Rallye Monte-Carlo IV päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas KidrA »

Ralli esimestel päevadel paistis et mõni mees võib üllatada aga lõpuks loksus kõik paika ja ei olnud ühtegi üllatust, vähemalt minu jaoks. Võibolla oleks oodanud Latvalalt esimene ralli, uue tiimi eest, et võtab kindla peale aga ei paista et ta veel ikka siiamaani teab, kus on tema piirid. Hirvoneni olematu tempo ei olnud samuti üllatuseks. Kui me need kaks soomlast kokku paneme, siis võiksime juba päris hea rallisõitja kokku saada, praegu aga on mõlemal omad puudused, mis aga puuduvad nende prantslastest tiimikaaslastel. Loebi võidus ei kahelnud vast ükski rallifänn, Ogieri teine koht oli minu jaoks samuti enne rallit kindel, mõndadele võibolla üllatuseks. Forde ma ootasin samuti võtvat seda mis Citroenidelt ja VW'lt üle jääb aga ei oodanud et nad lausa nii kahvatud on. Kuigi Hänninen ja Novikov suutsid üllatada mõnel katsel siis kui sind ralli lõpptulemustes pole, ei ole ka midagi mille üle rõõmustada eriti. Parim Ford, nende esisõitja Ostberg, 12 minutit liider Loebist, kommentaarid oleks vast liigsed.
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas nool »

Novikovi auto pärast riivamist
Ford tundub tõesti nõrk, oli juba Oti ajal, olematud kivid, väiksed augud, kohe out.
Neuville sisekaamerast mingit pauku küll ei paistnud, nagu oleks hooga mööda Tallinna tänavaid lasknud ja korras. Novikovil näha on, et on toetand korraks kuskile.
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas jaani8 »

Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Divine »

jaani8 kirjutas:Latvala crash. Päris mannetu.

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.ph ... 07401&ev=0
Selle mehe peaks küll rooli tagant ära võtma, Pmst sirge peal oskab sõita vastu seina, tule taevas appi.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Divine »

Pmst=Põhimõtteliselt
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas pelmeen10 »

jaani8 kirjutas:Latvala crash. Päris mannetu.

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.ph ... 07401&ev=0
ei näe seda miskipärast.
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas randos »

cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas cali »

Divine kirjutas:
jaani8 kirjutas:Latvala crash. Päris mannetu.

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.ph ... 07401&ev=0
Selle mehe peaks küll rooli tagant ära võtma, Pmst sirge peal oskab sõita vastu seina, tule taevas appi.
Tule taevas appi milline postitus, kordi kehvem kui Latvala crash. Keegi peaks su arvuti tagant ära võtma :D (kusjuures seda enda lolli postitust oli ka päris lihtne arvuti tagant teha, pakun et Montes nii sina kui ka mina nii hästi poleks hakkama saanud)
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Makkro »

cali kirjutas:
Divine kirjutas:
jaani8 kirjutas:Latvala crash. Päris mannetu.

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.ph ... 07401&ev=0
Selle mehe peaks küll rooli tagant ära võtma, Pmst sirge peal oskab sõita vastu seina, tule taevas appi.
Tule taevas appi milline postitus, kordi kehvem kui Latvala crash. Keegi peaks su arvuti tagant ära võtma :D (kusjuures seda enda lolli postitust oli ka päris lihtne arvuti tagant teha, pakun et Montes nii sina kui ka mina nii hästi poleks hakkama saanud)
Tekkis vesiliug mis teha.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas MKD »

Latvala selgitab, kuidas tal auto käest läks.
http://www.youtube.com/watch?v=VvwyJWeZ ... e=youtu.be
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Makkro »

cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas cali »

Makkro kirjutas:
cali kirjutas: Tule taevas appi milline postitus, kordi kehvem kui Latvala crash. Keegi peaks su arvuti tagant ära võtma :D (kusjuures seda enda lolli postitust oli ka päris lihtne arvuti tagant teha, pakun et Montes nii sina kui ka mina nii hästi poleks hakkama saanud)
Tekkis vesiliug mis teha.
Just
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas jaani8 »

KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas KidrA »

cali kirjutas:
Makkro kirjutas:
cali kirjutas: Tule taevas appi milline postitus, kordi kehvem kui Latvala crash. Keegi peaks su arvuti tagant ära võtma :D (kusjuures seda enda lolli postitust oli ka päris lihtne arvuti tagant teha, pakun et Montes nii sina kui ka mina nii hästi poleks hakkama saanud)
Tekkis vesiliug mis teha.
Just
Mis teha? Tuleb sõita mööda õiget trajektoori, et vältida vesiliugumise tekkimist. Igal tagajärjel on oma põhjus.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas cali »

Ja muidugi ralli on see ala kus trajektoorist kõrvalekaldeid ju üldse ei esine? Mitte et ma JML õigustaks, pigem vastupidi, mulle tundub tema juhtumised juba halenajlakad-tragikoomilised (ebaõnnega pole siin enam midagi pistmist), kuid teoorias oleme me kõik tugevad.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Divine »

Ei noh, ma ei saa aru kuidas Latvalal ja Novikovil juhtub, aga teistel mitte, see on naljakas juba. Pole mõistust, pole mõtet ka sõita, mul sõbergi sõitis oma tutika bemmi sodiks nädal aega tagasi, kuna polnud mõistust, otsustas seal gaasi lisada, kus oli väga libe ja nagu me teame, siis bemmi tagavedu teeb igasuguseid "imesid". Latvala/Novikov väga teistsugusedki ju pole, hea küll, oskavad natuke rooli väänata kurvilistel teedel ja gaasi anda, aga üldmõte jääb samaks, rullnokad, kes ei oska situatsioone hinnata õigel ajal, tuleks liiklusest eemaldada, rallisõitjate puhul siis oma unistusest loobuda.

Kui ikka pole antud aju, siis pole, midagi teha ei ole.
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Makkro »

Vidosid vaatates mõlemad siis sattusid või sõitsid teekeskel olevale lobjale. nii latvala kui jevgeeni olnuks ratta jagu vasakul pool või enam oleks vesiliust pääseda. miks ei sõideta eesolevat jälgepidi, mis on puhas.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Lithium »

No kui Latvala on mõttetu rullnokk, siis mis mehed need meie eesti "ralliässad" siis on? Traktoristid v? Kui on ralli siis tuleb sõita rallit, mitte kulgeda mööda rada.
Söörlöne!
Pajussaar
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Okt 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Pajussaar »

Divine kirjutas:Ei noh, ma ei saa aru kuidas Latvalal ja Novikovil juhtub, aga teistel mitte, see on naljakas juba. Pole mõistust, pole mõtet ka sõita, mul sõbergi sõitis oma tutika bemmi sodiks nädal aega tagasi, kuna polnud mõistust, otsustas seal gaasi lisada, kus oli väga libe ja nagu me teame, siis bemmi tagavedu teeb igasuguseid "imesid". Latvala/Novikov väga teistsugusedki ju pole, hea küll, oskavad natuke rooli väänata kurvilistel teedel ja gaasi anda, aga üldmõte jääb samaks, rullnokad, kes ei oska situatsioone hinnata õigel ajal, tuleks liiklusest eemaldada, rallisõitjate puhul siis oma unistusest loobuda.

Kui ikka pole antud aju, siis pole, midagi teha ei ole.
kelle vend see on????? minu sõbra tutikas bemm vs latvala ja novikovi crash.... makes sense....
Football and Basketball need One Ball, Rallying needs TWO.!
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rallye Monte-Carlo IV päev

Postitus Postitas Divine »

Pajussaar kirjutas:
Divine kirjutas:Ei noh, ma ei saa aru kuidas Latvalal ja Novikovil juhtub, aga teistel mitte, see on naljakas juba. Pole mõistust, pole mõtet ka sõita, mul sõbergi sõitis oma tutika bemmi sodiks nädal aega tagasi, kuna polnud mõistust, otsustas seal gaasi lisada, kus oli väga libe ja nagu me teame, siis bemmi tagavedu teeb igasuguseid "imesid". Latvala/Novikov väga teistsugusedki ju pole, hea küll, oskavad natuke rooli väänata kurvilistel teedel ja gaasi anda, aga üldmõte jääb samaks, rullnokad, kes ei oska situatsioone hinnata õigel ajal, tuleks liiklusest eemaldada, rallisõitjate puhul siis oma unistusest loobuda.

Kui ikka pole antud aju, siis pole, midagi teha ei ole.
kelle vend see on????? minu sõbra tutikas bemm vs latvala ja novikovi crash.... makes sense....
Ma tõin võrdluse!
Ma ei saa aru mida te kaitsete Latvalat ja Novikovi, on selge ju, et vähemalt Latvala aeg hakkab vaikselt otsa saama, palju võib autosi sodiks sõita!

Ogier on pea sama vana Latvalaga, aga ometigi suudab autot tee peal hoida ja on palju täiskasvanulikuma suhtumisega. Mis puutub Novikovi, siis tema õnneks räägib vanus, tal veel on aega, et oma "atra seada", kuigi ka tal võiks juba midagi üleval otsas süttida, 3 aastat on ta neid autosi kraavi sõitnud, kuhu ta jõudnud on?-raha eest M-sport tiimi, mis võib varsti kokku variseda.

Kodanikud mõelge natuke, alles siis tulge ülbitsema ja oma lemmikuid kaitsma.
Vasta