2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

Noh, kui Solberg ei taha päris OMA tiimiga enam osaleda, siis M-spordi B-tiim on ju ka veel üks variant, mida see avaldus tähendada võis.
Tegelikult on nii, et saagu mis saab, peaasi, et Ott WRC autos järgmise hooaja kaasa teeb. Eks ootame ära, kuigi närvid on juba täitsa läbi ja F5 kulunud :D
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

ivar80 kirjutas:Noh, kui Solberg ei taha päris OMA tiimiga enam osaleda, siis M-spordi B-tiim on ju ka veel üks variant, mida see avaldus tähendada võis.
Mina sain küll nii aru, et B-tiim ei kõlba, ainuke võimalus pidi olema Fordi tehase tiim. Samas kui Ford loobub siis pole talle ju ka kohta. :roll:
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

ivar80 kirjutas:Noh, kui Solberg ei taha päris OMA tiimiga enam osaleda, siis M-spordi B-tiim on ju ka veel üks variant, mida see avaldus tähendada võis.
Tegelikult on nii, et saagu mis saab, peaasi, et Ott WRC autos järgmise hooaja kaasa teeb. Eks ootame ära, kuigi närvid on juba täitsa läbi ja F5 kulunud :D
See avaldus tähendas seda, et Solberg ei ole nõus ise enda sõite finantseerima enam. Arvatavalt just seda ta viimased sõidud tegigi, kui sponsorite rahad olid otsakorral. Järelikult ei kõlba oma tiim ega ka M-Spordi B-tiim ja ega neil kahel erilist vahet polegi.

Ühest küljest on Solberg mind eluaeg täiesti külmaks jätnud, pigem mõjub isegi negatiivsena aga teisest küljest on ebanormaalne kui parimas eas rallisõitja, kellel on veel arvatavasti nii mõndagi näidata, peab olude sunnil lihtsalt saba jalgevahel lahkuma, sest kohti lihtsalt pole. Kahtlen kas Fordis me teda näeme ja VW'l on kindlasti teised plaanid sõitjate osas.
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

Service Park Snoop
Snoop is hearing other Ford stories - Block to do 5 WRC rallies, Ostberg down to do the whole season, Tanak in S2000 and when not driving S2000 he will drive WRC car, Henning still looking for budget and finally Matthew's plans aren't looking so good at the moment.

ma loodan , et nii ei lähe. just oti koha pealt.
meh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 13 Nov 2011, 11:53

Postitus Postitas meh »

KidrA kirjutas: ... aga teisest küljest on ebanormaalne kui parimas eas rallisõitja, kellel on veel arvatavasti nii mõndagi näidata, peab olude sunnil lihtsalt saba jalgevahel lahkuma, sest kohti lihtsalt pole
Selline on tegelikult seis ju igal mootorispordi alal. Ma usun, et näiteks F1 masinasse oleks kindlasti panna väga palju talendikaid võidusõitjaid, kuid valdavale enamusele neist see vaid unistuseks jääbki.

Toolide arv on piiratud, kes tähtaja kukkudes ikka veel püsti seisavad ja istumisalust ei oma, peavad minema jalutama.

Mis Solbergi puudutab, siis ilmselt on ta siiski kustuv täht. Mis muidugi ei tähenda, et ta M-Spordis poleks tõsiseltvõetav konkurent potentsiaalsele vabale kohale lühiajalisi (aasta) plaane vaadates.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Reikoh kirjutas:Service Park Snoop
Snoop is hearing other Ford stories - Block to do 5 WRC rallies, Ostberg down to do the whole season, Tanak in S2000 and when not driving S2000 he will drive WRC car, Henning still looking for budget and finally Matthew's plans aren't looking so good at the moment.

ma loodan , et nii ei lähe. just oti koha pealt.
See jutt tundub rohkem kui loogiline.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

KidrA kirjutas:
Reikoh kirjutas:Service Park Snoop
Snoop is hearing other Ford stories - Block to do 5 WRC rallies, Ostberg down to do the whole season, Tanak in S2000 and when not driving S2000 he will drive WRC car, Henning still looking for budget and finally Matthew's plans aren't looking so good at the moment.

ma loodan , et nii ei lähe. just oti koha pealt.
See jutt tundub rohkem kui loogiline.
See on tõesti üks võimalus, kuigi Malcolm Wilson on öelnud, et ta tahaks, et Ott sõidaks terve tuleva hooaja WRC masinaga.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Se S2000 seal vahel pole just parim varjant, aga paerem ikka kui niisama kodus istuda.
bug
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 249
Liitunud: 13 Nov 2011, 13:47

Postitus Postitas bug »

oeh .. Mis krdi s2000 jutt see nüüd on. Tänak sõidab järgmine hooaeg WRCs fiestaga, olgu ta fordi toega või ilma, A või B tiimis, vahet pole. Kuid minu arust on see ilmselge juba ?
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Postitus Postitas Füürer »

Rahu, miski pole selge enne kui stardituled kustunud on.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Praegu on ainuke kindel asi see, et miski pole kindel.
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Allu12 »

no Raigo Mõlder igatahes üles ,et Tänak järgmine hooaeg kindlalt wrc-s ... lihtsalt tleb ära oodata 12-ndani
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

No A-tiim tundub ka loogiline, kui just keegi suurte rahadega platsi ei lenda või Wilsoni hea tuttav/käsutäitja ei ole (loe: ma lasen ta nüüd müüda strateegiat ei armasta). Tänakut ta kiidab ja kiirust teab....ilmselt kuulaks ta ka tema sõna ning palka samuti ei tahaks.
Aga mis me spekuleerime, krt ülehomme ju kuuleb kuidas on.:d
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Allu12 kirjutas:no Raigo Mõlder igatahes üles ,et Tänak järgmine hooaeg kindlalt wrc-s ... lihtsalt tleb ära oodata 12-ndani
isegi wilson ütles ühes intervjuus, et tänak kindlalt wrc-s ju, küll ei olnud see nö. ametlik kinnitus ja eks ikkagi kõik on finantside taga kinni.
ja btw, kas seda tähtaega mingi 19. detsini ei pikendatud? Käis kuskil teemas läbi selline jutt ju.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Tähtaega pikendati jah 19, detsembrini.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

David Richardsile ei meeldi järgmisel aastal kehtima hakkav kvalifikatsiooni süsteem.

http://translate.googleusercontent.com/ ... r4U7dxqF_w
vibulane
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 92
Liitunud: 14 Juun 2005, 11:02

Postitus Postitas vibulane »

kala kirjutas:Kui Kasparil ka sama mõte on siis läheb jälle raskeks see raha jagamine :) Ja kes teab, mis mehed veel sinna rahajahile lähevad.
Nõus!
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Midagi lisa:
Snoop understands that Ford are testing for Monte this week near Mezhilac, 30kms west of Valance. Latvala will do the majority of testing but Snoop believes that if Ford commit to the WRC, the second factory driver will also test the Fiesta.

SPS is watching closely the movements of a certain Norwegian!
"Snoop sai aru, et Ford testib Monte Carlo jaoks see nädal, Mezhilaci juures, 30 kilomeetrit Valancest läände. Latvala teeb suurema jao testimist kuid Snoop arvab, et kui Ford jääb WRC-sse, läheb ka teine tehasesõitja Fiestat testima."
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Allu12 »

kas ma olen ainuke kes on aru saanud et tiimi sõitjate avalikustamine vms. on lükkunud 19 dets.?
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Allu12 »

Allu12 kirjutas:kas ma olen ainuke kes on aru saanud et tiimi sõitjate avalikustamine vms. on lükkunud 19 dets.?
aa no sorri juba nägin et ennegi sellest räägitud!
Vasta