2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
paharett
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 18 Nov 2005, 12:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas paharett »

Kolin kirjutas:
Rainy kirjutas:Üsna jama lugu jah:

http://neil-hudson.blogspot.com/2012/01 ... r.html?m=1
Nagu aru saada siis FIA keeras mingi käkki kokku. Ning ei taha seda tunnistada. NOS ja QATAR on valmis kokkuvõtet tegema. Aga kõik seisab FIA inimeste taga.

Ma võisin ka valesti aru saada.

Keegi võiks lahti seletada milles see jama üldse seisneb.
No nüüd pigem ehk just põhjust rõõmustada kuna Eurosport võtab asja üle ja nagu IRC etappide ülekannetelt näha siis usun et teevad ka WRC-ga head tööd.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

selle eurospordi uudise osas on küll hea meel. halva maigu jätab suhu ainult see, kuidas NOS oma töötajatega käitus. aastaid WRC'd teles teinud inimesed lasti lihtsalt lahti.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

paharett kirjutas:
No nüüd pigem ehk just põhjust rõõmustada kuna Eurosport võtab asja üle ja nagu IRC etappide ülekannetelt näha siis usun et teevad ka WRC-ga head tööd.
On see kusagil amtliku kinnituse leidnud?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
paharett
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 18 Nov 2005, 12:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas paharett »

Kolin kirjutas:
paharett kirjutas:
No nüüd pigem ehk just põhjust rõõmustada kuna Eurosport võtab asja üle ja nagu IRC etappide ülekannetelt näha siis usun et teevad ka WRC-ga head tööd.
On see kusagil amtliku kinnituse leidnud?
Jah päris ametlik asi veel ei ole aga ilmselt varsti kuuleb täpsemalt.
Põhjus miks NOS-iga ei suheldud olla nii et Todt on puhkusel ära malibus ja tema on Eurosporti kogu aeg tahtnud.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96911
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

just tahtsin postitada sama linki :D

ainult häid uudiseid on oodata...
golf2tour
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 164
Liitunud: 07 Juul 2011, 23:59
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas golf2tour »

KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Silmajärgi nii palju kui aru saada, võib öelda et minek on hea.
Pildi kvaliteedi kohta tahaks ka veel öelda et nüüd paneme siia kõrvale Motors TV udused onboard lõigud kus eesolevat teed on vaevu näha siis tekib ikka tõsine küsimus et mida see firma endast kujutab, kes seda piltmaterjali toodab seal. Tõesti loodan et Eurosport saab õigused omale, sest praegune tegelane ei saa ilmselgelt oma tööga hakkama.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas viplala »

KidrA kirjutas:
Silmajärgi nii palju kui aru saada, võib öelda et minek on hea.
Pildi kvaliteedi kohta tahaks ka veel öelda et nüüd paneme siia kõrvale Motors TV udused onboard lõigud kus eesolevat teed on vaevu näha siis tekib ikka tõsine küsimus et mida see firma endast kujutab, kes seda piltmaterjali toodab seal. Tõesti loodan et Eurosport saab õigused omale, sest praegune tegelane ei saa ilmselgelt oma tööga hakkama.
Päris karm andmine Ostbergil. Päras selle video nägemist tahaks, et kohe homme algaks Monte Carlo Ralli.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

paharett kirjutas: No nüüd pigem ehk just põhjust rõõmustada kuna Eurosport võtab asja üle ja nagu IRC etappide ülekannetelt näha siis usun et teevad ka WRC-ga head tööd.
Ma ei hõiskaks Eurospordi üle veel midagi. Ma vaatasin eelmise aasta keskel nii IRC kui ka WRC 2011 aasta esimese poole etappide ülekandeid ning lisaks veel WRC kokkuvõtted aastatest 2001, 2003 ja 2006. Hoolimata kogu sellest meeletust WRC kokkuvõtete kriitikast, mida ma olen foorumitest lugenud, on North One'i toodetud kokkuvõtted selgelt kõige kvaliteetsemad (ülesehitus, peale lugemine, pildi ja heli kvaliteet; ainult pardakaamerad olid jamad).

Eurospordi kokkuvõtete ja ülekannete kvaliteet kõikus meeletult ja isegi need live katsed on tegelt suht nigelad. Paadunud rallifännile võib see meeldida kui näeb ainult helikopteri ja pardakaamera pilti, aga sellega ei meelita ligi rallivõõraid inimesi.

Kui Eurosport suudab nüüd toota sama kvaliteetset produkti nagu North One Sport suutis, siis on kõik korras. Kui toodetakse IRC tasemel, siis see on päris mitu sammu tagasi.
muhk kirjutas:halva maigu jätab suhu ainult see, kuidas NOS oma töötajatega käitus. aastaid WRC'd teles teinud inimesed lasti lihtsalt lahti.
Televisioon on põhimõtteliselt sarnane filmindusega, kõik on projekti põhine. Pole projekti, pole tööd.
"Come on, you can see more than that"
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

ega kuldset tõde siin teemas üles ei leia, sellepuhuks sobiks siia tsitaat ühest väljamaa foorumist:

Are we happy with the way NOS has covered the WRC? No, regarding all the quotes on this forum.
Are we happy with the coverage of IRC (Eurosport)? Yes, regarding all the quotes on this forum.

mina isiklikult, ja olles televisioonist mitte väga kauge inimene, olen ikkagi seda meelt, et wrc ülekanded saavad tänu eurospordile vaid paremaks minna. ning ülekanded on üks asi, eurospordi tulekuga peaks loogika järgi sari üleüldiselt populaarsust kasvatama, sest hetkel oli wrc kokkuvõtteid ja live-katseid võimalik jälgida ainult nišikanalitest. eurosport on minu teada vähemalt saksamaal ja UK-s free-to-air kanal, ehk tasuta või no selle eest ei küsita nii röögatut hinda, kui espn-i või skysportsi eest.

ehk sellega peaks olema ka ära lahendatud mini, laiemalt bmw korporatsiooni tähelepanek, et rallisse pumbatud raha eest reklaami põhimõtteliselt ei saada, sest ülekandeid peaaegu kusagil ei näidata.

laskmata karu nahka siiski ei jagata, ehk ametliku teadet eurospordi ülevõtmise kohta ju veel pole...
alev
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 466
Liitunud: 02 Dets 2006, 10:58
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas alev »

Selline "lai" kaamera peaks olema iga WRC põhivarustuses.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Frank kirjutas:Eurospordi kokkuvõtete ja ülekannete kvaliteet kõikus meeletult ja isegi need live katsed on tegelt suht nigelad. Paadunud rallifännile võib see meeldida kui näeb ainult helikopteri ja pardakaamera pilti, aga sellega ei meelita ligi rallivõõraid inimesi.
Minu arust oli just viimastel aastatel probleem rallivõõraste inimeste ligimeelitamiseks ja vanade fännide hoidmiseks. Sest paljudes riikides muutus WRC tasuliseks või üldse polnud võimalust näha, samas kui pildikvaliteedis oli tagasiminek. Peab ikka tõsine fänn olema, et spetsiaalselt WRC pärast spordipakett tellida või Motors TV pealt prantsuse keelset kommenteerimist kuulata. Samas Eurosport on minu arust rohkem kõigile kättesaadavam, sellepärast ka IRC kiire populaarsuse kasv.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

KidrA kirjutas:...või Motors TV pealt prantsuse keelset kommenteerimist kuulata...
:shock:
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

KidrA kirjutas:Minu arust oli just viimastel aastatel probleem rallivõõraste inimeste ligimeelitamiseks ja vanade fännide hoidmiseks. Sest paljudes riikides muutus WRC tasuliseks või üldse polnud võimalust näha, samas kui pildikvaliteedis oli tagasiminek. Peab ikka tõsine fänn olema, et spetsiaalselt WRC pärast spordipakett tellida või Motors TV pealt prantsuse keelset kommenteerimist kuulata. Samas Eurosport on minu arust rohkem kõigile kättesaadavam, sellepärast ka IRC kiire populaarsuse kasv.
Ei ütleks, et pildikvaliteet läks hullemaks. Lihtsalt nad on päris kaua raisanud aega mitte just kõige paremate pardakaameratega (ja nende kahtlase kasutusega).

See on tore, et Eurospordi pealt jälle rallit näeb, aga minu peamine mure on hoopis selles, et Eurosport hakkab ka pilti tootma. Ja kui arvestada seda kvaliteeti, mida nad IRC etapidel tootnud on, siis see pole kõige lootust andvam.

Aga võib-olla palkab Eurosport seekord parema meeskonna.
"Come on, you can see more than that"
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Tean, et Frank Sa oled professionaalne filmitegija, kuid ma ei tea filmindusest eriti midagi, peale selle, et seda et, see on liikuvate piltide jada ...kuid sellegipärast olin vaimustuses eelmise aasta IRC ülekannetes, ja ma ei vaadanud IRC-d mitte filminduse kvaliteedi pärast, vaid just ülekannete edastamise viisi pärast... (ehk siis informatsiooni kiire edasmatamise pärast ehk otseülekannete pärast) ja nii loodan, et WRC selliseid ülekandeid teeks sel aastal...selles osas oli minu arust oli kõik IRC-s viimase peal ...
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas viplala »

Mis saab Ralli Raadiost? Kas see on seotud ka NOSi tegemistega.
Leidsin sellise info - Rally radio is owned by Crownhouse Media so Becs and Colin won't be affected.
Kas meil on lootus Montest Becsi ja Colinit raadio kaudu kuulda?
Oleks vähemal see "LIVE" olemas.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Ralliraadio on puutumata, KUID..
kaduda võib üks mees hüüdnimega "Guru", ehk Julian Porter, kes teeb sama mis Colin aga läbi televisiooni.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

fia pressiteade NOS-i kohta.

http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/pr ... um=twitter

lühidalt: 10 päeva enne MM-ralli hooaja algust on endiselt lahtine, kes võtab North One Spordi koha üle.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Frank kirjutas: Ei ütleks, et pildikvaliteet läks hullemaks. Lihtsalt nad on päris kaua raisanud aega mitte just kõige paremate pardakaameratega (ja nende kahtlase kasutusega).

See on tore, et Eurospordi pealt jälle rallit näeb, aga minu peamine mure on hoopis selles, et Eurosport hakkab ka pilti tootma. Ja kui arvestada seda kvaliteeti, mida nad IRC etapidel tootnud on, siis see pole kõige lootust andvam.

Aga võib-olla palkab Eurosport seekord parema meeskonna.
Enamus kes kiidab IRC Ülekandeid on ilmselt vaadanud nende live ülekandeid. Need on jah toredad. Aga neid oli terve hooaja jooksul ainult kolm. Ülejäänud rallide puhul oli kokkuvõtete kvaliteet väga erinev (väga kõikuv). Mõni ralli oli väga hästi kokku võetud ja videolõiku põnev vaadada. Samas oli mõne kokkuvõtte ülesehitus täielik puder ja kapsad. Üpris kindel on see, et olemasoleva kaadriga Eurosport WRC ülekannete tegemisel toime ei tule ja kindlasti võetakse üle NOS-i parimad mehed. Kui vaatate tähelepanelikumalt eelmiste aastate Monte ülekandeid, siis võite seal vilksamisi näha üsna mitut WRC kirjadega veokit. Niiet juba siis laenati tehnikat juurde ja mingi koostöö eksisteeris juba siis.

Loodame parimat!
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
Vasta