Michael Parki matusetalitus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

Timo, kas annad meile ka mingit ülevaadet, kuidas finantseerimine kulgeb?
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ahti159 »

Minugi poolt tagasihoidlik panus.
Sander Roosimaa Racing Team
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

Timo, väga armas algatus. Toetan samuti.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

tõepoolest väga südamlik algatus.
Viimati muutis Sparco, 27 Sept 2005, 18:44, muudetud 1 kord kokku.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

panus ka minu poolt tehtud...
haan
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 01 Mär 2003, 11:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas haan »

ka minupoolne panus tehtud.
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Toetus tehtud
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
gargantua
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Sept 2005, 09:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas gargantua »

Toetan südamest algatust ja annan samuti omapoolse panuse.

Arvan, et:
1) ringikujuline pärg on väga kena; lilled võiks olla näiteks sinised ja valged
2) lindil võiks olla kiri "The members of rallifoorum.ee"
3) lint võiks olla lai sinine valge kirjaga ja kõrval peenike sini-must-valge
4) pärjale võiks 1500-2000 kulli ikka kulutada...? Loodan, et see raha on juba koos.

Vaatasite muidugi ka eilset saadet Jaapani ralli eelõhtust. Väga kenasti oli tehtud järelehüüe Michaelile, kas polnud. Võttis (taas kord) silma märjaks...
Ebola
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ebola »

sellise kirja sain EAL-ist

Tere!
Asjalood on praegu sellised.
Mis toimub 6.oktoobril täpselt ja milline on tegevusplaan, selle paneb EAL täpselt koduleheküljele sel neljapäeval.
Praegu tean ja plaanime järgmist.
6.oktoobril sõidavad EAL ametlikud esindajad matustele(ilmselt Toomas Sildmäe ja Arno Sillat). Fännide saadetise saavad nad ka enda hooleks võtta. Kas see oleks pärg, peaks veel täpsustama, sest ei tea inglaste kombeid. Konsulteerime.
Langevarjuri ausamba juurde pannakse EALi poolt lilled 6.oktpäeval. Hiljem saavad seda teha ka kõik soovijad.
Õhtul kell seitse toimuks(varem ummistaksime liikluse ja poleks ka veel vast pime) TOPi juures kokkusaamine, millel näidatakse suurele ekraanile Beefist selleks ajaks ja puhuks valmistatud kuni kümneminutilist videofilmi. (See on praegu valmistamisel).
Skulptor Mati Karminiga on aru peetud ja kokku lepitud, et valmistame Michaeli mälestuseks ühe skulptuuri(ilmselt langevarjuri ausamba ligidale), mis paigale saaks järgmise aasta juunis - siis, kui ta oleks saanud 40. Need asjad vajavad muidugi veel vastavate instantsidega kooskõlastamist ning ka raha tuleb koguda.
Loodan, et ideed sobivad. Kui on veel häid mõtteid, andke teada.
Arveldusarve avamist korraldab EALis Arno Sillat. Suhtle ka temaga(saada meilidest koopia).'
Tere!
Homme teatame siis EAL lehel täpse plaani. Põhimõtteliselt on TOPiga lepitud.
Lisaks sellel. Lugesin foorumist, et tahetakse sini-must-valget linti pärjale
ning Inglismaal neil seda võimalust pole. Võiksite tellida selle siit ja
Sildmäe-Sillat võtavad kaasa.
ketter
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Sept 2005, 09:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ketter »

Andsin ka oma panuse.
Rahutus on. Kummaline on. Alates sellest päevast, kui see juhtus, ei ole päevagi mööda läinud, mil ma ei mõtleks sellele kaotusele. Nähes saateid, lugedes artikleid, piltide nägemisest rääkimata, on iga kord pisarad jälle silmas. Pole just minu moodi võõra mehe pärast nutta, kuid Michael on kuidagi nii tugevalt südame küljes, et ega vist enne natukenegi kergem hakka, kui ei ole midagi teinud.
Lindi koha pealt olen ansibiga täiesti nõus, et iga delfis või mujal kaastundeavalduse jätnud inimene ei ole just see, kuid mulle siiski meeldiks, kui märgiks ära, et me Eestist oleme. Kuivõrd see rallifoorum.ee ikka kellegile midagi ütleb. Jah, ta ei peagi kellegile midagi ütlema, ega me eputama ei lähe, kuid Michael oli ju osa meist ja meie rahvast, ta tundis end meil koduselt ja eks ta omamoodi eestlane ikka oli. Seepärast ma mõtlengi, et Inglismaa ja rallimaailm kaotas ta, aga ka Eesti kaotas ta. Eesti rahvas. Ma vabandan, et see mõte mul nii kohmakalt välja kukkus, kuid loodetavasti sai keegi aru, mis mul südamel on.
M|S|W
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Sept 2005, 12:34

Postitus Postitas M|S|W »

Aga miks ei võiks lindil olla kiri: "The members of Estonian Rallifoorum". Peaks olema piisav viide saamaks aru, et tegemist on Eesti fännide poolt saadetud pärjaga.
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

M|S|W kirjutas:Aga miks ei võiks lindil olla kiri: "The members of Estonian Rallifoorum". Peaks olema piisav viide saamaks aru, et tegemist on Eesti fännide poolt saadetud pärjaga.

See suht hea idee, et oleks ära mainitud ka seos Eestiga.
TUBLI OLED EESTIMAA
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Minu tagasihoidlik toetus ka tehtud.
ansib
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 24 Sept 2005, 19:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ansib »

käisin eile EALis mälestusteraamatusse sissekannet tegemas. Kas keegi teist on seal käinud?
Küsimus selles, et minu sissekanne oli raamatus vist kümnes... kas tõesti on neid sissekandeid nii vähe? :? Või sai eelmine raamat juba täis ja hetkel oli laual teine eksemplar? Ma olin ikka väga sügavalt segaduses.... palun andke kinnitust, et ma siiski ei olnud alles kümnes kaastunde avaldaja...!
Elupõline Markko Märtini austaja!
WRC Markkoga oli elustiil, armastus ja hobi.

-In memoriam Michael & Richard-
Ebola
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:26
Asukoht: Tallinn

nii nüüd ametlik teade

Postitus Postitas Ebola »

Tere!

Saadan informatsiooni Michael Park´i mälestamise kohta 6. oktoobril k.a.

Sama informatsioon läheb täna meediale ning loomulikult ka EALi weebilehele.

Lugupidamisega

Arno Sillat

EAL



Michael Park 1966 - 2005



6. oktoobril sängitatakse oma kodukohas maamulda osa Eesti autospordist - rallisõitja Michael Park. Sellel kurval sündmusel on tema lähedastele kaasatundjate ja saatjate rollis ka Eesti autospordi saadikud, kes kõigi siinsete pöidlahoidjate nimel langetavad pea suure sportlase viimasel teekonnal.

Sellel raskel päeval saab olla mõttekaaslaste ja sõpradega koos ning mälestada lahkunud autospordi suurkuju ka Tallinnas.

Päeval kell 14.00, samal ajal, kui Inglismaal algab Michael Park´i ärasaatmine, panevad Eesti Autospordi Liidu esindajad lilled ja küünla tema mälestuseks Pirital "Julgetele ja teotahtelistele inimestele" püstitatud mälestusmärgi juures. Kõigil rallisõpradel on võimalus teha sama nii päeva jooksul kui ka õhtusel väiksel mälestusüritusel.

Õhtul algusega kell 19.00 kogunetakse Pirital TOPi territooriumil merepoolse ellingu juures ja meenutatakse suurel ekraanil päevi, mil me kõik Eesti tuntuimale ja armastatuimale meeskonnale Märtin-Park kaasa elasime.

Rallisõprade ja autospordiliidu ühise ideena on Michael Park´i mälestamiseks kavandamisel skulptuur, mis on plaanis püstitada tema 40-ndaks sünniaastapäevaks. Eesti Autospordi Liit on avanud erikonto Michael Park´i mälestuse jäädvustamiseks: 221002111381 Hansapank, märgusõna “Michael Park”.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Timo, on sul mingit ülevaadet laekumistest ? Ülejäänu saaks ju EALi kanda ?
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Krusa kirjutas:Timo, on sul mingit ülevaadet laekumistest ? Ülejäänu saaks ju EALi kanda ?
Kuna aega on väga vähe, siis ei ole aega saanud vaadata kontot. Homme hommikuks teen täpse kokkuvõtte. Raha, mis jääb pärjast järgi läheb EAL-i. mälestusmärgiks.
veokamees
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 137
Liitunud: 17 Veebr 2003, 16:48
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas veokamees »

Minugi poolt tagasihoidlik toetus tehtud
Mis stress, sõit nagu sõit ikka, ainult stopper pannakse käima!
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Vabandan, et ei ole jõudnud varem Teile tagasisidet anda, aga hetkel on väga väga kiire.
Täna hommikuks oli laekunud Michael Parki mälestuspärja jaoks raha 6540 krooni. Tänan väga kõiki neid häid inimesi, kes üleskutsega liitusid ja oma panuse pärja saatmisesse andsid. Teil on süda õiges kohas!
Praeguseks hetkeks on pärja tellimus tehtud. Lindile läks kirje The members of Estonian rallifoorum.
Veelkord suur tänu Teile.
Iff
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 303
Liitunud: 06 Aug 2003, 11:24

Postitus Postitas Iff »

Minu poolt ka väike mälestuspanus tehtud...
Parem hilja kui üldse mitte.
anna gaasi!
Vasta