WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Post by calderon »

wrc+- i igatehes ei pikenda, paras käkk, ainus hea asi on gps tracking mis ka väga adekvaatne pole olnud. Spliti süsteemi halb jälgida, kõik n.ö. eri lehel. Live pilte näeb mujalt ka
Eero
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 193
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:01 pm

Re: WRC+

Post by Eero »

Täna ei ole õnnestunud plussi kaudu splitte, aegasid ega overall järjekorda näha.... GPS tracking tööpab samas ideaalselt. Kas ma üksi selle murega? Proovisin ka erinevate browseritega aga tulemuseta, on kellelgi mingit head nippi, mis võiks info tagasi tuua?
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC+

Post by soca »

Eero wrote:Täna ei ole õnnestunud plussi kaudu splitte, aegasid ega overall järjekorda näha.... GPS tracking tööpab samas ideaalselt. Kas ma üksi selle murega? Proovisin ka erinevate browseritega aga tulemuseta, on kellelgi mingit head nippi, mis võiks info tagasi tuua?

Oli eile sama jama kuid arvatavasti oli see mul seotud töö netiga, mis ei ava igat linki kuna töötan riigiteenistuses. Peale lõunat samas hakkas tööle kõik lambist.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 771
Joined: Tue Jun 15, 2010 7:41 pm
Location: Harju

Re: WRC+

Post by Pints »

Arvan, et seda ei saa nii maha teha. Ehk pole arvatud, et tekib nii palju koormust ja tänu sellele esineb rohkem vigu. Ise pole negatiivseid asju kogenud ja minu jaoks kõik on töötanud. Andke aega atra seada. :)
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 549
Joined: Fri Aug 19, 2011 1:31 pm
Location: L-E

Re: WRC+

Post by Füürer »

Leian ka, et lisab veidi liiga vähe lisandväärtust. Jään uuendusi ootama, et uuesti proovida. :)
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: WRC+

Post by ponx »

Kui kuu eest ära maksite siis on võimalik seda ka järgmisel rallil "testida" (30 päeva eest makstud) isegi kui täna lepingu lõpetate.
See 1 kuu makse on automaatselt pikenev kui ise ära ei lõpeta.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Proovin ka järgmine ralli seda. Sai kuu eest makstud. Peale mehhikot mõtlenkas tasub seda veel osta või mitte. Peale mehhikot peaks see kuu pilet läbi saama
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC+

Post by soca »

Kolin wrote:Proovin ka järgmine ralli seda. Sai kuu eest makstud. Peale mehhikot mõtlenkas tasub seda veel osta või mitte. Peale mehhikot peaks see kuu pilet läbi saama
Mulle tundus, et olid päris rahul sellega :) . Ise nüüd kaks rallit seda kasutanud ja ülirahul, sai muidugi aastaks tehtud kah.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: WRC+

Post by Milor »

100% rahul. Alati saab paremini ning pole asja mis kõigile võrdselt sobiks, kuid ralli vaatamise ja jälgimise tegi palju-palju põnevamaks.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

soca wrote:
Kolin wrote:Proovin ka järgmine ralli seda. Sai kuu eest makstud. Peale mehhikot mõtlenkas tasub seda veel osta või mitte. Peale mehhikot peaks see kuu pilet läbi saama
Mulle tundus, et olid päris rahul sellega :) . Ise nüüd kaks rallit seda kasutanud ja ülirahul, sai muidugi aastaks tehtud kah.
Hetkel olen rahul. Väikest nurinat võib teha. Live ülekanne oleks võinud parema kvaliteediga olla. Samas on see hea, et ei pea kusagilt mingeid streeme otsima kust ülekannet vaadata. Ühe sellisega ma oma imaci tuksi keerasin kogemata.
Splittid võiks kiiremini ilmuda. Aga muidu täitsa pandav teema. See on ka jama, et kahte akent ei saa lahti teha. Tahaks korraga näha katse aegu ja splitte.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Frank »

Ma küll ei märganud, et HD kvaliteedis ülekande pilt kehva oleks olnud. Neid signaali kadumishetki tuleb ikka ette.

Splitid võiksid olla nii nagu nad üle kümnendi on juba olnud, mitte klõpsi edasi-tagasi. Hetkel väga keeruline jälgida progressi splittide vahel.
"Come on, you can see more than that"
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 470
Joined: Sun Jul 06, 2008 11:09 am

Re: WRC+

Post by kristjanmust »

Mulle tundus, et live's läks pilt eest pigem siis, kui neil metsavahel ei levinud side omavahel. Muidu toimis HD's isegi seekord ja crashe ülekannete ajal oli igatahes vähem kui Montes.
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1647
Joined: Fri Apr 25, 2008 9:22 am

Re: WRC+

Post by Makkro »

WRC+ olen rahul. Minul tulevad kõik ajad automaatselt mingit klõpsimist ei ole. Tee need aknad lahti mida näha tahad ja kõik jooksevad automaatselt ja täienevad. Ainult jälgimise mure- kui seda saab mureks nimetada. :D
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1254
Joined: Fri Apr 27, 2012 9:43 pm

Re: WRC+

Post by w0w »

Hetkel kehtiv promocode - MEXICO2015
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Panin omal hetkel selle WRC+ kinni. Mul homme lõpeks see üks kuu.
Pole mõtet uue kuu eest maksta kui Järgmine ralli algab alle 1,5 kuu pärast. Saaks täpselt aeg ennem rallit läbi. Siis kui argentina algab siis esimesel päeval teha saab jälle kaks rallit jälgida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 867
Joined: Fri Oct 01, 2010 6:47 pm

Re: WRC+

Post by blizzard »

Kui tellid WRC+ omale nt kuuks ajaks ja sa ise seda ei lõpeta, siis tellimus uueneb/pikeneb ise automaatselt.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: WRC+

Post by Milor »

Kolin wrote:Panin omal hetkel selle WRC+ kinni. Mul homme lõpeks see üks kuu.
Pole mõtet uue kuu eest maksta kui Järgmine ralli algab alle 1,5 kuu pärast. Saaks täpselt aeg ennem rallit läbi. Siis kui argentina algab siis esimesel päeval teha saab jälle kaks rallit jälgida.
Tänud meeldetuletuse eest! :)
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

blizzard wrote:Kui tellid WRC+ omale nt kuuks ajaks ja sa ise seda ei lõpeta, siis tellimus uueneb/pikeneb ise automaatselt.
Ma lõpetasin ise, et mitte üht kuud tühja lasta. Järgmine ralli ju allest 1,5 kuu pärast. Mul oleks ta nüüd juba uuendatud olnud. Ja see kuu oleks ennem argentiinat läbi saanud. Sedasi oleks lihtsalt tühja tasunud
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: WRC+

Post by viplala »

Täna regades WRC+-i saate 30 päeva 0.99 euroga.
SIGN UP today for the WRC.com newsletter and try WRC+ for only 0,99€ (30 days, including Rally Argentina)! http://bit.ly/1MuS3h3
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Selle rahaga saad siis ainult argentiina ralli vaadata. Aga ralli esimesel päeval regada siis saada kaks rallit jälgida. Muidugi on praegune hind sootsam. Aga no ma ei teagi kohe. Mina teen igatahes Argentiina esimesel päeval.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Post Reply