Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

kirjutage Otile mida tahate näha tema behind the scenes videos https://twitter.com/OttTanak/status/560152728065048576

https://www.facebook.com/otttanakfanpage
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Tänak loodab Rootsist tugevat tulemust

http://www.wrc.com/en/wrc/news/february ... 2-12-.html
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
ra1ner
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 247
Liitunud: 23 Dets 2012, 23:12
Asukoht: Rapla

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas ra1ner »

soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

selline artikkel siis http://sport.postimees.ee/3098131/tuntu ... rendamisel

Ott seletab oma feissbooki lehel lahti asja https://www.facebook.com/otttanakfanpag ... 7597132312


päris "intelligentsed" kommenteerijad seal feissbuuki lehel ma vaatan a la "Ära enam peale võta" jne. :roll:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Avaldus nende sportlaste poolt on üks aga mida Savisaar räägib on kategooriliselt midagi muud. Seepärast on tõesti imelik, et inimesed loevad uudist ja ei suuda sellel vahet teha, sellest ka sapised kommentaarid arvatavasti. Kuigi samas võib ka nendest ilkujatest aru saada. Sest see oli ju juba teada, et kui Tallinna linnajuhid või Kesk kedagi toetab siis seal taga on midagi muud, kui lihtsalt huvi ja vajadus kedagi rahaliselt toetada, põhjus on ju ikkagi selle kuulsa inimese enda erakonna huvides ära kasutamine ja seda just tehtigi. Samas eestlane peaks piisavalt intelligentne olema, et see jama läbi närida, vähemalt loodan.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:Avaldus nende sportlaste poolt on üks aga mida Savisaar räägib on kategooriliselt midagi muud. Seepärast on tõesti imelik, et inimesed loevad uudist ja ei suuda sellel vahet teha, sellest ka sapised kommentaarid arvatavasti. Kuigi samas võib ka nendest ilkujatest aru saada. Sest see oli ju juba teada, et kui Tallinna linnajuhid või Kesk kedagi toetab siis seal taga on midagi muud, kui lihtsalt huvi ja vajadus kedagi rahaliselt toetada, põhjus on ju ikkagi selle kuulsa inimese enda erakonna huvides ära kasutamine ja seda just tehtigi. Samas eestlane peaks piisavalt intelligentne olema, et see jama läbi närida, vähemalt loodan.
Eks see raha küsimus ole keeruline küll. Sportlastel (aga ka paljudel teistel) on sageli toetust vaja, et oma karjääriga edasi minna. Ja noh, kellelt siis küsida? Ega kui vaja on, ei ütle ära isegi neile, kellelt muidu raha vastu ei võtaks. Aga alati tuleb arvestada tagajärgedega. See kriitika on paratamatus, sest poliitikal on halb maine ja kui end mingilgi määral poliitikasse tõmmata, ei ole pääsu tomatitega loopimisest.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Mina küll ei kritiseeri seda, et Ott sinna oma allkirja andis. Selle alkirja hind oli 30000€. Kokku on nad Otti toetanud 80000€. Ka see on suur abi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas cali »

See on Tänakule karjääri silmas pidades vajalik. kuigi Savikas saab siit oma propagandale kõvasti tuld juurde, määrab hetkel antud summa Tänaku karjääris palju. Elus tuleb teha valikuid ja mina siin mingit suuremat poliitilist tagamõtet ei näe.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

ja nii ei näritagi seda korruptsiooniussi ühiskonnast välja, kui iga vend arvab, et temale antud väikene rahasüst korrumpeerunud võimult ei tee mingit kahju. teeb ikka küll. sellistest asjadest keskerakond elabki.
jah, raha on vaja, aga mina jään kindlaks, et asi on põhimõttes. Sellisest linnavõimult, kus töötavad süüdimõistetud kurjategijad ei saa sellisel tasandil sooje suhteid hoida.
See summa, mis Tallinnast saadi pole kindlasti väike.
Kui normaalsed sportlased ja muud tegelased edaspidi ka sellistele rahapakkumistele ei ütleksid jääksidki seda raha vastu võtma vaid debiilikud ja siis oleks sott selge, et keskid on korralikud mädad.
vabandan juba ette, et pahameeletorm järgneb mu välja ütlemisele, aga nii on. sorri
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas skahar »

Pahatolmu ei järgne, küll aga järgneb diskussioon:)

Tänakule anti raha Tallinna Linnavalitsuselt? Ilmselt otsustati see volikogu otsusega?
Kui nii ilmselgelt volikokku/linnajuhtkonda kuuluvad kriminaalid/eks kriminaalid, siis tekib kohe küsimus, mida pekki siis need riigikaitseorganid (Kapo/miliitsia) veel ootavad, et ei ole asja kohtuteni viinud ja neid süüdi mõistnud?

Ja kuidas selline asi üldse EW-s olla saab kui se nii on? Isegi Tallinna Lennujaama puhvetisse ei saa sa tööle kui sul on kunagi olnud liiklustrahv või veel hullem, paragrahv peal.

Et siit "muhvi" väidetest kujuneb välja natuke suurem probleem kui se närused 30tuhhi rallistidele:)
AutoralliSuurSõber
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

skahar kirjutas:Pahatolmu ei järgne, küll aga järgneb diskussioon:)

Tänakule anti raha Tallinna Linnavalitsuselt? Ilmselt otsustati see volikogu otsusega?
Kui nii ilmselgelt volikokku/linnajuhtkonda kuuluvad kriminaalid/eks kriminaalid, siis tekib kohe küsimus, mida pekki siis need riigikaitseorganid (Kapo/miliitsia) veel ootavad, et ei ole asja kohtuteni viinud ja neid süüdi mõistnud?
Just. Sellele küsimusele ongi ju meedia üritanud vastust leida need viimased oma 10a, kui keskikad on pukis olnud. Skandaale olnud küll ja veel, ainult, et kõik on koguaeg kas jokk ja seadusandlus tuleb alati takkajärgi.
skahar kirjutas: Ja kuidas selline asi üldse EW-s olla saab kui se nii on? Isegi Tallinna Lennujaama puhvetisse ei saa sa tööle kui sul on kunagi olnud liiklustrahv või veel hullem, paragrahv peal.

Et siit "muhvi" väidetest kujuneb välja natuke suurem probleem kui se närused 30tuhhi rallistidele:)
eino ongi suurem probleem. ma üritangi öelda, et seda ei tohi vaadata vaid sellena, et Tänak saab sponsorlust tallinna linnalt (jah, raha on tore), vaid ka seda, et ta on ühe käe sellele korrumpeerunud jõugule andnud.
Näide: Sama nagu vanjade-ajal oli, et mindi parteisse selleks, et saada hea elu ja hea töö peale.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

Ma ei saa aru Muhv, kust kohast sa loed välja selle, et Ott toetaks Keskerakonda ning valiks Keskerakonna? Esialgse uudise põhjal ehk tundub nii aga lugedes Oti selgitust asjadele, siis on see üsna arusaadav, et ta sattus sinna nimekirja tõesti vaid seetõttu, et küsis toetust ning sai ka selle, narr oleks arvata, et Kesikud rahulduksid vaid "Tallinna" kirjaga auto tagaosal. Siiski, ma leian samuti, et sportlase, kes ei kuulu erakonda, olgugi, et nad on neile toetust jaganud, poliitikasse tõmbamine on vale ning see ei ole ilus. Ennem valimisi aga vahendeid ei valita ning see on paramatus.

Sinu väide TLV korrupeerimise ning skandaalide kohta peab küll paika aga ilmselgelt sinisilmne oleks arvata, et nii on see vaid TLVs.. asjad käivad nii teistes linnavalitsustes, kui ka riigitasandil.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

MKD kirjutas:Ma ei saa aru Muhv, kust kohast sa loed välja selle, et Ott toetaks Keskerakonda ning valiks Keskerakonna? Esialgse uudise põhjal ehk tundub nii aga lugedes Oti selgitust asjadele, siis on see üsna arusaadav, et ta sattus sinna nimekirja tõesti vaid seetõttu, et küsis toetust ning sai ka selle, narr oleks arvata, et Kesikud rahulduksid vaid "Tallinna" kirjaga auto tagaosal. Siiski, ma leian samuti, et sportlase, kes ei kuulu erakonda, olgugi, et nad on neile toetust jaganud, poliitikasse tõmbamine on vale ning see ei ole ilus. Ennem valimisi aga vahendeid ei valita ning see on paramatus.

Sinu väide TLV korrupeerimise ning skandaalide kohta peab küll paika aga ilmselgelt sinisilmne oleks arvata, et nii on see vaid TLVs.. asjad käivad nii teistes linnavalitsustes, kui ka riigitasandil.
polegi väitnud, et ott keskerakonda toetaks või seda valiks. lihtsalt seda, et samm sealt raha küsida/vastu võtta on vastutustundetu, teades, et tagajärjeks on valimisvõitlusesse tõmbamine või siis antud juhul lihtsalt ühe toreda mehe nimega korrumpeerunud linnavõimu maine puhastmine.
ma julgen vabalt väita, et näiteks sportlased, kes tartu linnalt stippi või mingit muud moodi toetust saavad pole sellisetesse jamadesse tõmmatud.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

muhk kirjutas:
MKD kirjutas:Ma ei saa aru Muhv, kust kohast sa loed välja selle, et Ott toetaks Keskerakonda ning valiks Keskerakonna? Esialgse uudise põhjal ehk tundub nii aga lugedes Oti selgitust asjadele, siis on see üsna arusaadav, et ta sattus sinna nimekirja tõesti vaid seetõttu, et küsis toetust ning sai ka selle, narr oleks arvata, et Kesikud rahulduksid vaid "Tallinna" kirjaga auto tagaosal. Siiski, ma leian samuti, et sportlase, kes ei kuulu erakonda, olgugi, et nad on neile toetust jaganud, poliitikasse tõmbamine on vale ning see ei ole ilus. Ennem valimisi aga vahendeid ei valita ning see on paramatus.

Sinu väide TLV korrupeerimise ning skandaalide kohta peab küll paika aga ilmselgelt sinisilmne oleks arvata, et nii on see vaid TLVs.. asjad käivad nii teistes linnavalitsustes, kui ka riigitasandil.
polegi väitnud, et ott keskerakonda toetaks või seda valiks. lihtsalt seda, et samm sealt raha küsida/vastu võtta on vastutustundetu, teades, et tagajärjeks on valimisvõitlusesse tõmbamine või siis antud juhul lihtsalt ühe toreda mehe nimega korrumpeerunud linnavõimu maine puhastmine.
ma julgen vabalt väita, et näiteks sportlased, kes tartu linnalt stippi või mingit muud moodi toetust saavad pole sellisetesse jamadesse tõmmatud.
Oh. leiab ka Tartust selliseid näiteid, "käsi peseb kätt" aga tõsi, mitte rallimeeste hulgast. Siiski, see ei läheks enam RF teemade alla, las ta jääb.

Ma usun, et Ott tegelikult ei teadnud, millisesse keerisesse ta tõmmatakse ning tõenäoliselt ei hääleta ka ükski rallifänn nende pärast, et nad Otile raha andsid.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

Natukene veel Off Topicut:
Palju puudu ei jäänud, et Oti pilti ei topitud sinna "Pealinna" esikaanele, et ta ka seal 92% seas, kes TALINNAGA rahul on. Rahalise toetuse suuruse osas vbl pidanuks panema...

Pilt
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas skahar »

Kisub vägisi Krimmi "valimis tulemuste" künnise ligi
aga jah eks Ott või tema asjaajajad teavad seda asja paremini, kuid 30000rutsi on suur summa ikkagi ja seda oli tal vaja - järelikult, et seda teed mindi.

Samas väga väike on see tõen. % et me Tänakut poliitikas näeme:)
AutoralliSuurSõber
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Jutt käib Talinnast ju, mitte Tallinnast, seal võib tõesti 92% olla, kus iganes see asub.... Eks see küsitlus toimus ka Edgari kohviku juures ja siis paar mutikest polnud pirukate kabariitidega rahul ja ütlesid, et ei "Talinnas" pole kõik korras :D
Blast
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 25 Jaan 2015, 12:40

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Blast »

kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kristjanmust »

Kubica fännid varem ärganud. :D
Vasta