6.oktoober Tartus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Post Reply
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 47
Joined: 14 May 2003, 20:17
Location: Tartu linn

6.oktoober Tartus

Post by siilikärss »

ootasin ja ootasin,aga ei siit ega sealt ralliga seotud foorumitest pole ikka leidnud midagi,mis viitaks,et ka Tartus toimub mingi väike fännide kogunemine kuskile Beef'i mälestuseks.
On ju paraku ka neid,kelle pole ühel või teisel põhjusel aega või võimalust minna Tallinna,kuigi väga tahaks.
Tallinn ju keskus,aga Tartu ju Markko kodulinn.

Nüüd muidugi võib keegi kohe nähvata,et miks ISE siis ei orgunninud ja teistele lootsid,aga SORRY,kuid kole kiire on kogu aeg :(
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Tahaks isegi teada kas midagi kuskil toimub.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Kui keegi ei korralda siis võiks saada ütleme, et pool kaks Zeppelini või muu säärase asutuse juures kokku ja siis teha ausõittu linna peal.Seejärel kuskile küünlaid panema.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: 15 Jan 2003, 11:54
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Ma arvan, et praegu on juba hilja midagi organiseerima hakata. Kahju muidugi, et Tartus midagi ei korraldata, kuid mina selle üle väga ei kurvastaks. Minu jaoks on lein midagi väga individuaalset ja ma ei leia, et peaksin seda jagama teiste rallifännidega. Piisab kui ka homme süüdata oma kodus aknalaual väike küünal maailma parima kaardilugeja mälestuseks, täpselt nii nagu paljud tegid sel saatuslikul pühapäeval kaks ja pool nädalat tagasi.
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 29
Joined: 24 Sep 2005, 19:02
Location: Tartu

Post by ansib »

Kui juba ühiselt koguneda, siis õhtul, kell 19 või midagi sarnast, sest vastasel juhul saavad rallifännid toetuse asemel suure ämbritäie kisa oma kaela, kuna ummistavad liiklust ja pidavat üldse olema "kihutajad ja tapjad". Milleks pööblit ärritada, pigem teha paar tiiru sillale õhtuhämaruses, kui see kellelegi ette ei jää... viimane asi, mida leinates teha, on mingi käts inimestega, kes peavad sind jobuks. Milleks.....
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 47
Joined: 14 May 2003, 20:17
Location: Tartu linn

Post by siilikärss »

tervitatav! õhtune aeg sobiks endale juba päevase kiire aja tõttu ja ma usun,et veel ka teistele Tartu rallifännidele.
Et siis näiteks Tartu Peugeot' keskuse juures 19:00 võiks ju olla koht.Tallinnas ju ka samal ajal üritus.
Kui on keegi huvitatud,siis andke teada siia foorumisse.

Küünal minu kodus põleb homme kindlasti!Ja loomulikult must lint autol...
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 2221
Joined: 22 Sep 2005, 23:16
Location: Tartu

Post by uhtikas »

Tere Lõuna-Eesti ja ka kõik mujalt fännid!
Tore (eestlasele tüüpiliselt üpris viimasel hetkel) lõpuks ka vastukaja Tartust näha. Siinkohal VABANDAN väga, et tahaks oma PALJUSID mõtteid jagada:
1. oma teemas „6. oktoobril Eestis?“ (tänud eelkõige Märtinfännile, siis siilikärssile, ansibile ja auto23-le) lootsin, tuginedes kiiretele ja toredatele ideedele nt Sõpruse silla ümbernimetamise mõttele (siinkohal oleks huvitav teada linnavalitsuses käigu tulemusi), et kindlasti ka Tartus mõningane organiseeritum ettevõtmine tänasel päeval või ametlikum viisakusavaldus lahkunule toimub. Austus Tallinna eestvedajatele, aga sry kuidagi ei suuda seostada Markko-Michaeli tegusid ühe teatud ausambaga…
2. on minumeelest küllaltki häbiväärne, et meie riigi valitsejatest ja kasvõi mingistki spordiringkonnast ei ole keegi !SRY! MITTE ******* ametlikult reageerinud, kuigi on tegemist mitmekordse Eesti aasta parima autosportlase kaotusega…
…kuid küllap on neil kellegi Kohukesega olulisemaid ettevõtmisi hetkel…
…kuigi keegi valitsejatest suutis ühel pisukesel võiduhetkel kibekiiresti helikopteriga käsi lehvitama lennata, eks oli ilus seegi…
3. on mumeelest küllaltki tülgastav, kuidas peugeot.com ja ka peugeot.ee kõigi oma ilusate autode kõrval sport - lehel Markko kaardilugejaks jätkuvalt kenasti Michael´i esitlevad…

Oleks tohutult tugev tunne, saada tänasel päeval kokku ja jagada tiimi Markko Märtin-Michael Park viimast mälestust ka Lõunapoolse-Eesti fännidega üheskoos…
Igati hea aeg oleks 19.00, kui ka Tallinnas kogunetakse…
Seoses minu „murede“ loetelu kolmanda punktiga mõelge, kas ja kus oleks õige koguneda ja kus süüdata küünlad?
Kas ei sõitnud Markko-Michael ka kunagi Tartu Laululava katset, et näiteks koguneda Laululava all parklas (et ruumi rohkem ja ei sega niivõrd linnarahvast) ja sealt PEAASI ET IGALJUHUL VIISAKALT!!! edasi liikuda mälestusringile… (jagage mõtteid)
Olen täielikult nõus moderaator Jaanusega, et lein on hästi ja väga individuaalne ja olen kindel , et tänasel õhtul põlevad sadadel akendel küünlad, kuid seda mälestust oleks siiski ilus kasvõi kolme fänniga koos austada…
Sõpradel on leinalindid kindlasti autodel…
jrgn
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: 06 Oct 2005, 09:16

Post by jrgn »

Pooldan kogunemist Laululava parklasse. Hea suur plats ja ilmselt ei segaks seal ka eriti kedagi. Pealegi kiitis Märtin just Laululava katset, laites toda Sõpruse silla oma. Seetõttu ei poolda ma Sõpruse silla Park-i sillaks nimetamist. Miks anda parima kaardilugeja nimi sillale, mis on pehmelt öeldes räämas ja kus toimunud katset pidas meeskond mõttetuks.
Kogunemisele ma ise ilmselt ei tule, kuna lein on ka mulle liiga isiklik.
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1037
Joined: 29 Sep 2004, 13:05
Location: Rallil
Contact:

Post by Timole »

Head tartu rallifännid.
Kellel vähegi võimalik, siis mälestame Michaelit täna kell 14.00 Peugeot esinduse juures.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Kell 19.00 Laululava juures sobib täiesti.Sealt võiks teha ringi trtu peal ja siis lilled ja küünlad Peugeoti juurde.Üks auto läheb ees ja teised järgi.

Selleks ajaks on juba Park sängitatud mulda.Olgu muld talle kerge!
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 47
Joined: 14 May 2003, 20:17
Location: Tartu linn

Post by siilikärss »

Pilt on üsna selge siis:P
Lein on isiklik asi-olen sellega täiesti nõus.Kui pole inimesi peale ühe,kahe tulemas,siis mis ikka hakata punnima arvan.Süütame igaüks oma koduaknal küünla Michael'i mälestuseks ja mõtleme neile hetkedele mida Tema koos Markkoga meile pakkus!Puhka rahus Beef ja olgu muld Sulle kerge!Mälestustes elad Sa edasi! :(


UHTIKALE: mälestusmärk Tallinnas,kuhu viiakse lilli on püstitatud prantslasest langevarjurile(nimi ei meenu ketkel ja nagunii ma seda kirjutada ei oska),kes hukkus Tallinnas 19.saj. lõpus(või oli see 20.saj. algus?),aga ühtlasi ka kõigile JULGETELE inimestele ja autoralli pole mitte argade tegelaste ala!
...ja see Sõpruse sild unusta parem ära!Esiteks on see kole ja nõme nõuka ajast pärit monstrum ja teiseks ei meeldinud seal toimunud katse ei Markkole ja vaevalt ka Beef'ile.Enam hindasid nad Laululaval kunagi toimunud publikukatseid ja KUI ÜLDSE,siis sinna midagi mälestuseks,aga minumeelest peaks piisama ka EAL-i algatatud mälestusmärgi püstitamisest Piritale ja see on igati hea idee ning minu rahaline panus sellele ka läheb!
Post Reply