Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

Võtku keegi kätte ja tehku korraliku kujundusega särk soome jaoks, kindlasti oleks tahtjaid sellele.
Kindlasti siin meie seas selliseid, kel hääd käppa kujunduse peale.
Midagi sellist, mis kohe kaugelt eristuks. Teame ju küll Oti tibukollaseid fännisärke...
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

kas need on need F the VW särgid või milles siin see probleem praegu on? Ma näen ainult seal Ott Tänakut kirjas aga midagi on seal vist veel.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas StP »

soca kirjutas:kas need on need F the VW.
Just nii:
Ott
Keskmise sõrme pilt; THE; WV logo
Tänak
Veider asi mille üle uhkust tunda, veel vähem seda promoda.
Kas Soomeks topiks veel f*ck the dmack juurde igaksjuhuks?
Isiklikult mina sellisest asjast aru ei saa.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Silk »

soca kirjutas:kas need on need F the VW särgid või milles siin see probleem praegu on? Ma näen ainult seal Ott Tänakut kirjas aga midagi on seal vist veel.
http://www.go4speed.lv/lv/photo/wrc/115 ... /dsc-9644/
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Haha. Polegi seda keskel tähele pannudki. Lihtsalt paar soomlast küsisid, et kas oleks võimalik Oti särke saada kuskilt.. jep justnimelt soomlased. :D
Söörlöne!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Suht häbi oli mul kunagi, et Tänak nii lapsikult ütles VW'ni kohta. Aga veel rohkem on mul häbi, et leidub tegelasi, kes seda nii vaimustavaks peavad, et lausa särgile kanda. Ma ei tea mis intelligentsuse tase peab inimesel olema, et sellist särki teha. Aga eks rallisport on juba selline, mis tõmbab rullnokkasid ligi ja just sellised ma kujutan ette sellise särgi endale selga ka tõmbaks.
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

Lihtsalt igavuse peletamiseks kritseldasin miskit särgi kujundust kokku, inspireerituna võistluskombest... :P
Manused
OTTTÄNAK.jpg
OTTTÄNAK.jpg (121.08 KiB) Vaadatud 3585 korda
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas bluuford »

KidrA kirjutas:Suht häbi oli mul kunagi, et Tänak nii lapsikult ütles VW'ni kohta. Aga veel rohkem on mul häbi, et leidub tegelasi, kes seda nii vaimustavaks peavad, et lausa särgile kanda. Ma ei tea mis intelligentsuse tase peab inimesel olema, et sellist särki teha. Aga eks rallisport on juba selline, mis tõmbab rullnokkasid ligi ja just sellised ma kujutan ette sellise särgi endale selga ka tõmbaks.
Andke andeks poisid-tüdrukud.. Aga mina nägin selle särgi pilti siin esimest korda ja sain korraliku köhutäie naerda. Minumeelest on tegemist suurepärase aasimisega ja asjaga kursis olevale inimesele on see päris hea vürts! Särgi möte on tegelikult väga hästi välja möeldud.. Ülevalt alla lugedes on sönum asjast mitte teadjatele, vasakult paremale on sönum teadjatele ;) Samas on jäädud viisakuse piirile. Ott on viimasel ajal üks nendest söitjatest kes toob üldisele suhteliselt vaiksele taustale mönusalt vürtsi juurde :)
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas snakeplissken »

KidrA kirjutas:Suht häbi oli mul kunagi, et Tänak nii lapsikult ütles VW'ni kohta. Aga veel rohkem on mul häbi, et leidub tegelasi, kes seda nii vaimustavaks peavad, et lausa särgile kanda. Ma ei tea mis intelligentsuse tase peab inimesel olema, et sellist särki teha. Aga eks rallisport on juba selline, mis tõmbab rullnokkasid ligi ja just sellised ma kujutan ette sellise särgi endale selga ka tõmbaks.
täiesti nõus
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Gustav »

blizzard kirjutas:Lihtsalt igavuse peletamiseks kritseldasin miskit särgi kujundust kokku, inspireerituna võistluskombest... :P
Päris hea! Tagaküljel olev Ott Tänak fanclub võiks vb veidi rasvasemalt kirjas olla ja oleks juba täitsa suurepärane!
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mistral »

snakeplissken kirjutas:
KidrA kirjutas:Suht häbi oli mul kunagi, et Tänak nii lapsikult ütles VW'ni kohta. Aga veel rohkem on mul häbi, et leidub tegelasi, kes seda nii vaimustavaks peavad, et lausa särgile kanda. Ma ei tea mis intelligentsuse tase peab inimesel olema, et sellist särki teha. Aga eks rallisport on juba selline, mis tõmbab rullnokkasid ligi ja just sellised ma kujutan ette sellise särgi endale selga ka tõmbaks.
täiesti nõus
On mis on. Kõike ei saa südamesse ka võtta. Need tegelased, kes neid särke kandsid tõid sinna rallile kõvasti värvi juurde. Seda positiivses mõttes. Ja tänuks said nad 2 shampust sõitjatelt. Suurel poodiumil Otilt suure shampi ja PS poodiumil said nad Ogieri käest shampuse.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas domaza »

Tore, et osadel ikka huumorimeel on säilinud :) Poola rallil meie särk küll kedagi ei häirinud, kuid Rallifoorumi F5 mehed ei saa naljast aru tundub.

Näiteks, kui Dmacki boss särki nägi, siis rabas kohe telefoni välja ja asus pilte tegema - hiljem läks boksi ja näitas teistele ning kõik naersid :) See on huumor, mitte mingi VW vihkamine.

Olge mõnused ja käige rallidel ning elage omadele kaasa! Minul on kodus Oti võidushampus ning meie seltskonnal emotsioone aastateks!
Viimati muutis domaza, 06 Juul 2016, 07:43, muudetud 1 kord kokku.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Oti*
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Vahula »

Särkide kohta võiks Otilt endalt küsida kas fännisärki tulemas. Saaks ka nn rahaliselt toetada.
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas umm »

domaza kirjutas:Tore, et osadel ikka huumorimeel on säilinud :) Poola rallil meie särk küll kedagi ei häirinud, kuid Rallifoorumi F5 mehed ei saa naljast aru tundub.

Näiteks, kui Dmacki boss särki nägi, siis rabas kohe telefoni välja ja asus pilte tegema - hiljem läks boksi ja näitas teistele ning kõik naersid :) See on huumor, mitte mingi VW vihkamine.

Olge mõnused ja käige rallidel ning elage omadele kaasa! Minul on kodus Oti võidushampus ning meie seltskonnal emotsioone aastateks!
Liiga palju vist Madsi katselõpu intekaid kuulatud, peab ju ometi millegi üle vinguma.
Ei näinud küll midagi, mille pärast peaks selle särgi puhul nüüd häbenema. Ehe esmane emotsioon oli aasta tagasi öeldud lauses ja kõik said aru, mis see sel hetkel tähendas. Ja klassikat ju tsiteeritaksegi.

Samas Oti teine koht sai oluliselt rohkem tähelepanu, kui Mikkelseni võit. Esimene andis emotsiooni ja lõpliku arusaama mehe võimetest, teine statistika.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas SLy »

Soomes pidid posisid volkari märgi michelini omaga asendama sellel fännisärgil :D
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas domaza »

SLy kirjutas:Soomes pidid posisid volkari märgi michelini omaga asendama sellel fännisärgil :D
See kohta ütles Dmack, et "no no no" ja naeris :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

domaza kirjutas:Tore, et osadel ikka huumorimeel on säilinud :) Poola rallil meie särk küll kedagi ei häirinud, kuid Rallifoorumi F5 mehed ei saa naljast aru tundub.

Näiteks, kui Dmacki boss särki nägi, siis rabas kohe telefoni välja ja asus pilte tegema - hiljem läks boksi ja näitas teistele ning kõik naersid :) See on huumor, mitte mingi VW vihkamine.

Olge mõnused ja käige rallidel ning elage omadele kaasa! Minul on kodus Oti võidushampus ning meie seltskonnal emotsioone aastateks!
Oti adrenaliini laksu all ja hetke emotsioonist teele lastud sõnad olid lapsikud. Nüüd ongi küsimus, et kes nägi seda lapsikust ja kes nägi midagi vaimustavat. Tasub mõtelda, kas tava olukorras rahulikuna Ott oleks nii öelnud? Kindlasti mitte. Siit võiks juba omad järeldused teha. See ei ole Räikköneni naljakad kommentaarid, et "i know what im doing" või teised.

Ma soovitaks igatahes minna VW'ni boksi juurde ja nende särkidega VW tiimi ka rõõmustada. Seda eriti peale seda kui Ogier VW'ni sõitjana oli Oti üks suurimaid lohutajaid seal. Fakt on, et **** this and **** that on negatiivse alatooniga, kuidas sa ka ei üritaks seal huumorit näha.

Mis nägudega te oleks kui keegi käiks ringi särgiga **** the Estonia või midagi sarnast? Ajaks naerma tõesti, ma võtaks mobla ka välja ja pildistaks, näitaks kodustele ja siis naeraks kodus kõik koos.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas SLy »

KidrA kirjutas:
domaza kirjutas:Tore, et osadel ikka huumorimeel on säilinud :) Poola rallil meie särk küll kedagi ei häirinud, kuid Rallifoorumi F5 mehed ei saa naljast aru tundub.

Näiteks, kui Dmacki boss särki nägi, siis rabas kohe telefoni välja ja asus pilte tegema - hiljem läks boksi ja näitas teistele ning kõik naersid :) See on huumor, mitte mingi VW vihkamine.

Olge mõnused ja käige rallidel ning elage omadele kaasa! Minul on kodus Oti võidushampus ning meie seltskonnal emotsioone aastateks!
Oti adrenaliini laksu all ja hetke emotsioonist teele lastud sõnad olid lapsikud. Nüüd ongi küsimus, et kes nägi seda lapsikust ja kes nägi midagi vaimustavat. Tasub mõtelda, kas tava olukorras rahulikuna Ott oleks nii öelnud? Kindlasti mitte. Siit võiks juba omad järeldused teha. See ei ole Räikköneni naljakad kommentaarid, et "i know what im doing" või teised.

Ma soovitaks igatahes minna VW'ni boksi juurde ja nende särkidega VW tiimi ka rõõmustada. Seda eriti peale seda kui Ogier VW'ni sõitjana oli Oti üks suurimaid lohutajaid seal. Fakt on, et **** this and **** that on negatiivse alatooniga, kuidas sa ka ei üritaks seal huumorit näha.

Mis nägudega te oleks kui keegi käiks ringi särgiga **** the Estonia või midagi sarnast? Ajaks naerma tõesti, ma võtaks mobla ka välja ja pildistaks, näitaks kodustele ja siis naeraks kodus kõik koos.
Kindlasti nägid neid särke Poolas ka volkari inimesed, kes seda pigem huumorina võtsid, mitte solvanguna. Ma ei saa aru kuidas sulle selline väike asi nii südamesse on läinud, võta vabamalt.
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 747
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:35
Asukoht: Lindi Taga

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -timtim »

Kunagi olid sellised mehed nagu Solberg,Grönholm,McRae,Sainz jne.Kes ütlesid iga ralli midagi sellist ja andsid sellega rallile vürtsi juurde. Raja ääres tuleb silmapaista,et meelde jääda. Pigem tundub mulle,et pooled siin foorumis ralli jälgimise asemel ootavad,et millal saaks nüüd kellegi kallal nokkida või saaks kuidagi ära panna.Võtke vabalt ja mina ise loodan,et need mehed samade särkidega on Soomes kohal ja panevad Oti veel kõrgemalt lendama :) Võtke vabalt,elate vaid korra.
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
Vasta