Rallifoorumi T-särk

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

Post Reply
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Post by Fulber »

kui nüüd ikkagi otsustatakse, et särk saab olema mingi muu, siis tuleb see kiiresti ära otsustada, et millne särk siis see õige on.
kui suudame kamba peale mingid 3 versiooni sealt www.takrina.ee kodukalt välja valida, siis ehk jõuaksime ka ühel hetkel lõpliku varjandini.
küssa siis veel selles, et kui nüüd ikkagi valida mingi mitmevärviline särk, siis peab ka kujunduse üle vaatama taas. kui nüüd on lihtsalt varrukad üht ja särk ise teist värvi, siis saab vast sama kujundusega siiski hakkama.
tundub, et Cristiano pakkumine on vist tiba minu omast soodsam. seega mina astun siis kõrvale. :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Posts: 1232
Joined: Fri Feb 28, 2003 2:23 pm
Location: Tallinn

Post by Sparco »

need rattad võiks minuarust ära jätta oleks selgem ja puhtam. Samuti oleks tööd vähem.
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1573
Joined: Thu May 08, 2003 6:26 pm
Location: Rakvere

Post by eix »

Sparco wrote:need rattad võiks minuarust ära jätta oleks selgem ja puhtam. Samuti oleks tööd vähem.
No siis võiks juba iga üks valgele särgile oma nime musta markeriga kirjutada :wink:
Sorry,ei taha norida aga liiga lihtne asi ka ilus ei ole.Natuke peab nagu esindlikust ka olema.
Ootan kannatlikult kelle arvele raha kanda,et särk kätte saada.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

No otsustage juba ära kes selle särgi siis teeb. Kas Fulber või Cristiano? Nüüd käib juba üksteise üle trumpamine. Mina kaldun kallima varjandi kasuks kuna olen ise ka väheke sellega seotud. Seega poolden Fulberi pakutud varjanti. Rallifoorum särgi esiküljele ( kindlasti rattastega ) Tagaküljele nimi koos numbriga ( mis on võetud profiilist ) Ning tagakülje alumisse äärde www.rallifoorum.ee Selline varjant on väga hea. Ning selle teeks kõik termotrükkiga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Minu ettepanek oleks et paneks seljale numbri mis on saadud valemi "(profiilist võetud number + liitumise kuu)*postituste arv - liitumise järjekorranumber" alusel. Siis on kuskil rallil kokku saades hea arvutada, et kellega tegu on. :glasses2:
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Erki wrote:Minu ettepanek oleks et paneks seljale numbri mis on saadud valemi "(profiilist võetud number + liitumise kuu)*postituste arv - liitumise järjekorranumber" alusel. Siis on kuskil rallil kokku saades hea arvutada, et kellega tegu on. :glasses2:
Ahhha Ahhha Võta siis asi kätte ja tee ära. Nii sama ei ole mõtet ju targutada. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1034
Joined: Thu Jun 10, 2004 10:53 am
Location: Tallinn-Rakvere

Post by kajakas1 »

Kolin wrote:No otsustage juba ära kes selle särgi siis teeb. Kas Fulber või Cristiano? Nüüd käib juba üksteise üle trumpamine. Mina kaldun kallima varjandi kasuks kuna olen ise ka väheke sellega seotud. Seega poolden Fulberi pakutud varjanti. Rallifoorum särgi esiküljele ( kindlasti rattastega ) Tagaküljele nimi koos numbriga ( mis on võetud profiilist ) Ning tagakülje alumisse äärde www.rallifoorum.ee Selline varjant on väga hea. Ning selle teeks kõik termotrükkiga.
Just! Selge ja konkreetne jutt. Kes ära teeb ja palju me neid orienteeruvalt kokku saame siis ka? Pange mingi sticky kuhugi ülesse. Paljud ei teagi sellest veel midagi.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 556
Joined: Tue Feb 11, 2003 12:49 am

Post by trumm »

Pange mingi regamine üles ja ongi kõik, tähtaeg olgu ka paigas ja nii saabki rahva kokku.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Usun et piisab sellest kui ühe korra teatada kõiki foorumi liikmeid e-maili teel.
Ja siis kuhugi teemasse panna soovijate nimed ning edasi kõik ESi teel
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Kasutaja WaltS tegi sellise kavandi:

album_pic.php?pic_id=3014
album_pic.php?pic_id=3013

Mitte küll päris see, mis ma lootsin, aga kah üks võimalik variant.
Rando
Rallifoorum 24/7
Posts: 2112
Joined: Mon Aug 04, 2003 11:16 am
Location: Tartu
Contact:

Post by Rando »

Aga kuidas toorikuga siis jääb, midagi Takrinast? Või mingi kolmas variant?
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 418
Joined: Tue Mar 04, 2003 1:22 pm
Location: Tallinn

Post by WaltS »

Jaanus wrote:Mitte küll päris see, mis ma lootsin, aga kah üks võimalik variant.
a äkki sa räägid mida sa loodad :D
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Ma lihtsalt soovisin logo rinnale panna, muidu on esiosa suht tühi, aga see on lihtsalt minu arvamus.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Posts: 1232
Joined: Fri Feb 28, 2003 2:23 pm
Location: Tallinn

Post by Sparco »

See on loomulik et nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Arvata on, et selle särgi suhtes ühist keelt ei leita. Kui ühtedele meeldib, siis teistele mitte. Seega nokk kinni, saba lahti efekt.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Ega siin muud ei ole, kui näiteks Fulber võtaks asja enda peale ja valiks enamvähem sobivaima kavandi välja ja võtaks vastu autokraatse otsuse ning hakkaks raha korjama ja saadaks särgid trükki. Aeg hakkab otsa saama.
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Jaanus wrote:Ega siin muud ei ole, kui näiteks Fulber võtaks asja enda peale ja valiks enamvähem sobivaima kavandi välja ja võtaks vastu autokraatse otsuse ning hakkaks raha korjama ja saadaks särgid trükki. Aeg hakkab otsa saama.
Mulle tundub, et aeg on juba otsas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Lugesin seda särgi teemat esimest korda ja kui keegi mingeid särke tegema hakkab, paluks siis minuga ka arvestada.
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 445
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:28 pm
Location: Eestimaa

Post by Boink »

Ma arvan, et hetkel selle kiirustamisega ei jõua kusagile. Parem oleks kui tuleks mingi korralikult kavandatud särk või siis isegi mitu varjanti ja toimuks mingi hääletamine milline lõpuks tuleb. Ehk paljud tahaks küll kanda särki mõnel eesoleval rallil aga seda ju jõuab veel küllaga teha.
Mida uhkem särk seda uhkem tunne :wink:
TUBLI OLED EESTIMAA
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

ilmselgelt eos ajaks ei jõua midagi, kuna mitmed lähevad ilmselt ka soome, siis selleks ajaks oleks reaalne ka tähtpäev seada..
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Fulber lubas sellel nädalavahetusel korraliku kavandi valmis teha ja siia üles panna, et milline hakkab siis särk välja nägema. Siis on juba seltskonna otsustada kas tahetakse sellist või tuleb kellegil teisel asi enda kanda võtta või siis see särgi mõte ülDse maha matta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Post Reply