Neste Rally Finland 2005

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Post Reply
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 556
Joined: 11 Feb 2003, 00:49

Post by trumm »

Rando wrote:Uuendatud stardinimekiri:

http://www.nesteralli.com/attachements/ ... -06153.pdf

● Hirvonen Fordi tehasemeeskonna tiiva all
● Kresta Ford Focus WRC03 roolis
● Škoda "ründab" taas kolme autoga
● Pykälistö Ford Focus WRC roolis
● Rajale tuleb ka neljas Peugeot 307 WRC? (Team Olsberg on üles andnud mõlemad tavapärased nimed, seega Carlsson välistatud)
Meile veel huvitavad mehed on kindlasti Tamm, Sokolov, Dossik ja Neiksans, viimane siis Pumaga JWRC klassis.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1034
Joined: 10 Jun 2004, 10:53
Location: Tallinn-Rakvere

Post by kajakas1 »

Huvitav, kas Hirvose ja Fordi vahel on ka mingeid piekamaajalisi koostööplaane tulemas?
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Sain lõpuks rallipassi kätte.See aasta on hoopis mingi tehismaterjalist käepael.:)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: 15 Jan 2003, 11:54
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

WRN kirjutab, et Mikko Hirvonen toob Neste rallil Fordile tehasepunkte Kresta asemel(nagu arvata oligi). Kindlasti väga kaval liigutus Wilsoni poolt.
Seoses Hannu Mikkola poolt Skoda testiauto lõhkumisega, saab testimisest eemale jäänud Jani Paasonen võimaluse osaleda Tamperes toimuval Pirelli rallil Fabia WRC-ga. Samuti saab sarnase võimaluse Alex Bengue, kes valmistub Saksamaa MM-etapiks, osaledes kohalikul Eifel Rallil 22-23 juuli. Skoda jaoks on järgmised kolm etappi kriitilised. Kuuldavasti on see viimane võimalus punktikohtade näitamiseks, muidu tõmbub Skoda rallis klass allapoole ja võtab ette kas s1600 või s2000 projekti.
osak
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 3
Joined: 18 Jul 2005, 09:23
Location: Läänemaa

neste pass

Post by osak »

Kuna juhtus nii et üks inimene ei sa tulla meiega neste rallyle siis on pakkuda üks rally pass hinnaks 500 eeku (osak@hot.ee)
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

See on küll ainuke mees kelle võitu ma Soomes ei soovi.
http://www.wrc.com/page/BreakingNewsDet ... 88,00.html
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Jaanus wrote:WRN kirjutab, et Mikko Hirvonen toob Neste rallil Fordile tehasepunkte Kresta asemel(nagu arvata oligi). Kindlasti väga kaval liigutus Wilsoni poolt.
Seoses Hannu Mikkola poolt Skoda testiauto lõhkumisega, saab testimisest eemale jäänud Jani Paasonen võimaluse osaleda Tamperes toimuval Pirelli rallil Fabia WRC-ga. Samuti saab sarnase võimaluse Alex Bengue, kes valmistub Saksamaa MM-etapiks, osaledes kohalikul Eifel Rallil 22-23 juuli. Skoda jaoks on järgmised kolm etappi kriitilised. Kuuldavasti on see viimane võimalus punktikohtade näitamiseks, muidu tõmbub Skoda rallis klass allapoole ja võtab ette kas s1600 või s2000 projekti.
See hea uudis ilmus juba veidi aega tagasi. Arvan, et Mikko näitab Soomes milleks ta tõeliselt valmis on ja hr.Lapworth võib vaid imestada noormehe kiirust ja mõelda miks küll ta Atkinsoni kasuks otsustas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: 29 Feb 2004, 17:35
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

Atkinson on tõesti sel hoojal üsna mannetu olnud. Kokku on ta teeninud vaid 2 punkti! Meeskonda sai ta suuresti tänu ühele heale esinemisele Austraalias 2004 a., samuti nagu Sarrazin asfaldil.
Hirvonen Subarus olnuks tunduvalt parem valik.

Soomes võib Hirvonen isegi võidu eest heidelda, kui ta vahepeal välja ei pane. Radu ta tunneb ning auto on täitsa hea, mis veel tahta... :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Arvan, et Mikko läheb Soomes kindlasti sõitma poodiumikoha peale, kui mitte võidu. Ford on ennast Soomes korduvalt tõestanud ja Garde on ka see aasta suutnud Fordiga häid aegu näidata.
Sarrazin veel nö maha ei kannaks on ju alles Sakamaa ja Korsika tulekul, kus see mees peaks väga kiire olema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Karmen
---
---
Posts: 975
Joined: 14 Jul 2003, 23:00

Post by Karmen »

sziim wrote:Atkinson on tõesti sel hoojal üsna mannetu olnud.
Ma ei arva, et Atkinson mannetu on olnud, ta on päris mitmes kohas superkiire olnud tegelikult ja katseid ka võitnud. Esimese WRC aasta kohta käib selline sõit küll.

Muidugi on Mikko parem, tal on kogemusi ka rohkem ja jõuab rallidel lõpuni. Aga Atkinsoni ma maha ei kannaks igaks juhuks ;)
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 229
Joined: 17 Aug 2003, 23:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by ott »

kakuke wrote:
sziim wrote:Atkinson on tõesti sel hoojal üsna mannetu olnud.
Ma ei arva, et Atkinson mannetu on olnud, ta on päris mitmes kohas superkiire olnud tegelikult ja katseid ka võitnud. Esimese WRC aasta kohta käib selline sõit küll.

Muidugi on Mikko parem, tal on kogemusi ka rohkem ja jõuab rallidel lõpuni. Aga Atkinsoni ma maha ei kannaks igaks juhuks ;)
ma ei taha ära sõnuda, kuid suure tõenäosusega mikko leg2'st kaugemale ei jõua, kui ta esikolmiku konkurentsis sõidab. kui aga 4-5 koht leg 2 keskpaigaks käes, siis sõidab lõpuni. pingutab üle lihtsalt.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: 10 Feb 2003, 22:47
Location: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Contact:

Post by aix »

ott wrote:
kakuke wrote:
sziim wrote:Atkinson on tõesti sel hoojal üsna mannetu olnud.
Ma ei arva, et Atkinson mannetu on olnud, ta on päris mitmes kohas superkiire olnud tegelikult ja katseid ka võitnud. Esimese WRC aasta kohta käib selline sõit küll.

Muidugi on Mikko parem, tal on kogemusi ka rohkem ja jõuab rallidel lõpuni. Aga Atkinsoni ma maha ei kannaks igaks juhuks ;)
ma ei taha ära sõnuda, kuid suure tõenäosusega mikko leg2'st kaugemale ei jõua, kui ta esikolmiku konkurentsis sõidab. kui aga 4-5 koht leg 2 keskpaigaks käes, siis sõidab lõpuni. pingutab üle lihtsalt.
Kõike võib muidugi juhtuda, eriti nii kiirel rallil, aga ei usu, et ta kaks korda sama reha otsa astub.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: 13 Feb 2003, 20:34
Location: Tallinn

Post by STI »

Rääkisin täna Basti Lindholmi kaardilugejaga- nende eesmärk Neste rallil on jõuda viie hulka. Ütlesin, et hakkate siis Märtiniga võidu kihutama- vastus oli, et tema võitmiseks ei pea küll eriti palju pingutama. Mehel liiga palju uusi asju korraga ees: uus auto, uus tööstiil, uued rehvid jne. Kõik kokku tekitab stressi ja motivatsioonipuudust- hetek suurim probleem Märtinil pidi ikka kõrvade vahel olema. A la "Auto ei istu valatult kätte ja mina riskima ei hakka". Tegelikult on see nõme suhtumine ja loodan siiralt, et Soome teda toetama sõitvad tuhanded Eesti fännid panevad mehe ikka veidi kiiremini sõitma.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 229
Joined: 17 Aug 2003, 23:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by ott »

STI wrote:Ütlesin, et hakkate siis Märtiniga võidu kihutama- vastus oli, et tema võitmiseks ei pea küll eriti palju pingutama. Mehel liiga palju uusi asju korraga ees: uus auto, uus tööstiil, uued rehvid jne. Kõik kokku tekitab stressi ja motivatsioonipuudust- hetek suurim probleem Märtinil pidi ikka kõrvade vahel olema. A la "Auto ei istu valatult kätte ja mina riskima ei hakka". Tegelikult on see nõme suhtumine ja loodan siiralt, et Soome teda toetama sõitvad tuhanded Eesti fännid panevad mehe ikka veidi kiiremini sõitma.
on saanud ennemgi rasketest olukordadest väljatulekuga edukalt hakkama, miks siis nüüd saama ei peaks. rohkem usku, härrasmehed
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Eelmine aasta meenutades oli ta samuti raskes situatsioonis peale õnnetust Argentinas.Aga tuli välja ning 2koht.Loodame see aasta sama või isegi paremat.Thumbs up!!!!
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Paljud foorumalsed on Markkole, Urmole jne.. pöialt hoidma minemas?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: 10 Feb 2003, 22:47
Location: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Contact:

Post by aix »

Strike wrote:Paljud foorumalsed on Markkole, Urmole jne.. pöialt hoidma minemas?


Kui jutt käib foorumlastest, siis aix on küll minemas.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: 15 Jan 2003, 11:54
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Ma usun, et lihtsam on öelda, et kõik foorumlased, kes vähegi saavad ka lähevad. Igatahes tuleb see nimekiri väga pikk.

Jaanus ka loomulikult Soomes kohal ;)
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1058
Joined: 16 Nov 2004, 14:17
Location: keskel

Post by GC »

Ja, jah! Eelmisel aastal tegi Lindholm tõesti vähekese aega kiiret sõitu!!
marti
Meediakuru
Posts: 223
Joined: 27 Feb 2003, 12:30
Location: Tallinn

Post by marti »

Miskipärast arvan ka, et rallifoorumis saab suhteliselt vaikne olema :-)
Post Reply