WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas johaan »

Kolin kirjutas:Võtke hoogu maha. Tänaku eesmärk on rehve testida ja arendada mitte siin kellegile tagatulesai vilgutada. Aga eks me kõik looda seda. :D
Vaevalt et Tänaku eesmärk on (ainult) rehve testida ja arendada - see on kohustus, mida ta "tasuta" sõitmiseks tegema peab. Eesmärk on kindlasti ikka ise areneda ja 2017 nimel kenasti pildil püsida.

Kas on võimalik, et mainitud 3 aastane programm tähendab seda, et aastal 201x saab olema D-M-ack-Sport tiim?
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Ei saa täpselt aru mida sa selle viimase lausega mõtled? Järgmine hooaeg ongi juba Dmack World Rally team ju?


Ostberg/Camili on puht rahaline otsus Wilsoni puhul, see on kõigile näha. Reeglite muutusi 2017 aastaks plaanis poleks siis olen suht kindel, et oleks jäänud Tänak/Evans või Ostberg/Tänak.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas johaan »

D-M-ack-Sport ;)
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Aa okei nüüd sain pihta.

Ja kindlasti on Tänakul ka vaja kiirust näidata, vaevalt et ta nüüd hakkab seal mingi 15'l kohal kökutama, rehvile tuleb ikka tuld anda, et edasi areneks :wink:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
markukku
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 150
Liitunud: 22 Mai 2006, 12:54
Asukoht: Saku

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas markukku »

Tuhman kirjutas:Sander Pärn oli kiirem kui Camilli.
Vaidlen vastu, kolme ralli võrdluses, kus nad koos võistlesid samas klassis/samadel autodel: Portugal, Sardiinia ja Soome, kaldub kaalukauss Camilli kasuks. Võrdlesin katseid, kus mõlemad tulid probleemideta (vähemalt ajalises plaanis) lõpuni.
Portugalis oli Camilli 8:0 parem.
Sardiinias 11:2 taas Camillile
Soomes 1:5 Pärnale

Camiili osales neil rallidel esimest korda, Pärnal oli kogemus nii Soomest kui ka Portugalist (sh nelikveolise autoga). Pärn sõitis DMackidel, Camilli Misudega.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Bertelli Montes erasõitjana kirjas.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Milor »

raulito kirjutas:Bertelli Montes erasõitjana kirjas.
Huvitav. Ise arvasin, et MW läheb täispangale ning võtab ka Bertelli ja Kubica sponsorite rahad viisakalt endale. Masinaid peaks ju olema?
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Milor kirjutas:
raulito kirjutas:Bertelli Montes erasõitjana kirjas.
Huvitav. Ise arvasin, et MW läheb täispangale ning võtab ka Bertelli ja Kubica sponsorite rahad viisakalt endale. Masinaid peaks ju olema?
Bertelli peab ju auto eest maksma ikka.
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Zigz »

Ewrc nimekirja ei tasu 100% uskuda, et kes registreerija on. See mitteametlik nimekiri seal.
Bertelli pidi kaasa tegema 13 etappi, Hiina jätab vahele.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Minu ootused aastaks 2016

Ogier: Arvata on, et ta läheb oma neljanda järjestikuse tiitli suunas. Vähemalt näha pole kedagi kes suudaks teda takistada. Kui Oger pinge alla panna siis ka tema võib eksida. Peale Latvala ei näe ma kedagi kes võiks tiitli heitlusesse sekkuda.
Latvala: Isiklikult loodan et ta suudaks Ogieri pinge alla seada. Vastasel juhul ma ei näe siit kõrgemat kohat kui teine üld tabelis jälle. Mulle tundub, et Latvala see viimane sõna pole veel öeldud. Kui ta nüüd tuleval hooajal ei suuda Ogieri võita siis ei toimu seda kunagi.
Mikkelsen:Stabiilne mees kes kindlustab VW tagalat. Loodan, et Ta võtaks tuleval hooajal veel ühe võidu ja teeks korraliku hooaja. Siis me näeme teda VW põhi meeskonnas. Latvala asemel.
Neuville: Eks ole näha kas ta on oma ebaõnne ja madalseisu ületanud. Loodan küll, et hakkab korralie tulemusi näitama. Nüüd on uus auto istumise all. Ning millegi taha pugeda enam pole.
Paddon: Kahetised tunded on. Kartus, et mehel pinged maas. kolme aastane leping taskus Ning võib läbi põleda nagu see juhtus Neuvillega eelmine hooaeg. Samas võib ta just hakata korralikke tulemusi näitama hakata. Kuna pingeid enam pole.
Sordo: Stabiilne mees kes teeb alati oma ära kui tehnika vastu peab. Eks ta hakkabki pendeldama põhi ja B meeskona vahet.
Östberg: Kindel punktide tooja. Saab siis näha mida ta suudab Fordiga korda saata. Nüüd ehk on korralik võrdlus Tänakuga. Miski pärast on tunne, et siin ta oma karjääri ka lõpetab. Paar poodiumit pakuks talle
Camille: Null kogemust WRC masinaga. WRC2 kümmnes koht. Mitte midagi ütlev mees. Saab näha kui andekas ta siis on. Kui on andekas siis peaks hakkama figureerima stabiilselt top7-s. Ma ei tea mul on tunne, et selline Prokopi tüüpi sõitja.
Berttelli: on bertelli
Tänak: Mehe jaoks väga oluline hooaeg. Saab pingevabalt sõita kuna Dmack talt tulemusi ei oota. Samas rehvide arendamine ja tulemuste näitamine kindlustab koha ka hooajaks 2017. Kui nüüd põrub siis on see ta viimane hooaeg. Kui just Dmack teda jälle omale ei hoia. Dmackil käsil siis kolme aastane projekt. Aga tänakul aastane leping. Nagu paljud maininud siis tundub, et Wilson saatis ta meelega DMacki kindlust ja kilomeetreid koguma. Loodaks näha stabiilset hooaega ja kohti top6. Kui on õnne ja teistel ebaõnne siis võib ka näha poodiumeid. Hetkel pole veel usku Dmacki rehvidesse
Evans: Ma väga loodan, et teda nüüd üle parda ei saadetud. Tegelikult on ta ju korralik stabiilne mees. Vahe peal oli jutt ja Wilson ise ka kusagil mainis, et WRC2 sarjas pannakse välja M-Sport meeskond. Tundub tõesti, et ta sõidab järgmine hooaeg WRC2 sarjas ja hoiab käe soojas.
Väga lahe oleks jälgida Kruuda ja Evansi duelli.
Kubica: Mees nagu jätkaks. Aga kas WRC-s või siis WRC2-es
Kruuda: Ootused on kõrged. Mulle on ta alati sümpatiseerinud. Loodan, et suudab sõna sekka öelda tiitli heitlusesse. Kui tehnika vastu peab siis oma kiirust on ta tõestanud. WRC2-s on tuleval hooajal väga tihe rebimine tiitlit tahavad saada päris paljud mehed. Nasser, Kuwari, Lappi, Tiidemand, Kruuda ning kui Evans ja Kubica sõidavad seda sarja siis ka nemad on pretendendid tiitlile. Kui Karlil tuleb väga korralik hooaeg siis ehk näeme teda hooaja lõpus WRC masina roolis
Pärn: Ma ei tea aga on tunne, et egas see hooaeg ka siit midagi tule.

Vot sellised on minu ootused tulvaks hooajaks.
Viimati muutis Kolin, 01 Dets 2015, 15:48, muudetud 2 korda kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Lithium »

Viimasel härral on Evansi kohta päris õige jutt. Tiitli peab ära tooma.
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Bertelli tegemas siis kaasa 13 etappi, ainult hiina jääb vähele http://www.wrc.com/en/wrc/news/november ... 2-12-.html


Kuna Meeke on kadunud ja Tänak rehvide pärast arvatavasti 2016 VW vastu võidelda ei saa siis minu ootuseks ja lootuseks on see, et Hyundail oleks võimas masin ning nende mehed näitaksid VW'le hambaid. Ostbergilt ja teistest vaevalt seda loota on. Huvitav saab olema jälgida Paddoni arengut, kas areneb sama tempoga edasi ja saab veel kiiremaks või ongi kõik. Camili esitusi ootan ka juba väga.
Kohtadele 4-10 peaks tulema päris huvitav võitlus. TOP3 nagunii iga ralli teada :D


Tänakult ootaks eelkõige stabiilset ja ka kiiret hooaega, kuna Dmacki rehvide kvaliteet on hetkel meile täiesti teadmata siis arvan, et kohad 6'st üles poole rallidel oleksid väga kõvad kuid neid kohti ootaks ka pigem kruusa rallidelt. Hea õnne korral võib ka mõnel rallil poodiumile jõuda kuid seda läbi teiste ebaõnne, enam vähem nagu selle hooaja argentiina kus enamus mehi jätkas rally2 süsteemis ja Meeke võitis.

Hooaja kahelt esimeselt rallilt ootaks vist, et Montes oldaks TOP10 (asfaltirehv ikka väga kehv Dmackil) ning Rootsis TOP8.

Ei jõua ära oodata!
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas w0w »

soca kirjutas:Bertelli tegemas siis kaasa 13 etappi, ainult hiina jääb vähele http://www.wrc.com/en/wrc/news/november ... 2-12-.html


Kuna Meeke on kadunud ja Tänak rehvide pärast arvatavasti 2016 VW vastu võidelda ei saa siis minu ootuseks ja lootuseks on see, et Hyundail oleks võimas masin ning nende mehed näitaksid VW'le hambaid. Ostbergilt ja teistest vaevalt seda loota on. Huvitav saab olema jälgida Paddoni arengut, kas areneb sama tempoga edasi ja saab veel kiiremaks või ongi kõik. Camili esitusi ootan ka juba väga.
Kohtadele 4-10 peaks tulema päris huvitav võitlus. TOP3 nagunii iga ralli teada :D


Tänakult ootaks eelkõige stabiilset ja ka kiiret hooaega, kuna Dmacki rehvide kvaliteet on hetkel meile täiesti teadmata siis arvan, et kohad 6'st üles poole rallidel oleksid väga kõvad kuid neid kohti ootaks ka pigem kruusa rallidelt. Hea õnne korral võib ka mõnel rallil poodiumile jõuda kuid seda läbi teiste ebaõnne, enam vähem nagu selle hooaja argentiina kus enamus mehi jätkas rally2 süsteemis ja Meeke võitis.

Hooaja kahelt esimeselt rallilt ootaks vist, et Montes oldaks TOP10 (asfaltirehv ikka väga kehv Dmackil) ning Rootsis TOP8.

Ei jõua ära oodata!
Piigi kohta on ka infot, et top8?
mcwax

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas mcwax »

Ärme nüüd ootusi liiga alla ka lase :)
Top10 järgmine aasta: 3xVW, 3xHyundai, 2xFord...
Edasi tuleb ju tühjus - ja Fordi üks sõitjatest ei tohiks vähemalt hooaja esimene pool küll kuidagi ohtlik olla. Ka Prokop ja Bertelli mitte, ükskõik mis rehviga Tänak sõidab. Eeldame, et kui Kubica sõidab, siis katkestab. Mõnel rallil võib olla mõni kiire kohalik.
Alla top8 ei tohiks küll ükski ralli tulla, kui omal jamasid pole. Ja keegi eest ikka ka katkestab. Seega puhta sõiduga peaks ikka sisuliselt top6-7 olema igal rallil garanteeritud.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Pole mul mingit infot (veel), need on hetkel puhtalt minu ootused ja lootused. Ma ei saa aru mis mõned mehed nii nõnda ärrituvad selliste asjade peale. :roll:

Kindlasti on rehve edasi arendatud kuid vaevalt see asfalti rehv nüüd juba nii heaks tehtud on Montes TOP5 kohtade peale võidelda. Rootsis on Tänak niivõinaa lihtsalt kiirem kui Montes.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas w0w »

soca kirjutas:Pole mul mingit infot (veel), need on hetkel puhtalt minu ootused ja lootused. Ma ei saa aru mis mõned mehed nii nõnda ärrituvad selliste asjade peale. :roll:

Kindlasti on rehve edasi arendatud kuid vaevalt see asfalti rehv nüüd juba nii heaks tehtud on Montes TOP5 kohtade peale võidelda. Rootsis on Tänak niivõinaa lihtsalt kiirem kui Montes.
Montega on üldse nagu on, vanade kalade ralli. Aga mõtlesin pigem, kuidas Dmacki piik siiani olnud on..
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas maailmameister »

WRC2 arvestuses on olnud suht tegija ju DMack, WRC on muidugi teine asi.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

soca kirjutas:Pole mul mingit infot (veel), need on hetkel puhtalt minu ootused ja lootused. Ma ei saa aru mis mõned mehed nii nõnda ärrituvad selliste asjade peale. :roll:

Kindlasti on rehve edasi arendatud kuid vaevalt see asfalti rehv nüüd juba nii heaks tehtud on Montes TOP5 kohtade peale võidelda. Rootsis on Tänak niivõinaa lihtsalt kiirem kui Montes.
Monte on alati üks loterii ja paras bingo rehvivaliku osas. Rääkimata veel DMACK rehvist.
Aga ise ootaks uuelt hooajalt kas või ühte katsevõitu :) DMACK rehvidega. See oleks juba ajalugu!
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas muhk »

viplala kirjutas:Aga ise ootaks uuelt hooajalt kas või ühte katsevõitu :) DMACK rehvidega. See oleks juba ajalugu!
pakun, et neid tuleb rohkem kui üks. kahekohaline arv pigem. kruusal on dmackiga võimalik michelinidega võidu sõita küll.
kui 2011 olid dmacki ja fiesta wrc-ga katseajad GB-rallil mitmel korral viies ja seitsmes ning korra ka 30km katsel 3. okei, nüüd on VW kõigist üle, jne, ent ma arvan, et kohti, kus ott saab paugutada tuleb. see aeg on vaja lihtsalt ära oodata.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Ma arvan ka, et katsevõite tuleb kindlasti. Lihtsalt kuna hetkel nende rehvide olukorda ei tea siis hoian pigem ootused hästi madalad.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta