Rally Sweden I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

bug kirjutas:
valmacher kirjutas:
bug kirjutas: Ah ära aja mingi kelbast .. kui ise oled 100% pühendunud ja sulle tuleb pacenote liiga hilja ja välja paned, siis ajab vist vihale küll vähe ja emotsioonid löövad välja ?

Tänakul olid siiski suured plaanid rootsi suhtes.
Hinga sügavalt sisse ja siis välja. Autoralli on siiski meeskondlik ala, sellised väljaütlemised võivad teinekord halvasti lõppeda. Üks Novikov sarjas juba sõidab.
Minul ei ole midagi hingata .. Sina aga mõtle natuke kaugemale ..
Olen suur väga Oti talendi austaja, aga seda vaadates miskipärast tulid meelde Delecour ja Galli. Nad ei ole maailmameistrid.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
xplode
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Mai 2008, 23:19

Postitus Postitas xplode »

marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marko1509 »

Kuulge rahuneme nüüd maha. Märtin ka Parkile mitu korda f... off öelnud. Sellistes pingelistes olukordades ikka juhtub.
smartass
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas smartass »

sellisel hetkel on emotsioonid ja pinge laes. see et mõni sarviline sinna tuleb..ütleme nii, et see on nö. oma seisukoha rõhutamiseks. kes on lugenud või sõitnud, need vast teavad. ja kui sarvilised ära võtta Tänaku kõnepruugist siis oli ju kõigile arusaadav, mis probleem.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas viplala »

Kolin kirjutas:
viplala kirjutas:
pelmeen10 kirjutas:http://www.rtbf.be/sport/moteurs/detail ... id=7536843
alates 5:25, kuuleb Tänaku ropendamist Kuldari suunas ka.
Karmid sõnad karmidelt meestelt otse südamest!
Mul millegi pärast see link ei funka
Ava link, siis vajuta videod. All näed mitmeid videosid. Valis ülemisest reast paremalt pool teise video ja see mängib kenasti. Kerid 5 minuti algusesse ja vaata.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

viplala kirjutas:
Kolin kirjutas:
viplala kirjutas: Karmid sõnad karmidelt meestelt otse südamest!
Mul millegi pärast see link ei funka
Ava link, siis vajuta videod. All näed mitmeid videosid. Valis ülemisest reast paremalt pool teise video ja see mängib kenasti. Kerid 5 minuti algusesse ja vaata.
Tänks. Sain nüüd ära vaadatud.
Pole midagi ütelda kui ainult, et Ikka juhtub. Ka parimatel.
Tuletame 2006 Jaapanit meelde kui Elena ütles Loebile ühe kurvi valesti ja võsas nende sõit lõppes.
See alles õpi hooaeg
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
siim0607
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 18 Jaan 2012, 17:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim0607 »

Ohh krt ott korraks nagu ütles mõne terava sõna ja kohe peab võrdlema delecouri ja galliga. Oli päeva algus ja otil olid lootused ka pärast eilset karlstadi katset üleval ja tahtis kohe panema hakata...ja siis kohe alguses kraavis...kees üle ja sõnad tulid kergelt...
Speed is everything!
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Nonii ma sain juurde nüüd sellele videole... siin eelnevaid poste lugedes kujutasin ette, et tuleb seal videos ¤¤¤¤ #### ######### #######.
Mis kuradi teema sellest tekkis? Jah, loomulikult oli väike pahameel asjas sees, kuid see üks ropp sõna (okei, kaks...aga see esimene polnud otseselt Kuldarile suunatud), mida kasutati tähelepanu juhtimiseks, nüüd küll ei vääri siin sellist hala. Nagu päriselt, nii nõrganärvilised olete/ ise ei oleks kurjaks saanud? Mina arvan, et konkreetne ekipaaž ei ole...
Sellise asja peale juba rääkida tülidest ja millest veel...läbi eriti roosade prillide vaatate seda maailma.
Viimati muutis -huviline2-, 10 Veebr 2012, 22:09, muudetud 4 korda kokku.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

kas kellelgi on seda motors tv live stream'i linki jagada, mis monte carlo ajal suht ok'lt toimis. hetkel kohas, kus kaabel-tvd käepärast pole aga tipphetki tahaks õhtu jooksul näha küll.
ette tänades juba
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Miks te nüüd imestate, et ta ropendas? Tavaline asi kui midagi valesti läheb, eriti kui sul on head plaanid mis sellega metsa lähevad

Soomlaste ropendamist on pidevalt kuulata, ka nende kõige paremate oma..
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

ja hetked pole üldse nii hullud nende soomlaste puhul. kuid otti on siiski peetud väga vaoshoituks. ta väga harva ütleb midagi üleüldse võistlusautoroolis, ma mõtlen siis onboard'ide ajal. aga natuke liiga ülepaisutatud oldi küll selle videoga. arvasin nägevat midagi hullemat. aga no see oli normaalne reageering. kes meist poleks autoroolis selliseid vägisõnu kasutanud?
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

muhk kirjutas:kas kellelgi on seda motors tv live stream'i linki jagada, mis monte carlo ajal suht ok'lt toimis. hetkel kohas, kus kaabel-tvd käepärast pole aga tipphetki tahaks õhtu jooksul näha küll.
ette tänades juba
http://rallijututuba.blogspot.com/p/wrc-tv-guide.html
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas viplala »

Selle Oti ja Kuldari "sõnavahetusega" tuleb meelde kohe Colin McRae ja tema kaardilugeja Nicky Grist. Ei mäleta mis ralli see oli kui Colin oli maru vihane Nicky peale kui järjekodselt põllul lõpetasid Nicky legendi lugemise tagajärjel.
Kui kopter nendeni jõudis siis Colin läks kopterile ja jätis Nicky maha teenindusmeeskonda ootama. Olid ajad ikka!
Viimati muutis viplala, 10 Veebr 2012, 22:07, muudetud 1 kord kokku.
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 283
Liitunud: 26 Aug 2011, 14:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas markol »

Lugesin Teie mõtteavaldusi Tänaku väljaütlemisest ja asi tundus olevat päris kole, aga pärast video vaatamist ei saa ma aru millest te räägite. Need pole isegi teab mis roppsõnad. Märkus Kuldarile oli vast õigustatud, viga ei tundunud olevat väga suur, kahju et ajakaotus tuli sellest.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas viplala »

markol kirjutas:Lugesin Teie mõtteavaldusi Tänaku väljaütlemisest ja asi tundus olevat päris kole, aga pärast video vaatamist ei saa ma aru millest te räägite. Need pole isegi teab mis roppsõnad. Märkus Kuldarile oli vast õigustatud, viga ei tundunud olevat väga suur, kahju et ajakaotus tuli sellest.
Kui oli viga siis see oli täpselt nii suur kui ajakaotus tuli. Edasi nuputa ise kui suur see Otile pärast katse lõppu tundus. Ilmselt on see "viga" mõjutanud kogu tema tänast päeva. Kui palju sai meeste omavaheline usaldus kannatada teavad nemad ise.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Postitus Postitas pelmeen10 »

ma arvan et Kuldar ise küll seda südamesse ei võtnud
E.H.R.G
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 201
Liitunud: 08 Veebr 2008, 13:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas E.H.R.G »

Ärge nüüd võtke väga südamesse. Ikka juhtub. Vahest tuleb ette olukordi kus ka kaardilugeja peab toonitama pärast, et "ma ju ütlesin, et ...kinni krt". See on meeskonna sport, kus ikka eksitakse vahel. Ärge nüüd Kuldarit sellepärast "mutta trampige"!
Kunagi ütles mulle kuldsed sõnad, selline mees nagu Vello Õunpuu. Kui kaardilugeja eksib ja auto tee peale jääb, pole mõtet enam meeskonnal koos edasi sõita! Mehed peavad üksteis usaldama. Ja eks ikka viskab apsakaid sisse, mõlemalt poolt.
Ja ärge arvake, et see viga meelde ei jää. Mul endal käib siiamaani unenägudes üks lollakas viga kummitamas :) Vigadest ju õpitaksegi. Mehed on alles oma karjääri alguses.
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Õhtust sõbrad!Avastasin et meil siin foorumis osad tegelased tõelised humoorimehed(see nimelt nii),Ott ütles kaks piiksuvat sõna ja neil mokk viltu.Mul paar sõpra kiruvad Tallinna liiklust ja vaheletrügijaid ka hullemini.Aga kui nüüd natuke tõsisemalt,siis ekipaaži lõpp on see kui usaldus kaob.Mina kui sõitja võin uskuda mida lugeja ütleb aga kui ma ei usalda seda,siis suuri tiitleid loota pole.Sama kehtib ka sõitja tehtud vigade kohta.Ei ole kerge lugeda legendi sõitjale keda ma ei usalda.
Ja nendele kes kiruvad Oti või Henningu,või isegi pisi-Wilsoni sõiduoskusi on mul üleskutse,lepime Laitses aja kokku ja vaatame kui kiired Te ise olete.
fLame0n
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 182
Liitunud: 09 Aug 2011, 20:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fLame0n »

oho kutsutakse dueli :D Naiz
Ott Tänak Maailma Meistriks!
Pilt
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

laika kirjutas:Ja nendele kes kiruvad Oti või Henningu,või isegi pisi-Wilsoni sõiduoskusi on mul üleskutse,lepime Laitses aja kokku ja vaatame kui kiired Te ise olete.
Ning aeglasem maksab kogu lõbu kinni :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta