on alla arvestust.

See Fordi WRC-sse naasmine on kuidagi soiku jäänud, Mingi aeg rääkis papa ise, et ehk Ford toob oma tehasetoe tagasi 2016 või 2017. Aga rohkem pole enam sellest midagi kuulda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

SLy kirjutas:
KidrA kirjutas:See läheb minu jaoks juba sinna ufode ja vaimude valdkonda. Liiga ebareaalne. Täpselt sama ebareaalne nagu Wilson kunagi rääkis, et Ogier M-Sporti. Mu aju keeldub selliseid asju tõsiselt võtmast. Üritan selliste juttude puhul alati loogikat kasutada ja mitte mingi märk ei näita, et Neuville võiks M-Sportiga liituda.

Kui M-Sport peaks D-Mackile üle minema siis tähendaks see ka tagasiminekut kiiruses, rohkem rehvipurunemisi ja rohkem halvemaid tulemusi. Nad küll arenevad, kuid hetkel on nad igas valdkonnas kõvasti Michelinidest ja ka Pirellidest maas ja ma ei usu, et nad kunagi seda vahet üldse tasa teevad. Lihtsalt täiesti erinevad kategooriast rehvid. Made in China jääb ikka made in Chinaks, kuidas ta ka ei üritaks.

Pakun veel siia lisaks puusalt tulistades sisetunde järgi, et Hyundai masin saab järgmistel hooaegadel olema kõvasti parem kui M-Sporti oma.

Ralliekspert on rääkinud. Peep Pahv, võid mu jutust Postimehes artikli teha!

: D
Kui nt homme ütleb M-Sport, et saab uuesti nn Fordi tehasemeeskonnaks, pole midagi Neuville üleminkus nii ebareaalset. Oled sa kindel, et nt Pirelli rehvid pole made in China? Hiinas osatakse ka väga korralikke asju toota, eriti veel kui on kasutada Euroopast tulnud teadmised.
See on juba teine teema. Kui homme Bill Gates paneb sajad miljonid M-Spordi alla siis võib tõesti Neuville liituda. Ma üritan rohkem reaalsuse piires mõtelda : )
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Ma arvan et kui Ford tuleb siis 2017. Siis on ka Toyota platsis ning uued autod jne. Kuigi kui seda Volkswageni uue auto testi vaadata siis ei näe ta väga erinev välja praegusest autost aga asjad ei piirdugi ainult väliselt
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
T.K
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juun 2013, 09:31

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas T.K »

ford pidi jah naasma kui majandus tulemused neil paranevad, aga nüüd pikemalt vaikus olnud sel teemal.
ise arvan, et Neuville ei ole eriti parem sõitja kui Tänak. seda näitavad ka hetke tulemused ja selle valguses ei usu, et Wilson teda hirmsalt tahaks kui ka raha oleks selleks. samas on ta sõitnud wrc tasemel mõne aasta ja võib veel areneda. ta veel noor ka aga eks ta on natuke ka üles haibitud. Latvala või Oggy tasemeni jõudmine üsna küsitav minu meelest.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

soca kirjutas:Ma arvan et kui Ford tuleb siis 2017. Siis on ka Toyota platsis ning uued autod jne. Kuigi kui seda Volkswageni uue auto testi vaadata siis ei näe ta väga erinev välja praegusest autost aga asjad ei piirdugi ainult väliselt
Tegu pole VW "uue" autoga vaid 2014 masinaga millel katsetati uut välimust ja aerot.
Capito told AUTOSPORT: "We were ahead of schedule, so we adapted a 2014 Polo World Rally Car to take a first look at the aero.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/120614
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas -huviline2- »

No arvestades, kui kaua see Polo juba turul on olnud ning 2017. aastani on paar aastat, siis tuleb uus ja hoopis teistsugune pill ilmselt vahepeal.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:
SLy kirjutas: Kui nt homme ütleb M-Sport, et saab uuesti nn Fordi tehasemeeskonnaks, pole midagi Neuville üleminkus nii ebareaalset. Oled sa kindel, et nt Pirelli rehvid pole made in China? Hiinas osatakse ka väga korralikke asju toota, eriti veel kui on kasutada Euroopast tulnud teadmised.
See on juba teine teema. Kui homme Bill Gates paneb sajad miljonid M-Spordi alla siis võib tõesti Neuville liituda. Ma üritan rohkem reaalsuse piires mõtelda : )
Kui Bill Gates paneb sada milli M-Sporti, siis tõenäoliselt on seal kohal juba Ogier isiklikult, Neuville'i pole vajagi.:D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Noh kes nüüd siin sousti keedab? :D Sousti KidrA :D :D :D
Billi sada milli ahhahhhaaaa. Billil läheb see raha usa presitendi valimis kampaaniale.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mkm
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 17 Juun 2003, 06:26

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas mkm »

Kas on teada millal järgmise aasta ametlik kalender kinnitatakse?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Kas seda oktoobris või novembris ei kinnitata?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas snakeplissken »

eelmine aasta avaldati kalender 12 september.

http://www.wrc.com/en/wrc/news/septembe ... 2-12-.html

lõplik kinnitus tuleb vist hiljem.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Milor »

jens kirjutas: Kui Bill Gates paneb sada milli M-Sporti, siis tõenäoliselt on seal kohal juba Ogier isiklikult, Neuville'i pole vajagi.:D
Tean, et siin pole just palju huumori armastajaid, kuid ... kui see peaks tõesti juhtuma, siis oleks lahe, et viga on masinas mitte sõitjates ja Ogier hakkaks stabiilselt Fordiga 6-8 koht sõitma. :)
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

järgmise hooaja kalender selle kuu lõpus http://en.best-of-rallylive.com/News/Th ... -September
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

Milor kirjutas:
jens kirjutas: Kui Bill Gates paneb sada milli M-Sporti, siis tõenäoliselt on seal kohal juba Ogier isiklikult, Neuville'i pole vajagi.:D
Tean, et siin pole just palju huumori armastajaid, kuid ... kui see peaks tõesti juhtuma, siis oleks lahe, et viga on masinas mitte sõitjates ja Ogier hakkaks stabiilselt Fordiga 6-8 koht sõitma. :)
Neid kohti sõitis ta Skoda S2000ga WRC masinate vastu :)
Vasta