2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96731 - Petter Solberg will test a Ford Fiesta WRC this week
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Petter on öelnud, et ta sõidab järgmisel aastal ainult tehase tiimis. Kui ta nüüd Fiestasse istub, kas see tähendab siis, et Ford jätkab ralliga?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Timur_P kirjutas:Petter on öelnud, et ta sõidab järgmisel aastal ainult tehase tiimis. Kui ta nüüd Fiestasse istub, kas see tähendab siis, et Ford jätkab ralliga?
Jah, sest M-Sport poleks ise kindlasti Petterit palganud.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

KidrA kirjutas:
Timur_P kirjutas:Petter on öelnud, et ta sõidab järgmisel aastal ainult tehase tiimis. Kui ta nüüd Fiestasse istub, kas see tähendab siis, et Ford jätkab ralliga?
Jah, sest M-Sport poleks ise kindlasti Petterit palganud.
Tundub vist jah nii. Mingist Malcolm Wilsoni intervjuust jäi mulje, et kui M-sport peaks jätkama ilma Fordita, siis sõidaksid Latvala ja Tänak, kellel on M-Spordiga kehtiv leping. Aga see oleks häda juhus. Hea meelega ta Otti veel tehasetiimi ei tõstaks, parem oleks B-tiimis enne kogemusi koguda.
toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

Huvitav, kas mina olen ainus, kellele tundub et Tänak B-tiimi on rohkem sihuke hädalahendus. Et B - tiim on sihuke rohkem veekandjate ja jõukurite mängumaa, mitte niiväga aus sport, ja et B tiimi lubatud tulemused ei saa puhttehniliselt (sõltumata oma oskustest ja kiirusest) A tiimi sõitjate omadest paremad olla.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

toomasa kirjutas:Huvitav, kas mina olen ainus, kellele tundub et Tänak B-tiimi on rohkem sihuke hädalahendus. Et B - tiim on sihuke rohkem veekandjate ja jõukurite mängumaa, mitte niiväga aus sport, ja et B tiimi lubatud tulemused ei saa puhttehniliselt (sõltumata oma oskustest ja kiirusest) A tiimi sõitjate omadest paremad olla.
Ma ütlen ausalt, see tiimide värk on pisut ülevõimendatud. Minu poolest sõitku Ott kasvõi Ö-tiimis, 2012 on oluline olla pildis, saada juurde kogemust rallidelt, kus pole sõidetud ja võimalusel oma kiirust näidata. Ja kui oled ikka nn A-tiimi meestest/mehest selgelt kiirem, siis on ju võimalus, et sind pannakse selles nn A-tiimis tootjate punkte püüdma. Tuletan meelde Ogieri, kes Citroeni Junior tiimist tõusis hooaja sees osadel rallidel Citroeni tehasetiimi.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Nõustun Hr Kiivriga.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

toomasa kirjutas:Huvitav, kas mina olen ainus, kellele tundub et Tänak B-tiimi on rohkem sihuke hädalahendus. Et B - tiim on sihuke rohkem veekandjate ja jõukurite mängumaa, mitte niiväga aus sport, ja et B tiimi lubatud tulemused ei saa puhttehniliselt (sõltumata oma oskustest ja kiirusest) A tiimi sõitjate omadest paremad olla.
Ja sa arvad, et Otti koheldaks seal samaväärselt mingi rahabossiga? Kindalsti ei, Malcom tahab Otti varsti tiitli peale sõitmas näha ja seega ma usun küll, et ta loob Otile kõigeparemad võimalused mis võimalik.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

kahju iseenesest, et Tänak ei saanud Fordi tehasemeeskonda, samas temas on piisavalt talenti, kes areneb ja muutub veelgi kiiremaks. lõpptulemusena ma usun, et tema võit on kindlasti magusam kui selle sõitja, kellel on rikas emme-issi, kes ostab pojale x tähega tehasetiimi koha.

tuleb loota, et Tänak saab järgmisel hooajal võimalikult palju suures rallis osaleda ja töestada end teistele, et siit tuleb tulevane maailmameister.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

hea uudis on ju see, et ford siis puhas põhjamaade laks tuleval hooajal ilmselt. loogika järgi kaks norrakat, somm ja eestlane :D
või no kes kuidas eestit liigitab...
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

allar9944 kirjutas:
toomasa kirjutas:Huvitav, kas mina olen ainus, kellele tundub et Tänak B-tiimi on rohkem sihuke hädalahendus. Et B - tiim on sihuke rohkem veekandjate ja jõukurite mängumaa, mitte niiväga aus sport, ja et B tiimi lubatud tulemused ei saa puhttehniliselt (sõltumata oma oskustest ja kiirusest) A tiimi sõitjate omadest paremad olla.
Ja sa arvad, et Otti koheldaks seal samaväärselt mingi rahabossiga? Kindalsti ei, Malcom tahab Otti varsti tiitli peale sõitmas näha ja seega ma usun küll, et ta loob Otile kõigeparemad võimalused mis võimalik.
Nii see on, Malcolm on kindlasti Oti arengust huvitatud. Oti kohta kasutatakse üsna tiht väljendit "Wilsoni pika ajaline investeering", ehk temas nähakse tuleviku tegijat.
evox
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 03 Mär 2011, 21:55

Postitus Postitas evox »

Martin Prokopist ka natukene: http://www.facebook.com/pages/Martin-Pr ... 62?sk=wall

kellel Facebook näevad.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no sessuhtes, et prokopi fordi autoga sõitmine oli ammu teada, need pildi küll mingit uut inffi ei anna. aga tänud ikkagist.
evox
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 03 Mär 2011, 21:55

Postitus Postitas evox »

prokob sai omale teise auto
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas Crapmaster »

Mul tõesti ükskõik millises tiimis Ott sõidab, peaasi, et sõidab. Sõitku kasvõi S2000-ga. Nad võiks avaldada need nimed, et kes ja kus, saaks plaane tegema hakata vaikselt, et millises riigis Otti sõitmas näha saaks. Muidugi ootan ka teiste meie poiste plaane - Egon Kaur, Siim Plangi, Kaspar Koitla jne...
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Minul on küll hea meel, kui Solku selle koha sai/saab. Tippkonkurentsis üks mees juures, muidu oleks ta ilmselt üldse kõrvale jäänud. Küll Oti arengukava paigas on, ripakile ta enam ei tohiks jääda.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Kas olen midagi maha maganud? Minu teada ei ole veel kuskilt ametlikku teadet tulnud, et Solberg Fordis ja Ford jätkab.

Samas Tänaku jaoks on ikka vast kõige tähtsam, et saaks terve hooaja WRC-ga sõita nii, et ei oleks meeletut pinget punkte võtta igalt rallilt. Selles suhtes on igati positiivne, kui Solberg Fordi tehasetiimi saab.

Ja kolmandaks on naljakas vaadata, kuidas selle hooaja alguses kõikvõimalikes eestlasi täis foorumites Solbergile tehasekohta nõuti. Sest olevat veel piisavalt kiire ning sellise kaliibriga mees ei peaks oma raha eest sõitma. Aga nüüd nimetatakse teda juba pensionäriks ning vanaks peeruks, kes peaks noortele teed andma :) Arvan, et iga asi omal ajal. Solbergil on hetkel kiirust ja kogemust, et võidelda esikohtade ja poodiumite eest ning Tänak peab veel natukene õppima ja saabki Solbergi koha üle võtta.
Pajussaar
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Okt 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pajussaar »

Ford Wrc Fb lehekülg väidab et asi on nüüd siis ametlik..

We have great news for you, guys! Ford and M-Sport have today extended their WRC commitment for two further seasons, and alongside Jari-Matti Latvala on the driving strength in 2012 will be former world champion Petter Solberg! Monte-Carlo? Bring it on! :-)
Football and Basketball need One Ball, Rallying needs TWO.!
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Pilt
Vasta