WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
5U175
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 278
Joined: Sat Jul 18, 2015 7:18 pm

Re: WRC+

Post by 5U175 »

linni wrote: Sat Sep 19, 2020 7:55 am Samsungi teleriiäpp on täna täitsa sassis. Otsestriimi asemel laseb mingit kokkuvõtet, vajuta kuhu tahad.
LG app on Rally Estoniast saadik selline
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC+

Post by linni »

Hakkas eile ikka lõpuks tööle.
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: WRC+

Post by Crapmaster »

5U175 wrote: Sun Sep 20, 2020 7:26 am
linni wrote: Sat Sep 19, 2020 7:55 am Samsungi teleriiäpp on täna täitsa sassis. Otsestriimi asemel laseb mingit kokkuvõtet, vajuta kuhu tahad.
LG app on Rally Estoniast saadik selline
LG äpp endal oli ka sasssis algul, aga siis näppisin seda ajajoont seal kuidagi ja selle kaudu sain pildi ette. Watch now peale vajutades hakkab mu telekas kohe kokkuvõtte jooksma siiamaani.
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC+

Post by linni »

Crapmaster wrote: Sun Sep 20, 2020 11:52 am Watch now peale vajutades hakkab mu telekas kohe kokkuvõtte jooksma siiamaani.
Sama siin.
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

Kammaijaa hakkas pihta pärast uue rakenduse ja kodulehe muudatust. Kui ennem RE murekirja WRC+ saatsin, et Samsungi SMART TV rakendus ei toimi, siis vahetati mul lihtsalt parool välja. Aga reaalselt midagi pole siiani muutunud.
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 717
Joined: Sat Aug 06, 2005 12:42 pm
Location: tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by hull »

ma ei tea mul samsa teleaks äpp küll toimib kõik nagu peaeb.
Seal kus lõppeb asfalt....
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

mul LG telekal kah on kõik kenasti töös
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC+

Post by linni »

Kodus on 2016 a 65" Samsungi tippmudel. Pidevalt vaja uuesti sisse logida ja hangub millal tahab. Kiirus 300/300.
Maakodus 2019 55" kõige odavam Samsungi juust. MItte mingit probleemi, alati oled sisse logitud, kui äpi avad, Jookseb nagu kulda. Kiirus 4G 20/10.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by aix »

Nüüd siis live mapsilt ka sõitjate pildid ära võetud. Äkki siis orgunnitakse vana mall tagasi, et näitab ehk kunagi kiirust kah...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Burns »

Tere! Oskab keegi aidata. Tahaksin enda Oti filmiga kaasa saadud WRC + aastase paketi promo koodi ära kasutada aga arvutis makset teha ei lase. Olen proovinud kahes pangast teha aga ei midagi, jääbki mõtlema. Siis mõtlesin, et proovin Androidi äpist. Oskab keegi aga öelda, kus ma seal seda koodi saan sisestada? Mina seda ei leidnud.
Diagnoos- Rallisõltlane
kevser
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: Fri Feb 13, 2015 10:01 am

Re: WRC+

Post by kevser »

Tere!

Kindlasti on see teema siit läbi käinud, kuid hetkel kahjuks konkreetset infot kuskilt ei leidnud.

Nii Samsung TV´s kui ka arvutis WRC+ sisse logida ei õnnestu - vajutadades paremal üleval servas oleva mehikese peale, viskab pool ekraani siniseks ja pool ekraani valgeks ning mittemidagi teha ei saa.
Sama probleem on Samsung TV´s nii läbi interneti üritades sisse logida kui ka läbi WRC+ äpi.
Arvutiks on Thinkpad.

Kas keegi on sellele probleemile lahenduse leidnud?
Tänan ette!
Eero
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 193
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:01 pm

Re: WRC+

Post by Eero »

kevser wrote: Fri Jan 22, 2021 9:22 am ....
Kas keegi on sellele probleemile lahenduse leidnud?
...
Arvutis peaks olema kõik küpsised lubatud, mida leht tahab. Sellega on sarnaseid asju olnud.
TV kohalt ei tea, aga oma kogemuse järgi TV browseris see pole tahtnud kunagi normaalselt toimida ja TV äppide uuendamine oli neil tagumise järgu priooriteet ja LG süsteemist kaotati näiteks see üldse ära, kuigi vana toimis esialgu peale WRC+ viimaseid suuremaid uuendusi ka edasi.
Oldfox
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1338
Joined: Sat Sep 18, 2004 8:53 am
Location: hedgehog str.

Re: WRC+

Post by Oldfox »

Kas WRC+ valikusse on sellel hooajal tekkinud raadio või audio streami võimalus?
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2316
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: WRC+

Post by skahar »

Ommik, kellelgi veel see PLUSS jamab? viskab välja koguaeg ja peab uuesti sisselogima.... krdi haartbiit ma ütlen:)
AutoralliSuurSõber
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: WRC+

Post by KidrA »

Mul LG'l viskab samuti errori ette. Varem pole kunagi probleeme olnud. Ütleme nii, et nende kvaliteedi tase on ikka väga nõrguke, peale kõiki neid aastaid ikka massiivsed probleemid. Pisidetailidesse ei hakka minemagi, et spliti lehekülg on neil sama jura nagu Mailis Repsi kohvimasin ja WRC2 masinad nagu ei eksisteerikski enam.
laf1247
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 31
Joined: Fri May 22, 2015 2:50 pm

Re: WRC+

Post by laf1247 »

KidrA wrote: Sat Feb 27, 2021 10:13 am Mul LG'l viskab samuti errori ette. Varem pole kunagi probleeme olnud. Ütleme nii, et nende kvaliteedi tase on ikka väga nõrguke, peale kõiki neid aastaid ikka massiivsed probleemid. Pisidetailidesse ei hakka minemagi, et spliti lehekülg on neil sama jura nagu Mailis Repsi kohvimasin ja WRC2 masinad nagu ei eksisteerikski enam.
LG puhul aitas wrc app kustutamine ja uuesti lisamine.
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 340
Joined: Tue Feb 18, 2003 1:32 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Eraisik »

Sel aastal siis viimaks ka kauaoodatud Apple TV rakendus!
Olin üsna rõõmus kui leidsin.
Apple TV rakendus 1.1.1(18) lihtsalt hangub peale kasutajanime ja salasõna sisestamist.
Lisaks on rakendus täis navigeerimisvigu ning mingid dialoogid jäävad “lahti”
Uskumatu saast
Need tüübid ilmselt üldse ei testi oma sitta.
Ja ilmselt keegi ei vastuta!
Ma olen tarkvara arendamist lähedalt näinud kaua kaua - sellist paska ei lubata isegi mitte lõpptestimisse rääkimata toodangust.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: WRC+

Post by KidrA »

Sain lõpuks tööle peale pikka jauramist. Mu puhul aitas lihtsalt restore app, välja ja uuesti sisse logimine. Mis mul varasemad 20 või nii katset ei õnnestunud, sest viskas errori iga paari sekundi pärast. Samuti viskas peale paari errorit ekraani mustaks, nii et pidi ka teleka uuesti kinni/käima panema, et seda kõike uuesti proovida. Peale poolt tundi jamamist siis lõpuks otsustas, et ikkagi lubab appi restorida ja välja logida.
336699
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 37
Joined: Fri Feb 08, 2013 2:55 pm
Location: Võru

Re: WRC+

Post by 336699 »

Hullult hea pakkumine :lol:
SEASON PASS
65.99 EUR
season subscription until 1 JAN 2022, ise kahe kuu kaupa ostes tuleb 54€,
kui veab siis isegi 45€.
fiesta
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 56
Joined: Tue Jan 26, 2016 10:30 am

Re: WRC+

Post by fiesta »

Ega all live promokoodi pole selleks ralliks?
Post Reply