Viljandisse autodega seiklema 15. veebruaril

kus me nüüd oleme?

Moderator: Jaanus

Post Reply
Seiklusminister
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Wed May 01, 2013 4:25 pm

Viljandisse autodega seiklema 15. veebruaril

Post by Seiklusminister »

Hei!

Sarja kolmas, Tallinnas toimunud etapp sai eduka lõpu ja sari liigub edasi Viljandisse. Algselt oli Viljandis toimuva etapi kuupäevaks amääratud 1. veebruar, aga olude sunnil pidime tõstma kuupäeva hilisemaks ja etapp toimub 15. veebruaril. Kavas on päevane valikorienteerumine, kus rajale tuleb 40 kontrollpunkti ja kontrollajaks on 4 tundi. Võistlusel toimub punktide võtmine SI kaardiga ja punktides asuvad SI jaamad. Punktide väärtus on erinev ja sõltub punkti leidmise raskusastest. Rajale tulevad ka mõned seikluslikumad punktid.

Võistluse start toimub keskpäeval, ehk kell 12.00. Kohapealse registreerimisega hakkame pihta 10.45. Palun taaskord kõigil osalejatel tulla kohale õigeaegselt ja vähemalt kella 11.15-ks. Stardikoha avalikustame 31. jaanuaril.

Võistlusel osalemiseks registreeri ennast http://www.seiklusministeerium.ee lehel asuva vormi kaudu. Tehes seda enne 31. jaanuari on osalustasu võistkonna kohta 20 eurot. Alates 1 veebruarist registreerides on osalustasu 30 eurot võistkond.

NB! Viljandi etapil autasustame ka Tallinnas toimunud etapi esikolmikut.

Karikasarja üldtabel peale 3 etappi on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/5lkyld.pdf

Karikasarja üldjuhend on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/yldjuhend.pdf

Võta kokku parimad sõbrad ja tule seiklema!

Kohtume Viljandis,

Joonas Väärtnõu
Sarja peakorraldaja


Image
Seiklusminister
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Wed May 01, 2013 4:25 pm

Re: Viljandisse autodega seiklema 15. veebruaril

Post by Seiklusminister »

Hei autoorienteeruja

Juba sel laupäeval saab stardi 5 Linna Karika neljas etapp - Viljandi autoorienteerumine. Stardikoht on nüüdseks selgunud ja asub Leola 53 ehk Sisustuskaubamaja Home Gallery vastastas suurel parkimisplatsil. Stardi asukoht on siin:

Image

Kui soovid osalema tulla, siis nüüd on viimane võimalus end kirja panna, sest kohti on piiratud arv. Võistlusele saad veel registreerida Seiklusministeeriumi kodulehe kaudu: http://seiklusministeerium.ee/10593/

Võistlustrass tuleb natuke kergem kui Tallinnas ja võistlejad peavad vähem jooksma. Punktid on kindlalt kaardil ja midagi väga nuputama ja leiutama ei pea. Mõne punkti kätte saamine võib olla natuke raskem, aga ei midagi hullu. Kõik peaks saama hakkama.

Võistlusel on kasutusel kiire ja elektrooniline SI märkesüsteem. Kui sul on olemas enda SI kaart, mis mahutab rohkem kui 30 märget, siis võid selle ise ka kaasa võtta. Need kellel ei ole oma SI kaarti, saavad selle enne võistlust korraldajalt.

Kui sa ei plaani end tippvormi viia ja 2017 aastal orienteerumise MM-l Eesti koondisega startida, siis järgnev teade ei ole sinule.

NB! Orienteerumisliidu teadaanne! 2017 a. toimub Eestis orienteerumise MM ja Viljandi on üks võistluskohtadest, kus orienteerumiskaart on orienteerujatele suletud. Seetõttu tahaks paluda, seoses Viljandis peetava järgmise etappiga teavitada osalejaid, et need kes osalevad Autoorienteerumise võistlusel ei saa pärast osaleda MM-il.

Küsimuste korral võid kirjutada Joonas@seiklusministeerium.ee

Kohtume Viljandis

Joonas Väärtnõu
Sarja peakorraldaja
Post Reply